SON EKLENEN FİLMLER

Güzel Günler – All Good Things

2010 ABD yapımı olan Güzel Günler filminin yönetmenliğini Andrew Jarecki üstlendi. Filmin baş rollerinde Kirsten Dunst, Ryan Gosling ve Kristen Wiig gibi önemli isimler yer aldı. Sinema sevenler tarafından büyük beğeni alan Güzel Günler filminde; 1980'li yıllarda ülkenin emlak kralı olarak bilinen Ryan Gosling, katıldığı bir davette tanışacağı güzel ve gizemli bir kadınla hayatını birleştirecekti. Bu kadınla tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen Ryan, başına gelen karma karışık olaylar yüzünden hayatı alt üst olacak ve hayatıyla ilgili bir seçim yapmak zorunda kalacaktı.
0    8 İzlenme     Tarihi :30 Ağustos 19:49 İzle

Akşam Güneşi – That Evening Sun

Eşini kaybettikten sonra, çocukları tarafından terk edilen Bay Meecham, kasabanın dışındaki huzur evine yerleşir. Burada geçirdiği 8 yılın ardından evine yeniden dönmeye karar Bay Meecham, huzur evinden kaçarak kasabaya geri döner. Yıllar sonra yaşadığı kasabaya geri dönen Bay Meecham, evinin önüne geldiğinde büyük bir şok yaşar. Kasabanın ayyaş ve işe yaramaz adamlarından biri olan Choat, evin terk edilişini fırsat bilip eşi ve kızıyla birlikte Bay Meecham'ın evine yerleşmiştir. Keyifli Seyirler
0    26 İzlenme     Tarihi :30 Ağustos 19:05 İzle

Geceyarısından Önce

Filmin 3. serisi olan Geceyarısından Önce filminde; Jesse, eşiyle yaşadığı problemler yüzünden ondan ayrılacak ve ilk aşkı Celine'ye geri dönecekti. İkili bir süre sonra hayatlarını birleştirip dünya evine girecektir. Birlikte tam 9 yıl geçiren ikili bu birliktelikten 2 çocuk sahibi olacaklardır. Birlikte geçirdikleri 9 yılın ardından hayatları dönüm noktasına girecek ve ikili bir karar almak zorunda kalacaklardı.
0    32 İzlenme     Tarihi :30 Ağustos 18:50 İzle

Güçlü Bir Yürek – A Mighty Heart

Pakistan'da Wall Street Journal kanalının muhabiri olan Daniel Pearl, Taliban örgütü tarafından kaçırılıp, esir alınır. Amerika'nın serbest bırakma çağrılarına aldırış etmeyen taliban militanları Daniel Pearl'ı infaz ederler. Kendisi gibi gazeteci olan eşi Mariane Pearl, kocasının ölüm haberini aldığında, hem onu öldürenleri bulmak hemde bu ölümdeki sır perdelerini aralamak için Pakistan'ın yolunu tutar.
0    32 İzlenme     Tarihi :30 Ağustos 17:28 İzle

Diriliş – After Life

Geçirdiği trafik kazasıyla hayatı bir anda alt üst olan Anna, gözlerini açtığında cenaze müdürü Eliot Deacon, kendisini ölen insanlar gibi cenazeye hazırladığını görür. Kendisini bir anda morgda bulan genç kadın, oldukça korkmuş ve aklı karışmıştı. Anlamsız bakışlarla olan biteni seyreden Anna, cenaze müdürü Eliot'un boş bir anını yakalayacak ve ona ölmediğini hayatta olduğunu söyleyecektir. Cenaze müdürü Eliot, onun aslında öldüğünü ve öbür dünyadan yeniden bu tarafa gönderildiğini iddia edecek ve bu durumu ona kabul ettirmeye çalışacaktı. Başına gelen bu olaylar sonrasında Anna, ölümünü kabul edecek ve Eliot'la birlikte iş birliği yaparak bu durumdan kurtulmaya çalışacaktır.
0    46 İzlenme     Tarihi :30 Ağustos 16:04 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Film izle En iyilerden Vazgeçme.