SON EKLENEN FİLMLER

Bang Bang

20'li yaşlarda olan Jai, abisine çok benzeyen ve onu çok seven başarılı bir askerdir. Hayatında abisinden başka kimsesi olmayan Jai, anne ve babasını bir trafik kazasında kaybetmiştir. Bir gün abisini de kaybetmekten korkan Jai, korktuğunun başına gelmesi ile alt üst olur. Zira abisi verilen bir görevde büyük suç örgütleri ile girdiği çatışmada başından vurularak ölür. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Jai, abisinin intikamını almak için bam başka bir insan olmaya karar verir. Askeriyeden istifa eden ve kohinor hırsızı olacak olan Jai, abisinin ölümünün üzerinden uzun bir vakit geçtiği zaman suçluları zayıf noktalarından vuracaktı. Tam ilk darbeyi yapmış olan Jai, Harleen adında güzeller güzeli bir kızla tanışır. Zorlu hayatına genç kızı da dahil eden genç adam, sevdiği kadınla birlikte aksiyon dolu maceraların içine atılacaktır. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :1 Kasım 13:22 İzle

Tar – Forever Love

C.K. Williams'ın hayat hikayesini konu alan Tar filmi 2012 yılında vizyona girmiştir. Baş rollerinde James Franco, Mila Kunis ve Zach Braff gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmi Alexis Gambis yönetti. Filmde; Hayatını eşi Catherine Mauger ve çocukları Jed Williams, Jessie Burns'a adayan C.K. Williams, kazancını yazdığı şiirlerden elde etmektedir. ABD'li şair C.K. Williams'ın doğumundan ölümüne kadar geçen zamanı ele alan film iyi tepkiler ve iyi yorumlar alarak 2012 yılının en başarılı biyografi dram kategorisinde yer almıştır. İyi seyirler.
0    21 İzlenme     Tarihi :1 Kasım 13:10 İzle

Bethlehem

İsrail'de yaşayan Razi, İsrail gizli servisinde çalışan bir casustur. Sürekli 18 yaşlarında olan Sanfur ile takılan Razi, Sanfur'un haberci olmasından faydalanıp bir çok işte başarılı olabiliyor ve her şeyden önceden haberdar olabiliyordu. Uzun süredir birbirlerini tanıyan iki adam, aynı baba, oğul gibi olmuşlar hatta yedikleri içtikleri ayrı gitmemeye başlamıştır. Fakat bir gün İsrail gizli servisinden başka bir casus Sanfur'un haber muhabirliğinden başka kötü işlerle de ilgilendiğini kanıtlayınca Razi, tuhaf bir ikileme sürüklenir. Oğlu gibi sevdiği çocuk acaba söylenilen her şeyi yapıyor mudur ? İyi seyirler.
0    35 İzlenme     Tarihi :1 Kasım 12:56 İzle

Pıtırcık Tatilde – Les vacances du petit Nicolas

Pıtırcık Tatilde filminin konusu; Çocukların ve Nicolas'ın kış dönemi boyunca beklediği yaz tatili sonunda gelip çatmıştır. Bu sena ailesi ile birlikte tatile gideceği için oldukça sevinçli olan Nicolas, deniz kenarında oldukça eğlenceli günler geçirecektir. Kendi gibi bir çok arkadaşla tanışacak olan Nicolas, Isabella adında bir kızla tanıştığına hiç memnun olmayacaktı. Zira Isabella gözlerini kocaman açan Nicolas'ı sürekli azarlayan ve onun korkmasını sağlayan bir kızdı. Ailesinin kendisini bu küçük yaşta Isabella ile evlendireceğini düşünen Nicolas, geçirdiği tatilin kabusa dönüşmesi ile kendine çocukça çıkış yolları arayacaktır. Ailecek izlenebilecek keyifli filmlerden olan Pıtırcık Tatilde filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
0    62 İzlenme     Tarihi :1 Kasım 12:36 İzle

Jane Austen Kitap Kulübü

Kalifornaya'da yaşayan 5 kadın uzun zamandır beraber dışarı çıkmadıklarını ve kendilerine zaman ayırmadıklarını fark eder. Ertesi gece bir club da buluşarak eğlenmeye başlayan kadınlar, hiç tanımadıkları yabancı bir erkekle muhabbet etmeye başlar. Jane Austen kitapları hakkında başlayan muhabbet zaman ilerledikçe çeşitli hayallerle devam eder. Kitaptaki senaryoları kendi hayatlarına uyduran genç kadınlar, Sylvia'nın 15 sene sonra kocasının kendisini üç çocuğuyla yapayalnız bıraktığını düşünür. Jocelyn ise kendini hiç evlenmemiş ailesinden ayrı köpeği ile birlikte yaşayan bir kadın olarak bulur. Fransız hocası Prudie, eşinden başka adamalarla birlikte olduğunu ve kocasını aldattığını haya eder. Hayatında bir çok defa evlenmiş olan Bernadette, yeni boşanmış olduğu kocasının ardından yeni koca arayan bir kadın olur. Bu 5 farklı hayatın tek kahramanı yabancı adam Grigg olacaktır. İyi seyirler.
0    1657 İzlenme     Tarihi :31 Ekim 15:13 İzle

Turks & Caicos

İngiltere yapımı olan Turks & Caicos filminin konusu; Bir çok iş adamının bulunduğu Turks & Caicos adasında bir konferans vermek için bulunan Johnny Worricker, adayı oldukça sevmiş ve konferansın ardından bir kaç gün daha burada kalmaya karar vermişti. Fakat bu karar Johnny'i için hiçte iyi olmaz. Zira Johnny, adada bir CIA ajanı ile tanışır ve ajan Johnny'den kendileri için casusuluk yapmasını ister. Amerika'lı bir iş adamının şirketine sızarak bazı belgeleri toplamaya çalışacak olan Johnny, yaptığı işin açığa çıkmasıyla başını büyük bir belaya sokacaktır. Keyifli Seyirler.
0    1692 İzlenme     Tarihi :31 Ekim 14:56 İzle

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy

2014 yılının en iyi Bilim Kurgu filmlerinden olan Galaksinin Koruyucuları filmini James Gunn yönetti. Baş rollerinde Chris Pratt, Zoe Saldana ve Benicio Del Toro gibi tecrübeli oyuncuların yer aldığı filmin senaryosu James Gunn ve Nicole Perlman'a aittir. Filmde; Marvel sinema evrenini ele geçirmeye çalışan ve benzersiz bir küreyi çalan Ronan, galaksinin koruyusu Quill'i peşine takmış durumdadır. Kendisinden kat kat güçlü olan Ronan'ı alt etmek için her şeyi göze alan Quill, birbirlerine hiç benzemeyen hatta zıt karakterler taşıyan bir grup oluşturur. esrarengiz ve ölümü seven Gamora, ağaç kılığında gezen Groot, herkesten intikamını almak için yanıp tutuşan Yokedici Drax veson olarak vücudundan bir çok silahı taşıyan Rakun Rocket. Her şeyin farkında olan Quill bu 4 uyumsuz insana liderlik yaparken aynı zamanda galaksinin dağılan dengesini korumaya çalışacaktır. İyi seyirler.
0    1708 İzlenme     Tarihi :31 Ekim 14:42 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .