SON EKLENEN FİLMLER

The Arrangement – Anlaşma

Kolombiya vatandaşı olan güzel kadın, çevresi tarafından tanınır. Tanınmasındaki en büyük etken muhteşem güzelliğinin akılda kalıcı olmasıdır. Fakat bu büyüleyici bayan Kolombiya'daki yaşamı boyunca kirli işler ile uğraşmış ve kötü bir imaj kazanmıştır. Bu imajdan bir an önce kurtulup yeni bir yaşam sürmek için Miami'de yaşamaya karar verir. Miami deyim yerinde ise ona çok iyi gelmiştir. Miami'de siyasetçi bir erkek ile tanışır ve kısa süre içerisinde evlenmeye karar verir. Böylece rahat bir hayat süreceğini düşünen güzel kadın için heyecan asıl şimdi başlıyor, ABD yapımı olan Anlaşma filmini siz film izleyicileri için Türkçe Dublaj olarak hazırladık keyifli seyirler.
0 Yorum    7 Kere İzlendi     Tarihi :26 Temmuz Direk izle

Kırışıklar – Türkçe Dublaj

Yetişkin Animasyon filmlerini izlemeyi seviyorsanız Arrugas Wrinkles filmi tamda size göre. Imdb puanı 7.5'den yüksek olan bu filmin yönetmeni ise Ignacio Ferreras'dır. Bir buçuk saatlik animasyon filminin konusu ise iki yaşlı dostun hikayeleridir. Miguel ve Emilio adında ki yaşlı 2 dost bakım evinde kalmaktadırlar. Alzheimer yani unutkanlık hastalığına yakalanan Emilio bakım evine yatırılır. Yaşlılar için huzur evi tarzında ki bu yerin en üst katına yerleştirilen Emilio ümitsiz vaka olarak bakılmaktayken Miguel ve diğer arkadaşları onu bu durumdan kurtarmak için bir çözüm yolu ararlar. Bu çözüm planı sıkıcı ve bunaltıcı bakım evinde biraz eğlenceye yol açacaktır. Çoğusu ölmek üzere olan yaşlı kişiler bu plan sayesinde hayata tekrar dönecekler ve hayatın zevkini tekrar tadacaklardır. Paco Roca çizgi kitabının animasyona dönüşmüş hali olan Arrugas 2011 ispanya yapımı filmi Türkçe altyazı olarak izleyebilirsiniz.
0 Yorum    17 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Üç Ahmak

Çok yakın olan 3 arkadaş Hindistan'da mühendis olmak için okumaktadırlar. Hindistan'da üniversite okumak fakir kesimden ayrılmak ve ekonomik özgürlük kazanmak için oldukça önemlidir. Fakat bu sistemin yanlış olduğuna inanan Ranco sistem üzerinde bazı değişiklikler yapmaya karar verir. Ranco yanına 2 en iyi arkadaşını da alarak bazı planlar yapar. Hindistan' da geçen komedi tadındaki bu filmde Ranco dahil olmak üzere toplam 3 ahmak arkadaşın başından geçen hikayeleri anlatılıyor. 3 ahmak filmin yönetmen koltuğunda R.Hirani yer alırken baş rollerini A.khan, S.Joshi ve K.Kapoor paylaşıyor. 2009 yapımı dram ve komedinin birleştiği bu filmi seyredebilirsiniz.
0 Yorum    48 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Magnifico – Türkçe Dublaj

Dram tadında harika bir film izlemek istiyorsanız Magnifico tam da size göre. 2003 yapımı film bugüne kadar toplam 30'u geçik ödüle sahip. Yoksul ve varoş tarzı bir mahallede hayatını sürdüren bir çift artık kötü yaşam şartlarından dolayı umutları neredeyse bitmiştir. Çünkü yoksul çiftin kızları beyin felci olmuştur. Okula giden diğer çocuklarının ise bursu kesilmiş ve maddi sıkıntıdan dolayı okuyamamaktadır. 3.Çocukları olan Magnifico ise okula pek meraklı değildir. Magnifico dürüst ve çok iyi kalpli bir çocuktur. Esmer orta boylu ve tatlılığı ile kendinden büyük bayanlar tarafından her görüldüğü yerde çağrılır. Magnifico'yu seven bir çok ablası vardır. Ama o bir tek büyük annesini sevmektedir. Büyük annesi bir gün fenalaşarak hastaneye kaldırılır. Hastanede baba annesine mide kanseri olduğu söylenince tüm aile perişan olur. Karmaşık ve üzücü olayların yanı sıra ailenin geçinmesi de gerekmektedir. Fakat Mag fakir olmalarının farkında olsa bile bu durum karşısında kendisini üzmemeye çalışır ve ailesine destek olmak ister. Ufak bir çocuğun kötü şartlarda neler yapabileceğini Magnifico izleyip görebilirsiniz.
0 Yorum    32 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Sevginin Gücü

Yaşamına NewYork' ta yakınları ve ailesi ile devam eden 12 yaşındaki Mathilda, aile bireylerinde hiç hoşlanmaz. Matilda için ailesi içinde varsa yoksa kendinden küçük olan kardeşine aşırı düşkünlüğü vardır ve onu çok sever. Babası karanlık işler içindedir, uyuşturucu batağına bulaşır bu nedenle Uyuşturucu çetesi aileyi öldürmek için peşine düşer. Uyuşturucu Mafyası yaşadıkları evi tespit eder. Aile fertlerini tek tek öldürürler bu esnada dışarıda olan Mathilda belkide hayatının en şanslı günündedir, aile fertleri yaşamını yitirmiş olsa da o hayatta kalmıştır. Mafyanın kendisini bulamaması için Leon isimli bir adamın evine sığınır. Ancak soğukkanlı katil olan Leon arkadaşlık, dostluk ve babalık ona ne kadar uzak olsa da Mathilda' ya karşı içinde sevgisi vardır ve ona zarar gelmemesi için kol kanat gerer. En İyi filmler arasında olan Sevginin gücü siz izleyicilerimiz için Türkçe Dublaj olarak hazırlanmıştır.
0 Yorum    20 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Geçmişin Gölgesinde – American History X

Amerika da yaşayan beyaz bir ailenin 1990'lı yıllar da ki ırkçılık mevzularının anlatıldığı hikayeden esinlenerek yapılan filmi Tony Kaye yönetiyor. Derek isimli asabi bir genç çok çabuk öfkelenebiliyor ve bu öfkesini kontrol edememektedir. Yaşadığı semtin beyaz gençlerine liderlik yapan Derek, beyaz insanlarında siyahlar gibi özgür ve rahat olması için elinden geleni yapmaktadır. Bir basketbol maçı düzenleyerek siyahlara karşı beyazlar maç yaparlar ve maç sonunda basketbol sahasını kazanan alır derler. Bu şekilde işler yaparak beyaz insanlara siyahlar arasında yer açmakta kararlıdır. Çok zeki olan Derek bazen bu zekasını pis işler içinde kullanır. Evine girmek isteyen hırsızı ve arabasını çalmak isteyen hırsızı yakalayınca hırsına yenik düşer ve onları öldürür. Hapse girip çıktıktan sonra ki hayatını ve hapis yaşantısını anılar şeklinde gözden geçiren çete liderinin artık tek bir sorumluluğu vardır. Ailesi için çaba sarf eder çünkü annesi ölmek üzeredir. Aynı zamanda kendisi gibi son derece kurnaz olan kardeşinin de okul hayatını takip etmeye başlar. American History X yani Türkçe ismiyle Geçmişin Gölgesinde filmi 10 üzerinden 9'luk imdb puanı ile izlenmesi gereken filmler arasına yer alan bir baş yapıttır. Baş rollerinde ise Edward Norton ve Furlong yer almaktadır. Dram ve suç tarzı olan 1998 ABD filmini kaçırmayınız.
0 Yorum    22 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Bad Country – Kötülük Diyarı

Güncel hayatta olan bitenler ve yaşanan olaylar konu alınarak Kötülük Diyarı isimli film sinema sevenler için hazırlanmıştır. Filmde geçen hikaye'de Başarılı bir dedektif ve istihbarat için çalışan bir Muhbirin yaşantıları izleyenlere anlatılmaya çalışılmıştır. Chris Brinker tarafından yönetilen film adeta Aksiyon ve Suç filmi sevenler için zengin sahnelere sahiptir. 2014 ABD yapımı olan Kötülük Diyarı filmini Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Film hakkında görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.
0 Yorum    143 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

The Young And Prodigious T.S. Spivet

Fransa'nın Montana bölgesinde bir çiftlik evinde yaşamını sürdüren ailenin tek çocuğu olan 10 yaşında ki çocuk harita çizimlerine merak salmıştır. Babası usta bir kovboydur, Annesi ise bilim ile uğraşan birisidir. Hayvanları ile birlikte yaşadıkları çiftlikte gizlice haritalar çizip bu haritaları Smithson araştırma merkezine göndermektedir. Araştırma merkezi tarafından çocuğun çizimleri çok beğenilir ve ona ödül vermeye karar verirler. 10 yaşında ki çocuk ödül alma sevinciyle ailesine bile haber vermeden enstitüye gitmeye karar verir. Fakat buraya gitmesi hiçte kolay olmayacaktır. Çünkü çizimlerinin peşinde kötü adamlar da vardır. Smithsonian Enstitüsü’ne ödülünü almak için trenle giden 10 yaşında ki çocuğun başına bin bir türlü macera gelecektir. 2013 Fransa yapımı olan macera ve dram filminin yönetmeni Jean Pierre'dir. Kyle Catlett ve Helena Bonham'ın baş rollerini paylaştığı The Young And Prodigious filmini Türkçe alt yazı olarak izleyebilirsiniz. Sinemadan 105 dakikalık bu film 7.1 imdb puanı almıştır.
0 Yorum    85 Kere İzlendi     Tarihi :24 Temmuz Direk izle

Yeşil Yol – Türkçe Dublaj

Ceza evinde görev yapan Paul Edgecomb isimli adam mahkumların çokta hoşuna gitmeyen bir gardiyandır. Bunun sebebi ise idam cezası alan mahkumlar idam edilmek üzere Paul Edgecomb eşliğinde, içinde elektrikli sandalyelerin olduğu ölüm odasına götürmek üzere koğuşlarına gelmesidir. Uzun seneler boyunca Yeşil Yoldan farklı suçları olan idam mahkumlarını götüren Edgecomb idam cezası olan John Coffey' dan etkilendiği kadar hiç bir mahkumdan etkilenmez. Coffey'nin küçük çocukları ve kızları öldürmek suçundan idam cezasına çarptırılır. Coffey görünüm olarak herkesin çekindiği bir fizik yapısına sahip olsa da, özünde aşırı duygusal bir kişiliktir. Coffey'de farkında değildir fakat bazı üstün yeteneklere sahiptir. Coffey ile dost olan gardiyan hiç olmadık mucizevi olaylar olacağına inanmaya başlar. En iyi filmler arasında yıllardır yer kaybetmeyen Yeşil Yol filmini Türkçe Dublaj seyretme olanağına sahipsiniz.
0 Yorum    90 Kere İzlendi     Tarihi :24 Temmuz Direk izle