SON EKLENEN FİLMLER

Aynı Yıldızın Altında

Aynı Yıldızın Altında Filminin konusu; Oksijen makinesine bağlı olarak hayatını sürdüren Hazel, çocukluktan beri yaşadığı sağlık sorunlarından artık bıkmış ve yaşamaktan umudunu kesmişti. Hafta sonu düzenlenen kanserle mücadele destek grubuna katılan Hazel, burada Gus'la tanışacaktı. Gus, bir bacağı protez olmasına rağmen bu durumu hiç tiye almayan ve yaşamaktan mutluluk duyan bir adamdı. Bu tanışma sayesinde Hazel, Gus sayesinde yaşama sevincini ve gerçek mutluluğu yakalayacak ikili arasında muhteşem bir aşk hikayesi başlayacaktır.
2    80 İzlenme     Tarihi :29 Ağustos 14:41 İzle

Kan ve Çikolata

Doğduğu günden beri sürekli göçebe hayatı yaşayan Katja, on yıl önce evlerini basan vahşi avcılar yüzünden tüm ailesini kaybetmişti. Avcıların ailesini öldürmesiyle, Katja aslında bir kurt kanı taşıdığını öğrenecek ve ormanın derinliklerine doğru kaçmaya başlayacaktı. Yıllarca avcılardan kaçan Katja, sonunda izini kaybettirdi ve bir kurda dönüştü. Avcılardan kurtulmuş olmasına rağmen sürekli kaçan Katja, karşılaşacağı bir olayla hayatı dönüm noktasına girecek ve bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.
1    111 İzlenme     Tarihi :29 Ağustos 13:30 İzle

Ninja Apocalypse

Grandmaster, uzun süredir planladığı suikast girişimini faaliyete geçirmek üzereydi. Uzun bir süre ortalarda görünmeyen Ninja Clan, mutant ve et yiyen zombilere karşı savaşmak zorunda kalacaktı. Yer altı dünyasında gerçekleşen bu savaşta, ninjalar yerin bin metre kadar altına inecek ve cehennem ateşiyle yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Keyifli Seyirler
1    69 İzlenme     Tarihi :29 Ağustos 13:11 İzle

Yeraltı Peygamberi

2009 Fransa ve İtalya ortak yapımı olan Yeraltı Peygamberi filmi bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi hapishane filmi olarak görülüyor. Tüm sinema sevenler tarafından tam not alan filmde; Daha çocuk yaşta tutuklanan ve hapishaneye gönderilen Malik Djabena, hapishanedeki mahkumların suçlarına ve fiziklerine göre oldukça zayıftı. 19. yaşına geldiğinde hapishanenin belli bir kesimlerinde yavaş yavaş söz sahibi olan Malik Djabena, ilerleyen zamanlarda hapishanenin mafya babası olacaktır. İyi Seyirler
2    121 İzlenme     Tarihi :28 Ağustos 12:44 İzle

Yargısız İnfaz

Isabella, bir tesadüf sonucu tanıştığı kimya mühendisi Anwar El-Ibrahim ile hayatını birleştirmiş ve bu evlilikten bir çocuk sahibi olmuştur. Mısır kökenli kocası Anwar, işleri yüzünden sürekli yurt dışına çıkmak zorunda kalıyordu. İş için gittiği Güney Afrika'dan Washington'a uçakla dönecekken apar topar göz altına alınan Anwar, emniyet birimlerinden habersiz kişiler tarafından tutuklanmış ve kaçırılmıştı. Yasa dışı işlemlerle tutuklanan ve bir mahzene kapatılan Anwar'dan haber alamayan eşi Isabella, kocasının başına bir şey geldiğini sezecek ve kocasını bulabilmek için yollara düşecekti. Anwar'ın sorgusunu yürüten CIA ajanı Douglas, günlerce yapılan işkencelerin ve sorguların ardından kendi kendini sorgulamaya başlayacak, vicdanı ve görevi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.
1    117 İzlenme     Tarihi :28 Ağustos 11:55 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Film izle En iyilerden Vazgeçme.