SON EKLENEN FİLMLER

İntikam Ateşi – A Man Apart

Silahşörler lakabıyla anılan iki sert polis Birleşik devletler adına uyuşturucu şebekelerini yakalamak için çalışırlar. Vin Diesel ve Larenz Tate'nin canlandırdığı aksiyon ve suç filminde iki ajanın mücadelesi anlatılıyor. Memo Lucero'nun yakalanması üzerine hapishaneye atılır. Fakat Lucero'nun tutuklanması ile birlikte Diablo isminde ki bir serseri ortaya çıkar. Diablo'yu yakalamak isteyen Sean Vetter ve ortağı Hicks'den kaçan Diablo yakalanmamak için Vetter'in karısını kaçırır. Bu iş polis meselesinden çıkarak bir aile olayına dönüşür ve Vin Diesel bu adamı yakalamak için canını dişine takar. Hayatında kaybedecek hiç bir şey olmayan Vetter bu azılı suçluyu yakalamak için her şeyi yapar. İntikamını almak için hiç bir şey onu durduramaz. Polisler Vetteri durdurmak isteseler dahi onu bu yoldan kimse geri döndüremez. Aksiyonun doruk noktalarda olduğu intikam ateşi filmini kaçırmayınız.
0 Yorum    165 Kere İzlendi     Tarihi :29 Temmuz Direk izle

Dört Kardeş – Türkçe Dublaj

Jack, Angel, Boby ve Jeremiah küçüklüklerinden bu zamana kadar hep beraber zaman geçirmişlerdir ve ayrıca hepsi ise farklı kişilik özelliklere sahip 4 kardeştir. Seneler ardından annelerinin hayatını kaybetmesi sonrasında bu dört kardeş cenaze töreni için toplanırlar. Annelerinin ölümünü bilmeyen kardeşler, olayı öğrenip açıklığa kavuşturmak isterler. Olayın derinliklerine indiklerinde Mercer kardeşler kendilerine olan saygıları ve sevgiler bir kat daha artar. Bunun üzerine olayı çözmek için gece gündüz araştırma çalışmalarını sürdürürler. ABD yapımı olan filmin senaryosunu David Elliot ile Paul Lovett üstlenmiştir.
0 Yorum    74 Kere İzlendi     Tarihi :29 Temmuz Direk izle

Deadly Suspicion – Ölümcül Şüphe

Ann danville çok sevdiği eşinin sır dolu ölümünün ardından çok zor günler geçirir. Eşinin nasıl öldüğünü ve kimin tarafından öldürüldüğünü anlayamayan Ann, Danville malikanesine oğlunu ve gelinini çağırır. Boynundan yaralanan Ann bir süre hastanede tedavi gördükten sonra evine döner fakat gerilim dolu günler yalnız kadını beklemektedir. Aslında kocasını öldürmeye gelen katil kadını da öldürmek istemiştir. Tek başına kalamayan dul kadın yanına oğlunu ve oğlunun sevgilisini çağırır. Heather yani gelini, yaşlı ve desteğe ihtiyacı olan bir kadından çok güç düşkünü ve kötü bir kadın ile tanıştığını anlar. Gerilim dolu filmde ölümcül şüphe filmini Türkçe dublaj olarak seyredebilirsiniz.
0 Yorum    73 Kere İzlendi     Tarihi :29 Temmuz Direk izle

A Long Way Down – Türkçe Altyazılı

New Jersey bölgesinde bir araya gelen 4 arkadaş dünya da yeni bir şeyler yaratmak için fikirler ortaya atmaya başlarlar. Birbirinden ilginç fikirleri olan dört arkadaş farklı insanlar olabilmek için planlar yaparlar. Bu fikirleri ürettikleri sırada birbirlerine oldukça ısınırlar ve kanka olurlar. Bir süre sonra değişmekten vazgeçip hayatı olduğu gibi yaşamaya karar verirler. Komedi dolu bu filmde bazı yerlerde dramatik sahnelerde karşımıza çıkıyor. Romandan sinemaya aktarılan Alman yapımı A long way down filmini kaçırmayınız. 2014 yılında gösterime giren filmin yönetmen koltuğunda Pascal Chaumeil yer alıyor. 96 dk.lık film imdb den 6.4 puan almıştır.
0 Yorum    73 Kere İzlendi     Tarihi :29 Temmuz Direk izle

Gomorra – Türkçe Dublaj

Gomorra en iyi mafya filmlerinin arasında yer alırken, Napolili' ye benzeyen bir örgüt olan Camarro ile başa çıkabilecek kadar cesur olan ülkesi İtalya' da bir gönüllü seçilen Roberto Saviano' nun kitabından düzenlenmiştir. Gamorra, kötü ve sıkıntılı evrenin, milyonlarca ölümün, bilinmeyen sayıda suç işleyenler Camorra için çalışan beş adamı aynı yola çıkaran bir dehşetin öyküsü. Kandıran ve etkileyici biçiminde çekimi yapılan Gamorra, acımasız örgütler hariç İtalya' da, uyuşturucu ve çöpçülük gibi çeşitli işler haricinde siyaset ile finanslarda pislik içine gireceği gözüküyor. 2008 İtalya yapımı olan dram ve suç türlü filmi Matteo Garrone yönetmiştir.
0 Yorum    231 Kere İzlendi     Tarihi :28 Temmuz Direk izle

Event 15 – Türkçe Alt Yazı

Terör planları yapan bir grup tehlikeli teröriste karşı operasyon düzenleyen askerler neyle karşılaşacağından habersiz gidiyorlar. Fakat 3 askerin asansörde mahsur kalması üzerine bölgeye Alpha Alert gelerek kurtarmaya çalışıyor. Teröristler bu durumdan faydalanarak bazı bölgeleri bombalamak istiyorlar. Aksiyon ve gerilim dolu 2013 ABD filmini Türkçe alt yazı olarak izleyebilirsiniz. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rodrigo Sorogoyen yer alıyor. Isabel Pena ve Rodrigo sorogo gibi yetenekli isimler ise senaryoda yardımcı olmuştur. Event 15 yani Alpha Alert filmi 2013 yılında vizyona girmiştir. 84 dakikalık aksiyon ve gerilim dolu filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz.
0 Yorum    190 Kere İzlendi     Tarihi :27 Temmuz Direk izle

Hercules Reborn – Herkül Yeniden Doğuş

Sevdiği kadını ülkenin acımasız kralına kaptıran zavalli bir adam, kız arkadaşını geri alabilmek için Herkül'ün kapısını çalacak ve ondan yardım isteyecekti. Herkül, adamın krala karşı kendisinden yardım istemesinden etkilenecek ve ona yardım etmek için hazırlıklara başlayacaktı. Herkül, birbirini seven iki aşığı kavuşturmak ve adamın kırılın onurunu kurtarabilmek için genç bir aşık ile birlikte koca krallığa savaş açacaktı. Keyifli Seyirler
0 Yorum    2.092 Kere İzlendi     Tarihi :27 Temmuz Direk izle

Sunlight Jr. – 2013 Türkçe Dublaj

ABD yapımı Sunlight Jr filminde gerçek bir hayat kesitinden alınan hikaye canlandırılıyor. Kocası bir kaza sonucunda tekerlekli sandalyeye mahkum kalan bir kadının ailesi için yaptığı fedakarlıklar anlatılıyor. Norman Reedus ve Naomi Watts gibi ünlü oyuncuların yer aldığı 2013 yapımı film dram türü severler için izlenmesi gereken filmler arasında yer alıyor. Bir markette çalışan kadın, kocasına bakmak için elinden gelen herşeyi yapıyor. Bir bebekleri olacağını öğrendiği sırada marketten kovulan genç anne adayı ne yapacağını şaşırıyor. Fakat bebeği ve kocası için tüm zorluklara göğüs germeye hazır olan bir kadının dramatik hikayesini izleyip neler olacağını görebilirsiniz.
0 Yorum    741 Kere İzlendi     Tarihi :27 Temmuz Direk izle

Güzel ve Çirkin 2014 Türkçe Dublaj

İyi bir tüccar olan aile babası bir deniz yolculuğu sırasında ticaret yaparken tüm varlığını denizin ortasında kaybeder. Geçimini zar zor sağlayan bu aile köye gitmeye karar verir. Köye giderken yolculuk esnasında bir gül kopartan aile babası çirkin tarafından cezalandırılır. Ailenin en küçük ve sevimli kızı olan "güzel" gülü kendisinin aldığını söyleyerek çirkinin kendisini cezalandırmasını ister. Babasını korumak için kendisini feda eden güzel, çirkinin şatosuna giderek beraber yaşamaya başlar. Sandığı kadar korkunç ve kötü olmayan şatoya zamanla alışır. güzel kızı şatoda bir aşk beklemektedir. Aslında çirkin kral eskiden yakışıklı bir Prens olan fakat yapılan bir büyü sonrasında çirkine dönüşmüş. güzel kız ise zamanla ona aşık olur ve onu bu durumdan kurtarmak için elinden geleni yapar. Çocuk hikayeleri kitaplarında yer alan bu masalın 2014'e uyarlanmış halini Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Fantastik ve romantik tarzda ki bu hikayede yer yer gerilim ve korku dolu anlara da yer verilmiştir. Yönetmen C.Gans bu filmde V.cassel ve Lea Seydoux'a baş rol vermiştir.
0 Yorum    1.482 Kere İzlendi     Tarihi :26 Temmuz Direk izle