SON EKLENEN FİLMLER
0 yorum yapıldı        744 kere izlendi

Act Naturally

Amerikan yapımı ola Act Naturally filminin yönetmenliğini J.P. Riley üstlendi. Courtney Abbott, Katie L. Hall, Liz Lytle, Sadie Alexandru gibi isimlerin baş rollerini paylaştığı Act Naturally filminin konusu; Doğallık ve çıplaklığı savunan bir grup insan kasabadaki insanları da kendileri gibi olma konusunda teşvik ediyordu. İnsanlar ilk başlarda bu gruba karşı karşı olsalar da ilerleyen zamanlarda bu grup tüm kasabayı ikna edecek ve ortaya komik ama eğlenceli bir hayat öyküsü çıkacaktı.
   Eklenme Tarihi :23 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        263 kere izlendi

Mezarına Tüküreceğim 2

Mezarına Tüküreceğim 2 Filminin konusu; Katie, hem yaşadıklarını unutmak hemde modelleşen dünyaya yeniden ayak uydurabilmek için kıyasıya bir çalışma yapmaktaydı. Her şeye yeniden başlamak istese de, başına gelen tecavüz ve şiddet olayları onun hayatını hep kabusa çeviriyordu. Katie'yi kaçıranlar onu feci bir şekilde dövüp hırpalamıştı. Katie, kendisine bunları yapanlardan intikam almak için, insan ruhunun en karanlık ve derin yerlerine inerek geçmişte kendisine bunları yaşatanları tek tek bulup intikamını alacaktı.
   Eklenme Tarihi :23 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        44 kere izlendi

Karayip Macerası

Claudia Karayip denizinde batan gemilerin geçmişini aramaktaydı. Bu araştırmalar sonucunda 16. yüzyıla ait bir gemi bulacaktı. Gemide Aztek Prensesinin hazinesi ve evli bir soyluya ait eşyalar bulacaktı. Bu araştırmalar sonucunda biraz daha derinlere inmeye karar veren Claudia, batık geminin izini sürmek istedikçe dönüşü olmayan tehlikeli bir yola girecekti. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :23 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        1.218 kere izlendi

Mezarına Tüküreceğim

Mezarına Tüküreceğim filminin konusu; Jennifer Hills, genç ve başarılı bir yazardı. Son çalışmasını sessiz sakin ve herkesten uzak bir ortamda sürdürmek isteyen Jennifer, ormanın derinliklerinde olan nehir kenarındaki evine gelmişti. Burada huzuru ve başarıyı bulan Jennifer'in bu güzel günleri çokta uzun sürmeyecekti. Eve gelen davetsiz misafirler onun hayatını alt üst edecek ve genç kadını günlerce esir alacaklardı. Jennifer'a evde akıl almaz işkenceler yapıp tecavüz eden manyaklar bu oyunu sonlandırıp onu özgür bıraktıklarında kendi sonlarını hazırlamış olacaklardı. Jennifer, bir süre toparlandıktan sonra geri dönecek ve kendisine bunları yapan manyakları bulup bir bir intikamını alacaktı.
   Eklenme Tarihi :22 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        1.263 kere izlendi

Sensiz Olmaz

Sensiz Olmaz Filminde; Hache, 2 senelik Londra macerasından sonra Barcelona'ya geri döner. Döndüğünde hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığını fark eden Hache, 2 yıllık süreçte kendisinde değişmeyen tek şeyin Babi'ye duyduğu aşk olduğunu anlar. Fakat, Babi Hache gittikten sonra kendisine yeni bir hayat kurmuş ve nişanlanmıştı. Bunu öğrenen Hache, kendisinden başka herkesin bir hayatı olduğunu fark edecek ve kendisiyle ortak özellikleri bulunan ve onunla iyi uyum sağlayacağı Gin ile tanışacaktı. Hache, her ne kadar Gin ile mutlu olduğunu ve Babi'yi unuttuğunu sansa da ortak arkadaşlarının düzenlediği partide Babi ile karşılaşacak ve yine aklı karışacaktı.
   Eklenme Tarihi :22 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        749 kere izlendi

Aşk Treni

Hindistan'ın Mumbai kentinde yaşayan Rahul zor günler geçirmekteydi. Ailesini trafik kazasında kaybettikten sonra sıkıntılı günler geçiren Rahul 40. yaş günü arkadaşlarıyla birlikte geçirmek için Goa'ya doğru yola çıkar. Chennai Express'e ile çıkacağı bu yolda onu büyük macera ve tutkulu bir aşk beklemekteydi. Hint filmleri izlemek isteyenlerin merakla beklediği Aşk Treni izlemek isteyenler filmi indirmeden izleyebilirler. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :22 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        1.110 kere izlendi

Godzilla İzle

Godzilla dünyaya yeniden dönüyor. İnsanların bencillikleri ve kibirlikleri sonrasında dünyanın en ünlü canavarı Godzilla bu sefer insanları kurtarmak için geri gelmişti. Godzilla insanların bilimsel çalışma yaparken yaptıkları bir hata sonucu dünya üzerinde üremeye başlayan kötü niyetli yaratıkları yok etmek için dünyaya yeniden gelmişti. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :22 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        348 kere izlendi

Sevgili Viola

2014 Kanada yapımı olan Sevgili Viola filminin yönetmenliğini Laurie Lynd üstlendi. Kellie Martin,Adamo Ruggiero ve Jefferson Brown gibi isimlerin baş rollerini paylaştığı filmde; Bir gazetenin okur yazar köşesinde okurlarından gelen mektupları cevaplayan çalışan istifa edince, onun yerine utangaç ve çekingen bir çalışan göreve getirilir. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :22 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        630 kere izlendi

Deja Vu

Deja Vu Filminde; New Orleans’taki bir feribota koyulan bomba patlaması sonucunda büyük bir felakete yol açmıştı. Bu patlamanın kimler tarafından yapıldığını bulmak ajan Carlin'e düşmüştü. Carlin, eldeki delillerle soruşturmayı çözmeye çalışsa da bu imkansız gibi bir şeydi. Fakat, patlama ile ilgili çalışmalarını sürdürürken yaşadığı dejavu sayesinde patlamanın tüm detaylarını bir bir öğrenecekti.
   Eklenme Tarihi :22 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        355 kere izlendi

Altıncı His

Doğduğu günden beri tuhaf hareketlerde bulunan Cole Sear, 8 yaşına bastığında kendisinde bir takım karanlık güçlerin olduğunu ve onlarla bağlantı kurabildiğini fark edecekti. Sürekli hayaletlerle iletişim halinde olan ve hiç olmadık yerde bunlarla görüşen küçük Cole, bu durumdan çok korkuyordu. Bu durumu korkudan kimseye anlatamayan Cole, ailesi tarafından çocuk psikologu Malcolm Crowe'un yanına getirilince ona tüm sırlarını ve sorunlarını anlatır. Psikolog ilk başlarda çocuğa inanmasa da ilerleyen zamanlarda bu olaylara şahit olacak ve karanlık bir dünyanın içerisine sürüklenecekti.
   Eklenme Tarihi :22 Nisan 2014
EĞLENCELİ KOMEDİ FİLMLERİ İZLE
ROMANTİK AŞK FİLMLERİ SENİNLE
LANETLİ KORKU FİLMLERİ İÇİN TIKLA