SON EKLENEN FİLMLER
0 yorum yapıldı        85 kere izlendi

Vol-i İzle

Vol-i Filminin konusu; Dünya insanların terketmesiyle hafızalardan silinen bir gezegen haline gelmiştir. Ama senelerdir yalnız yaşamını sürdüren ve bu zaman içinde, kurulduğu programa uygulayan robot WALL-E, birgün güzelliğiyle göz alıcı bir arama robotu olan EVE ile tanışır ve hayatına yeni bir sayfa açar. EVE, dünyanın geleceğini WALL-E'nin hakimiyeti altında olduğunun farkına varır ve şimdi başka gezegenlerde yaşayanlar için, dünyaya geri dönmeleri hakkında büyük bir haber yolculuğuna çıkarlar.
   Eklenme Tarihi :17 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        51 kere izlendi

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin

Berk Adasında olan ejderhalar bulundukları yeri kendilerine mesken seçmişlerdir. Yıllarca acımasız olan mahlukat aracılığı ile yağmalanan şansız adanın biçare yerlileri için hayvanlarını bir anda çalıp evlerini yakmakta olan ejderhaları hırpalamak bir nevi namus borcudur. Büyüme çağında olan genç erkeklerin ise tek yapacakları sadece bir ejderha öldürmektedir. Zamanı geldiğinde ise köyün şefinin garip bir halde olan oğlu Hiccup, icat etmekte olduğu tuhaf mekanizmalı silahlı bir yaratığa doğrultarak onu öldürmeye yeltenir. Nadi bir türe ait olan ejderhayı uğraştığı halde bir türlü öldüremeyen Hiccup, hayvanı orman içerisinde götürerek serbest bırakır. Ondan sonra ise aralarında sadakat ve içtenlik barındırmakta olan bir arkadaşlık gelişir.
   Eklenme Tarihi :17 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        32 kere izlendi

Yukarı Bak

Yukarı Bak filmi 2009 ABD yapımı ve 16 Ekim 2009 tarihinde vizyona girmiştir. Animasyon türlü olan Yukarı Bak filminin konusu: Carl Fredricksen yaşamı boyunca gerçekleştirmek istediği macera hayalini sonunda yapacaktır. 78 yaşındaki yaşlı baloncu evinin etrafına binlerce balon bağlayıp Güney Amerika'daki bir vahşi bölgeye doğru gittiği komedi yolculuk hikayesi anlatılıyor. Fakat Fedricksen, yolculuğunun ilerlemesinin sonrasında yanında götürmek istemediği 8 yaşındaki Russel'inde gizlice geldiğinin farkına varır. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :17 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        58 kere izlendi

Büyük Dövüş

Alkolik olan eski bir boksörün oğlu olan Tom Conlon, evine geri döndüğünde çeşitli dövüş spor dallarının bir arada bulunmakta olduğu bir turnuva için babası aracılığı ile hazırlıklarına başlar. Katılmakta olduğu bu turnuvada ise maç sırasında abisi ile ringde karşı karşıya gelecektir. ABD filmi olan Büyük Dövüş sinema filmi 2011 yapım çalışmalarına başlamıştır. Filmin iki usta yönetmeni Gavin O'Connor, Michael F. Sears, bu filmde olan görevlerini oyuncuları ile beraber tamamladıktan sonra filmin vizyon içerisinde seyirciler tarafından rekor kıracağını tahmin etmişti. Sinema ekranlarına yansımakta olan sinema filminin toplamdaki süresi de 140 dakikaydı.
   Eklenme Tarihi :17 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        52 kere izlendi

Prestij İzle

19. yüzyılın sonlarına doğru Londra' da yaşayan Robert Angier, eşi Julia McCullough ve son olarak Alfred Borden arkadaşlık yapıp birde sihirbazlar dan birine asistanlık yapmaktadırlar. Her zamanki gibi bir gösteri yapılırken Julia hayatını kaybeder ve bunun sonrasında Robert, ölümü Alfred'in parmağı olduğunu düşünür. Sonrasında bu iki eski arkadaş artık azılı düşman gibi olurlar. İlerleyen zamanlarda bu ikili usta sihirbaz olurlar ve karşılıklı gösteriler yaparak birbirlerine kışkırtıcı harekette bulunurlar. Alfred sihirbazlıkta başarılı bir gösteri yapmasının sonrasında Robert, bu gizliliği çözmesi artık takıntı haline dönüşür ve olaylar ard arda gelişir.
   Eklenme Tarihi :17 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        47 kere izlendi

Pan’ın Labirenti

Ofelia, İspanya’da olan faşist iktidarın tüm vahşetinin gölgesinde tek başına olan bir kız çocuğudur. Bir kız çocuğu olan Ofelia, sadist eğilimleri olan babasının çevresinde olan kişilere yapmakta olduğu tüm eziyetleri şahsen gözetlemektedir. Bu tek başına olan küçük kız çocuğunun gerçeklikten kaçabileceği tek yer ise kendi hayal gücü olmaktadır. Ofelia, hayat içerisinde gerçekten bulamadığı huzuru, arz etmekte olduğu hayallerini aramaya başlayacaktır. Bu sırada vahşet ise tüm sertliği ile Ofelia’nın etrafında vuku bulmaya devam edecektir.
   Eklenme Tarihi :17 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        452 kere izlendi

Sarsıntı İzle

Gerçek bir hayattan uyarlanarak beyaz perdeye aktarılan Sarsıntı filminde; Evliliğinin yıkılmamasını isteyen bir kadın, ilk gün ki ateşi yakalamanın peşindeydi. Fakat gün geçtikçe her şey bitiyor ve tüm arzuları bir bir sönüyordu. Abby'den bahsediyoruz. Abby, 40 yaşlarında bir çocuk annesi lezbiyendi. Bir gün oğlunun beyzbol topunun kafasına çarpmasıyla geçirdiği sarsıntı onun tüm hayatını baştan sona değiştirecekti. Abby artık günlerini yeni aldığı daireyi düzenlemek ve bayan müşterilere gidip fahişelik yapmakla geçiriyordu. Sarsıntı filminde bir kadının içtenliğini ve arzu ettiği tüm duygularını farklı yollarda arayışını izleyeceksiniz. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :17 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        59 kere izlendi

Soysuzlar Çetesi

Soysuzlar Çetesi filmi 21 Ağustos 2009 tarihinde tüm sinema sevenlerle buluşmuştur. Filmin konusu: Aynı gün içerisinde Avrupa'nın bir ucunda bulunan Teğmen Aldo Raine, Yahudi askerlerin yaptığı düşmana karşılık verme savaşı tatktiğini bozma planı düzenlenmektedir. Düşmanların dilinde 'Piçler' sözcüğü bilinip ve söylenilen Raine ekibi, Nazi Almanya'sının öndeki isimlerinden olan zarar verilen işletmeleri sahiplenenlerdendir. Bu nedenle Alman sinema oyuncusu ve ayrıca gizli bir ajan olan Bridget Von Hammersmark'a ortaklık teklifini sunar. Shasoanna intikamını almak için yaptığı bu planında hepsinin yolları aynı yere çıkacaktır.
   Eklenme Tarihi :17 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        10 kere izlendi

Kayıp Balık Nemo

Hayata yeni adım atmakta olan Nemo, gün içinde doğduğu gibi annesini kaybetmiştir. Bu durumdan dolayı ise Nemo, babası tarafından büyütülmektedir. Geçen zamanda ilkokul çağına kadar genle Nemo, babasının ona gösterdiği ilgiden sıkılmaya başlamıştır. Bir süzgeci ufak olduğu için babası tarafından Okyanusta yüzmeyi Nemo’ya kesin olarak yasaklamıştır. Başka bir günde Nemo, Okyanusta istediği gibi yüzebileceğini ve o sırada yüzeyde durmakta olan cisme dokunabileceğini iddia etmiştir. Yalnız iddiasına güvenmekte olan Nemo, kendisini bir anlık durum ile insanların elinde bulmuştur. Oğlunun insanlar tarafından yakalandığını görmekte olan baba, kendince kara almış ve ne olursa olsun Nemo’yu bulacak. Ayrıca onu eve geri getirecektir ama Okyanus sandığından çok daha tehlikelidir.
   Eklenme Tarihi :17 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        106 kere izlendi

Çin Falı

Çin ve HongKong ortak yapımı olan Çin Falı filmi 3 Boyutlu bir filmdir. Senaryosunu ve yönetmenliğini Jackie Chan'in yaptığı filmin baş rollerinde de yine kendisi yer almıştır. Çin Falı filminde; Fransız ve İngiliz orduları 1860’ta yılında imparatorluğa yaptığı saldırı sonucunda krallığı ele geçirmiş ve krallığın tüm hazinesine el koymuşlardı. Bu hazinelerden bir kaçı krallığın geleceği için çok önemliydi. Asian Hawk el konulan 12 bronz Chinese Zodiac hayvan heykelini saraya geri getirmek için büyük bir mücadele içerisine girer. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :17 Nisan 2014
EĞLENCELİ KOMEDİ FİLMLERİ İZLE
ROMANTİK AŞK FİLMLERİ SENİNLE
LANETLİ KORKU FİLMLERİ İÇİN TIKLA