SON EKLENEN FİLMLER

Güzel ve Çirkin 2014 Türkçe Dublaj

İyi bir tüccar olan aile babası bir deniz yolculuğu sırasında ticaret yaparken tüm varlığını denizin ortasında kaybeder. Geçimini zar zor sağlayan bu aile köye gitmeye karar verir. Köye giderken yolculuk esnasında bir gül kopartan aile babası çirkin tarafından cezalandırılır. Ailenin en küçük ve sevimli kızı olan "güzel" gülü kendisinin aldığını söyleyerek çirkinin kendisini cezalandırmasını ister. Babasını korumak için kendisini feda eden güzel, çirkinin şatosuna giderek beraber yaşamaya başlar. Sandığı kadar korkunç ve kötü olmayan şatoya zamanla alışır. güzel kızı şatoda bir aşk beklemektedir. Aslında çirkin kral eskiden yakışıklı bir Prens olan fakat yapılan bir büyü sonrasında çirkine dönüşmüş. güzel kız ise zamanla ona aşık olur ve onu bu durumdan kurtarmak için elinden geleni yapar. Çocuk hikayeleri kitaplarında yer alan bu masalın 2014'e uyarlanmış halini Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Fantastik ve romantik tarzda ki bu hikayede yer yer gerilim ve korku dolu anlara da yer verilmiştir. Yönetmen C.Gans bu filmde V.cassel ve Lea Seydoux'a baş rol vermiştir.
0 Yorum    29 Kere İzlendi     Tarihi :26 Temmuz Direk izle

Ev Adamı – Türkçe Dublaj

Uzun zamandır gerçek bir komedi izlemediyseniz Ev Adamı filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz. Imdb puanı 6.6 olan bu komedi filmi Mark ve Jay kardeşler tarafından yazılmıştır. Bir dükkana gitmek isteyen adamın başından geçen olaylar anlatılıyor filmde. Evreni kendi rehberi olarak gören Jeff hayatına yön vermek için belirli işaretler aramaya başlıyor. Jeff bu işaretleri ararken başına çok komik ve aynı zamanda trajik olaylar geliyor. Fakat talihsiz adam başına gelen bu olayları yine evrene bağlıyor ve bunların anlamını aramaya başlıyor. Aslında tüm amacı ağaç tutkalı bulabilmek olan Jeff'in traji komik hikayesi Jeff Who Lives At Home filmini türkçe olarak seyredebilirsiniz. Filmi izleyenler komediye doyduklarını belirtiyor.
0 Yorum    2 Kere İzlendi     Tarihi :26 Temmuz Direk izle

Elim Belim Bağlı – Türkçe Dublaj

Matt çok çabuk birine bağlanan ve aşık olan birisidir. En son ayrıldığı kız arkadaşı ile anıları unutmakta zorlanır ve bir daha kimseyle birlikte olmak istemez. Aşk acısını ve ayrılık üzüntüsünü unutmak ister fakat bunu bir türlü yapamaz. Arkadaşları ona başka bir kızla yatması gerektiğini ve eski kız arkadaşını bu şekilde unutabileceğini söylerler. Fakat Matt bunu denediğinde karşısında ki kızı eski kız arkadaşı olarak hayal eder ve her zaman işleri batırmayı başarır. Hayati bir karar alan aşk acısı çeken erkek 40 gün 40 gece hiç kimseyle birlikte olmayacaktır. Kendini zapt etmek için elinden geleni yapsa da karşısına çıkan Erica isimli güzel bayan bu oyunu bozmayı başarır. Komedi ve romantiğin doruklarını yaşayacağınız bu efsane film elim belim bağlı 2002 yılı yapımıdır. M.Lehmann'ın yönettiği ve Rob Perez'in senaryosunu yaptığı filmin kitapları da bulunuyor. Imdb puanı 6.4 olan ABD yapımı 40 gün 40 gece sevişme yok eserinin baş rollerinde ise J.Hartnett ve S.Sossamon yer alıyor.
0 Yorum    158 Kere İzlendi     Tarihi :26 Temmuz Direk izle

The Arrangement – Anlaşma

Kolombiya vatandaşı olan güzel kadın, çevresi tarafından tanınır. Tanınmasındaki en büyük etken muhteşem güzelliğinin akılda kalıcı olmasıdır. Fakat bu büyüleyici bayan Kolombiya'daki yaşamı boyunca kirli işler ile uğraşmış ve kötü bir imaj kazanmıştır. Bu imajdan bir an önce kurtulup yeni bir yaşam sürmek için Miami'de yaşamaya karar verir. Miami deyim yerinde ise ona çok iyi gelmiştir. Miami'de siyasetçi bir erkek ile tanışır ve kısa süre içerisinde evlenmeye karar verir. Böylece rahat bir hayat süreceğini düşünen güzel kadın için heyecan asıl şimdi başlıyor, ABD yapımı olan Anlaşma filmini siz film izleyicileri için Türkçe Dublaj olarak hazırladık keyifli seyirler.
0 Yorum    274 Kere İzlendi     Tarihi :26 Temmuz Direk izle

Kırışıklar – Türkçe Dublaj

Yetişkin Animasyon filmlerini izlemeyi seviyorsanız Arrugas Wrinkles filmi tamda size göre. Imdb puanı 7.5'den yüksek olan bu filmin yönetmeni ise Ignacio Ferreras'dır. Bir buçuk saatlik animasyon filminin konusu ise iki yaşlı dostun hikayeleridir. Miguel ve Emilio adında ki yaşlı 2 dost bakım evinde kalmaktadırlar. Alzheimer yani unutkanlık hastalığına yakalanan Emilio bakım evine yatırılır. Yaşlılar için huzur evi tarzında ki bu yerin en üst katına yerleştirilen Emilio ümitsiz vaka olarak bakılmaktayken Miguel ve diğer arkadaşları onu bu durumdan kurtarmak için bir çözüm yolu ararlar. Bu çözüm planı sıkıcı ve bunaltıcı bakım evinde biraz eğlenceye yol açacaktır. Çoğusu ölmek üzere olan yaşlı kişiler bu plan sayesinde hayata tekrar dönecekler ve hayatın zevkini tekrar tadacaklardır. Paco Roca çizgi kitabının animasyona dönüşmüş hali olan Arrugas 2011 ispanya yapımı filmi Türkçe altyazı olarak izleyebilirsiniz.
0 Yorum    61 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Üç Ahmak

Çok yakın olan 3 arkadaş Hindistan'da mühendis olmak için okumaktadırlar. Hindistan'da üniversite okumak fakir kesimden ayrılmak ve ekonomik özgürlük kazanmak için oldukça önemlidir. Fakat bu sistemin yanlış olduğuna inanan Ranco sistem üzerinde bazı değişiklikler yapmaya karar verir. Ranco yanına 2 en iyi arkadaşını da alarak bazı planlar yapar. Hindistan' da geçen komedi tadındaki bu filmde Ranco dahil olmak üzere toplam 3 ahmak arkadaşın başından geçen hikayeleri anlatılıyor. 3 ahmak filmin yönetmen koltuğunda R.Hirani yer alırken baş rollerini A.khan, S.Joshi ve K.Kapoor paylaşıyor. 2009 yapımı dram ve komedinin birleştiği bu filmi seyredebilirsiniz.
0 Yorum    113 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Magnifico – Türkçe Dublaj

Dram tadında harika bir film izlemek istiyorsanız Magnifico tam da size göre. 2003 yapımı film bugüne kadar toplam 30'u geçik ödüle sahip. Yoksul ve varoş tarzı bir mahallede hayatını sürdüren bir çift artık kötü yaşam şartlarından dolayı umutları neredeyse bitmiştir. Çünkü yoksul çiftin kızları beyin felci olmuştur. Okula giden diğer çocuklarının ise bursu kesilmiş ve maddi sıkıntıdan dolayı okuyamamaktadır. 3.Çocukları olan Magnifico ise okula pek meraklı değildir. Magnifico dürüst ve çok iyi kalpli bir çocuktur. Esmer orta boylu ve tatlılığı ile kendinden büyük bayanlar tarafından her görüldüğü yerde çağrılır. Magnifico'yu seven bir çok ablası vardır. Ama o bir tek büyük annesini sevmektedir. Büyük annesi bir gün fenalaşarak hastaneye kaldırılır. Hastanede baba annesine mide kanseri olduğu söylenince tüm aile perişan olur. Karmaşık ve üzücü olayların yanı sıra ailenin geçinmesi de gerekmektedir. Fakat Mag fakir olmalarının farkında olsa bile bu durum karşısında kendisini üzmemeye çalışır ve ailesine destek olmak ister. Ufak bir çocuğun kötü şartlarda neler yapabileceğini Magnifico izleyip görebilirsiniz.
0 Yorum    78 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Sevginin Gücü

Yaşamına NewYork' ta yakınları ve ailesi ile devam eden 12 yaşındaki Mathilda, aile bireylerinde hiç hoşlanmaz. Matilda için ailesi içinde varsa yoksa kendinden küçük olan kardeşine aşırı düşkünlüğü vardır ve onu çok sever. Babası karanlık işler içindedir, uyuşturucu batağına bulaşır bu nedenle Uyuşturucu çetesi aileyi öldürmek için peşine düşer. Uyuşturucu Mafyası yaşadıkları evi tespit eder. Aile fertlerini tek tek öldürürler bu esnada dışarıda olan Mathilda belkide hayatının en şanslı günündedir, aile fertleri yaşamını yitirmiş olsa da o hayatta kalmıştır. Mafyanın kendisini bulamaması için Leon isimli bir adamın evine sığınır. Ancak soğukkanlı katil olan Leon arkadaşlık, dostluk ve babalık ona ne kadar uzak olsa da Mathilda' ya karşı içinde sevgisi vardır ve ona zarar gelmemesi için kol kanat gerer. En İyi filmler arasında olan Sevginin gücü siz izleyicilerimiz için Türkçe Dublaj olarak hazırlanmıştır.
0 Yorum    37 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Geçmişin Gölgesinde – American History X

Amerika da yaşayan beyaz bir ailenin 1990'lı yıllar da ki ırkçılık mevzularının anlatıldığı hikayeden esinlenerek yapılan filmi Tony Kaye yönetiyor. Derek isimli asabi bir genç çok çabuk öfkelenebiliyor ve bu öfkesini kontrol edememektedir. Yaşadığı semtin beyaz gençlerine liderlik yapan Derek, beyaz insanlarında siyahlar gibi özgür ve rahat olması için elinden geleni yapmaktadır. Bir basketbol maçı düzenleyerek siyahlara karşı beyazlar maç yaparlar ve maç sonunda basketbol sahasını kazanan alır derler. Bu şekilde işler yaparak beyaz insanlara siyahlar arasında yer açmakta kararlıdır. Çok zeki olan Derek bazen bu zekasını pis işler içinde kullanır. Evine girmek isteyen hırsızı ve arabasını çalmak isteyen hırsızı yakalayınca hırsına yenik düşer ve onları öldürür. Hapse girip çıktıktan sonra ki hayatını ve hapis yaşantısını anılar şeklinde gözden geçiren çete liderinin artık tek bir sorumluluğu vardır. Ailesi için çaba sarf eder çünkü annesi ölmek üzeredir. Aynı zamanda kendisi gibi son derece kurnaz olan kardeşinin de okul hayatını takip etmeye başlar. American History X yani Türkçe ismiyle Geçmişin Gölgesinde filmi 10 üzerinden 9'luk imdb puanı ile izlenmesi gereken filmler arasına yer alan bir baş yapıttır. Baş rollerinde ise Edward Norton ve Furlong yer almaktadır. Dram ve suç tarzı olan 1998 ABD filmini kaçırmayınız.
0 Yorum    32 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle