SON EKLENEN FİLMLER

Ölüm Kızı – Sushi Girl

2012 ABD yapımı olan Ölüm Kızı orijinal adıyla Sushi Girl filminin baş rollerinde Tony Todd, James DeBello ve James Duval yer almıştır. Filmde; İşlediği soygun suçundan sonra hiç kaçamaksızın hapse giren Fish, hapiste hiç bir şey için çabalamamış adeta yan gelip yatmanın keyfini çıkarmıştır. Ceza süresini doldurup tahliye olduktan sonra yine eski yaşamına dönen ve ufak çaplı soygunlarda bulunan Fish, tesadüf eseri genç ve güzel bir kızla tanışır. İlk başlarda kıza çok bağlanan genç adam, daha sonra onda bir farklılık olduğunu fark edecektir. Fish'in şüpheleri boş değildir. Zira genç ve güzel kız bir Ölüm Kızı'dır. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :1 Ekim 12:54 İzle

Biri Barry’i Evlendirsin

Komedisi ve eğlencesi bol bir filme daha hazır mısınız ? baş rollerinde Lucy Punch, Tyler Labine ve Hayes MacArthur gibi yıldız oyuncuların yer aldığı Biri Barry'i Evlendirsin filminin yönetmenliğini Rob Pearlstein yapmıştır. Filmde; Yakın arkadaşları Barry için bir sevgili bulmaya ve onu evlendirmeye karar veren 3 arkadaş, bu kadar çekilmez bir adamla kimin birlikte olmak isteyeceğini düşünmektedir. Zira Barry, yersiz şaka yapan, patavatsız ve saçma konular üzerine konuşmayı seven bir adamdır. Bunların yanı sıra tam bir arsız olan Barry, arkadaşlarını zora sokmadan tıpkı kendine benzeyen bir kadınla çıka gelir. Bir Barry'i çekemeyen 3 arkadaş tıpkı ona benzeyen ve daha çok konuşan bir kadınla nasıl baş edecektir ? Keyifli Seyirler.
0    4 İzlenme     Tarihi :1 Ekim 12:37 İzle

Beyaz Diş – White Fang

Babasının ona ölmeden önce yazdığı mektubu bulan ve neler yazdığını okuyan Jack, mektupta yazdığı gibi babasının daha önceden bulduğu altın madenini bulmak için Yukon'a gider. Şehir hayatının lüks kesimlerinde doğmuş ve büyümüş olan Jack, Yukon'un ıssız, soğuk ve yaban hayatına ayak uydura bileceğinden emin değildir. Fakat tüm aksiliklere rağmen Yukon' ulaşan ve babasının eski arkadaşı olan Alex'i bulan Jack, ondan kendisini madene götürmesini ister. İlk başlarda buna karşı çıkan Alex, sonunda Jack'ı madene götürmeyi kabul eder. Burada hayvanlar için kurulmuş bazı tuzakları gören Jack, aynı zamanda insan dostu küçük bir köpek yavrusu bulacaktır. Beyaz Diş adını koyduğu köpek Jack'a bir çok ders verecektir. Keyifli seyirler.
0    70 İzlenme     Tarihi :30 Eylül 23:37 İzle

Karda Beyaz Bir Kuş – White Bird in a Blizzard

Benzersiz Fransa filmlerine bir yenisi daha ekleniyor. Baş rollerinde Eva Green ve Shailene Woodley'nin yer aldığı Dram-Gerilim filmi olan White Bird in a Blizzard filminin konusu; 16 yaşından henüz yeni gün almış olan Kat Connors, annesiyle bazı sorunlar yaşayan ve düzensiz bir hayatı olan genç bir kızdır. Annesinin hayata karşı yaklaşımı değiştirmek ve çevresindeki kişilerle arkadaşlık kurabilmek için sürekli çabalayan Kat, hayatta yalnız kalacağı için korkmaktadır. Annesinin evi terk etmesiyle bu korkusu biraz daha depreşen genç kız, sonu gelmeyen kötü yollara başvuracaktır. Keyifli seyirler.
0    113 İzlenme     Tarihi :30 Eylül 14:52 İzle

Yedi Yıllık Aksaklık

Alışılmış romantik - komedi türünde bir film olan Yedi Yıllık Aksaklık filmi 2012 yılında Bradford May, tarafından çekilmiştir. Filmde; Aynı gün doğan ve hayat boyu arkadaş olmaya yemin eden Jennifer ve Kevin, zaman ilerledikçe büyümeye ve gelişmeye başlar. yıllar geçtikçe güzeller güzeli bir kız olan Jennifer, Kevin'a karşı farklı duygular beslemeye başlar. Bir zamanlar sadece arkadaş olma konusunda söz veren iki genç, aslında zamanla bazı duyguların değiştiğini fark eder. Jennifer'ın duygularının değiştiğini gören Kevin, verdiği sözü tutmakta kararlıdır. Fakat bu söz kısa zaman sonra bozulacaktır. Keyifli seyirler.
0    122 İzlenme     Tarihi :30 Eylül 14:47 İzle

Tembel Korsanlar

Kahramanlarımız çekingen Elliot, uyuşuk Sedgewick ve kendine güvensiz George, hayatlarında hep bir gün korsan olma hayali ile yaşıyorlardır. Gerçekleşmeyecek bu hayal için sirkte küçük bir şov düzenlemeyi planlayan Elliot, Sedgewick ve George, şovun insanların dikkatini çekmemesiyle büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Fakat hayat 3 sebzeye bir şans sunar ve inanılmaz bir şekilde onları geçmişe geri gönderir. Bir anda 17. yüzyılda gözlerini açan Elliot, Sedgewick ve George, kötü bir soyguncudan masum bir aileyi korumak için görev alırlar. Fakat bunun için ilk önce korsanlığı öğrenmek ve zorlu bir savaşçı olmak gerekmektedir. İyi seyirler.
0    49 İzlenme     Tarihi :30 Eylül 14:41 İzle

Beyaz Fırtına – The White Storm

Hon Kong polislik bürosunda çalışan başarılı bir ekip hayatları boyunca bir kez daha göremeyecek oldukları bir işi üstlenmiştir. Tayland'lı bir uyuşturucu kaçakçısını yakalayacak ve tüm yer altı dünyasının zincirini bozacaklardı. Fakat iş başarılı ekibin istediği gibi ilerlememiş ve berbat bir hal almıştır. Görev sonrası ekipten bir polis kaybolur ve tüm ekip işini kaybeder. Olayın üzerinden uzun yıllar geçer ve dünyanın her bir köşesine dağılan genç ekip uzun zaman sonra zorlu bir görevde yeniden bir araya gelir. Herkesin tek bir isteği vardır geçmişte yaşadıkları korkunç görevin bir kez daha tekrarlanmaması. İyi seyirler.
0    47 İzlenme     Tarihi :30 Eylül 12:41 İzle

Masum Aşk – Hemel op Aarde

Kaçırılmayacak bir Dram filmi daha sizlerle. 2013 Belçika yapımı olan Masum Aşk filmi aykırı yönetmen Pieter Kuijpers tarafından çekilmiştir. Senaryosu Edward Stelder'a ait olan filmin baş rollerinde Lies Visschedijk ve Ella-june Henrard gibi yeni oyuncular yer almıştır. Masum aşk filmini detayları; Aşırı dindar sevecen ve iyilik yapmayı seven Bart, henüz 13 yaşında küçük bir çocuktur. Bart'ın hayat felsefesi iyilik yap iyilik gör'dür. Fakat her şey Bart'ın düşündüğü kadar toz pembe değildir. Zira kader denen şey Bart'a çok yakın bir zamanda her şeyin iyilik olmadığını gösterecektir. Keyifli seyirler.
0    103 İzlenme     Tarihi :30 Eylül 12:28 İzle

Rachel Evleniyor

Usta yazar Jenny Lumet'in kaleme aldığı gerçek bir hikaye sinema perdelerinde başarılı bir teknik ekiple can buluyor. Rachel Evleniyor filminin konusu; Duygu değişimleri yaşayan ve bir anı bir anına uymayan Kym, bozulan psikolojisi ile birlikte tek başarılı olduğu modellik işini kaybeder. Evinden uzaklaşma kararı alan Kym, ailesinden hiç bir destek almadan bir rehabilitasyon merkezine yerleşir. Burada tedavi olmaya çalışan Kym, 10 yıl boyunca eve hiç dönmez. Bir gün kız kardeşinin evleneceği haberini alan genç kız, ne pahasına olursa olsun o düğüne gitmeye karar verir. 10 yıl sonra ailesinin karşına yeniden çıkacak olan Kym, güzel ve keyifli giden düğünü gününde tansiyonu yükseltecek hareketlerde bulunacak ve düğünü mahvedecektir. Keyifli seyirler.
0    82 İzlenme     Tarihi :30 Eylül 12:18 İzle

Obvious Child

Yönetmenlik koltuğunda Gillian Robespierre'nin yer aldığı ödüllü film Obvious Child filminde; Hayatını oynadığı tiyatro oyunlarından kazanan ve oldukça iyi bir oyuncu olan Donna, 20 yaşlarında genç, zeki ve güzel bir kızdır. Hayatta attığı her attığı adımı iki kez düşünen ve sonra yapacağı işlere karar veren Donna, ilk kez düşünmeden bir iş yapmış ve işte hatalı çıkmıştı. Hiç tanımadığı yabancı bir adama gönlünü kaptıran ve birlikte olan Donna, bu birliktelikten hamile kalır. Daha önce hiç yüzleşmediği gerçeklerle yüzleşecek olan Donna, kaderin ona getirdiği kötü kadın damgasını yiyecektir. Keyifli Seyirler.
0    79 İzlenme     Tarihi :29 Eylül 22:14 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.