SON EKLENEN FİLMLER

The Returned – Virüs

Zombi'ler arasında inanılmaz bir savaş gerçekleşir. Savaşın sona ermesi ile birlikte Zombi olmanın sırrı keşfedilmiştir. Taşıyıcılar zombi virüsü sayesinde normal hayatlarını sürdüremez hale gelmişlerdi. Fakat buna da bir çözüm üretildi ve 1,5 gün geçmeden keşfedilen aşı yapılırsa Virüsü taşımakla görevli olanlar sıradan yaşantılarına devam edebilecekti. Günler geçtikçe Virüse karşı kullanılan aşı gittikçe azalmaya ve neredeyse bitme noktasına gelmişti. Aşının azaldığını öğrenen İnsanların 'The Returner' ismi ile anılan Taşıyıcalardan uzak durmaya hatta onlara agresif yaklaşmasına sebep olmuştu. Ortalık karışmaya başladığı esnada tanınan Doktor Kate, müzisyen virüs taşıma görevlisi Alex ile birlikte zaman geçiriyorlardı. Ve şimdi bir sorunları vardı aşı olmadan Alex'te Zombi'ye dönüşecekti.
0 Yorum    12 Kere İzlendi     Tarihi :24 Temmuz Direk izle

Extraction

Aksiyon filmlerinin en iyi yönetmeni Tony Giglio'nun filmi olan Extraction filmini izleyenler özlenilen oyuncuları yeniden görebiliyor. Jon Foo ve Falk Hentschel'in baş rollerini paylaştığı filmde Vinnie Jones'de yardımcı oyuncuyu oynuyor. Mercy Callo isimli özel bir askeri ekip kurtarma operasyonlarında boy gösteriyorlardır. Bir operasyon sırasında hata yapınca başarısız olan ekip gittiği hapishanede sıkışıp kalmıştır. Hem rehine mahkumu hem de kendilerini korumak zorunda olan özel askeri birlik aksiyon dolu sahneleri ile seyirciyi ekran başına kilitliyor. Ekibin hapishaneden sağ olarak çıkması neredeyse imkansız. çünkü bu hapishane aşırı güçlü güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. 2013 USA'da filmin çekimleri yapılmıştır. 106 dakikalık Extraction filmini alt yazı olarak izleyebilirsiniz. Filmin Imdb puanı ise on üzeriden beştir.
0 Yorum    127 Kere İzlendi     Tarihi :23 Temmuz Direk izle

Le Passe – Geçmiş

Marie güzel ve çekici bir bayandır. İran vatandaşı olan Ahmed ile hayatını birleştirip güzel bir evliliği ve çocukları olmuştur. Zaman ilerledikçe aralarında sorunlar yaşanmaya başlar. Resmi olarak ayrılmasalar da evlerini ayırma kararı alırlar. Bunun üzerine Ahmed, Ülkesine İran'a dönüş yapar ve hayatına burada devam etmektedir. Marie ise bu ayrılığın tamamen olmasını istemektedir. Ayrı geçen zamanda Marie, Samir isimli bir adam ile tanışır ve Ahmed ile resmi olarak boşanıp Samir ile hayatını kurmak istemektedir. Bunun gerçekleşmesi için Ahmed'e haber verir, Ahmed Paris'e gitmek için yola koyulur. Paris'e geldiğinde Marie'nin kızı olan Lucie'yi son derece gergin ve asabi görür. Marie'ye durumu sorduğunda sorunu kendisininde bilmediğini ve Lucie'yi bu durumdan kurtarması için Ahmed'den yardım ister. Lucie ile konuşup sorunun kökenini bulmaya karar veren Ahmed, hiçte tahmin etmediği büyük ve gizemli bir sır ile karşılaşır. Lucie'yi bu durumdan kurtarmaya çalışan Ahmed artık problemin için girmiş ve bir hayli zor olan durum karşısında bakalım ne yapacaktır.
0 Yorum    85 Kere İzlendi     Tarihi :23 Temmuz Direk izle

Zion ve Kardeşi

Zion ve öz abisi olan Meir bir kaza geçirirler. Geçirdikleri ağır trajedi içeren bu kazadan sonra iki kardeş kötü bir döneme girerler. Bu dönemde kardeşlerin ilişkileri de ciddi şekilde hasar görür. Abi kardeş bazı sırları kimseye söylememek için birbirlerine söz verirler. Fakat bu sırlar birbirlerine zarar vermeye başlayınca birilerine anlatmak kaçınılmaz olur. Çünkü bu sırlar oldukça güçlüdür ve insanı içten içe yok eder. Ne pahasına olursa olsun birbirlerinden hiç ayrılmayan iki kardeşin bağlılıklarını ve güçlükle hayatta durma hikayelerine ortak olmak istiyorsanız Zion ve kardeşi filmini Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Film 2009 yılında Fransa'da geçiyor. Eran Merav isimli senarist aynı zamanda filmin yönetmenliğinide yapmıştır.
0 Yorum    246 Kere İzlendi     Tarihi :23 Temmuz Direk izle

Karınca Çocuk – AntBoy

Pelle çok çekingen ve içine kapanık bir çocuktur. Ormanda gezerken birilerinin kavga ettiğini görür ve onları gizlice izler. Gizlice adamları izlerken ayağına bir karınca tırmanır. Ama bu karınca diğer karıncalar gibi değildir. Oldukça özel ve güçlü bir karınca tarafından ısırılan Pelle'nin hikayesi örümcek adama çok beziyor. Ufak yakışıklı çocuk oldukça güçlenir ve zekası artar. Karınca çocuk karşısına çıkan tüm düşmanlara karşı savaşmak zorundadır. 2013 Danimarka yapımı bu film aile filmleri arasında yer alıyor. Bilim kurgu tarzında olsa da film komedi dolu. Karınca çocuk filmini Türkçe dublaj izleyebilir ve sizde ufak bir çocuğun karınca tarafından ısırılınca nasıl bir süper kahramana dönüştüğünü görebilirsiniz.
0 Yorum    172 Kere İzlendi     Tarihi :23 Temmuz Direk izle

GoodBye World – Hoşçakal Dünya

Denis Hennelly'in yönetmenliğini yapmış olduğu Hoşçakal Dünya Filmini izleyenler filme 10 üzerinden 6 puan vermişler. Kim tarafından yapıldığı bilinmeyen saldırılar başını almış yürüyordur. Terörist ve terörist gruplarının kimlikleri tanınamaz durumda iken şehir tam bir kaos içerisindedir. Kaos'dan kaçmaya çalışan bir arkadaş grubu kırsal kabinde güven içerisinde beklemektedirler. Fakat apokaliptik bir şehir de yaşam her şeyi etkilemektedir. Bu yüzden arkadaş grubu arasında bazı sorunlar olacaktır ve arkadaşlıkları zedelenecektir. 2013 yapımı film ABD' de geçmektedir. İzleyenleri hem güldüren hem de üzen bu filmi Türkçe alt yazı olarak izleyebilirsiniz. Dram ve Komedinin birlikte yaşandığı nadir filmler arasında yer alıyor.
0 Yorum    360 Kere İzlendi     Tarihi :23 Temmuz Direk izle

Drones

Özel yetiştirilmiş olan iki asker teröristlere karşı mücadele etmektedir. Bir bayan ve bir erkekten oluşan bu ikili ekip teknolojinin son icadı olan bir uzaktan bilgisayar ile insansız hava araçlarını yönlendirip teröristleri bitirmeye çalışmaktadırlar. Uzaktan kumandalı bu uçaklar ile bir çok önemli işe imza atan ikiliyi ele geçirmek isteyen teröristler ile bu askerler arasında ki kıyasıya mücadeleyi kaçırmayınız. Drones filmini izleyip arkadaşlarınıza anlatacağınız dan eminiz. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rick Rosental yer alıyor. Baş rollerini Mae Aswell ve Amir Khalighi canlandırıyor. Drones 2013 aksiyon ve gerilim filmini Türkçe alt yazı olarak izleyebilirsiniz. 82 dakikalık film Amerika'da geçiyor.
0 Yorum    509 Kere İzlendi     Tarihi :22 Temmuz Direk izle

Düşman Hattı – Sekizinci Ekip

Uzun zamandır sağlam bir aksiyon filmi mi arıyorsunuz. O halde bu film tamda size göre. Film'de Amerikan donanmasına ait gizli ve özel bir birlikten oluşa ekip tehlikeli işlere atılmaktadır. CIA'ya ait bu ekip Afrika'daki bir olayı çözmek için yola koyulurlar. İnsansız hava uçakları ile ilk önce bu mekanı bombalayan CIA, daha sonra helikopter ile sekizinci ekibi bu bölgeye indiriyor. Ekibin Afrika'daki asıl amacı fosfor ve uranyum madenlerinin kaynağını bulmak ve rehineyi kurtarmaktır. Rehineyi kurtardıktan sonra işler çözülür ve asıl patronu yakalamak için harekete geçerler. Uranyum silah ticaretinin yapıldığı yere giderler fakat ekipten bir kaç kişi hayatını kaybetmiştir. Aksiyon dolu Düşman Hattı Sekizinci Ekip filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz.
0 Yorum    461 Kere İzlendi     Tarihi :22 Temmuz Direk izle

Absolute Deception

2013 yapımı olan Absolute Deception filmini izleyenler aksiyon ve polisiyeye tamamen doyuyor. Brian Trenchard'ın yönettiği bu filmde eşi ölen bir gazetecinin sırları araştırılıyor. Federal ajan olan gizemli bir adam ünlü gazetecinin sırlarla dolu ölen kocasının ölümünü araştırıyor. Fakat bu ölüm nedenini bulmak oldukça tehlikelidir çünkü bir çok çete bu işin içindedir. Ajan bu çetelerden habersiz kadının ölen kocasının ölümünü araştırırken bir çok pis çeteye de bulaşmış oluyor. Tehlikeli ve acımasız çetelerin yeni hedefi ise ajan ve gazeteci olacaktır. Ajan gerçekleri ortaya çıkarırken izleyici soluk soluğa filmin başına kilitleniyor.
0 Yorum    110 Kere İzlendi     Tarihi :22 Temmuz Direk izle