SON EKLENEN FİLMLER

Hayalet

ABD yapımı olan Hayalet filmi 2014 yılında vizyona girmiştir. Filmde Soğuk Savaşın olduğu Sovyet dönemi anlatılıyor. Ed Harris Soğuk savaşın yaşandığı zamanda Sovyet güçleri tarafından üretilmiş savaş aracı deniz altı kaptanı olan başarılı bir askerdir. Savaş döneminin etkileri sonucunda Ed Harris' in psikolojisi alt üst olmuştur. Harris yakın dostlarından psikolojik sorunları olduğunu saklar. Zaman böyle giderken Harris, farklı ve daha zor bir görev alır ve tereddütsüz kabul eder. Harris için bu görev diğerlerinden zor olacaktır bunun neden ise, Ailesini arkasında bırakıp zor bir dönem geçirmesine rağmen gizli görev için bütün dertlerini bir kenara bırakır. Çünkü KGB görevlileri nükleer silahları elde etmek üzeredir. İlk bakışta sıradan bir görev sanılan bu gizli görev esasında bütün Dünya' yı ilgilendiren çok büyük bir problemdir. Harris görevini yerine getirmeye devam ettiği bir zaman da kendisini maşa olarak görüldüğünün farkına varır. Macera filmi severler bu filmi kaçırmayın.
0 Yorum    1 Kere İzlendi     Tarihi :2 Ağustos Direk izle

Dondurma Kamyonu

2014 yapımı olan Dondurma Kamyonu filminin orjinal adı Rocky Road olup konusu şu şekilde geçmektedir; Harrison işini iyi yapan yakışıklı bir gençtir. Kız arkadaşı ile arası bozulduğu için Wall Street' e gidip orada çalışmaya ve yaşamaya karar verir. İlerleyen zamanlarda Babası artık çalışmayacağını söyleyerek Harrison' u yanına çağırır. Babası tarafından çağrılan Harrison eski yaşadığı şehre gelir. Babasının mesleğini devam ettirmeye karar verir ve işe koyulur. Hiç ummadığı bir gün Eski aşkını yolda görür ve onu unutamadığını anlar. Tekrar bu büyük aşkı devam ettirebileceğini düşünür.
0 Yorum    0 Kere İzlendi     Tarihi :2 Ağustos Direk izle

Er Ryan’ı Kurtarmak

Yaşanan II. Dünya Savaşı ile birlikte adeta bütün dünya yas'a boğulur. Bu zamanlarda 3 oğlununda aynı günde ölüm haberini duyan anne, hayatta olduğunu düşündüğü 4. oğlunun yaşadığını duymak ister. Her türlü sıkıntı ve tehlikeyi göze alarak Amerikan ordusu annenin son oğlunu kesin bir şekilde kurtarmak ister. Çocuğu bulmak için arama çalışmalarına hız kesmeden devam eden askerler her yerde ona ait izleri bulmaya çalışır. Tom Hanks ve Vin Diesel gibi usta oyuncuların baş rollerini paylaştığı bu muhteşem yapıt vizyon tarihi üzerinden seneler geçmesine rağmen en iyi filmlerin başında geliyor.
0 Yorum    19 Kere İzlendi     Tarihi :1 Ağustos Direk izle

Hayat Güzeldir

İtalya'da tanınan ve orada eski yaşayanlardan, huzurlu ve sakin bir yaşamı olan Guido, bir kitapçılık yaparak hayatını kazanır. Civar şehirde yaşayan alımlı ve güzel bir kadın ile tanışarak hayatını birleştirir. İlerleyen zamanlarda bir oğlu olur ve Alman güçleri ülkeyi silah gücüyle ele geçirmek istene kadar mutlu birliktelik içinde yaşamını sürdürürler. Ailesinin dağılmaması için ve erkek çocuğunun Yahudi cemiyetine katılmaması için Guido, elinden gelen her şeyi yapacaktır. Gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında gösterilen Hayat Güzeldir filmi sinema severler tarafından 8.8 puan alarak uzun süre yerini koruyacağa benziyor.
0 Yorum    17 Kere İzlendi     Tarihi :1 Ağustos Direk izle

Kötü Komşular

Mac ile Kelly çifti yeni dünyaya getirdikleri küçük çocukları ile sorunsuz ve keyif alacakları bir şehir'de oturmaya karar verip taşınmışlardır. Yeni doğan çocukları ile düzenli ve güzel bir yaşam sürmeyi hayal eden çiftin hevesleri kursaklarında kalacaktır. Nedeni ise taşındıkları evin yanına bir üniversitedeki ABD kaydı olan kişiler yerleşmiştir. Yan tarafa yerleşen komşuları, her gün partiler ve gürültülü zamanlar geçirirken, bu düzenli yaşam planlayan çiftin hayatını berbat ederler. Çift öncelikle komşularıyla konuşma ile uzlaşma taraftarıdır ama polis araya girdikten sonra büyük bir savaş başlar.
1 Yorum    378 Kere İzlendi     Tarihi :31 Temmuz Direk izle

John Dies at the End – John’un Ölümü

Beden dışında deneyime inanılmaz derecede neden olan bir uyuşturucu. Sokak içerisinde ismiyle ise Soya sosu. Kullanıcılar zaman ve boyutlar arasında kötü bir şekilde sürüklenmektedir. Yalnız tekrar olarak geri gelenler artık insanlar değildir. Anlık bir durum içerisinde sessiz bir dünya dışı istila başlamaktadır. İnsanların ise cesur bir kahramana yardımı gerekmektedir. Cesur ve yürekli kahraman yerine bu iş üniversiteden atılmış olan John ile David’e düşmektedir. Bu iki ise zaman içerisinde insanlarını kurtarabilecek mi?
1 Yorum    290 Kere İzlendi     Tarihi :31 Temmuz Direk izle

The Butterfly Room – Kelebek Odası

Çok sevdiği kızından ayrı olan Ann, çok güzel bir konforlu apartman içerisinde bulunan bir dairede hayat sürdürmektedir. Kelebeklere karşı olan büyük sevgisi sebebi üzerine sayısı çok olan koleksiyona sahiptir. Bütün elinde olan kelebeklerini özel, ayrı bir oda içerisinde beslemektedir. Ann, bir yandan ise sorumsuz olarak bildiği komşunun ihtimal etmiş olduğu küçük kızı Julie'ye ilgi göstermeye başlar. Julie ise kapısı sürekli olarak kapalı olan sırlı odaya karşı büyük bir ilgi duymaktadır. Yalnız bu karanlık oda ise kendi gibi akıl almaz derecede tehlikeli ve karanlık bir sırrı dikkatli bir şekilde saklamaktadır. 2012 gerilim filmi olan kelebek odası imdb’den 6 puan almıştır.
0 Yorum    96 Kere İzlendi     Tarihi :31 Temmuz Direk izle

Haunt İzle

Korkmak mı istiyorsunuz o zaman Haunt filmi tam da size göre. Düzenli yaşamları olan üç çocuğa sahip bir çiftin, zamanında kötü olaylar gerçekleşmiş bir malikaneye, hiç bir şey bilmedikleri için mutlu bir şekilde yerleşirler. İçine kapanık ve temiz kalpli oğulları Evan taşındıkları yerde komşusu Sam ile dostluk kurar. Ama bu ne olduğu bilinmeyen kız ile beraber farkına vardıkları bir radyo bulurlar ve korkunç bir dünyanın içine gireceklerdir. 2013 ABD yapımı olan bu korku türlü filminin yönetmenliğini Mac Carter üstlenmiştir.
0 Yorum    246 Kere İzlendi     Tarihi :31 Temmuz Direk izle

Year of the Carnivore – Etobur Yılı

Sammy yaşıtlarından çok farklı bir gençtir. 21 yaşında olmasına rağmen sıra dışı ve farklı bir kişiliktir. Bütün zamanı kendisinin problemleri ile geçmektedir. Sammy zekası sayesinde hırsızları yakalamakla uğraşmaktadır. Bir iş yerinde ki hırsızlık olayını çözmek için göreve başlar. Bir süre sonra hırsızları yakalar fakat yakaladığı hırsızları polise teslim etmek isteyince patronu buna karşı çıkar ve hırsızları dövmeye başlar. Bu olaydan sonra işinden soğuyan Sammy işten çıkar. Sorunlu çocuğun bir de takıntılı bir aşkı vardır. Bir müzisyene aşık olan genç ne yapacağını bilmemektedir. Komedi ve dramın bir arada olduğu etobur yılı filmini Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
0 Yorum    560 Kere İzlendi     Tarihi :31 Temmuz Direk izle