SON EKLENEN FİLMLER

Düş Kapanı – Dreamcatcher

Aralarında yaptıkları bir anlaşma sonrası yakın arkadaş olan Jonesy, Henry, Pete ve Beaver, özel güçlere sahip bir grup olmuşlardı. Dünyaki kötü güçlere karşı savaşan dört genç, aynı zamanda kendilerine bir varlık tarafından verilen güçleri de test ediyorlardı. Güçlerini geliştirmek ve yakın zamanda uzaydan gelen bir varlığa karşı savaşmak için zorlu sınavlardan geçecek olan Jonesy, Henry, Pete ve Beaver, kazanmak ve kaybetmek arasındaki ince çizgide ölüm kalım savaşı vereceklerdir. Fantastik bir film olan Düş Kapanı filmin yönetmenliğini Lawrence Kasdan yapmıştır. İyi seyirler.
0    15 İzlenme     Tarihi :21 Eylül 17:34 İzle

İsimsiz Yazarlar – Authors Anonymous

Yönetmenliğini Ellie Kanner'ın yaptığı ve baş rollerinde Kaley Cuoco-Sweeting ve Tricia Helfer gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmde;Birbirlerini hiç tanımayan ayrı dünyalar da yaşayan edebiyat düşkünü, kitap yazmayı seven iki yazar, bir türlü hayatlarında bir dikiş tutturamamıştır. İkisininde en büyük hayali gözde ve parmakla gösterilen bir edebiyatçı olmaktır. Gelecek nesillere iyi örnek olmak isteyen bu iki yazarın bir gün yolları kesişir ve beraber büyük bir yazar olmak için emin adımlar atmaya karar verirler. Komedisi bol, orta şekerli bir film olan İsimsiz Yazarlar (Authors Anonymous) filmini sitemizden Hd kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0    12 İzlenme     Tarihi :21 Eylül 16:50 İzle

Lullaby

Babasını çok seven genç bir adam, küçük yaşlarda onun kansere yakalandığını öğrenir. Bu habere dayanamayarak evden uzaklaşmaya karar veren genç adam, Los Angeles'a yerleşir. Sokaklarda sürünerek ve her gün babasını düşünerek yaşayan genç adam, ailesinden gelecek umutlu bir haber için beklemeye başlar. Fakat bu umutlu haber 12 yıl boyunca gelmez. Aksine 12 yıl sonra babasının hastaneye yattığı ve 36 saat sonra öleceği haberi gelir. Son bir kez babasını görmek için evine dönen genç adam, ailesinin yaşadığı drama bir kez daha şahit olacak ve korkuları ile yüzleşecektir. Keyifli Seyirler.
0    18 İzlenme     Tarihi :21 Eylül 16:35 İzle

Kahire Zamanı – Cairo Time

Kocasını ziyaret etmek amacıyla bir anda Kahire'ye seyahat eden Juliette, zamansız ziyaretinden dolayı kocasını biraz sinirlendirir. Zira genç adam şuan büyük bir ortaklığın üzerinde yoğun çalışmalar yapmaktadır ve Juliette'ye hiç zaman ayıramayacaktır. Juliette'nin yalnız kalmaması için yakın arkadaşı Tareq'i görevlendiren genç adam, genç kadının, istediği her yeri gezmesi ve eğlenmesi için emir verir. 20 günlük ziyareti sırasında her gününü Tareq ile geçirecek olan Juliette, ister istemez Tareq'e aşık olacak ve bir aşk üçgenin tam ortasında yer alacaktır. Romantik ve Dram türünde film sevenler için kaçırılmayacak bir film olan Kahire Zamanı filmini sitemizden online ve kesintisiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0    62 İzlenme     Tarihi :21 Eylül 12:27 İzle

Jersey Shore Massacre

2013 ABD yapımı olan Jersey Shore Massacre filminde; Sorumsuz, asalak ve eğlenceye düşkün bir grup genç kız, tatil yapmak için küçük, sessiz bir kasabayı tercih eder. Daha önceden ayarladıkları eve yerleşmek için yola kolay genç kızlar, bazı sorunlarla karşılaşır ve geceyi berbat bir otelde geçirmek zorunda kalırlar. Kasabada bolca eğlenen ve tatillerini eğlenceli geçirmeye devam eden kızlar, nihayet bir ev de bulur. Yerleştikleri ev ve arkasındaki orman hakkında bir kehanetin olduğunu duyan kızlar, inanmasalar da bu konuyu araştırmaya başlar ve başlarını ölümle sonuçlanacak büyük bir belaya sokarlar. İyi seyirler.
0    77 İzlenme     Tarihi :21 Eylül 12:10 İzle

Liseli Polisler 2

Çaylak polisler Schmidt ve Jenko, lisedeki görevlerini tamamlayıp mezun olduktan sonra üniversitede yeni görevlere atanacaktır. Gizliliklerini koruyup üniversitedeki suçlu öğrencileri tespit edecek olan Schmidt ve Jenko, atıldıkları yeni ortamda kendilerini kaybetmeye başlar. Zira Jenko, katıldığı spor takımında kendine yeni bir arkadaş bulur. Schmidt başladığı sanat bölümünde yeni dostluklar kurar. Gençlerin arasında açılma başladıkça görevde tehlikeye girer. Sorumluluklarını ve dostluklarını gözden geçirmek sorunda kalacak olan iki genç, kendilerini toplamakta zorluk çekecektir. İzlemekten keyif alacağınız Liseli Polisler 2 filmini sitemizden indirmeden izleyebilirsiniz İyi seyirler.
0    143 İzlenme     Tarihi :20 Eylül 19:54 İzle

2 States

Abhishek Varman'ın yönetmenliğinde hazırlanan 2 States filminde; Okudukları kolejde tanışıp birbirlerine aşık olan Krish ve Ananya, uzun bir süre bu ilişkilerini sürdürmüş ve nihayet eğitimlerini tamamlamışlardır. Daha önceleri yaşadıkları ilişkinin bu kadar ciddi bir boyuta geleceklerini düşünmeyen Krish ve Ananya, evlilik kararı almış ve ailelerle tanışma faslını geçmişlerdir. Fakat bu ilişkide bir sorun vardır. Zira iki gencin de Hindistan'lı olmalarına rağmen yöreleri ve gelenekleri çok farklıdır. Birbirlerine ayak uydurmakta zorlanacaklarını fark eden iki genç, yaşadıkları tutku dolu aşktan vazmı geçecekler? yoksa tüm engellere rağmen bir aile olmayı sağlayabilecekler mi ? Aşkın ve komedinin bir arada çekildiği 2 States filmini sitemizden kesintisiz izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.
0    251 İzlenme     Tarihi :20 Eylül 18:25 İzle

Harold ve Kumar

Son derece nazik, kibar ve efendi bir genç olan Harold, yaramaz ve kadın düşkünü olan Kumar. Birbirlerine tamamen zıt karakterlerde olan bu iki genç sadece tek ortak noktaları vardır. Fazla yemek yemeleri. Zira bir türlü doymak bilmeyen iki genç,bunun sebebini araştırmaya ve aldıkları fazla kiloları vermeye çalışırlar. Fakat istedikleri iki hedefe de ulaşamazlar. Geçmişlerine dönmek ve tüm hayatlarını tekrar gözden geçirmek isteyecek olan Harold ve Kumar, zorlu bir süreçte zaman makinasını icat etmeye çalışacaklardır. Komedisi ve macerası bol olan Harold ve Kumar filmini izlemenizi tavsiye ederiz.
0    69 İzlenme     Tarihi :20 Eylül 17:59 İzle

The Captive

Kızını çok seven baba işlerinin yoğunluğundan dolayı mesai saatleri dışında kızıyla vakit geçirebilmektedir. Çok sevdiği kızı Cassandra'nın kaçılması ile büyük şok yaşayan baba yıllardır kızının peşindeydi. Aradan 8 yıl geçtikten sonra babaya haber gelir ve kızını bulabilmek umuduyla yola çıkar. Küçük kız için polisler tekrardan seferber olacak. Soruşturmalara ve incelemelere devam edeceklerdir. Kimi zaman ise yer yer operasyonlarını sürdüreceklerdir. Bu sırada içine intikam hırsı bürünmüş olan baba, küçük kızını kaçıranları bulup iyi bir ders vermek ister. Uzun yılların geçmesine rağmen küçük kızını unutamayan baba, içindeki intikam hırsı çok daha kötü olacağı hareketlerinden belli olmaktadır. Bir yanda acılı baba diğer yanda ise polisler küçük kızın izini sürerler fakat önlerine çıkan büyük engellere göğüs gereceklerdir. Babanın kafasında kurduğu plan da kötü adamları hemen öldürmeyecektir. Polisleri ve kanunları bir kaç kere ezip geçen baba kızını bulabilecek mi?
0    105 İzlenme     Tarihi :20 Eylül 16:01 İzle

Sabotaj – Sabotage

Arnold Schwarzenegger’in baş rolün de oynadığı filmin aksiyonunun olmadığı 1 dakikası bile yok. John Breacher (Arnold S.) narkotik bir ekibin lideridir. Ekibinde 7 kişi çalışmaktadır ve hepsi kendi alanlarında uzmanlaşmış özel kişilerdir. Hepsi birbirinden yetenekli 7 kişinin de özel kod adı bulunmaktadır. Duman, Tripod, kundakçı, Ense, Şeker, Canavar ve Öğütücu lakaplı özel ajanlar John’u babaları gibi sevmektedir ve onun her istediğini kusursuz planlayarak yerine getirmek için çalışmaktadır. DEA ismini verdikleri bu ekip filmin başında bir uyuşturucu şebekesinin bulunduğu yere sızarak içeri girer ve herkesi öldürür. Paraları ve uyuşturucuyu yakıp yok ederler fakat 10 milyon dolar kadar bir parayı su kanalından içeri atarlar ve daha sonra almayı hedeflerler. Fakat dışarı çıktıklarında bu parayı bulamazlar. Bu olaydan 6 ay kadar sonra devlet bu parayı öğrenir ve bulmak için DEA ekibini tek tek sorguya çekerler. Ekip bir aile gibi olsa da sorguda hepsi birbirini ele verir ve içlerinde ki düşmanı bulmaya çalışırlar. Bu ekibin tabi ki bir sürüde düşmanı vardır. En büyük uyuşturucu şebekelerini çökerttikleri için mafya babaları bu ekiptekileri tek tek öldürmeye karar verir. Ekibin içinde ki gizli ajan kimin çıkacağı merak konusu. Gerilim ve aksiyon dolu Sabotaj filmini izleyip neler olacağını görebilirsiniz. ABD 2014 yapımı bu filmin yapımcısı David Ayer’dir. David Ayer bir önceki filmi Tehlikeli Takip polisiye filmini andırıyor fakat bu film daha çok silahlı ve sert aksiyon severler için yapılmış bir Arnold filmidir.
2    2.635 İzlenme     Tarihi :20 Eylül 14:45 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.