SON EKLENEN FİLMLER

Frontera

Frontera Filminin konusu; Emektar bir Meksika şerifinin karısı acımasızca katledilmiş ve cesedine tuhaf işkenceler yapılmıştır. Bu olaylar gerçekleşirken bir grup mültecinin bu olaya tanık olması şerifin aklında bir çok konunun değişmesine sebep olmuş ve mültecileri de bir numaralı zanlı haline getirmiştir. Filmin gerçek yaşamdan alıntılanmış olması filme akıcılık katıyor. Alışagelmiş konuların aksine aynı mekanda ve aynı karakterlerle geçmesine rağmen film sıkmıyor. İzlemekten keyif alacağınız Frontera filmi sizlerle. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :23 Ekim 14:47 İzle

Çıplak Ayak – Barfuss

Uzun süre önce ailesini bırakarak küçük bir apartman dairesine yerleşen Nick, güzel giden bir işe ve eğlenceli bir hayata sahiptir. Fakat her şeyin yolunda gitmesi fazla uzun sürmez. Zira Nick, işten kovulur ve baş parasız ortada kalır. Kendine bakabilmek için para kazanması gereken Nick, tesadüfen bir sokak lambasının üzerinde asılı olan bir iş ilanını görür. Bir akıl hastanesinde hasta bakıcı arandığını öğrenen Nick, her ne olursa olsun işi kapabilmek için yola koyulur. Hastaneye vardığında işe hemen kabul edilen ve işe başlatılan Nick, ilk gününde tuhaf şeyler yaşayacak ve başına bir bela alacaktır. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :23 Ekim 14:36 İzle

Onur – Honour

İngiliz müslüman genç bir kız, sevgilisiyle ailesinin onaylamayacağı şeyler yaparak ailesinin onurunu zedeler. Geleneklerine göre kızı namuslarını lekeledikleri için öldürmesi gereken aile suçun üstlerine kalmaması için bir kelle avcısı kiralar. Bir namus davasının hedefi olan ve sürekli izini kaybettirerek kaçmaya çalışan genç kız, başına neler geleceğinden habersizdir. Türk insanlarının alışmış olduğu senaryo türünde yazılmış olan Honour filmi yurt dışında nasıl yaşandığını ve farklılıklarını ortaya koymaktadır. İyi Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :23 Ekim 14:21 İzle

Adil Oyun – Fair Game

Baş rollerinde Naomi Watts, Sean Penn ve Sam Shepard gibi yıldız oyuncuların yer aldığı Adil Oyun filmini Doug Liman yönetti. Filmde; O dönemlerde ABD'de yaşanan Valeri Plame skandalı tüm ülkeyi ayağa kaldırmıştır. 90'lı yıllarda Saddam Hüseyin ile görüşen son kişi olan ve Amerika başkanı Bush'un Irak'a yaptığı operasyonlarda, uranyum satışını yalanlayan bir kadın olan Valeri Plame, üzerine oyunlar oynanmış, ayağı kaydırılmaya çalışılmış ve komploların tam ortasına atılmıştır. Valeri Plame'in hayat hikayesini anlatan ve genç kadının nasıl acılar çektiğini gözler önüne seren Adil oyun filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :23 Ekim 14:07 İzle

Güven Bana – Trust Me

Çok küçük yaşta şöhrete kavuşan Howard, bu şöhretin geçici olduğunu bilmemektedir. Çocuk yıldız olarak bir çok reklam filminde yer alan ve küçük rollerle sinemaya kadar yükselen Howard, zamanla büyümeye başladığında gittikçe unutulmaya başladığını fark eder. Şimdilerde 35 yaşlarında olan Howard, bir cast ajansının sahibi olmuştur. Kimsenin onu hatırlamadığını ve ajansının da çok işe yaramadığını bilen Howard, ayakta kalmaya çabalıyordur. Hayatını biz düzene sokmaya çalışan ve hala bazı şeylerin eksik olduğunu fark eden Howard, bakalım hayatta istediği dikişi tutturabilcek mi ? İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :23 Ekim 13:49 İzle

Camp X-Ray

Uzun zamandır küçük bir kasaba sınırında askerlik yapan Amy Cole, artık görev yerinin değişmesi için talepte bulunmuştur. Zira bu küçük kasaba ve kasaba halkının kısıtlı görüşlerinden sıkılan Amy Cole, Irak'ta orduya katılarak daha büyük görevlerde yer almayı planlamaktadır. Fakat istediği gibi Irak'a gönderilmeyen aksine Guantanamo'da bir hapishaneye gardiyan olarak gönderilen Amy, istismara uğramış ve bağnaz kişilikli bir çok adamın içine düşecektir. Burada bazı suçlardan 8 yıl hapse çarptırılan Ali Amir ile tanışacak olan Amy, genç adamla tuhaf bir dostluk kuracaktır. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :23 Ekim 13:36 İzle

Extraterrestrial

Yakın zamanda anne ve babasının boşanmasıyla hayatı alt üst olan April, artık gerçek bir aile ortamında yaşayamayacağı için üzgündür. Üzüntüsünü atmak için April, çocukken en yakın arkadaşları ile beraber keşfettikleri küçük kulübeye gitmeye ve tekrar arkadaşlarını toplamaya karar verir. Muhabbet eğlence ve daha bir çok etkinlikle biraz olsun yaşadıklarını unutan April, bir gece yarısı arkadaşları ile beraber alkol alırken büyük ve ürkütücü bir sesin patladığını duyar. Neler olduğunu araştırmak için çevreyi keşfe çıkan April ve arkadaşları uzaydan geldiğine inandıkları bir uçan gemi kalıntılarına ve ayak izlerine rastlarlar. Artık burada her şeyin bambaşka olacağını anlayan grup hayatlarını güvene almak için buradan kaçmaya karar verir.
0    0 İzlenme     Tarihi :23 Ekim 13:21 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .