SON EKLENEN FİLMLER

Korkunç Son – Giallo

Film izlemeden Konusuna bir bakalım. New York'ta yapılacak defile öncesi Amerikalı model Celine kaçırılmış ve tüm emniyet birimleri alarma geçmiştir. Celine'yi kaçıranlar ona hem fiziksel hemde psikolojik olarak şiddet uygulamaktaydı. Linda, kız kardeşi Celine'yi biran önce bulabilmek için dedektif Enzo Lavia ile birlikte yollara düşer. Son yıllarda mankenlere karşı yapılan saldırıların ve ölümlerin bir benzerinin de kız kardeşinin başına gelmesinden korkan Linda, çaresizce kız kardeşini aramaya devam eder. İyi Seyirler
0    31 İzlenme     Tarihi :2 Eylül 19:35 İzle

Aşk ve Para

Güzel bir Hd Film izlemeden önce Konusunu inceleyelim. Bir süredir işsiz olan Stephanie, son olarak kuzeninin kefalet senedi veren şirketinde işe başlar. Tahsilat ajanı olan Stephanie, şirkete borçları olan kişileri bulup o parayı zorla veya güzellikle onlardan almak zorundadır. Fakat, o diğer çalışanlar gibi silah kullanmak yerine biber gazını tercih eder. Stephanie'nin ilk kurbanı eski bir cinayet zanlısı ve aynı zamanda eski bir polis memuru olan Joe Morelli'dir. Bu isim Stephanie'ye aslında hiç yabancı gelmemektedir. Çünkü, bu kişi onu yıllar önce lisede terk eden eski sevgilisinden başkası olamazdı. Keyifli Seyirler
0    82 İzlenme     Tarihi :2 Eylül 18:40 İzle

Büyük Hata – Chloe

Online Süper bir Full Film izlemek için bu filmi kaçırmayın. Catherine ve David çiftinin mutlu ve huzurlu bir evliliği vardır. Profesör ve doktor olan çiftin birbirlerine olan saygısı ve sadakati herkesin dikkatini çekmekteydi. Fakat, ikilinin arası David'in iş görüşmesi için yurt dışına çıkmasıyla büyük bir dönüm noktasına gelecektir. Eşinin sürpriz doğum günü partisini kaçırmasıyla, eşinin kendisine olan güvenini sarsacak ve eşi kocasının sadakatini test etmeye başlayacaktır. Bu işe ilk olarak Chloe isimli güzel bir eskortla tanışacak ve ondan kocasını ayartmasını isteyecektir. Bir deneme ile başlayan bu ilişki üçgeninde her şey sarpa saracak ve bu ilişki beklenmedik olaylara gebe kalacaktır.
0    113 İzlenme     Tarihi :2 Eylül 13:17 İzle

Adalet Peşinde – Law Abiding Citizen

Adalet Peşinde isimli Yabancı Filmi izlemeden Konusuna bir bakalım.meden filmin içeriğini mutlaka inceleyin. Eşi ve çocuğuyla birlikte mutlu bir hayat sürdüren Clyde Shelton'ın hayatı bir sabah eve giren 2 saldırgan tarafından kabusa dönüşecektir. Gözlerinin önünde eşi ve çocuğu katledilmiş, zanlılar daha sonra yakalanarak hakim karşısına çıkarılmıştır. Fakat, avukat saldırganlardan birisiyle anlaşma yapmış ve suçu diğer saldırgana yükleyerek birini intihara diğerini kısa bir cezaya çarptırmıştır. Bu kararı hiç beğenmeyen baba Shelton, mahkeme çıkışı kendi adaletini kendisi sağlayacak ve bu işlerde kimin parmağı varsa tek tek bulup cezalandıracaktır.
0    65 İzlenme     Tarihi :2 Eylül 12:47 İzle

Gizli Oyun – The East

Polisiye Konulu Online Full Hd Film izle. FBI'daki görevini bıraktıktan sonra Hiller Brood adındaki özel bir şirkette VIP müşterilerinin güvenliğini sağlayan Sarah Moss'un buradaki yeteneği ve başarısı patronunun gözünden kaçmaz. Patronu onu buradaki işten alıp özel bir göreve getirir. Sarah Moss'un yeni görevi "The East" isimli örgüte sızıp örgütten bilgi koparacaktır. Fakat, Sarah örgütün içine sızdığında örgütün gerçek faaliyetlerini öğrenecek ve içeride işler karışacaktır. Çünkü, örgüt sadece yolsuzluk yapan şirketleri ve onlara yardım edenleri hedef alıp bunları gün yüzüne çıkartıyordu. Örgüte içten içe bir sempati duymaya başlayan Sarah, örgütün lideri Benji ile yakınlaşmaya başlayınca işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.
0    64 İzlenme     Tarihi :2 Eylül 12:32 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.