SON EKLENEN FİLMLER

Zayıflığın Esareti – Abus de Faiblesse

Tecrübeli bir yönetmen olan Maud bugüne kadar bir çok kaliteli filme imzasını atmıştı. Şu sıralar son çekeceği film için kibirli, iri vücutlu ve çekici bir adam arayan Maud, bir sabah uyandığında vücudu yarı uyuşuk olarak uyanır. Hastalığı iyice ilerlemiş olan ve hastaneye yatması gereken Maud, buna aldırış etmeden günlük koşuşturmalarına başlar. Bu sırada salondaki televizyonunu açık bulan ve Vilko adlı bir adamı son film için beğenen Maud, Vilko ile tanışmak için bir an önce yola çıkar. Maud'un aradığı karaktere birebir uyan Vilko, dolandırıcılıkta bir numara, çekici ve kibirli bir adamdır. Zorlu bir iş için yola koyulan Maud, bu işin milyonlarına mal olacağını ve dolandırılacağını bilmemektedir. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :23 Eylül 11:15 İzle

Operation Rogue

Alışa gelmiş Amerika'n filmlerini andıran Operation Rogue filmi başarılı yönetmen Brian Clyde tarafında 2014 yılında sinemalara sunulmuştur. Filmde; Asya'nın kırsal bölgelerine yerleşen bir grup terörist, devletten çaldıkları malzeme ile dünyanın en ağır silahlarını ve el yapımı bombalarını hazırlamaktadır. Bir süre önce Amerika'n askeri tarafından fark edilen imalat, durdurulmak için iki güçlü asker görevlendirilir. Kaptan Max Randall ve Marines adlı iki acımasız asker, yanlarına aldıkları bir grup tecrübeli askerle büyük bir savaşa imza atacak ve teröristlerin lideri olan Adam'ın oğlunu öldürürler. Terörist grup Kaptan Max'ın kızı Wallace'i kaçırarak cevap verir. Böylece Randall ve ekibi için gerçek intikam savaşı başlar. Keyifli Seyirler.
0    4 İzlenme     Tarihi :23 Eylül 11:08 İzle

Deliverance Creek

Özlemini çektiğimiz başarılı bir dram filmi olan Deliverance Creek başarılı yönetmen Jon Amiel tarafından çekilmiştir. Baş rollerinde Riley Smith, Lauren Ambrose ve Katherine Willis gibi oyuncuların yer aldığı filmin senaryosu Melissa Carter'a aittir. Filmin konusu; Kocasını yıllar önce bir kazada kaybeden 3 çocuk annesi genç bir kadın, ülkesinde yaşanan iç savaştan kaçmak isteyecekti. Çocuklarını yanına alarak ülkeyi terk eden genç kadın, günlerce yol yürümüş bitkin bir halde küçük bir kasabanın sınırlarına ulaşır. Burada güzel bir hayat için evlatlarına söz veren genç kadın, zorlu ve acımasız bir hayatın ilk adımlarını attığını farkında değildir. Keyifli seyirler.
0    4 İzlenme     Tarihi :23 Eylül 11:00 İzle

X-Men Geçmiş Günler Gelecek

Soluksuz bir Film izlemek için Arkanıza yaslanın. X-Men filmi ile iyi bir çıkış yakalayan Bryan Singer filmin yeni serisiyle yine hayranlarının karşısına çıkıyor. X-Men Geçmiş Günler Gelecek izleyenleri kendisine hayran bıraktı ve filmin fragmanı izlenme rekorları kırdı. James McAvoy, Michael Fassbender ve Hugh Jackman'in baş rollerini paylaştığı X-Men Geçmiş Günler Gelecek filminin konusu; Evrende insanlar ve tüm canlılar için oluşacak önemli bir gelişmeyi engellemek için tüm X-menler zamana yolculuk yapacaktı. Amaçları zamanda yolcululuk yaparak tüm tehlikeleri önlemek ve insanoğlunun geleceğini kurtarmaktı. X-men izlemek isteyenler sitemizden X-men serisini indirmeden izleyebilirler.
0    100.157 İzlenme     Tarihi :22 Eylül 17:35 İzle

Hotel Desire

Erotik yapımların üzerinde sürekli imzasını görmeye alıştığımız başarılı yönetmen Sergej Moya Hotel Desire filminde de sanatını ortaya koymuştur. Baş rollerinde Herbert Knaup ve Clemens Schick gibi yıldız oyuncuların yer aldığı filmde; Son derece lüks ve güzel bir otelde uzun süredir temizlik görevlisi olarak çalışan genç bir kız, otelde konaklayan görme engelli bir adam aşık olur duyguları karşılıklı olan iki insan yakın zamanda tutkulu bir aşk yaşamaya başlayacaktır.
0    4.210 İzlenme     Tarihi :22 Eylül 17:25 İzle

Transformers Kayıp Çağ

Decepticon'lar ile Autobot'lar arasında yaşana savaşların üstünden tam 4 sene geçmiştir. Bu savaşlar sırasında Chicago eyaleti yanmış ve yıkılmıştır. Binlerce insanın öldüğü bu savaşta zafer insanların olmuştur ve insanlık devam etmektedir. Bu savaşa tanık olan insanlar acılarını dindirmeye çalışırken bir taraftan da ABD yetkilileri Autobotlar için toplatma emri vermiştir. CIA'da özel bir grup oluşturularak kalan transformer'ları toplama kararı çıkartılır. Teksas'ın bir kasabasında hurda araçları alarak parçalayıp satan bir tamirci ola Cade Yeager'ın eline daha önce hiç görmediği büyüklükte bir kamyon düşer. Çocukları bu işi bırakması ve kendisine daha iyi bir iş bulması gerektiğini söyler babaları Yeager'a. Fakat Yeager bu işi yapmayı sever. Fakat Yeager'ın eline geçen son hurda kamyonet aslında bir kamyonet değildir. O aslında yaralı Optimus Prime'dir. Optimus'un sinyallerini alan CIA Tim'i sinyalin geldiği bölge olan Teksas'a hareket ederler. CIA'nın gelmesi ile birlikte C.Yeager'ın başı belaya girer. C.Yeager Optimus'u CIA ekibine vermemekte direnir. Çünkü dünya tehlike altındadır ve Optimus'u Chicago'ya götürmeli ve orada ki diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Dünya’ya yaklaşan ve insanlığın kökünü kazımak isteyen düşmanlar ile savaş kaçınılmazdır.
2    27.807 İzlenme     Tarihi :22 Eylül 17:20 İzle

Hate Story 2

2014 Hindistan yapımı olan Hate Story 2 filminin konusu; Yıllarını genç ve güzel karısına ayıran genç adam, ne yazık ki bir kazada onu kaybeder. Bu kazanın üzerinden aylar geçmesine rağmen ilk ve tek olan karısından kopamayan genç adam, yine bir gün mezarına çiçek götürmek için yola koyulur. Mezarlığa vardığnda garip sesler işiten ve bu seslerin karısının mezarından geldiğini fark eden genç adam hızlıca toprağı kazmaya başlar. Karşısında gördüğü manzaraya inanamayan ve bu olaydan sonra başına nelerin geleceğini bilmeyen genç adam zorlu ve bol entrikalı bir mücadelenin içine düşecektir. İyi seyirler.
0    11.727 İzlenme     Tarihi :22 Eylül 17:11 İzle

Hannah Ve Kız Kardeşleri

Aşk hayatında bir türlü doğru insanı bulamayan Holly, bu sıralar televizyon yapımcısı olan ve Hannah' ın eski kocası ile birliktedir. Tek aklında ki düşünse ise ölmesine az bir zaman kaldığı ve Hannah' ı da bu düşüncesine ortak etmek için uğraşacaktır. Aralarında en ufak bir sorun olmayan üç kardeşin de konu aldığı bu öyküde ilgisiz bir şekilde gönderilerini aydınlatan yönetmen, evli olduğu takdirde baldızına karşı ilgi duyan ve için de bir takım hisleri olan Elliot' un bu durum karşısında düşmüş olduğu komik durumlar kaleme alınıyor. Manhattan' da yaşamlarını sürdüren insanların duygusal maceraları anlatılmaktadır.
0    30 İzlenme     Tarihi :22 Eylül 17:09 İzle

Düş Kapanı – Dreamcatcher

Aralarında yaptıkları bir anlaşma sonrası yakın arkadaş olan Jonesy, Henry, Pete ve Beaver, özel güçlere sahip bir grup olmuşlardı. Dünyaki kötü güçlere karşı savaşan dört genç, aynı zamanda kendilerine bir varlık tarafından verilen güçleri de test ediyorlardı. Güçlerini geliştirmek ve yakın zamanda uzaydan gelen bir varlığa karşı savaşmak için zorlu sınavlardan geçecek olan Jonesy, Henry, Pete ve Beaver, kazanmak ve kaybetmek arasındaki ince çizgide ölüm kalım savaşı vereceklerdir. Fantastik bir film olan Düş Kapanı filmin yönetmenliğini Lawrence Kasdan yapmıştır. İyi seyirler.
0    116 İzlenme     Tarihi :21 Eylül 17:34 İzle

İsimsiz Yazarlar – Authors Anonymous

Yönetmenliğini Ellie Kanner'ın yaptığı ve baş rollerinde Kaley Cuoco-Sweeting ve Tricia Helfer gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmde;Birbirlerini hiç tanımayan ayrı dünyalar da yaşayan edebiyat düşkünü, kitap yazmayı seven iki yazar, bir türlü hayatlarında bir dikiş tutturamamıştır. İkisininde en büyük hayali gözde ve parmakla gösterilen bir edebiyatçı olmaktır. Gelecek nesillere iyi örnek olmak isteyen bu iki yazarın bir gün yolları kesişir ve beraber büyük bir yazar olmak için emin adımlar atmaya karar verirler. Komedisi bol, orta şekerli bir film olan İsimsiz Yazarlar (Authors Anonymous) filmini sitemizden Hd kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0    122 İzlenme     Tarihi :21 Eylül 16:50 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.