SON EKLENEN FİLMLER

Benim Adım Jerry

40 yaşını geçen zamandan sonra geride bırakacak olan ve hayatını güzel geçirmek isteyen Jerry, tüm mahalleleri gezerek irtibata girmek istediği vatandaşlara kitap satarak geçimini sağlamaktadır. Yalnız gezmiş olduğu mahalledeki kapıların çoğu yüzüne kötü bir şekilde kapanmaktadır. Geçen günlerden sonra ise punk sevmekte olan bir genç grubu ile karşı karşıya gelir ve grupta yer alan güzel Jordan ile çok iyi bir arkadaşlık kurar. Geçen kısa zamandan sonra karşılaşmış olduğu grubun bir üyesi olan Jerry, şikayetçi olduğu yaşamını istediği gibi olması için elinden geleni yapmaya başlamıştır.
0 Yorum    43 İzlenme     Tarihi :21 Ağustos Direk izle

Son Teslimat

Kardeşlerin düzgün ve sorunsuz bir yaşam devam ettirebilmek için yaptıkları işler geçen zaman içinde sorun yaratacaktır. Bu iki kardeşin şimdilik yaşantılarında bir sorun yoktu ama geçen zaman içinde onları üzecek bir olay gerçekleşecektir. Üstüne iftira atılıp ve suçsuz yere hapis cezasını çeken Mike sonunda tahliye olmuştur. Dışarı çıkmasının sonrasında Mike, çok sevdiği kızını eski eşinden uzak tutmak her şeyden vazgeçer. Ama kızını eski eşinden korumak için çıktığı sokaklardaki adaletin değişik olduğunu anlar. İşinin zora gittiğini anlar ama kızı için mücadele edecektir. Mike' nin büyük kardeşi Tre onu karanlık işlerden uzak tutmak için tehlikeli bir göreve hayır diyemez. Bu tehlikeli görevi kardeşi Mike için üstlenmiş ve huzurlu bir yaşam için başladıkları yolu bitireceklerdir. Ama unuttukları, içine girdikleri bu tehlikeli görev onları kötü ve kapalı bir yola sokacaktı. Tek başlarına kalacakları bu sokaklardan kurtulmak için canları pasına mücadele verip, hayatta kalmaya çalışacaklardır.
0 Yorum    144 İzlenme     Tarihi :20 Ağustos Direk izle

İşimiz Düzenbazlık

İşimiz Düzenbazlık filminin Orjinal ismi The Grift olup konusu şu şekildedir; Fork adlı bir kentte seneler öncesinde hal sahipliği yapmış olan William, ailesiyle birlikte insanları kandırarak paralarını almaktadır. Geçimini artık bu yoldan sağlamaktadır ve çocukları Kate ve John akıllı ve kurnaz iki kardeştir. Ailesiyle arası kötü olan ve kötü işlerle uğraşan Kate, olumsuz aşkları nedeniyle babası onu dövmektedir. Bu genç ve güzel kız Kate' nin gururuna dokunur. Yaptıklarını düşünür ama bir yola çıkamaz. Geçen zaman içinde yaptığı bu kötü işleri anlayacaktır. Ayrıca ailesiyle birlikte yaptığı bu dolandırıcılık işinden vazgeçecek düzgün bir yaşantıya adım atacaktır. John ise ailesine hep yardımcı olup sokaktan uzak kalmaktadır. Şimdi ise tek düşündüğü sıradaki işinin ne olduğudur. Babası biraz zaman sonra dağılacak ailesini toplamak için uğraşmaktadır. Çünkü ailesi dağıldığı zaman tek kalacak ve yaşı bir hayli ilerlemiştir. Ailesinin dağılmaması için büyük planlar yapıp parayı bulması gerekmektedir. Normal yaptıkları işleri günlük ihtiyaçlarını gidermektedir. O nedenle yeni bir yaşam tarzı ve büyük para sonrası her şeye son verip düzgün ve huzurlu bir yaşam için uğraşacaklardır.
0 Yorum    169 İzlenme     Tarihi :20 Ağustos Direk izle

Gun Woman 2014

Silah Kadın lakaplı güçlü ve güzel bir bayan Doktor'un eşinin psikopat ve cani bir katil tarafından katledilmesi sonucu intikam yemini eder. Japon Doktor ile beraber katili öldürme planı yaparlar. Gun Woman’ın suikast için hazırlanması gerekir, Japon Doktor onu bir eğitime sokar. Onu sadece dövüş olarak değil silah kullanımı ve acıya dayanıklılık eğitimlerine de sokar. Ayrıca bir takım ilaçlarda kullandırır. Uzun süren eğitimin ardından artık Gun Woman dünyaya gelmiş geçmiş en iyi Suikastçi kadına dönüşür. Gun Woman’ın yetenekleri herkesi şaşırtır. Aksiyon dolu Japon filmini fantastik film sevenlerin kaçırmaması gerekiyor. Tam bir katile dönüşen bu çekici ve güçlü Silah Kadın filminin yönetmenliğini ise Kurando Mitsutake yapıyor.
2 Yorum    25.499 İzlenme     Tarihi :20 Ağustos Direk izle

The Villain

Hindistan filmlerini seviyorsanız 2014 Aksiyon filmi olan Ek Villain'i kaçırmayın. Goa adındaki bir şehir içinde hayat sürmekte olan Guru, Prahlad ismindeki bir politikacı işiyle uğraşmakta olan şahısın yanında çalışmaktadır. Sakin, acımasız duygusu olan ve hiçbir şeye kanmayan Guru, geride kalan karanlık hayatından zaman içinde uzaklaşmak için elinden geleni yapmaktadır. Hızlı geçmekte olan günlerin birisinde ise Aisha ile karşı karşıya gelinde yaşamış olduğu hayatı farklı bir şekilde değişir, onunla bir evlilik yapmak ister ve bunun sonucunda Mumbai kentine taşınır. Yalnız geçen günlerinden birinde aklı gelmeyecek bir şekilde Aisha bir seri katil zanlısının kurbanı olunca Guru için tekrardan bir dönüm noktası olacaktır.
0 Yorum    80 İzlenme     Tarihi :20 Ağustos Direk izle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Film izle En iyilerden Vazgeçme.