SON EKLENEN FİLMLER

Er Ryan’ı Kurtarmak

Yaşanan II. Dünya Savaşı ile birlikte adeta bütün dünya yas'a boğulur. Bu zamanlarda 3 oğlununda aynı günde ölüm haberini duyan anne, hayatta olduğunu düşündüğü 4. oğlunun yaşadığını duymak ister. Her türlü sıkıntı ve tehlikeyi göze alarak Amerikan ordusu annenin son oğlunu kesin bir şekilde kurtarmak ister. Çocuğu bulmak için arama çalışmalarına hız kesmeden devam eden askerler her yerde ona ait izleri bulmaya çalışır. Tom Hanks ve Vin Diesel gibi usta oyuncuların baş rollerini paylaştığı bu muhteşem yapıt vizyon tarihi üzerinden seneler geçmesine rağmen en iyi filmlerin başında geliyor.
0 Yorum    14 Kere İzlendi     Tarihi :1 Ağustos Direk izle

Hayat Güzeldir

İtalya'da tanınan ve orada eski yaşayanlardan, huzurlu ve sakin bir yaşamı olan Guido, bir kitapçılık yaparak hayatını kazanır. Civar şehirde yaşayan alımlı ve güzel bir kadın ile tanışarak hayatını birleştirir. İlerleyen zamanlarda bir oğlu olur ve Alman güçleri ülkeyi silah gücüyle ele geçirmek istene kadar mutlu birliktelik içinde yaşamını sürdürürler. Ailesinin dağılmaması için ve erkek çocuğunun Yahudi cemiyetine katılmaması için Guido, elinden gelen her şeyi yapacaktır. Gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında gösterilen Hayat Güzeldir filmi sinema severler tarafından 8.8 puan alarak uzun süre yerini koruyacağa benziyor.
0 Yorum    15 Kere İzlendi     Tarihi :1 Ağustos Direk izle

Kötü Komşular

Mac ile Kelly çifti yeni dünyaya getirdikleri küçük çocukları ile sorunsuz ve keyif alacakları bir şehir'de oturmaya karar verip taşınmışlardır. Yeni doğan çocukları ile düzenli ve güzel bir yaşam sürmeyi hayal eden çiftin hevesleri kursaklarında kalacaktır. Nedeni ise taşındıkları evin yanına bir üniversitedeki ABD kaydı olan kişiler yerleşmiştir. Yan tarafa yerleşen komşuları, her gün partiler ve gürültülü zamanlar geçirirken, bu düzenli yaşam planlayan çiftin hayatını berbat ederler. Çift öncelikle komşularıyla konuşma ile uzlaşma taraftarıdır ama polis araya girdikten sonra büyük bir savaş başlar.
1 Yorum    363 Kere İzlendi     Tarihi :31 Temmuz Direk izle

John Dies at the End – John’un Ölümü

Beden dışında deneyime inanılmaz derecede neden olan bir uyuşturucu. Sokak içerisinde ismiyle ise Soya sosu. Kullanıcılar zaman ve boyutlar arasında kötü bir şekilde sürüklenmektedir. Yalnız tekrar olarak geri gelenler artık insanlar değildir. Anlık bir durum içerisinde sessiz bir dünya dışı istila başlamaktadır. İnsanların ise cesur bir kahramana yardımı gerekmektedir. Cesur ve yürekli kahraman yerine bu iş üniversiteden atılmış olan John ile David’e düşmektedir. Bu iki ise zaman içerisinde insanlarını kurtarabilecek mi?
1 Yorum    279 Kere İzlendi     Tarihi :31 Temmuz Direk izle

The Butterfly Room – Kelebek Odası

Çok sevdiği kızından ayrı olan Ann, çok güzel bir konforlu apartman içerisinde bulunan bir dairede hayat sürdürmektedir. Kelebeklere karşı olan büyük sevgisi sebebi üzerine sayısı çok olan koleksiyona sahiptir. Bütün elinde olan kelebeklerini özel, ayrı bir oda içerisinde beslemektedir. Ann, bir yandan ise sorumsuz olarak bildiği komşunun ihtimal etmiş olduğu küçük kızı Julie'ye ilgi göstermeye başlar. Julie ise kapısı sürekli olarak kapalı olan sırlı odaya karşı büyük bir ilgi duymaktadır. Yalnız bu karanlık oda ise kendi gibi akıl almaz derecede tehlikeli ve karanlık bir sırrı dikkatli bir şekilde saklamaktadır. 2012 gerilim filmi olan kelebek odası imdb’den 6 puan almıştır.
0 Yorum    95 Kere İzlendi     Tarihi :31 Temmuz Direk izle

Haunt İzle

Korkmak mı istiyorsunuz o zaman Haunt filmi tam da size göre. Düzenli yaşamları olan üç çocuğa sahip bir çiftin, zamanında kötü olaylar gerçekleşmiş bir malikaneye, hiç bir şey bilmedikleri için mutlu bir şekilde yerleşirler. İçine kapanık ve temiz kalpli oğulları Evan taşındıkları yerde komşusu Sam ile dostluk kurar. Ama bu ne olduğu bilinmeyen kız ile beraber farkına vardıkları bir radyo bulurlar ve korkunç bir dünyanın içine gireceklerdir. 2013 ABD yapımı olan bu korku türlü filminin yönetmenliğini Mac Carter üstlenmiştir.
0 Yorum    240 Kere İzlendi     Tarihi :31 Temmuz Direk izle

Year of the Carnivore – Etobur Yılı

Sammy yaşıtlarından çok farklı bir gençtir. 21 yaşında olmasına rağmen sıra dışı ve farklı bir kişiliktir. Bütün zamanı kendisinin problemleri ile geçmektedir. Sammy zekası sayesinde hırsızları yakalamakla uğraşmaktadır. Bir iş yerinde ki hırsızlık olayını çözmek için göreve başlar. Bir süre sonra hırsızları yakalar fakat yakaladığı hırsızları polise teslim etmek isteyince patronu buna karşı çıkar ve hırsızları dövmeye başlar. Bu olaydan sonra işinden soğuyan Sammy işten çıkar. Sorunlu çocuğun bir de takıntılı bir aşkı vardır. Bir müzisyene aşık olan genç ne yapacağını bilmemektedir. Komedi ve dramın bir arada olduğu etobur yılı filmini Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
0 Yorum    549 Kere İzlendi     Tarihi :31 Temmuz Direk izle

Garo and the Wailing Dragon

Fantastik ve macera tadında ki filmleri seviyorsanız Garo and the Wailing Dragon filmini seyretmenizi tavsiye ediyoruz. Japonya yapımı olan bu filmde teknolojinin en iyi evrelerinden yararlanılmıştır. Kougra insanlık adına Kazari ile anlaşma masasına oturur. Kougra uzak bir bölgeye giderek kadere yön vermek ister. Fakat bu yolculuk sırasında kullandığı ejderhası ile bir çok maceraya atılır. Yolculuk bitmeden bir çok değerli eşyasını da kaybeder ve yolculuk oldukça zorlaşır. 2012 japon yapımı olan fantastik tarzda ki filmin yönetmeni ve senaristi Keita Amemiya'dır. 96 dakikalık filmin imdb'den aldığı puan ise 6.5'dir. Anna Aoi ve R.Fujita filmin baş rollerini paylaşmaktadırlar.
0 Yorum    1.648 Kere İzlendi     Tarihi :30 Temmuz Direk izle

İntikam Ateşi – A Man Apart

Silahşörler lakabıyla anılan iki sert polis Birleşik devletler adına uyuşturucu şebekelerini yakalamak için çalışırlar. Vin Diesel ve Larenz Tate'nin canlandırdığı aksiyon ve suç filminde iki ajanın mücadelesi anlatılıyor. Memo Lucero'nun yakalanması üzerine hapishaneye atılır. Fakat Lucero'nun tutuklanması ile birlikte Diablo isminde ki bir serseri ortaya çıkar. Diablo'yu yakalamak isteyen Sean Vetter ve ortağı Hicks'den kaçan Diablo yakalanmamak için Vetter'in karısını kaçırır. Bu iş polis meselesinden çıkarak bir aile olayına dönüşür ve Vin Diesel bu adamı yakalamak için canını dişine takar. Hayatında kaybedecek hiç bir şey olmayan Vetter bu azılı suçluyu yakalamak için her şeyi yapar. İntikamını almak için hiç bir şey onu durduramaz. Polisler Vetteri durdurmak isteseler dahi onu bu yoldan kimse geri döndüremez. Aksiyonun doruk noktalarda olduğu intikam ateşi filmini kaçırmayınız.
1 Yorum    2.689 Kere İzlendi     Tarihi :29 Temmuz Direk izle