SON EKLENEN FİLMLER
0 yorum yapıldı        235 kere izlendi

Babil M.S.

Vizyonda olan filmde, Gorsky, Aurora isimli manastırdan bir kadının Rusya’dan Çin’e götürülmesi için misyoner Toorop’u bunun için hemen görevlendirir. Geri dönüşünde ise büyük miktarda para ve temiz bir pasaport sahibi olacaktır. Toorop, beraber çıktıkları bu yolculuk içinde Aurora’nın yeteneklerinin olduğunu anlar. Bu sırada geçen zamanın bir gününde haberlerde Noelite Manastır’ın bombalandığını görürler. Aurora, hem bakire olup hem de ikizlere yalandan hamile olduğunu belirtince Toorop, üstlenmiş olduğu görevin sonrasında tekniksiz bir takım şeylerin olduğunu ve kendisiyle Rahibe Rebeka’nın, Gorsky’nin planlarına kesin olarak dahil olmadığını fark eder.
   Eklenme Tarihi :20 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        239 kere izlendi

Derin Karanlık

Bir bölgeye seyahat etmekte olan bir grup yolcu, bir uzay gemisi içerisindedir. Uzay gemisi, bir komplikasyon sonucu oldukça sessiz ve ıssız bir gezegen içerisinde düşer. İlk izlenimler ise bu gezegen içinde herhangi bir yaşam belirtisinin hiçbir yerde olmadığı yönündedir. Yalnız kazın ayağı kesin olarak öyledir. Anlık bir durum ile ortaya çıkan güneş tutulması ile birlikte gezegenin kana susamış sakinleri meydana çıkacaklardır. Ayrıca bu gezegende hayatı sürdürebilmek, bu insanların öncelikli amacı olacaktır.
   Eklenme Tarihi :20 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        179 kere izlendi

Babil Türkçe Dublaj İzle

Babil Filminin konusu; Yollara düşmekte olan bir karı koca, kulakları hiç duymayan, konuşamayan bir Japon genç kız ve ailesi, Meksika içinde yaşamına devam etmek isteyen bir çocuk bakıcısı ve Fas’ta yaşamakta olan çocuklar, babalarına ait olan tüfekle oynarken tüm bu birbirinden uzak insanların yaşam sebebini birbirine bağlamakta olan çocuklar, insana dair yanabilecek bir felaketin habercisiydiler. Başka kıtaların insanları ise bir silah ateşiyle birlikte umarsızca birbirlerine çok farklı bir şekilde bağlanacaklardır. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :20 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        511 kere izlendi

Komando Dadı

Bir komando ajanı, ülke için son derece önemli biri olan bilim adamını korumak konusunda başarısız olmasının sonrasında o adamın ailesinin ciddi bir tehlike içinde olduğunu öğrenmesiyle başlamaktadır. Geride bıraktığı zamanda başarısızlığını telafi etmek için adamın çocuklarında sorumlu olmak görevini üstlenmektedir. Yalnız çocuk bakmanın ve bu alanda sorumlu olmanın yapabileceği en zor olan işlerden biri olduğunu kısa bir süre içinde anlıyor. Ayrıca ortada Shane Wolfe için beş ve yerlerinde hiç durmayan yaramaz çocuk söz konusu olmaktadır.İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :19 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        408 kere izlendi

Kibarca Öldürmek

Kibarca Öldürmek filminde; Yerel bir çetenin yönetmekte olduğu büyük paraların döndüğü bir yer altı kumar işletmesinde ciddi bir soygun başarılı bir şekilde işlenir. Failler bu zamana kadar kendilerini akıllı zanneden adalar ve zamanında her yerde iz bırakan 3 adamdır. Bunun üzerine ise çete, düzenlemekte olduğu poker oyunları sırasında yapılmakta olan soygunları araştırmak için Jackie Cogan'ı kesin olarak görevlendirirler. Soğuk kanlı olan Jackie acımasızlığı ile tanınmaktadır ve yapmakta olduğu işini de temiz ve kibarca yapar. İşin esas faillerini hemen bulmak ve icaplarına bakmakla görevlendirilmekte olan bu kiralık katil, bir yandan ise yaşamakta olduğu ülkenin gerçek yüzünü görebilen bir adam olmaktadır.
   Eklenme Tarihi :19 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        732 kere izlendi

Nedimeler İzle

Ünlü senarist Kristen Wiig’in kaleminden beyaz perdeye aktarılan Nedimeler Filminde, hayatını dolu dolu yaşamayı seven Annie bir gün en yakın arkadaşının evlilik haberini alır. Uzun zamandır görüşmediği Lillian’ın kendisinden önce evlendiğine üzülsemi sevinsemi bir türlü karar veremeyen Annie, kendisini bi anda gelinin baş nedimesi olarak bulur. Gelin kaprisleri çekmek için son kişi olan Annie, düğünü sabota etmek ve kendisinden önce evlenen arkadaşından intikam almak için nedimelerden oluşan bir çete kurar. Kendisi gibi başarısız bir grupla baş etmeye çalışan Annie bakalım planlarını gerçekleştirebilecek mi ?
   Eklenme Tarihi :19 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        339 kere izlendi

Aşkın 500 günü

2009 ABD yapımı olan Aşkın 500 günü filminde, Kendi halinde yaşayan ve belli bir çevresi olan Tom bir gün hayatına hiç olmadık zamanda giren Summer’e aşık olur. Onu deliler gibi seven fakat bir türlü açılamayan Tom’un kıza karşı çok büyük bir engeli vardır. Ne yazık ki Summer geçmişinde yaşadığı kötü bir ilişkiden sonra aşka inanmamaya başlamıştır. Aşkını içinde tutan ve söylememeye karar veren Tom, günden güne Summer’a yakınlaşmaya başlar. Aralarında arkadaşlıktan öte bir ilişki başlayan iki gencin yolları bir gün ayrılır. Birbirlerinden ayrıldıkları ve duygularını söylemedikleri için pişman olan Tom ve Summer bakalım bir gün tekrar bir araya gelebilecekler mi ?
   Eklenme Tarihi :19 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        312 kere izlendi

Akıl Defteri

Akıl Defteri filminin konusu; Geçirdiği talihsiz olaylardan sonra evine hiç uğramayan ve otel odalarında kalmaya başlayan Leonard Shelby, oldukça olgun, şık ve zengin bir beyefendidir. Kaldığı yerle tamamen tezat bir bağlamda olan ve bir çok mala sahip olmasına rağmen otel odalarında konaklayan Leonard Shelby, yakın zamanda karısını bir saldırıda kaybetmiştir. Hayatını karısını öldüren adamı bulmaya adayan ve milyonda bir görülen bir hastalıkla baş eden genç adam, karısının saldırganı hariç yaşadığı her şeyi sık sık unutmaktadır. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :19 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        808 kere izlendi

Sapık Türkçe Dublaj İzle

İşinde oldukça başarılı ve her işe kolayca uyum sağlayabilen Marion Crane, yakın zamanda çalıştığı şirkette yükselerek yardımcı asistan olur. Patronlarının paralarını saklamakla görevli olan ve bir çok ortakla yoğun görüşmeler yapan genç kadın, bir gün kendisine emanet edilen parayı alarak ortadan kaybolur. Son birkaç haftada sergilediği değişik tavırlarla dikkatleri üzerine çeken ve parayla ortadan kaybolmasıyla hızsız olduğu anlaşılan Marion Crane, polisler ve bir çok şirket patronu tarafından aranmaya başlanır. Kendi planlarını gerçekleştirmek için çaldığı para ile yollara düşen Marion Crane, geceyi bir otel odasında geçirmeye karar verirken peşinde olan bir sapığın farkında değildir.
   Eklenme Tarihi :19 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        160 kere izlendi

Piyanist Filmini izle

Wladyslaw Szpilman, savaş çıktığında henüz 27 yaşındaydı, ayrıca Polonya'daki geleceğine bakıldığında usta piyanistlerin arasına gireceklerden biriydi. Luftwaffe' deki radyo istasyonuna bombalı saldırı yapıldığı sırada Chopin'in C minor Nocturne' sini piyanosunda çalıyordu. Tüm Yahudilere benzer şekilde ailesini evlerden ailesini çıkartarak Varşova götürmüştüler. Bu usta piyanis adam artık karaborsacılar ve yeraltı işleriyle uğraşan kişilerin takıldığı barlarda çalarak mesleğini sürdürmüştür. Şimdiki yaşantısında onu çok karışık olaylar ve habersiz gelecek belalar onu beklemektedir.
   Eklenme Tarihi :19 Nisan 2014
EĞLENCELİ KOMEDİ FİLMLERİ İZLE
ROMANTİK AŞK FİLMLERİ SENİNLE
LANETLİ KORKU FİLMLERİ İÇİN TIKLA