2012 Filmleri

Project X

Gençliğinizde ne tür bir çılgınlık yaptınız ? sanırım biraz sonra izleyeceğiniz filmdeki üç genç kadar çılgın olamazsınız. Zira bu üç genç yaşadıkları hayattan oldukça sıkılmış ve kendilerine bir eğlence aramaya başlamışlardır. İçlerinden birinin doğum günün yaklaşması ile bir parti vermeye karar veren bu üç liseli genç kendi liseleri başta olmak üzere çevredeki tüm lise öğrencilerini partiye davet ederler. Mail yolu ile herkese duyuran ve hatta gazeteye ilan veren bu üç genç istedikleri gibi herkesi akşam partiye toplarlar. Amaçları sadece bir kaç seksi ve güzel kızları yatağa atmak olan üç genç istedikleri hedefe ulaşır. Eğlenceli gecenin ardından yeni bir sabaha uyanan ve ertesi gecede neler yaşadıklarını hatırlamayan üç genç, hazırladıkları bu partinin bedellerini ödemeye başlayacaklardır. İyi seyirler.
0        Tarihi :30 Ekim 14:58 İzle

Hemingway & Gellhorn

1936-1939 yılları arasında Amerika'da yaşanan bir aşk hikayesinin konu alındığı Hemingway & Gellhorn filmi Jerry Stahl ve Barbara Turner tarafından yeniden kurgulanmış ve 2012 yılında beyaz perdeye sunulmuştur. Türkiye'de vizyona girmeyen film, yurt dışında oldukça iyi bir izlenme kitlesi yakalamış ve bir çok ödüle layık görülmüştür. Filmde; Florida'da bir barda gece yarısı tanışan Hemingway ve Gellhorn 2 sene boyunca tutkulu bir aşk yaşar ve 2 senenin sonunda anlaşamadıklarını anlarlar. Hemingway'dan ilk defa boşanmak isteyen bir kadın olan Gellhorn, boşandıktan sonra da kocasının ilham kaynağı olmuş ve onun Çanlar Kimin İçin Çalıyor adlı kitabını yazmasına vesile olmuştur. İyi seyirler.
0        Tarihi :29 Ekim 14:32 İzle

Cocktail

Hayatında hep önemli bir iş adamı olmak isteyen Gautam Khanna sonunda bu şansı yakalamış ve Londra'dan bir iş teklifi alır. 3 gün içerisinde bir proje hazırlayarak yetkili kişilere sunacak olan Gautam, karşılığında işi ya kazanacaktır yada yerine başka bir kişi alınacaktır. Fakat bir sorun vardır. Gautam'ın annesi oğlunun Londra'ya tek başına gitmesini istemez. Nişanlanmasını ve nişanlısı ile oraya gitmesini isteyen anne Gautam' a çoktan bir kız bulmuştur. fakat birbirlerine alışmasını ve yakın olmaları için biraz zaman gerekmektedir. İşte bu zaman Londra'da geçecek olan 3 gündür. Gautam ve en yakın arkadaşı Meera Gupta Londra'ya vardıklarında keyif dolu bir 3 gün geçirecekler fakat işlerin karışmasına sebep olacaklardır. İyi seyirler.
0        Tarihi :25 Ekim 14:24 İzle

Aşkın 10 Kuralı – 10 regole per fare innamorare

Kendinden son derece emin, olgun ve yakışıklı bir adam olan Renato, kozmetik işiyle uğraşmaktadır. İşinin gereği kadınlarla arası oldukça iyi olan Renato, aynı zamanda çapkınlığıyla da ünlüdür. Fakat eski karısından olan oğlu Marco, babasına hiç çekmemiştir. Sevdiği kıza bile açılmayı başaramayan Marco, içine kapanık ve çekingen bir yapıya sahiptir. Babasının aksine part time karın tokluğuna bir işte çalışan Marco, bir gün babasına bir kızdan hoşlandığını fakat açılmadığını anlatır. Oğluna yardım için işi devr alan ve onun açılmasını sağlayacak olan Renato, oğlu için bir ilişkiye başlarken yapılacak 10 kural açıklar. Bu şekilde kızın kalbini çalmayı başarmaya çalışacak olan Marco, bakalım ne kadar başarılı olacak. İyi seyirler.
0        Tarihi :22 Ekim 12:08 İzle

Bir Ömür Boyu Yolculuk – Wanderlust

Kariyerlerine ve paraya oldukça önem veren George ve Linda kısa zaman önce dünya evine girmiştir. Hayatlarını hep işlerine göre ayarlayan ve hiç çılgınlık yapmayı göze alamayan George ve Linda'ın tek çılgınca yaptıkları şey arada bir evlerinin yakınındaki bir barda içmektir. Bir gün hayatlarının en kötü gününü yaşayan çift George'un işten kovulmasıyla hayatlarının alt üst olduğunu düşünmeye başlar. Fakat bu işten bir çıkış yolu vardır. Rahat ve zengin olarak yaşamak için George'un Atlanta'daki kardeşinin yanına taşınacak olan genç çift, o adamla yaşamanın nasıl zor olacağını bilmemektedir. Her şeye rağmen uçağa atlayan ve Atlanta'ya doğru yola çıkan çift, yolda kendilerine cennet adı verdiği bir grupla tanışır. Bu grubun tek gayesi hayattan zevk almaktır. Grubun çekiciliğine kapılan ve yollarını onlarla birleştiren George ve Linda seçtikleri yolda gerçekten mutlu olabilecekler mi ? Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :21 Ekim 12:02 İzle

Bir Tutam Aşk – A Taste of Romance

Hayatı boyunca hep dürüst ve başarılı bir itfaiye eri olan Gill Callahan, kısa zaman önce üstlendiği bir olayda yara aldığı için emekli olmaya karar verir. Çalışmaya alışmış bir insan olan Gill, yatmaya bir türlü alışamadığı emeklilik sürecini sıkıntılı geçirmeye başlar. Yeni bir işe ve kendi dükkanını açmaya karar veren Gill, eski arkadaşlarının da yardımları ile güzel bir cadde de yemek lokantası açar. Fakat aynı cadde üzerinde uzun yıllardır iş yapan Sara Westbrook'un elit kesimlerin geldiği, Fransız mutfağına sahip olan restorantı Gill'in gelişi ile iş yapmamaya başlar. Gill ile küçük küçük atışmalar yaşayan ve kimi zaman büyük kavgalara sebep olan Sara, para kazanamadığı için hırslanmaya başlayacak ve Gill'e meydan okuyacaktır. Fakat bu sürtüşme ikilinin arsında güzel bir aşkın başlamasına sebep olacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :18 Ekim 15:06 İzle

Sırlar Evi – Stash House

Hayatında eşi ve işinden başka hiç bir şey olmayan David, monoton ve sıradan hayatına biraz eğlence katmak için karısını neşelendirmeye karar verir. Karısı mutlu olduğu zaman kendisininde mutlu olacağından emin olan David, oldukça kullanışlı, büyük ve lüks bir ev satın alır. Evlilik yıl dönümlerinde evi karısına hediye den David, evi almadan önce bazı konuları öğrenmeyi unutmuştur. Bu evde daha önce bir uyuşturucu tacirinin oturduğunu ve evde hala uyuşturucu saklı olduğunu bilmeyen genç adam, karısını evi gezdirmeye getirdiğinde, uyuşturucu tacirleriyle soluksuz bir kovalamaca ya girecektir. Keyifli Seyirler Dileriz.
0        Tarihi :17 Ekim 13:51 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .