2012 Filmleri

Harold ve Kumar

Son derece nazik, kibar ve efendi bir genç olan Harold, yaramaz ve kadın düşkünü olan Kumar. Birbirlerine tamamen zıt karakterlerde olan bu iki genç sadece tek ortak noktaları vardır. Fazla yemek yemeleri. Zira bir türlü doymak bilmeyen iki genç,bunun sebebini araştırmaya ve aldıkları fazla kiloları vermeye çalışırlar. Fakat istedikleri iki hedefe de ulaşamazlar. Geçmişlerine dönmek ve tüm hayatlarını tekrar gözden geçirmek isteyecek olan Harold ve Kumar, zorlu bir süreçte zaman makinasını icat etmeye çalışacaklardır. Komedisi ve macerası bol olan Harold ve Kumar filmini izlemenizi tavsiye ederiz.
0    69 İzlenme     Tarihi :20 Eylül 17:59 İzle

Babasının Oğlu – That’s My Boy

Donny oldukça küçük bir yaşta, baba olmuş ve karısından ayrıldıktan sonra küçük oğlu Todd'a tek başına bakmak zorunda kalmıştı. Ailesinden destek almayan yarı çatlat Donny, oğlunu en iyi şekilde büyütmek için yıllarca çalışmış hatta ek işlere başvurmuştu. Küçük oğlu Todd, 18 yaşına geldiğinde babasından ayrı bir eve geçmeye karar verir. Basının kırmadan bu isteğini sunan genç adam, isteğine onay aldıktan ve eve taşındıktan kısa bir süre sonra babasını unutur ve hiç aramamaya başlar. Bu konudan oldukça yakınan ve bir evde tek başına yaşamak zorunda kalan Donny, artık yaşlanmış ve çocuk sevgisine muhtaç kalmıştır. Bakıma ve sevgiye ihtiyaç duyan yaşlı Donny, bir gün küçük oğlunun güzel bir kızla evlilik kararı aldığını duyar. Davet almadığı düğüne apar topar giden Donny, Todd'un tüm düzenli hayatını bir anda alt üst etmeye başlar. Keyifli Seyirler.
1    202 İzlenme     Tarihi :19 Eylül 16:05 İzle

Duyarsız

2012 Fransa yapımı olan Duyarzsız filminde sene 1960'dır. O zamanlar Fransa'da his duygularını kaybetmiş çocuklar için kurulan bir akıl hastanesi bir çok çocuğun çıkış yolu ve aynı zamanda da kabusu olmuştu. Bu hastanede çocuklara fiziksel ve ruhsal işkenceler yapılıyordu. Kısa bir süresini bu hastanede geçiren ve şimdilerde başarılı bir beyin cerrahı olan David, o hastanede yaşadıklarını bir ilaç dolayısıyla hatırlamamaktadır. Geçirdiği ağır hastalıklardan sonra ilik nakline ihtiyaç duyan David, geçmişte yattığı hastaneye tekrar ulaşacak ve korku dolu yılları ile yeniden yüzleşecektir. Gerilim filmleri sevenler için bulunmaz bir film olan Duyarsız filmini sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0    183 İzlenme     Tarihi :19 Eylül 15:52 İzle

16 Aşk

Ally Mash, genç ve güzel bir kızdır. Uzun yıllardır oynadığı teniste önemli bir rütbe kazanan ve hayatını maçlardan kazandığı parayla idare eden Ally, ülke kupası için çıkacağı önemli bir maçta sakatlanarak tenis hayatını son vermek zorunda kalır. Tenisten başka bir dünyası olmayan genç kız, uzun bir süre ne yapacağını bilmediği için evinden çıkmama kararı alır. Kazandığı paranın tükenmesi ile gerçek dünyaya adım atacak olan Ally, gençlik çağlarında yaşayamadığı sorumluluk yüklü bir hayata merhaba diyecektir. Aynı zamanda gerçek aşkı da bulacak olan Ally, daha önce neden tenis sporuna bu kadar bağlı kaldığını sorgulamaya başlayacaktır. İyi seyirler.
0    261 İzlenme     Tarihi :19 Eylül 15:44 İzle

Bir Erkek Hakkında – About A Boy

Londra eyaletinde yaşayan Will, zengin, çekici ve bir o kadarda mesuliyetsiz bir adamdır. Kadınlar ile tanışmak sohbet etmek için güzel bir yer olarak düşünen Will, boşanmış kişilerin toplantılarına gitmeye karar verir. Gittiği toplantıda boşanmış ve bir çocuk babası olarak kendisini tanıtır. Katılmış olduğu bu toplantıda Marcus isminde anne babası boşanmış bir genç bayan ile tanışır. Genç bayan Marcus, kendisine yakın olarak gören Will, ile yakın bir arkadaşlık başlar ve bu arkadaşlık bir zaman sonra birbirlerine bağlı olarak yaşayacaklardır.
0    511 İzlenme     Tarihi :11 Eylül 17:44 İzle

Komşu Sesler

Brezilya' da Recife isimli bir köyde mahalledeki insanlarında yaşantılarını inceleyeceğiz. Bu mahallede gerçekleşen ve yaşanılan her şey yaşı oldukça ilerlemiş Francisco adlı kişiden bilinmektedir. Francisco' nun sülalesinde bir aile emlak sahipliği yaparak geçimini sağlarken, ötekileri ise arabalara girip radyo gibi değerli parçaları çalarak yaşamlarını sürdürmektedirler. Çok garip olaylar yaşanan bu mahallede devamlı ot sarıp içen ev hanımı ama karşı evdeki susmak bilmeyen köpeğin çaresine bakmak için uğraşmaktadır. Bu kadının kızı ise kötü rüyalar görerek içlerinde bir yabancının olduğu hissine kapılmıştır. Mahalle genelinde neredeyse herkesin evinde hizmetçiler bulunmaktadır. Bu şekilde yaşantılarını sürdürdükleri garip mahallede huzur dengesini sarsmamak için güvenlik görevlileri ekibi mahalleye yerleşir. Bu ekipler her evi dolaşarak tüm mahallenin hayatını farklılaştırmaya başlayacaktır.
0    424 İzlenme     Tarihi :8 Eylül 13:59 İzle

Ait Olduğum Yer – Where I Belong

Henüz 18 yaşına yeni girmiş olan Rosemarie, ülkesinde yaşanan bir savaş dolayısıyla babası ile birlikte İngiltere'ye seyahat etmek zorunda kalır. Güzelliği ve çekiciliğiyle herkesi kendine hayran bırakan genç kız, zorunlu olarak yerleştiği İngiltere'de aşkın, tutkunun ve güzel şeyler için savaşmanın ne demek olduğunu öğrenecektir. Kaliteli film izlemek ve keyifli zaman geçirmek için bizi takip etmeye devam edin. İyi seyirler.
0    655 İzlenme     Tarihi :6 Eylül 13:55 İzle

Aşk ve Para

Güzel bir Hd Film izlemeden önce Konusunu inceleyelim. Bir süredir işsiz olan Stephanie, son olarak kuzeninin kefalet senedi veren şirketinde işe başlar. Tahsilat ajanı olan Stephanie, şirkete borçları olan kişileri bulup o parayı zorla veya güzellikle onlardan almak zorundadır. Fakat, o diğer çalışanlar gibi silah kullanmak yerine biber gazını tercih eder. Stephanie'nin ilk kurbanı eski bir cinayet zanlısı ve aynı zamanda eski bir polis memuru olan Joe Morelli'dir. Bu isim Stephanie'ye aslında hiç yabancı gelmemektedir. Çünkü, bu kişi onu yıllar önce lisede terk eden eski sevgilisinden başkası olamazdı. Keyifli Seyirler
0    498 İzlenme     Tarihi :2 Eylül 18:40 İzle

Tower Block – Toplu Konutlar

Yıllar öncesinde yapılan vahşet ile işlenen bir cinayet sonrasında şehir gittikçe karışmaya başlamıştır. Herkes normal yaşam sürerken, Tower Block 31 tarafında gerçekleşen bir cinayet sonrasında insanlar korku içinde hayat devam ettirmektedirler. Olayın üzerinden bir sene geçmiştir ve hafızalardan yavaş yavaş silinen cinayet ile ilgili bir sonuç çıkmamıştır. Şimdi ise gizemli ve usta bir nişancı tarafından Tower Block 31' de oturan herkes yavaş yavaş yaşamını yitirmektedir. İşini temiz yapan nişancı arkasında bir iz bırakmamaktadır ve akıllı olan insanlar ise hayatlarını sürdürebilmektedir. 2012 İngiltere yapımı olan gerilim türlü film, izleyenler tarafından büyük ilgiyle tavsiye ediliyor.
0    454 İzlenme     Tarihi :8 Ağustos 15:07 İzle

Çifte Soygun

2011 Almanya yapımı olan Çifte Soygun filminin yönetmenliğini Rob Minkoff üstlendi. Filmin baş rollerinde Patrick Dempsey, Ashley Judd, Mekhi Phifer ve Pruitt Taylor Vince yer aldı. Çifte Soygun Filminin konusu; Beş parasız ortada kaldıktan sonra sıkıntılı günler geçiren Tripp Kennedy ve arkadaşı şehir merkezindeki bankayı kapanmak üzere iken soymaya kalkar. Fakat, iki acemi hırsız bankaya soygun için girdiğinde bankada başka hırsızlarla karşılaşacaktı. Bir tarafta şehrin en azılı suçluları diğer tarafta hayatında ilk defa soygun yapmaya yeltenen iki acemi hırsız, artık geri dönüşü olmayan yola giren iki arkadaş bu olayın bir tesadüf olduğuna inanmayacak ve sonuna kadar direneceklerdi. İyi Seyirler
0    1.628 İzlenme     Tarihi :4 Ağustos 19:03 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.