2012 Filmleri
0 yorum yapıldı        178 kere izlendi

Yükselen Ay Krallığı İzle

Yükselen Ay Krallığı Filminin konusu; 50 yıl önce bir kasabada iki aşık genç birbirlerini olan bağlılıklarıyla biliniyor. Fakat birgün bu iki gencin kaçmasıyla kasaba karışır. Kasabanın amirleri başta tüm kasabadaki insanlar onların başlarına birşey geldi diye aramaya başladılar. Filmin oyuncuları Bill Murray, Bruce Willis, Edward Norton, Frances McDormand ve Tilda Swinton' da bulunuyor. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :11 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        11.716 kere izlendi

İlk Aşkım Türkçe Dublaj İzle

İlk Aşkım Filminin Konusu; 18 yaşındaki Sarah ile 20 yaşındaki Zachary aynı okulda okuyorlardı. Birbirlerinden hiç hoşlanmayan ve ortak yanları bulunmayan bu ikili ilerleyen zamanlarda birbirlerine aşık olacaktı. Fakat, Zachary'nin okulda çıkardığı sorunlar ve davranışları yüzünden Sarah'ın ailesi bu ilişkiye izin vermeyecekti. Zachary'nin çıkardığı sorunlar yüzünden önlerine hep bir engel çıkan ikilinin aşkı ilerleyen zamanlarda bitse de ikisinin üzerinde de derin izler bırakacaktı. Aşk filmi sevenlerin büyük keyifle izleyeceği İlk Aşkım filmini sitemizden HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :29 Mart 2014
0 yorum yapıldı        1.889 kere izlendi

Dikişler Filmi

Dikişler Filminin konusu; Hayatı boyunca hep ezilen ve hor görülen Richard Stitches, yakın zamanda palyaçoluk yapmaya başlamıştı.Çocukları eğlendirmek için partilere giden ve yaptığı sakarlıklarla sürekli alay konusu olan Stitches, son gittiği doğum günü partisinde çocukları eğlendirdikten sonra bir sakarlık daha yaparak yerde duran bir bıçağın üzerin kafa üstü düşer. Olay yerinde hayatını kaybeden Stitches, yıllar sonra dirilerek doğum günü partilerinin korkulu rüyası olacaktır.
   Eklenme Tarihi :9 Mart 2014
0 yorum yapıldı        1.639 kere izlendi

Mafya ile İzdivaç 5 İzle

Çocukluktan beri arkadaş olan 4 genç, yer altı dünyasındaki suç çetelerinin çoğunluğunu ele geçirmiş ve yer altı dünyasının en büyük suç çetesini kurmuşlardı. Yıllarca sokaklara korku salan ve tüm haraçları kendileri toplayan bu 4 kafadar, artık bu işten sıkılır ve kendilerine yeni tertemiz bir hayat kurmak için Jangsam inşaat şirketini kurarlar. Artık düzgün ve kanunlara uygun bir hayat yaşamaya karar veren arkadaşların hayatı Hyo-Jung'un, Park Dae-Seo ile yakınlaşmasından sonra 4 mafya babasının hayatı çok tuhaf bir hal alır.
   Eklenme Tarihi :22 Şubat 2014
0 yorum yapıldı        1.302 kere izlendi

Kötü Talih Türkçe Dublaj İzle

Kötü Talih Filminin konusu; Geçmişte azılı bir suçlu olan adam, yakalandığı hastalık sonucunda ölüme yaklaştığını anlayınca, bu zamana kadar geçmişinde yaptığı tüm suçları ve hataları telafi etmek ister. Fakat, geçmişini bildiği için bu işin hiçte kolay olmayacağını bilen adam, zaman geçtikçe ölümü hissedecek ve biran önce işe koyulacaktır. Aksiyon ve gerilim filmi sevenlerin keyifle izleyeceği Kötü Talih Filmini sitemizden Hd kalitesiyle izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :13 Şubat 2014
0 yorum yapıldı        2.566 kere izlendi

İlham Perisi

Yaşadığı yerden ve çevresindeki insanlardan çok sıkılan liseli bir çocuk, en büyük hayali olan New York'daki üniversiteye gidebilmek için tüm şartları zorlamaya kararlıdır. Bu amacını gerçekleştirebilmek için, edebiyat dergisine katkı sağlaması gerekiyordu ve bunu da sınıf arkadaşlarına şantaj yaparak gerçekleştirecekti. Bir süre sonra arkadaşlarının da yardımıyla edebiyat dergisine büyük bir katkı sağlamış ve başarılı olmanın nasıl bir his olduğunu tatmıştır. Fakat, arkadaşları olmadan hayallerine kavuşması biraz imkansız gibi görünse de karşısına çıkacak bir ilham perisi onun hayatını baştan sona değiştirecekti.
   Eklenme Tarihi :25 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        8.724 kere izlendi

Bir Tetikçiyle Görüşme İzle

İngiltere yapımı olan ve 2012 yılında vizyona giren filmin orjinal adı; Interview With A Hitman'dir. Çok tehlikeli ve yetenekli bir tetikçi olan Antoine Fuqua, artık bu işleri bırakarak kendisine yeni bir hayat kurmak ister. Fakat, geçmişinden kurtulabilmesi için daha önceden iş yaptığı herkesi öldürmesi gerekir. O bunları düşünürken, eski bir iş yaptığı mafya lideri, yaptırdığı işin arkasında hiç bir iz bırakmamak için Antoine'yi temizlemek için adamlarını gönderir. Bu durumu öğrenen Antoine, hem geçmişinden kurtulmak hemde hayatta kalmak için mafya adamları arasında büyük bir çatışmaya girer. Tetikçi filmleri ve suikast filmleri sevenlerin büyük beğeni ile izleyeceği bu filmi sitemizden Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :16 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        4.860 kere izlendi

Bir Erkek Gibi Düşün Filmi İzle

4 erkek arkadaş, kız arkadaşlarının ülkenin ünlü ilişki uzmanı olan Steve Harvey’in 'tavlama' kitabını kendilerinin üstünde uygulamaya çalıştıklarını fark ederler. Bu durumu öğrenen erkek tarafı sevgililerine büyük bir ders verebilmek için kitabı satın alır ve kitabın tam tersini sevgililerine uygulamaya başlarlar. Bu durum karşısında büyük bir şoka uğrayan kadınlar ilerleyen zamanlarda gerçeği fark edecek ve bu oyunu sürdürmeye devam edecekler. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :11 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        2.359 kere izlendi

Short Term 12 Seyret

Son yıllarda gençlere uygulanan taciz ve şiddet olayları yüzünden kasaba halkı zor günler geçiriyordu. Grace, şiddete ve tacize maruz kalan çocukların sığınma evinde çalışıyordu. Buradaki gençlere bir yandan da destek olmaya çalışan Grace, bir süre sonra kendi sorunları ve geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacak ve yine eski günlerine dönecektir.
   Eklenme Tarihi :11 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        655 kere izlendi

Küller Türkçe Dublaj izle

Yıllarca mesafeli bir ilişkileri olan baba ve oğlu birbirlerinden ayrılmış ve kendi hayatlarını yaşıyorlardı. Fakat, bir gün babası alzheimer hastası olunca oğlunun yanına yerleşmek zorunda kalır. Yıllar sonra bir araya gelen baba ve oğul bu zamana kadar niye ayrı kaldıklarını ve geçmişlerini ilk defa konuşmaya başlarlar. Fakat, geçmişlerine döndükçe acı gerçekler ortaya çıkacak ve büyük bir yolculuğa çıkacaklar.
   Eklenme Tarihi :9 Ocak 2014
12345...10...
HEYECANLI AKSİYON FİLMLERİ İZLE
EĞLENCELİ KOMEDİ FİLMLERİ İZLE