2012 Filmleri

Tower Block – Toplu Konutlar

Yıllar öncesinde yapılan vahşet ile işlenen bir cinayet sonrasında şehir gittikçe karışmaya başlamıştır. Herkes normal yaşam sürerken, Tower Block 31 tarafında gerçekleşen bir cinayet sonrasında insanlar korku içinde hayat devam ettirmektedirler. Olayın üzerinden bir sene geçmiştir ve hafızalardan yavaş yavaş silinen cinayet ile ilgili bir sonuç çıkmamıştır. Şimdi ise gizemli ve usta bir nişancı tarafından Tower Block 31' de oturan herkes yavaş yavaş yaşamını yitirmektedir. İşini temiz yapan nişancı arkasında bir iz bırakmamaktadır ve akıllı olan insanlar ise hayatlarını sürdürebilmektedir. 2012 İngiltere yapımı olan gerilim türlü film, izleyenler tarafından büyük ilgiyle tavsiye ediliyor.
0 Yorum    350 İzlenme     Tarihi :8 Ağustos Direk izle

Çifte Soygun

2011 Almanya yapımı olan Çifte Soygun filminin yönetmenliğini Rob Minkoff üstlendi. Filmin baş rollerinde Patrick Dempsey, Ashley Judd, Mekhi Phifer ve Pruitt Taylor Vince yer aldı. Çifte Soygun Filminin konusu; Beş parasız ortada kaldıktan sonra sıkıntılı günler geçiren Tripp Kennedy ve arkadaşı şehir merkezindeki bankayı kapanmak üzere iken soymaya kalkar. Fakat, iki acemi hırsız bankaya soygun için girdiğinde bankada başka hırsızlarla karşılaşacaktı. Bir tarafta şehrin en azılı suçluları diğer tarafta hayatında ilk defa soygun yapmaya yeltenen iki acemi hırsız, artık geri dönüşü olmayan yola giren iki arkadaş bu olayın bir tesadüf olduğuna inanmayacak ve sonuna kadar direneceklerdi. İyi Seyirler
0 Yorum    1.513 İzlenme     Tarihi :4 Ağustos Direk izle

John Dies at the End – John’un Ölümü

Beden dışında deneyime inanılmaz derecede neden olan bir uyuşturucu. Sokak içerisinde ismiyle ise Soya sosu. Kullanıcılar zaman ve boyutlar arasında kötü bir şekilde sürüklenmektedir. Yalnız tekrar olarak geri gelenler artık insanlar değildir. Anlık bir durum içerisinde sessiz bir dünya dışı istila başlamaktadır. İnsanların ise cesur bir kahramana yardımı gerekmektedir. Cesur ve yürekli kahraman yerine bu iş üniversiteden atılmış olan John ile David’e düşmektedir. Bu iki ise zaman içerisinde insanlarını kurtarabilecek mi?
1 Yorum    1.046 İzlenme     Tarihi :31 Temmuz Direk izle

Garo and the Wailing Dragon

Fantastik ve macera tadında ki filmleri seviyorsanız Garo and the Wailing Dragon filmini seyretmenizi tavsiye ediyoruz. Japonya yapımı olan bu filmde teknolojinin en iyi evrelerinden yararlanılmıştır. Kougra insanlık adına Kazari ile anlaşma masasına oturur. Kougra uzak bir bölgeye giderek kadere yön vermek ister. Fakat bu yolculuk sırasında kullandığı ejderhası ile bir çok maceraya atılır. Yolculuk bitmeden bir çok değerli eşyasını da kaybeder ve yolculuk oldukça zorlaşır. 2012 japon yapımı olan fantastik tarzda ki filmin yönetmeni ve senaristi Keita Amemiya'dır. 96 dakikalık filmin imdb'den aldığı puan ise 6.5'dir. Anna Aoi ve R.Fujita filmin baş rollerini paylaşmaktadırlar.
0 Yorum    2.630 İzlenme     Tarihi :30 Temmuz Direk izle

Liv – İngmar

Belgesel türü filmleri seviyorsanız Liv Ingmar filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz. Norveç yapımı olan bu film de 43 yıllık bir evliliğin evreleri ve bitişi anlatılıyor. Film de baş rol oyuncusu Liv Ullman ve Ungmar Bergman beraber geçirdikleri 43 yılı baştan sona anlatıyor. Ingmar'ın ölümü üzerine Liv Ullmannn kocasıyla nasıl tanıştıklarını gözünün önünde canlandırması ile film başlıyor. Genç halleri ve evlendikten sonra ki dönemlerinden kısa kısa görüntüler vererek bir evliliğin ömrünün uzun sürmesinin sırlarını seyirciye aktarıyor. Yeni evli çiftlerin ve evlenecek kişilerin mutlaka izlemesi gereken Liv Ingmar belgesel filmini Türkçe alt yazı olarak seyredebilirsiniz. 7.1 imdb puana sahip olan 2012 yapımı filmin yönetmeni ise Dheeraj Akolkar'dır.
0 Yorum    474 İzlenme     Tarihi :24 Temmuz Direk izle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Film izle En iyilerden Vazgeçme.