2012 Filmleri

Liv – İngmar

Belgesel türü filmleri seviyorsanız Liv Ingmar filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz. Norveç yapımı olan bu film de 43 yıllık bir evliliğin evreleri ve bitişi anlatılıyor. Film de baş rol oyuncusu Liv Ullman ve Ungmar Bergman beraber geçirdikleri 43 yılı baştan sona anlatıyor. Ingmar'ın ölümü üzerine Liv Ullmannn kocasıyla nasıl tanıştıklarını gözünün önünde canlandırması ile film başlıyor. Genç halleri ve evlendikten sonra ki dönemlerinden kısa kısa görüntüler vererek bir evliliğin ömrünün uzun sürmesinin sırlarını seyirciye aktarıyor. Yeni evli çiftlerin ve evlenecek kişilerin mutlaka izlemesi gereken Liv Ingmar belgesel filmini Türkçe alt yazı olarak seyredebilirsiniz. 7.1 imdb puana sahip olan 2012 yapımı filmin yönetmeni ise Dheeraj Akolkar'dır.
0 Yorum    85 Kere İzlendi     Tarihi :24 Temmuz Direk izle

Au Galop – An Meselesi

Ada isimli genç kız ailesinden ayrı yaşamaktadır. Babası bir kalp ameliyatı olunca annesini arar ve durumunu sorar. Ada hayatını kendine göre bir düzene sokmuştur. İstediği gibi zaman geçirip arkadaşları ile takılabiliyordur. Güzel bir hayat sürerken bir gün aniden Paul diye biriyle tanışır. Yazar olan Paul ile tanıştıktan sonra Ada’nın hayatında bir çok değişiklikler olur. An Meselesi filmini izlemek için bir çok ünlü isim Cannes film festivaline gitmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Louis dode yer almaktadır. 2012 yapımı dram filmini izleyip Ada’nın babasının ölümünden sonra bir yazarla tanışması ve hayatının alt üst oluşunu seyredebilirsiniz.
0 Yorum    2.780 Kere İzlendi     Tarihi :21 Temmuz Direk izle

Hazine Şövalyeleri – Melusina’nın Sırrı

Jeff 7 senedir annesiz yaşamaktadır, babası ile beraber kamp yapmak için eski bir ormana giderler. Orta Çağ dönemlerine ait bir kaç eşya bulan baba oğul'un başına esrarengiz olaylar gelmeye başlar. Gizem ve macera dolu 93 dakikalık Hazine Şövalyeleri Melusina'nın Sırrı filmini izleyip Jeff ve babasının macerasını görebilirsiniz. Baş rollerinde Anton Glas ve L.Welter'in bulunduğu film 2012 yapımıdır. Macera ve Aile filmi olan bu yapıtı Laura Schroeder yönetiyor. Filmde babasıyla beraber kampa giden Jeff arkadaşlarıyla ormanda gezerken bir mağara buluyor. Mağaranın kenarında ki nehirden altın taşlar ve eski çağlara ait paralar bulunca mağaraya giriyor ve film oldukça sürükleyici bir hal alıyor.
0 Yorum    2.081 Kere İzlendi     Tarihi :18 Temmuz Direk izle

Ara Beni Eğlenelim – Türkçe Dublaj

Katie hayatını telefonda sex muhabbeti yaparak para kazanan ve tek başına kalan bir bayandır. Katie'nin sıkı dostu Lauren ise erkek arkadaşı ile aynı evde yaşayan genç bir kızdır. Lauren'in sevgilisi ilişkilerinden artık sıkıldığı için İtalya'ya gitmeye karar verir. Lauren bu durumdan oldukça mutsuzdur. Sevgilisinin aslında gitme nedeni cinsel hayatlarında heyecan kalmadığı içindir. Sevişirken üstünü bile çıkarmayan Lauren'dan sıkılan sevgilisi gitmekte kararlıdır. Tek başına kalan Lauren işten de çıkarılınca parasız kalır. Banka'da ailesinden kalan para da bitmek üzeredir. Lauren tek başına geçinmekte zorlanır ve yakın arkadaşı Katie ile konuşmaya gider. Katie'de kendisine bir ev arkadaşı aramaktadır. İki genç kız aynı evde kalmaya başladıktan sonra Lauren, Katie'nin yaptığı işi öğrenir ve oda çalışmaya başlar. Lauren'de artık telefonda konuşarak para kazanmaya başlar. Telefondan cinsellik üzerine erkeklerle konuşan ve onları tatmin edip mutluluk veren bir kadın olmuştur. Telefonda erkeği ne kadar uzun süre tutarsa o kadar para kazanmaktadır. Telefonda sıcak sohbet yapan kızlar bir süre sonra telefondan sıcak dakikalar geçirdikleri iki erkeğe aşık olacaklardır. Ari Graynor ve Lauren Millerin baş rollerini oynadıkları telefon sıcak sohbet işi yapan kızların bu +18 erotik komedi filmini kaçırmayın.
0 Yorum    6.419 Kere İzlendi     Tarihi :17 Temmuz Direk izle

Barfi – Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

Tutkulu aşkı merak edenler 2012 Hindistan yapımı olan Barfi - Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur filminde tam bu konudan söz ediliyor. Doğuştan duyma ve işitme engelli olan Barfi, yaşama sıkı sıkı tutunmuş kaybettiklerini geride bırakmış ve hayattan tat almasını bilen bir gençtir. Küçük yaşlarda annesini ve birkaç Aile ferdini kaybetmiş olan Barfi, babası ile birlikte sorunsuz bir hayat yaşamaktadır. Yakın bir zamanda hayatına yeni bir armağan daha kazanan Barfi, Shuriti adında genç ve güzel bir kıza aşık olmuştur. Fakat Barfi'nin bazı fiziksel engelleri genç kıza yaklaşmasında sorun çıkarıyordur. Karışık duygular yaşayan ve Shuriti’iyi ısrarla isteyen Barfi, engelleri aşmak ve mutlu olmak için elinden geleni yapacaktır.
0 Yorum    1.529 Kere İzlendi     Tarihi :17 Temmuz Direk izle

Dikkat Bebek Var

Filmin oyuncu kadrosunda bulunan Cameron Diaz, Jennifer Lopez ve Chace Crawford gibi yıldız oyuncuların baş rollerinde olduğu Dikkat Bebek Var filminin yönetmenliğini Kirk Jones yapmaktadır. Filmde, doğumları yakın olan beş ayrı kadının ve eşlerinin trajik komik hikayesi ele alınmaktadır. Zira hayatları aniden zorlaşan beş çift, hayatlarına katılan yeni bir armağanla yaşamın zorluklarını tadacaktır. İzlediğiniz filmleri yorumlayarak görüşlerinizi bildirebilirsiniz keyifli izlemeler.
0 Yorum    701 Kere İzlendi     Tarihi :16 Temmuz Direk izle

Bayan Doğru’yu Bulmak

Çocukluktan beri iki yakın arkadaş olan Adam ve Chris, şimdilerde yetişkin iki adam olmuştur. Hala çocukluk düşüncelerini ve hareketlerini bir kenara bırakamayan iki arkadaş sorumluluk duygusundan oldukça yoksundur. Hayatlarındaki tek gayeleri Chris ’in Yahudi bir kadın bulup evlenmesidir. Bunu neden istediklerini bilmeyen Adam ve Chris, uzun soluklu komik bir macera yaşayacaktır.
0 Yorum    1.690 Kere İzlendi     Tarihi :15 Temmuz Direk izle

Tatlı Kaçaklar

Bugüne kadar arzuladığı şeyleri yapmış güzel bir kadına sahip olan Dean, ufakta olsa çeşitli suçlar işleyerek hayatına devam etmektedir. Evinde onu bekleyen güzel karısı ve evin bir bölümüne gizlediği 1 Milyon Poud'u vardır. Paranın nereden geldiği civardaki kişiler tarafından araştırıldığında paranın asıl sahibi Dean'in patronu olan Jimmy'in olduğu öğrenilir. Dean paranın onda olduğunu bilen samimi bir kaç dostunun olduğu düşünsede azılı çeteler böyle bir paranın Dean tarafından saklandığını bilmektedir. Güzel giden günler geride kalır, Dean şimdi hem hayatını hemde parayı korumak için tahmin dahi edemeyeceği bir savaşın ortasında kalır. Film hakkında bir kaç cümle ile yorum yaparak görüşlerinizi bildirebilirsiniz iyi seyirler.
0 Yorum    2.585 Kere İzlendi     Tarihi :14 Temmuz Direk izle

Flicka 3

Kelly atları doğduğunda beri çok seven bir kızdır. Babası öldükten sonra annesiyle beraber bir at çiftliği işletmektedirler ve gelirlerini buradan sağlamaktadırlar. Bu şekilde geçimlerini sağlayan Kelly ve annesinin işleri oldukça kötü gitmektedir. Çünkü Kelly başkalarının atlarına bakmakla zorunludur ama onları istediği gibi kaçırıp binmesi yasaktır. Kelly birkaç atı çok sevdiği için ormana giderek koşturur ve engellerden atlamayı öğretir. Fakat at sahipleri Kelly’e kızar. Kelly ve annesinin paraya ihtiyacı vardır ve ne yapacaklarını bilmezler. Kelly batıda ki at yarışlarına katılmak ister ve 1. Olursa çiftlikleri için gerekli olan parayı kazanabilecektir. Bu yarış için hazırlanmaya başlayan Kelly’nin macera dolu hikayesi anlatılıyor. Kacey Rohl, Lise Harman Black ve Clint Black Flicka filminin baş rollerinde yer alıyor.
0 Yorum    1.347 Kere İzlendi     Tarihi :12 Temmuz Direk izle