2013 Filmleri

Geceyarısından Önce

Filmin 3. serisi olan Geceyarısından Önce filminde; Jesse, eşiyle yaşadığı problemler yüzünden ondan ayrılacak ve ilk aşkı Celine'ye geri dönecekti. İkili bir süre sonra hayatlarını birleştirip dünya evine girecektir. Birlikte tam 9 yıl geçiren ikili bu birliktelikten 2 çocuk sahibi olacaklardır. Birlikte geçirdikleri 9 yılın ardından hayatları dönüm noktasına girecek ve ikili bir karar almak zorunda kalacaklardı.
0    33 İzlenme     Tarihi :30 Ağustos 18:50 İzle

Efsane Dörtlü 2

Kuzey Song Hanedanı İmparator Huizong döneminde ülkede büyük bir sahte para sorunu yaşanmaktaydı. Bu sahtekarlığın önüne geçmek isteyen İmparator Huizong, cezai işler bölümünün sorumluluğunda olan 6. departmanı bu sorunu çözmesi için görevlendirir. Son derece titiz ve gizlilik içerisinde çalışan 6. Departman çalışanları Baş Komutan Liu önderliğinde bir gece yarısı ülke genelinde operasyon başlatacaklardır. Keyifli Seyirler
0    122 İzlenme     Tarihi :27 Ağustos 16:33 İzle

Cava Ateşi

Endonezya’da gerçekleşen bombalı saldırılar tüm ülkeyi kırmızı alarma geçirmişti. Halk artık sokağa çıkmıyor, emniyet teşkilatı ise bu saldırıların faillerini bulabilmek ve ülkenin yeniden huzurunu sağlayabilmek için ülke genelinde geniş çaplı bir operasyon başlatmıştı. Fakat, saldırganlar arkasında hiçbir iz bırakmadan eylemlerine devam etmekteydi. Sokaklarda üniversite öğrencisi kimliğiyle dolaşan ajan Jake Wilde, saldırıların gerçekleştiği bölgede yerel bir polisle tanışacak ve onunla iş birliği yaparak saldırıların ülkenin dört bir yanında aranan mücevher kaçakçısı Malik’i tarafından yapıldığını öğrenecekti. Malik’i saldırılarla polislerin dikkatini dağıtıp, ülkeden kaçmanın planlarını yaparken, ajan Jake çoktan onun peşine düşmüştü. Keyifli Seyirler
0    192 İzlenme     Tarihi :23 Ağustos 15:19 İzle

Özgürlük Savaşçıları

İnsanlığın yaşamını tehdit eden Nükleer özellikli bir aygıtın kurulumunu yapan yasa dışı çete, eğer bu eylemi gerçekleştirse bütün dünya tehdit altında kalacaktı. Alınan ihbarı değerlendiren özel harekat görevlileri bu aygıtı bir an önce durdurmalıdır. Çok kısa bir süreleri kalan Özgürlük Savaşçıları bir an önce tespit yapıp aygıtın kurulumunu engellemelidir. Nefeslerinizi tutup soluksuz izleyeceğiniz Özgürlük Savaşçıları filmi Bilim Kurgu ve Aksiyon türü dür.
0    152 İzlenme     Tarihi :22 Ağustos 14:30 İzle

Son Teslimat

Kardeşlerin düzgün ve sorunsuz bir yaşam devam ettirebilmek için yaptıkları işler geçen zaman içinde sorun yaratacaktır. Bu iki kardeşin şimdilik yaşantılarında bir sorun yoktu ama geçen zaman içinde onları üzecek bir olay gerçekleşecektir. Üstüne iftira atılıp ve suçsuz yere hapis cezasını çeken Mike sonunda tahliye olmuştur. Dışarı çıkmasının sonrasında Mike, çok sevdiği kızını eski eşinden uzak tutmak her şeyden vazgeçer. Ama kızını eski eşinden korumak için çıktığı sokaklardaki adaletin değişik olduğunu anlar. İşinin zora gittiğini anlar ama kızı için mücadele edecektir. Mike' nin büyük kardeşi Tre onu karanlık işlerden uzak tutmak için tehlikeli bir göreve hayır diyemez. Bu tehlikeli görevi kardeşi Mike için üstlenmiş ve huzurlu bir yaşam için başladıkları yolu bitireceklerdir. Ama unuttukları, içine girdikleri bu tehlikeli görev onları kötü ve kapalı bir yola sokacaktı. Tek başlarına kalacakları bu sokaklardan kurtulmak için canları pasına mücadele verip, hayatta kalmaya çalışacaklardır.
0    249 İzlenme     Tarihi :20 Ağustos 19:06 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Film izle En iyilerden Vazgeçme.