2013 Filmleri

Zamanda Yolculuk – Saving Santa

Kuzey Kutbunda zorlu bir görev alan Noel baba yardımcısı ile beraber yollara düşer. Ancak orada karşına neler çıkacağını bilmeyen Noel baba, hazırlıksız yakalandığı bir savaşın kaybeden tarafı olacaktır. Artık hayat boyu gizli bir boyutta hapis kalacak olan Noel baba yanında getirdiği yardımcısının ortalıklarda olmadığını ve onun bu boyutta hapis olmadığını fark eder. Genç yardımcısına bir şekilde yardım çağrısı göndermeyi başaran kahramanımız kurtarılmayı beklemekten başka bir çaresini fark edecektir. Leon Joosen ve Aaron Seelman ortaklığında hazırlanan Zamanda yolculuk filmi 3D animasyon türündedir. ABD yapımı olan filmin senaryosu Tony Nottage ve Ricky Roxburgh'a aittir. İyi seyirler.
0        Tarihi :24 Ekim 15:10 İzle

Kötü Huy – Bad Behavior

Baş rollerinde Linda Hamilton, Hallee Hirsh, Ted McGinley ve Andrew James Allen'ın yer aldığı Kötü Huy filmi Nicholas Brandt ile Lisa Hamil ortaklığında yönetildi. Filmin senaryosu yine başarılı yönetmenler Nicholas Brandt ve Lisa Hamil'e aittir. Filmde; Kış dönemlerinde üniversiteye giden ve eğitim alan Zoe, yazları boş vakit buldukça yakın çevredeki çocuklara dadılık yapmaktadır. Bu şekilde hayatını kazanan ve çoğu zaman çalışan Zoe, gelecekte rahat bir yaşamın hayalini kurmaktadır. Yine bir yaz tatilinde arkadaşının talebi üzerine gittiği bir evde çocukları uyutan Zoe, televizyon karşısında bir şeyler içerken tuhaf seslere tanık olur. Henüz kabus dolu bir gecenin başlangıcında olmayan Zoe, zaman ilerledikçe tanık olduklarına inanamayacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :24 Ekim 14:35 İzle

Güven Bana – Trust Me

Çok küçük yaşta şöhrete kavuşan Howard, bu şöhretin geçici olduğunu bilmemektedir. Çocuk yıldız olarak bir çok reklam filminde yer alan ve küçük rollerle sinemaya kadar yükselen Howard, zamanla büyümeye başladığında gittikçe unutulmaya başladığını fark eder. Şimdilerde 35 yaşlarında olan Howard, bir cast ajansının sahibi olmuştur. Kimsenin onu hatırlamadığını ve ajansının da çok işe yaramadığını bilen Howard, ayakta kalmaya çabalıyordur. Hayatını biz düzene sokmaya çalışan ve hala bazı şeylerin eksik olduğunu fark eden Howard, bakalım hayatta istediği dikişi tutturabilcek mi ? İyi seyirler.
0        Tarihi :23 Ekim 13:49 İzle

Bebek Satıcıları – Baby Sellers

Carla Huxley'in sahip olduğu aslında yasal gözüken bir çocuk edindirme yuvası, hiçte gözüktüğü gibi iyi bir kurum değildir. Zira yetim ve öksüz sanılan bebekler aslında ailelerinin elinde zorla yada para karşılığında alınıyordur. Bu olayların farkına varan FBI Carla Huxley'i yakın takibe almaya karar verir. Her adımını izleyen FBI, genç kadını tuzağa düşürmek için Dedektif Morrison'ı Carla'nın ofisine gönderir. Uzun süre Carla'nın çevirdiği dolapları izleme şansı bulan Morrison, yaptığı takip sonucu kısa sürede bir çok bilgiye ulaşır. Son olarak Hindistan'dan hastalıklı bir bebeğin babasının elinden zorla alındığına tanık olan Morrison olaylara kayıtsız kalamaz ve büyük operasyonun düğmesine basar. Yaratılan bir kaos ortamında Hindistan'dan ABD'ye kirli bir kovalamaca başlar. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :22 Ekim 13:16 İzle

Fatihler – Les conquérants

2013 Fransa, Belçika ortak yapımı olan Fatihler filminin konusu; Yaşadıkları ayrı hayatlar da gayet mutlu olan iki kardeş, bir sabah babalarının ölüm haberini alırlar. Cenaze törenleri misafirler derken uzun bir süreyi beraber geçirmek zorunda kalan kardeşler, birbirlerine ne kadar zıt kişilikte olduklarını bir kez daha görmüş olurlar. Birinin ak dediğine diğerinin kara demesiyle sürekli kavga eden kardeşler, hiç tanımadıkları yabancı bir adamdan saçma bir haber alırlar. Zira babaları vefat etmeden önce değerli bir tarihi eseri çalmış ve saklamıştır. İlk başlarda inanmadıkları bu haberin peşinden gitmeye karar veren iki kardeş, çok zengin olacakları hayaliyle değişmeye ve kaynaşmaya başlar. Aslında kendilerine kalan mirası ararken büyük bir hayat dersi alacak olan iki kardeş, babalarının ölmeden önce kendilerine neler hazırladığına da bizzat tanık olacaklardır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :22 Ekim 12:59 İzle

Tanrının Oğlu – Child Of God

Hayattan hep bir şekilde soyutlanmış, istenmeyen adamı oynayan Lester Ballard, kapıldığı intikam zincirine günden güne daha çok bağlanmaktadır. Geçmişinden bu yana gelen her kesi tek tek hesaba çeken ve ilk önce ailesinden başlayan Lester, saplantı yaptığı intikamını her kurbanında daha çok tatmin etmeye başlayacaktır. Aslında genç adamın dibe vuruşundan ibaret olan olaylar, Lester'ın akli dengesinin yok olması ve her şeyin daha kötüye gitmesiyle sonuçlanacaktır. Cormac McCarthy'nin bir çok dalda ödül almış başarılı romanından günümüze uyarlanarak hazırlanan Tanrının Oğlu filmini başarılı yönetmen James Franco yönetti. Baş rollerinde Wade Williams, Jim Parrack ve Tim Blake gibi yıldız oyuncuların yer aldığı 104 dakikalık film gerilim filmleri sevenler için izlenmeye değecek. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :20 Ekim 7:53 İzle

Yükselen Güneşin Ülkesinde – Half Of A Yellow Sun

2013 Nijerya, İngiltere yapımı olan Yükselen Güneşin Ülkesinde filminin senaristliğin ve yönetmenliğini Biyi Bandele üstlenmiştir. Baş rollerinde Thandie Newton, Dominic Cooper ve Chiwetel Ejiofor'ın yer aldığı film Romantik-Dram türündedir. Filmin konusu; karakterleri birbirlerine tamamen zıt olan Olanna ve Kainene, iki kız kardeştir. Daha çok genç olmalarına rağmen ülkelerinde çıkan bağımsızlık savaşı nedeniyle ülkelerinden ayrılmak zorunda kalan iki kız kardeş, yakın zamanda yollarını ayıracak ve başka hayatlara savrulacaklardır. Zorlu yaşamın iki kız kardeşi sürüklediği dram hikayesini gözler önüne seren başarılı film Yükselen Güneşin Ülkesinde Filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :18 Ekim 14:46 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .