2013 Filmleri

Event 15 – Türkçe Alt Yazı

Terör planları yapan bir grup tehlikeli teröriste karşı operasyon düzenleyen askerler neyle karşılaşacağından habersiz gidiyorlar. Fakat 3 askerin asansörde mahsur kalması üzerine bölgeye Alpha Alert gelerek kurtarmaya çalışıyor. Teröristler bu durumdan faydalanarak bazı bölgeleri bombalamak istiyorlar. Aksiyon ve gerilim dolu 2013 ABD filmini Türkçe alt yazı olarak izleyebilirsiniz. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rodrigo Sorogoyen yer alıyor. Isabel Pena ve Rodrigo sorogo gibi yetenekli isimler ise senaryoda yardımcı olmuştur. Event 15 yani Alpha Alert filmi 2013 yılında vizyona girmiştir. 84 dakikalık aksiyon ve gerilim dolu filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz.
0 Yorum    235 Kere İzlendi     Tarihi :27 Temmuz Direk izle

Sunlight Jr. – 2013 Türkçe Dublaj

ABD yapımı Sunlight Jr filminde gerçek bir hayat kesitinden alınan hikaye canlandırılıyor. Kocası bir kaza sonucunda tekerlekli sandalyeye mahkum kalan bir kadının ailesi için yaptığı fedakarlıklar anlatılıyor. Norman Reedus ve Naomi Watts gibi ünlü oyuncuların yer aldığı 2013 yapımı film dram türü severler için izlenmesi gereken filmler arasında yer alıyor. Bir markette çalışan kadın, kocasına bakmak için elinden gelen herşeyi yapıyor. Bir bebekleri olacağını öğrendiği sırada marketten kovulan genç anne adayı ne yapacağını şaşırıyor. Fakat bebeği ve kocası için tüm zorluklara göğüs germeye hazır olan bir kadının dramatik hikayesini izleyip neler olacağını görebilirsiniz.
0 Yorum    1.004 Kere İzlendi     Tarihi :27 Temmuz Direk izle

The Arrangement – Anlaşma

Kolombiya vatandaşı olan güzel kadın, çevresi tarafından tanınır. Tanınmasındaki en büyük etken muhteşem güzelliğinin akılda kalıcı olmasıdır. Fakat bu büyüleyici bayan Kolombiya'daki yaşamı boyunca kirli işler ile uğraşmış ve kötü bir imaj kazanmıştır. Bu imajdan bir an önce kurtulup yeni bir yaşam sürmek için Miami'de yaşamaya karar verir. Miami deyim yerinde ise ona çok iyi gelmiştir. Miami'de siyasetçi bir erkek ile tanışır ve kısa süre içerisinde evlenmeye karar verir. Böylece rahat bir hayat süreceğini düşünen güzel kadın için heyecan asıl şimdi başlıyor, ABD yapımı olan Anlaşma filmini siz film izleyicileri için Türkçe Dublaj olarak hazırladık keyifli seyirler.
0 Yorum    6.352 Kere İzlendi     Tarihi :26 Temmuz Direk izle

Karınca Çocuk – AntBoy

Pelle çok çekingen ve içine kapanık bir çocuktur. Ormanda gezerken birilerinin kavga ettiğini görür ve onları gizlice izler. Gizlice adamları izlerken ayağına bir karınca tırmanır. Ama bu karınca diğer karıncalar gibi değildir. Oldukça özel ve güçlü bir karınca tarafından ısırılan Pelle'nin hikayesi örümcek adama çok beziyor. Ufak yakışıklı çocuk oldukça güçlenir ve zekası artar. Karınca çocuk karşısına çıkan tüm düşmanlara karşı savaşmak zorundadır. 2013 Danimarka yapımı bu film aile filmleri arasında yer alıyor. Bilim kurgu tarzında olsa da film komedi dolu. Karınca çocuk filmini Türkçe dublaj izleyebilir ve sizde ufak bir çocuğun karınca tarafından ısırılınca nasıl bir süper kahramana dönüştüğünü görebilirsiniz.
0 Yorum    1.104 Kere İzlendi     Tarihi :23 Temmuz Direk izle

GoodBye World – Hoşçakal Dünya

Denis Hennelly'in yönetmenliğini yapmış olduğu Hoşçakal Dünya Filmini izleyenler filme 10 üzerinden 6 puan vermişler. Kim tarafından yapıldığı bilinmeyen saldırılar başını almış yürüyordur. Terörist ve terörist gruplarının kimlikleri tanınamaz durumda iken şehir tam bir kaos içerisindedir. Kaos'dan kaçmaya çalışan bir arkadaş grubu kırsal kabinde güven içerisinde beklemektedirler. Fakat apokaliptik bir şehir de yaşam her şeyi etkilemektedir. Bu yüzden arkadaş grubu arasında bazı sorunlar olacaktır ve arkadaşlıkları zedelenecektir. 2013 yapımı film ABD' de geçmektedir. İzleyenleri hem güldüren hem de üzen bu filmi Türkçe alt yazı olarak izleyebilirsiniz. Dram ve Komedinin birlikte yaşandığı nadir filmler arasında yer alıyor.
0 Yorum    2.043 Kere İzlendi     Tarihi :23 Temmuz Direk izle

Drones

Özel yetiştirilmiş olan iki asker teröristlere karşı mücadele etmektedir. Bir bayan ve bir erkekten oluşan bu ikili ekip teknolojinin son icadı olan bir uzaktan bilgisayar ile insansız hava araçlarını yönlendirip teröristleri bitirmeye çalışmaktadırlar. Uzaktan kumandalı bu uçaklar ile bir çok önemli işe imza atan ikiliyi ele geçirmek isteyen teröristler ile bu askerler arasında ki kıyasıya mücadeleyi kaçırmayınız. Drones filmini izleyip arkadaşlarınıza anlatacağınız dan eminiz. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rick Rosental yer alıyor. Baş rollerini Mae Aswell ve Amir Khalighi canlandırıyor. Drones 2013 aksiyon ve gerilim filmini Türkçe alt yazı olarak izleyebilirsiniz. 82 dakikalık film Amerika'da geçiyor.
0 Yorum    2.444 Kere İzlendi     Tarihi :22 Temmuz Direk izle

Absolute Deception

2013 yapımı olan Absolute Deception filmini izleyenler aksiyon ve polisiyeye tamamen doyuyor. Brian Trenchard'ın yönettiği bu filmde eşi ölen bir gazetecinin sırları araştırılıyor. Federal ajan olan gizemli bir adam ünlü gazetecinin sırlarla dolu ölen kocasının ölümünü araştırıyor. Fakat bu ölüm nedenini bulmak oldukça tehlikelidir çünkü bir çok çete bu işin içindedir. Ajan bu çetelerden habersiz kadının ölen kocasının ölümünü araştırırken bir çok pis çeteye de bulaşmış oluyor. Tehlikeli ve acımasız çetelerin yeni hedefi ise ajan ve gazeteci olacaktır. Ajan gerçekleri ortaya çıkarırken izleyici soluk soluğa filmin başına kilitleniyor.
0 Yorum    477 Kere İzlendi     Tarihi :22 Temmuz Direk izle

Ephraim’s Rescue

Yönetmenliğini Christensen'in yapmış olduğu Ephraim's Rescue filmi 2013 yapımıdır. Macera ve Dram konulu bu film de Ephraim Hanks'ın hayatı anlatılıyor. Ailesine iyi işler yapabileceğini göstermek için E.Hanks bir süreliğine şehir dışına çıkarak çeşitli işlerde çalışmıştır. Fakat ailesini özlediğini ve üzdüğünü anlayınca eve geri döner. Eve dönünce iyi bir adam olarak babasını onurlandırmak istese de babasının ölmüş olduğunu görür Eph. Daha sonra bir gemide işe girerek okyanusa açılmıştır. Kaçırılarak hapse atılan Hanks'ın geçirdiği zor günler ve kurtuluşundan sonra neler yaptığı konu alınmıştır. Gerçek bir hikayenin sinemaya aktarılması ve filmde kullanılan müziklerin özenle seçilmesi seyirciyi filme oldukça kaptırıyor. Filmde din konularına da yer verilmiş durumda.
0 Yorum    749 Kere İzlendi     Tarihi :21 Temmuz Direk izle

Ferocious – İnsafsız

Yaptığı televizyon programları ile beğeni toplayan Leigh Parrish, yorumculara göre ilerleyen zamanlarda tam bir televizyon starı olacaktır. Çalıştığı Menejer'i Callaum ise duygusuz bir yapıya sahiptir. Başarılı Yıldız ve Menejeri ani bir karar ile bulundukları şehirden uzaklaşıp dünyaya geldikleri sevimli kasaba'ya dönmek için harekete geçerler. Kasaba'dan sevimli ve tatlı bir kız olarak ayrılan Leigh, bu imajı korumak için eski davranış ve hareketlerini sergileyip hayatında ve işinde yeni bir sayfa açar. Leigh bu başlangıç için adım atmasını sağlamak amacı ile Menejer'i boş durmaz ve Leigh için yeni bir anlaşma yapar. Bu sırada Leigh'i ilginç bir tesadüf bekliyordur. Şehirde hayatını sürdürdüğü dönemlerde sürekli kendisini tehdit eden bir belalısı vardır ve kasabada onunla karşılaşır. Leigh uzun süredir rahatsızlık duyduğu bu kişiden öç almak ister akrabaları ile düzenlediği organizasyonu iptal eder yanına bir bıçak alarak intikam peşine düşer. Fakat olaylar Leigh hayal ettiği gibi gelişmez tam aksine işler sarpa sarar.
0 Yorum    2.852 Kere İzlendi     Tarihi :19 Temmuz Direk izle