2013 Filmleri

Jersey Shore Massacre

2013 ABD yapımı olan Jersey Shore Massacre filminde; Sorumsuz, asalak ve eğlenceye düşkün bir grup genç kız, tatil yapmak için küçük, sessiz bir kasabayı tercih eder. Daha önceden ayarladıkları eve yerleşmek için yola kolay genç kızlar, bazı sorunlarla karşılaşır ve geceyi berbat bir otelde geçirmek zorunda kalırlar. Kasabada bolca eğlenen ve tatillerini eğlenceli geçirmeye devam eden kızlar, nihayet bir ev de bulur. Yerleştikleri ev ve arkasındaki orman hakkında bir kehanetin olduğunu duyan kızlar, inanmasalar da bu konuyu araştırmaya başlar ve başlarını ölümle sonuçlanacak büyük bir belaya sokarlar. İyi seyirler.
0    170 İzlenme     Tarihi :21 Eylül 12:10 İzle

İpucu Peşinde – No Clue

Bir kaç yıl önce bir bilgisayar oyunu yüzünden kaçırılan ve sonra hiç haber alınamayan genç adam, kız kardeşi Kyra tarafından aranmaya başlar. Profesyonel bir aranmaya ihtiaç duyan Kyra, erkek kardeşi için bir dedektif tutmaya karar verir. Leo adlı bir adama ulaşan ve onun dedektif olmadığını bilmeyen Kyra, dedektif olduğuna inanarak bu işte onu tutar. Kyra'dan çok hoşlanan ve başına geleceklerden habersiz olarak işi kabul eden Leo, işin gerçek yüzünü öğrenince bocalayacak ve bir kaosa sürüklenecektir. İyi seyirler.
0    227 İzlenme     Tarihi :19 Eylül 14:24 İzle

Evcil Hayat – La vie domestique

Her kadın gibi olgunluk çağlarına erişmiş ve 40'lı yaşlarına gelmiş olan Juliette, 2 çocuk annesi evli bir kadındır. Hayatı çocuklarının geleceği için yaşayan ve monotonlaşmış bir hayata sahip olan Juliette, kocasıyla yaşadığı bir kavgadan sonra basit bir ev kadını olduğunu fark eder. Çoğu zaman böyle kavgalarda gençlik çağlarını ve yaşadığı eğlenceli zamanların hasretini duyan genç kadın, bu kavgadan sonra kendini iyice yetersiz, yaşlı bir bunak olduğunu düşünür. Yaşlılığı kabullenemeyen ve bu duygulardan kurtulmak isteyen Juliette, kendisi için bir çıkış yolu arayacaktır.
0    233 İzlenme     Tarihi :19 Eylül 12:07 İzle

İyi Kızlar

İyi Kızlar Filminin konusu; Henüz lise öğrenimini yeni tamamlamış olan New York’lu iki genç kız, bu yaz tatilini New York'tan uzak bir yerde ailelerinden ayrı geçirmeye karar verirler. Güzel bir sahil beldesinde karar kılan kızlar, biranda kendilerini yeni bir çevrenin tam ortasında bulurlar ve ansızın gelen aşka dur diyemeyip yeni serüvenlere yelken açarlar. Aşk sarhoşluğuyla tanışıp yeni maceralara açılan genç kızlar beklenmeyen olaylarla karşılaşırlar. İyi seyirler.
0    520 İzlenme     Tarihi :16 Eylül 12:32 İzle

Some Velvet Morning

2013 Amerikan yapımı olan Some Velvet Morning filminin konusu; Karısıyla problemli bir evlilik yürüten Fred, sonunda aradığı aşkı metresi Velvet'te bulmuştur. Fakat, eşinden ayrılamayınca metresinden de olan Fred, 4 yıl sonra eşinden boşanmış ve yeniden metresine dönmüştür. Aradan geçen 4 yılın ardından Fred, her şeyin eskisi gibi olmadığını anlayacak ve Velvet'tin artık kendisini istemediğinin farkına varacaktır. Ancak, Velvet'ti başkasına kaptırmak istemeyen Fred, onu bir takıntı haline getirecek ve onu elde edebilmek için her şeyi göze alacaktır.
0    1.131 İzlenme     Tarihi :15 Eylül 13:18 İzle

Love Punch

Başrolleri Pierce Brosnan ve Emma Thompson'ın paylaştığı Love Punch filminde; Genç yaştan beri tutkulu bir aşk yaşayan Kate ve Richard şu sıralar yaşlanmış emekli ve boşanmış bir çifttir. Hala birbirlerine duydukları aşkı doğru düzgün dillendiremeyen ve bu yüzden ayrı hayatlar yaşamaya mahkum olan yaşlı çift, bir gün emeklilik ikramiyelerini bir dolandırıcıya kaptırır. Aynı dolandırıcının peşinde olan ve birbirlerinden başka kimsesi olamayan çift, macera dolu bir yolculuğa atılacaktır. İyi seyirler.
0    375 İzlenme     Tarihi :6 Eylül 14:12 İzle

Taş Kağıt Makas

2013 Kanada yapımı olan Taş Kağıt Makas filminde; Yaşadığı problemlerden dolayı, yaşadığı yeri terk etmek isteyen 4 kişinin yolları aynı gece kesişecektir. Birbirlerini daha önce hiç görmemiş olan bu dört insan birbirlerine yardım etmek isteyecek ve daha sonra aralarında büyük bir bağ oluşacaktır. Aksiyon, Dram ve suç üçünün bir arada olduğu Taş Kağıt Makas filmini sitemizden HD kalitesiyle indirmeden izleyebilirsiniz.
0    397 İzlenme     Tarihi :5 Eylül 18:10 İzle

Gizli Oyun – The East

Polisiye Konulu Online Full Hd Film izle. FBI'daki görevini bıraktıktan sonra Hiller Brood adındaki özel bir şirkette VIP müşterilerinin güvenliğini sağlayan Sarah Moss'un buradaki yeteneği ve başarısı patronunun gözünden kaçmaz. Patronu onu buradaki işten alıp özel bir göreve getirir. Sarah Moss'un yeni görevi "The East" isimli örgüte sızıp örgütten bilgi koparacaktır. Fakat, Sarah örgütün içine sızdığında örgütün gerçek faaliyetlerini öğrenecek ve içeride işler karışacaktır. Çünkü, örgüt sadece yolsuzluk yapan şirketleri ve onlara yardım edenleri hedef alıp bunları gün yüzüne çıkartıyordu. Örgüte içten içe bir sempati duymaya başlayan Sarah, örgütün lideri Benji ile yakınlaşmaya başlayınca işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.
0    257 İzlenme     Tarihi :2 Eylül 12:32 İzle

Katil Timsahlar

Louisiana Bayou kasabasında yaşayan iki aile yıllardır birbirlerine düşman olarak yaşamaktaydılar. Yıllarca çatışan ve birbirlerine zarar veren aile fertleri kasaba da tehlikeli bir timsahın dolaştığını öğrenince savaşı bırakıp iş birliği içerisinde timsahı öldürmenin peşine düşeceklerdir. Fakat, bu timsah onlara kolay yem olmayacak ve bir anda kasabanın korkulu rüyası haline gelecektir. Keyifli Seyirler
0    302 İzlenme     Tarihi :1 Eylül 18:19 İzle

Ucuz Heyecanlar – Cheap Thrills

Sadece paranın konuştuğu bir kasabada yaşayan Craig, ailesinin tek geçim kaynağıydı. Çalıştığı tüm parayı ailesine ve borçlarına yatıran genç adam, işinden kovulunca bunalıma girecek ve gece kafa dağıtmak için arkadaşı Vince’le ile birlikte bir bara gider. Barda bir süre takılan gençler burada evli bir çiftle tanışacak ve bu çiftten ihtiyaçları olan her şeyi alabileceklerini öğreneceklerdi. Fakat, gençler çiftten istediklerini alabilmek için çiftin tüm arzularını ve isteklerini yerine getirmek zorundadırlar. İyi Seyirler
0    308 İzlenme     Tarihi :31 Ağustos 15:38 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.