2013 Filmleri

Tanrının Oğlu – Child Of God

Hayattan hep bir şekilde soyutlanmış, istenmeyen adamı oynayan Lester Ballard, kapıldığı intikam zincirine günden güne daha çok bağlanmaktadır. Geçmişinden bu yana gelen her kesi tek tek hesaba çeken ve ilk önce ailesinden başlayan Lester, saplantı yaptığı intikamını her kurbanında daha çok tatmin etmeye başlayacaktır. Aslında genç adamın dibe vuruşundan ibaret olan olaylar, Lester'ın akli dengesinin yok olması ve her şeyin daha kötüye gitmesiyle sonuçlanacaktır. Cormac McCarthy'nin bir çok dalda ödül almış başarılı romanından günümüze uyarlanarak hazırlanan Tanrının Oğlu filmini başarılı yönetmen James Franco yönetti. Baş rollerinde Wade Williams, Jim Parrack ve Tim Blake gibi yıldız oyuncuların yer aldığı 104 dakikalık film gerilim filmleri sevenler için izlenmeye değecek. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :20 Ekim 7:53 İzle

Yükselen Güneşin Ülkesinde – Half Of A Yellow Sun

2013 Nijerya, İngiltere yapımı olan Yükselen Güneşin Ülkesinde filminin senaristliğin ve yönetmenliğini Biyi Bandele üstlenmiştir. Baş rollerinde Thandie Newton, Dominic Cooper ve Chiwetel Ejiofor'ın yer aldığı film Romantik-Dram türündedir. Filmin konusu; karakterleri birbirlerine tamamen zıt olan Olanna ve Kainene, iki kız kardeştir. Daha çok genç olmalarına rağmen ülkelerinde çıkan bağımsızlık savaşı nedeniyle ülkelerinden ayrılmak zorunda kalan iki kız kardeş, yakın zamanda yollarını ayıracak ve başka hayatlara savrulacaklardır. Zorlu yaşamın iki kız kardeşi sürüklediği dram hikayesini gözler önüne seren başarılı film Yükselen Güneşin Ülkesinde Filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :18 Ekim 14:46 İzle

Neverlake

Yıllar önce kendi ayakları üzerinde durabilmek için ailesinden ayrılarak başka bir şehre taşınan Jenny, uzun bir süre zorluk çekmiş fakat sonunda istediği işe ve istediği eve kavuşmuştur. Ailesinden ayrılmasından bu yana 8 yıl geçmiş ve Jenny ailesini sadece annesinin cenaze töreninde görmemiştir. Şimdilerde babasının da hasta olduğunun haberini alan genç kadın, ilk uçakla ailesinin yaşadığı yere yani İtalya'ya gider, Neverlake' a vardığında burayı ne kadar sevmediğini yeniden fark eden Jenny, babasının vefatından sonra Neverlake'ın gizli kalmış geçmişini öğrenecek ve onu yeniden canlandıracaktır. İyi Seyirler Dileriz.
0    0 İzlenme     Tarihi :18 Ekim 13:10 İzle

Sponsorumuzun da Bir Çift Lafı Var – And Now a Word from Our Sponsor

Senaryosu Michael Hamilton-wright tarafından yazılan ve baş rollerinde Parker Posey, Bruce Greenwood ve Callum Blue gibi oyuncuların yer aldığı Sponsorumuzun da Bir Çift Lafı Var filminde; Ülkenin önde gelen bir şirketin CEO'luğunu yapan genç adam, bir gün sponsor oldukları bir mağazanın televizyon bölümünde bayılır. Mağaza sahipleri tarafından Yarı baygın bir şekilde hastaneye kaldırılan CEO, gözlerini açtığında artık normal bir şekilde konuşamıyordur. Sadece sloganlar ile karşısındakine cevap verebilen genç adam, insanların kafalarını karıştırırken bu hastalıktan kurtulmanın yollarını arayacaktır. İyi Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :17 Ekim 13:17 İzle

Kırılmanın Eşiğinde – Breaking at the Edge

2013 ABD yapımı olan Kırılmanın Eşiğinde orijinal adıyla Breaking at the Edge başarılı yönetmen Predrag Antonijevic tarafınfan çekilmiştir. Filmde; Kısa bir zaman önce güzel bir düğünle dünya evine giren Bianca ve Lan, mutlu ve eğlenceli bir çifttir. Bazı özel güçlere sahip olan genç çift, hayatlarının baharında iyilik için bir çok savaş vermiş ve çok erken olgunlaşmışlardır. Fakat yinede hayatlarından memnun olan ve yakında doğacak bebekleri ile mutluluklarına mutluluk katacak olan genç çift, küçük bebekleri için şimdiden endişe duyuyordur. Çünkü sahip oldukları güçler daha doğmamış bebeğe zarar verebilir. Hergün artan bir gerilimle yaşayan Bianca ve Lan, doğumun yaklaşması ile daha zorlu zamanlara adım atacaklardır. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :17 Ekim 12:36 İzle

Patron – The Employer

Gizlilik gerektiren bir toplantı için Carcharias şirketinde toparlanmak için plan yapan 5 güçlü iş adamı, 2 gün sonraya sözleşirler. Toplantıya gitmeden bir gün önce gece yarısı evlerinden alınarak kaçırılmaya teşebbüs edilen iş adamları, yarı baygın bir halde kaçmalarına imkan olmayan bir odada kapalı olduklarını fark ederler. Burada kendilerine ne olacağını kestiremeyen 5 iş adamı, Carcharias şirketinin Ceo'su tarafından bir mesaj alırlar. İş adamları şirketleri için toplandıkları gizli görüşmede olduklarını fakat bu görüşmenin diğerleri gibi kolay olmayacağını öğrenirler. Keyifli Seyirler dileriz.
0    0 İzlenme     Tarihi :16 Ekim 14:34 İzle

Utanmaz – Bez wstydu

Filip Marczewski'nin başarılı eseri olan Utanmaz filmi, yetişkinler için hazırlanmış olup 18 yaşından küçük olanların izlenmemesi tavsiye edilir. Filmde; Oldukça genç ve yakışıklı olan Tadek, çok küçük yaşında anne ile babasını kaybetmiş ve yetim kalmıştır. Ablası ile birlikte yaşayan ve eve biraz katkıda bulunabilmek için sürekli çalışan Tadek, dengesiz tavırları olan ablasına karşı birşeyler hissetmektedir. Fakat bunun yanlış olduğu bildiği için evden uzak durmaya çalışan ve kızlardan kendisine gelen bütün teklifleri reddeden Tadek, yakın çevresinde kendisine aşık olan bir çingene kızı bile fark etmeyecektir.
0    0 İzlenme     Tarihi :16 Ekim 12:45 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.