2013 Filmleri

Oyuncak Hikayesi Baş Belasına Karşı – Toy Story of Terror

Kahramanlarımız Woody, Buzz Lightyear, Jessie Rex ve bir çok oyuncak bir yürüyüş günü tertiplemeye karar verir. Bu günde bol bol yürüyecek olan oyuncaklar, akşama kadar eğlenir ve bir çok yaramazlıklar yaparlar. Fakat yürüyüş gününde bir aksilik oluşur ve bir grup oyuncak yoldan saparak kaybolurlar. Bir motelde soluğu alan kaybolan oyuncaklar bu motelde farklı bir şeyler olduğunun farkına varır. Motelin gizemini çözmeye karar veren kahramanlarımız, başlarına büyük bir bela alacaktır. 7 den 70'e herkesin eğlenerek izleyeceği Oyuncak Hikayesi Baş Belasına Karşı filmini ailecek izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :31 Ekim 14:16 İzle

Karanlık Şerit – Möbius

Uzun yıllardır başarılı görevlerde yer alan Grégory Lyubov, Rus istihbarat servisinde çalışmaktadır. Yeni bir görev için Monako'ya gönderilir. Grégory burada ülkenin yüksek gelirli bir iş adamını takip etmek için kimlik değiştirecek ve gizlice iş yerine sızacaktır. Aynı zamanda bu görev için Rus bankasında çalışan Alice adlı bir finans müdürü de görevlendirilir. Rusya için çalışan Alice aslen Amerika'lıdır. Grégory, üslendiği görevin yanı sıra Alice'in Rus'lara karşı olan görevindeki sadakatini ölçecektir. Fakat genç adam, görevlerinin tek ortak noktası olan iletişim kuralını çiğner ve genç kadınla iletişime geçer. Aralarında başlayan tutkulu aşka karşı koyamayan ikili, karşılarına Rusya ve Amerika gizli servisini alacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :30 Ekim 13:43 İzle

Zihin Okuyucu – Anna

Zihin Okuyucu Filmini Konusu; Değişik bir telepati yöntemi ile suçluların zihnini okumayı başaran John, bu şekilde bir çok suçu ortaya çıkarmış ve ülkenin en çok aranan dedektiflerinden biri olmuştur. Henüz kimsenin bilmediği bu yöntemi yeni aldığı bir davada da kullanacak olan John, zeki fakat bir o kadar belalı olan 16 yaşındaki Anna'nın aklını okumaya çalışacaktır. İlk defa bir insanın aklını doğru düzgün okuyamayan Jhon, Anna'nın bir travma kurbanımı yoksa Sosyopat mı olduğunu sorgulamaya başlar. Sürükleyici hikayesi ile insanı içine çekmeyi başaran başarılı filmi sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0        Tarihi :27 Ekim 13:31 İzle

Zamanda Yolculuk – Saving Santa

Kuzey Kutbunda zorlu bir görev alan Noel baba yardımcısı ile beraber yollara düşer. Ancak orada karşına neler çıkacağını bilmeyen Noel baba, hazırlıksız yakalandığı bir savaşın kaybeden tarafı olacaktır. Artık hayat boyu gizli bir boyutta hapis kalacak olan Noel baba yanında getirdiği yardımcısının ortalıklarda olmadığını ve onun bu boyutta hapis olmadığını fark eder. Genç yardımcısına bir şekilde yardım çağrısı göndermeyi başaran kahramanımız kurtarılmayı beklemekten başka bir çaresini fark edecektir. Leon Joosen ve Aaron Seelman ortaklığında hazırlanan Zamanda yolculuk filmi 3D animasyon türündedir. ABD yapımı olan filmin senaryosu Tony Nottage ve Ricky Roxburgh'a aittir. İyi seyirler.
0        Tarihi :24 Ekim 15:10 İzle

Kötü Huy – Bad Behavior

Baş rollerinde Linda Hamilton, Hallee Hirsh, Ted McGinley ve Andrew James Allen'ın yer aldığı Kötü Huy filmi Nicholas Brandt ile Lisa Hamil ortaklığında yönetildi. Filmin senaryosu yine başarılı yönetmenler Nicholas Brandt ve Lisa Hamil'e aittir. Filmde; Kış dönemlerinde üniversiteye giden ve eğitim alan Zoe, yazları boş vakit buldukça yakın çevredeki çocuklara dadılık yapmaktadır. Bu şekilde hayatını kazanan ve çoğu zaman çalışan Zoe, gelecekte rahat bir yaşamın hayalini kurmaktadır. Yine bir yaz tatilinde arkadaşının talebi üzerine gittiği bir evde çocukları uyutan Zoe, televizyon karşısında bir şeyler içerken tuhaf seslere tanık olur. Henüz kabus dolu bir gecenin başlangıcında olmayan Zoe, zaman ilerledikçe tanık olduklarına inanamayacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :24 Ekim 14:35 İzle

Güven Bana – Trust Me

Çok küçük yaşta şöhrete kavuşan Howard, bu şöhretin geçici olduğunu bilmemektedir. Çocuk yıldız olarak bir çok reklam filminde yer alan ve küçük rollerle sinemaya kadar yükselen Howard, zamanla büyümeye başladığında gittikçe unutulmaya başladığını fark eder. Şimdilerde 35 yaşlarında olan Howard, bir cast ajansının sahibi olmuştur. Kimsenin onu hatırlamadığını ve ajansının da çok işe yaramadığını bilen Howard, ayakta kalmaya çabalıyordur. Hayatını biz düzene sokmaya çalışan ve hala bazı şeylerin eksik olduğunu fark eden Howard, bakalım hayatta istediği dikişi tutturabilcek mi ? İyi seyirler.
0        Tarihi :23 Ekim 13:49 İzle

Bebek Satıcıları – Baby Sellers

Carla Huxley'in sahip olduğu aslında yasal gözüken bir çocuk edindirme yuvası, hiçte gözüktüğü gibi iyi bir kurum değildir. Zira yetim ve öksüz sanılan bebekler aslında ailelerinin elinde zorla yada para karşılığında alınıyordur. Bu olayların farkına varan FBI Carla Huxley'i yakın takibe almaya karar verir. Her adımını izleyen FBI, genç kadını tuzağa düşürmek için Dedektif Morrison'ı Carla'nın ofisine gönderir. Uzun süre Carla'nın çevirdiği dolapları izleme şansı bulan Morrison, yaptığı takip sonucu kısa sürede bir çok bilgiye ulaşır. Son olarak Hindistan'dan hastalıklı bir bebeğin babasının elinden zorla alındığına tanık olan Morrison olaylara kayıtsız kalamaz ve büyük operasyonun düğmesine basar. Yaratılan bir kaos ortamında Hindistan'dan ABD'ye kirli bir kovalamaca başlar. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :22 Ekim 13:16 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .