2014 Filmleri

Turks & Caicos

İngiltere yapımı olan Turks & Caicos filminin konusu; Bir çok iş adamının bulunduğu Turks & Caicos adasında bir konferans vermek için bulunan Johnny Worricker, adayı oldukça sevmiş ve konferansın ardından bir kaç gün daha burada kalmaya karar vermişti. Fakat bu karar Johnny'i için hiçte iyi olmaz. Zira Johnny, adada bir CIA ajanı ile tanışır ve ajan Johnny'den kendileri için casusuluk yapmasını ister. Amerika'lı bir iş adamının şirketine sızarak bazı belgeleri toplamaya çalışacak olan Johnny, yaptığı işin açığa çıkmasıyla başını büyük bir belaya sokacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :31 Ekim 14:56 İzle

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy

2014 yılının en iyi Bilim Kurgu filmlerinden olan Galaksinin Koruyucuları filmini James Gunn yönetti. Baş rollerinde Chris Pratt, Zoe Saldana ve Benicio Del Toro gibi tecrübeli oyuncuların yer aldığı filmin senaryosu James Gunn ve Nicole Perlman'a aittir. Filmde; Marvel sinema evrenini ele geçirmeye çalışan ve benzersiz bir küreyi çalan Ronan, galaksinin koruyusu Quill'i peşine takmış durumdadır. Kendisinden kat kat güçlü olan Ronan'ı alt etmek için her şeyi göze alan Quill, birbirlerine hiç benzemeyen hatta zıt karakterler taşıyan bir grup oluşturur. esrarengiz ve ölümü seven Gamora, ağaç kılığında gezen Groot, herkesten intikamını almak için yanıp tutuşan Yokedici Drax veson olarak vücudundan bir çok silahı taşıyan Rakun Rocket. Her şeyin farkında olan Quill bu 4 uyumsuz insana liderlik yaparken aynı zamanda galaksinin dağılan dengesini korumaya çalışacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :31 Ekim 14:42 İzle

Çocukluk – Boyhood

10 dalda ödül kazanmış ve 2 dalda oscar ödülüne adaylığını koymuş bir baş yapıt. Before Sunrise, Before Sunset ve Before Sunset üçlemesi ile izleyicinin gönlünde taht kuran başarılı yönetmen Richard Linklater, Çocukluk (Boyhood) filminin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenmiştir. Baş rollerinde Ethan Hawke, Ellar Coltrane ve Patricia Arquette'ın yer aldığı film IMDB'den 7.8 gibi yüksek bir not almıştır. Filmde; Mason isimli bir çocuğun anne ve babasının boşanmasından sonra geçen 12 yılını konu alan film, aynı zamanda bir çocuğun kardeşlik bağlarını, ergenlik dönemlerini ve annesiyle babasının ayrılığından dolayı nasıl zorluklar çektiğini anlatıyor. İyi seyirler.
0        Tarihi :31 Ekim 13:29 İzle

Fırtınanın İçinde – Into the Storm

2014 yapımı olan Fırtınanın İçinde filminin konusu; Doğa bilimcileri tarafından kasırga bölgesi olarak bilinen Silverton kasabası, yakın zamanda büyük bir kasırgaya maruz kalacaktır. henüz kasaba halkının bilmediği fakat doğa bilimcilerin beklediği bu kasırga beklenilenden erken gelmiş ve kasabayı bir anda yerle bir etmeye başlamıştır. Kasaba halkının sığınaklara kaçtığı zamanda doğa bilimcileri bu dev kasırgayı kayda alabilmek için kasırganın daha yakınlarına gitmeye çalışır. Ancak tabiat ana daha gerçek yüzünü göstermemiştir. İyi seyirler.
0        Tarihi :31 Ekim 12:38 İzle

The Dark Valley

Sırlarla dolu bir yabancı adam Alp dağlarının eteklerinde bulunan soğuk ve küçük bir kasabaya yerleşmiştir. Kasaba halkı bu gizemli adamın kim olduğunu ve nereden geldiğini oldukça merak ediyor ve bir yandan araştırmaya çalışıyordur. Fakat sanki geçmişte iç yaşamamış olan bu genç adam, kasaba halkına kendini açtıkça büyük vurgunlar yiyecek ve yaralar alacaktır. Usta yönetmen Andreas Prochaska tarafından çekilen ve 2014 tarihinde belli ülkelerde vizyona giren The Dark Valley filmi IMDB'den aldığı 7,5'lik puanla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :30 Ekim 14:43 İzle

Tammy

Kariyerinde oldukça başarılı olan Tammy, sorumluluk sahibi, dürüst ve disiplinli bir kadındır. Her sabah saat tam 9 da işinin başında olan Tammy, yine bir sabah ofisine gelmiş ve sabah kahvesini yudumlamaya başlamıştı. Fakat bugün Tammy için her şey farklı olacaktır. İlk başta işinden kovulacak olan genç kadın daha sonra arabasının kullanılamayacak hale gelmesini izleyecek ve son olarak kocasının kendisini karşı komşusu ile aldattığına tanık olacaktı. Böylesine kötü bir günün ardından başına daha neler gelebileceğini düşünen Tammy, aslında her şeyin yeni başladığının farkında değildir. Trajikomik bir hikayenin konu alındığı Tammy filminde genç bir kadının, hayatının bir anda nasıl yok olduğuna tanıklık edeceğiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :30 Ekim 13:52 İzle

Sıfıra Dönüş – Return to Zero

Maggie Royal ve Aaron Royal çifti uzun zaman önce evlenmiş fakat bir türlü çocuk sahibi olamamışlardır. Oldukça yoğun çalışan birbirlerine bile zor zaman ayıran çift, ne yazık ki beli bir yaşa gelmiş ve artık isteseler de çocuk sahibi olmanın riskli olduğunu biliyorlardır. Ancak her şeye rağmen çocuk sahibi olmak için doktora giden ve tedavi görmeye başlayan çift sonunda istedikleri haberi alırlar. Ancak bu hamilelik Maggie için oldukça risklidir. Zira çocuğun ölme oranı oldukça yüksektir. Beklenilene göre kısa bir süre sonra anne karnında ölen çocuk çiftin tüm hayallerini yıkmış onları ayrılığa kadar sürüklemiştir. Evdeki huzurlarının tükenmesi ile boşanma kararı alan çift, yeni bir bebek haberi ile tüm kararlarını bir kez daha gözden geçirecek ve bu kez daha zorlu geçecek olan hamilelik sürecini atlatmaya çalışacaklardır. Başarılı senarist Sean Hanish'in kaleminden hazırlanan muhteşem dram hikayesini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0        Tarihi :29 Ekim 13:24 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .