2014 Filmleri

Godzilla İzle

Godzilla dünyaya yeniden dönüyor. İnsanların bencillikleri ve kibirlikleri sonrasında dünyanın en ünlü canavarı Godzilla bu sefer insanları kurtarmak için geri gelmişti. Godzilla insanların bilimsel çalışma yaparken yaptıkları bir hata sonucu dünya üzerinde üremeye başlayan kötü niyetli yaratıkları yok etmek için dünyaya yeniden gelmişti. İyi Seyirler
0 Yorum    21.812 İzlenme     Tarihi :22 Ağustos Direk izle

2014 Belgesel

Belgesel türü filmleri seviyorsanız Gizli Krallık tam size göre bir belgesel filmidir. İmdb'den 8,5 puan alan Gizli Krallık belgeselini aileniz ile birlikte keyifle izleyebilirsiniz. Doğada yaşayan ve yaşamını nasıl sürdürdüğünden bilgimiz olmayan canlıların yaşamını sizlere hd kalitesi ile sunuyoruz, keyifli seyirler.
0 Yorum    6 İzlenme     Tarihi :22 Ağustos Direk izle

Gun Woman 2014

Silah Kadın lakaplı güçlü ve güzel bir bayan Doktor'un eşinin psikopat ve cani bir katil tarafından katledilmesi sonucu intikam yemini eder. Japon Doktor ile beraber katili öldürme planı yaparlar. Gun Woman’ın suikast için hazırlanması gerekir, Japon Doktor onu bir eğitime sokar. Onu sadece dövüş olarak değil silah kullanımı ve acıya dayanıklılık eğitimlerine de sokar. Ayrıca bir takım ilaçlarda kullandırır. Uzun süren eğitimin ardından artık Gun Woman dünyaya gelmiş geçmiş en iyi Suikastçi kadına dönüşür. Gun Woman’ın yetenekleri herkesi şaşırtır. Aksiyon dolu Japon filmini fantastik film sevenlerin kaçırmaması gerekiyor. Tam bir katile dönüşen bu çekici ve güçlü Silah Kadın filminin yönetmenliğini ise Kurando Mitsutake yapıyor.
2 Yorum    25.535 İzlenme     Tarihi :20 Ağustos Direk izle

The Villain

Hindistan filmlerini seviyorsanız 2014 Aksiyon filmi olan Ek Villain'i kaçırmayın. Goa adındaki bir şehir içinde hayat sürmekte olan Guru, Prahlad ismindeki bir politikacı işiyle uğraşmakta olan şahısın yanında çalışmaktadır. Sakin, acımasız duygusu olan ve hiçbir şeye kanmayan Guru, geride kalan karanlık hayatından zaman içinde uzaklaşmak için elinden geleni yapmaktadır. Hızlı geçmekte olan günlerin birisinde ise Aisha ile karşı karşıya gelinde yaşamış olduğu hayatı farklı bir şekilde değişir, onunla bir evlilik yapmak ister ve bunun sonucunda Mumbai kentine taşınır. Yalnız geçen günlerinden birinde aklı gelmeyecek bir şekilde Aisha bir seri katil zanlısının kurbanı olunca Guru için tekrardan bir dönüm noktası olacaktır.
0 Yorum    84 İzlenme     Tarihi :20 Ağustos Direk izle

Ateş Fırtınası

Ateş Fırtınası filminin yapımına 2013 yılında Çin ve Hong Kong da başlanmıştır. 2014 yılında vizyona giren filmde Polisler ve Çeteler arasındaki savaş müthiş aksiyon sahneleri ile izleyiciler ile buluşmuştur. Filmin Konusu; İnsanları yargısızca ve acımasız bir şekilde öldüren cani çetenin önderi Nam adında bir adamdır. Halka zulüm ettikleri için Polislerin dikkati çeken çete faaliyetlerine korkusuzca devam etmektedir. Polisler ise diğer yandan bu gidişe dur demek için hazırlık yapar. Fakat polisleri bu sefer gerçekten zorlu görevler beklemektedir. Sizlerde filmi seyrederek bu amansız savaşı kim kazanacak görebilirsiniz.
0 Yorum    293 İzlenme     Tarihi :19 Ağustos Direk izle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Film izle En iyilerden Vazgeçme.