2014 Filmleri

Bad Country – Kötülük Diyarı

Güncel hayatta olan bitenler ve yaşanan olaylar konu alınarak Kötülük Diyarı isimli film sinema sevenler için hazırlanmıştır. Filmde geçen hikaye'de Başarılı bir dedektif ve istihbarat için çalışan bir Muhbirin yaşantıları izleyenlere anlatılmaya çalışılmıştır. Chris Brinker tarafından yönetilen film adeta Aksiyon ve Suç filmi sevenler için zengin sahnelere sahiptir. 2014 ABD yapımı olan Kötülük Diyarı filmini Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Film hakkında görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.
0 Yorum    0 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

The Young And Prodigious T.S. Spivet

Fransa'nın Montana bölgesinde bir çiftlik evinde yaşamını sürdüren ailenin tek çocuğu olan 10 yaşında ki çocuk harita çizimlerine merak salmıştır. Babası usta bir kovboydur, Annesi ise bilim ile uğraşan birisidir. Hayvanları ile birlikte yaşadıkları çiftlikte gizlice haritalar çizip bu haritaları Smithson araştırma merkezine göndermektedir. Araştırma merkezi tarafından çocuğun çizimleri çok beğenilir ve ona ödül vermeye karar verirler. 10 yaşında ki çocuk ödül alma sevinciyle ailesine bile haber vermeden enstitüye gitmeye karar verir. Fakat buraya gitmesi hiçte kolay olmayacaktır. Çünkü çizimlerinin peşinde kötü adamlar da vardır. Smithsonian Enstitüsü’ne ödülünü almak için trenle giden 10 yaşında ki çocuğun başına bin bir türlü macera gelecektir. 2013 Fransa yapımı olan macera ve dram filminin yönetmeni Jean Pierre'dir. Kyle Catlett ve Helena Bonham'ın baş rollerini paylaştığı The Young And Prodigious filmini Türkçe alt yazı olarak izleyebilirsiniz. Sinemadan 105 dakikalık bu film 7.1 imdb puanı almıştır.
0 Yorum    37 Kere İzlendi     Tarihi :24 Temmuz Direk izle

The Returned – Virüs

Zombi'ler arasında inanılmaz bir savaş gerçekleşir. Savaşın sona ermesi ile birlikte Zombi olmanın sırrı keşfedilmiştir. Taşıyıcılar zombi virüsü sayesinde normal hayatlarını sürdüremez hale gelmişlerdi. Fakat buna da bir çözüm üretildi ve 1,5 gün geçmeden keşfedilen aşı yapılırsa Virüsü taşımakla görevli olanlar sıradan yaşantılarına devam edebilecekti. Günler geçtikçe Virüse karşı kullanılan aşı gittikçe azalmaya ve neredeyse bitme noktasına gelmişti. Aşının azaldığını öğrenen İnsanların 'The Returner' ismi ile anılan Taşıyıcalardan uzak durmaya hatta onlara agresif yaklaşmasına sebep olmuştu. Ortalık karışmaya başladığı esnada tanınan Doktor Kate, müzisyen virüs taşıma görevlisi Alex ile birlikte zaman geçiriyorlardı. Ve şimdi bir sorunları vardı aşı olmadan Alex'te Zombi'ye dönüşecekti.
0 Yorum    220 Kere İzlendi     Tarihi :24 Temmuz Direk izle

Extraction

Aksiyon filmlerinin en iyi yönetmeni Tony Giglio'nun filmi olan Extraction filmini izleyenler özlenilen oyuncuları yeniden görebiliyor. Jon Foo ve Falk Hentschel'in baş rollerini paylaştığı filmde Vinnie Jones'de yardımcı oyuncuyu oynuyor. Mercy Callo isimli özel bir askeri ekip kurtarma operasyonlarında boy gösteriyorlardır. Bir operasyon sırasında hata yapınca başarısız olan ekip gittiği hapishanede sıkışıp kalmıştır. Hem rehine mahkumu hem de kendilerini korumak zorunda olan özel askeri birlik aksiyon dolu sahneleri ile seyirciyi ekran başına kilitliyor. Ekibin hapishaneden sağ olarak çıkması neredeyse imkansız. çünkü bu hapishane aşırı güçlü güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. 2013 USA'da filmin çekimleri yapılmıştır. 106 dakikalık Extraction filmini alt yazı olarak izleyebilirsiniz. Filmin Imdb puanı ise on üzeriden beştir.
0 Yorum    301 Kere İzlendi     Tarihi :23 Temmuz Direk izle

Le Passe – Geçmiş

Marie güzel ve çekici bir bayandır. İran vatandaşı olan Ahmed ile hayatını birleştirip güzel bir evliliği ve çocukları olmuştur. Zaman ilerledikçe aralarında sorunlar yaşanmaya başlar. Resmi olarak ayrılmasalar da evlerini ayırma kararı alırlar. Bunun üzerine Ahmed, Ülkesine İran'a dönüş yapar ve hayatına burada devam etmektedir. Marie ise bu ayrılığın tamamen olmasını istemektedir. Ayrı geçen zamanda Marie, Samir isimli bir adam ile tanışır ve Ahmed ile resmi olarak boşanıp Samir ile hayatını kurmak istemektedir. Bunun gerçekleşmesi için Ahmed'e haber verir, Ahmed Paris'e gitmek için yola koyulur. Paris'e geldiğinde Marie'nin kızı olan Lucie'yi son derece gergin ve asabi görür. Marie'ye durumu sorduğunda sorunu kendisininde bilmediğini ve Lucie'yi bu durumdan kurtarması için Ahmed'den yardım ister. Lucie ile konuşup sorunun kökenini bulmaya karar veren Ahmed, hiçte tahmin etmediği büyük ve gizemli bir sır ile karşılaşır. Lucie'yi bu durumdan kurtarmaya çalışan Ahmed artık problemin için girmiş ve bir hayli zor olan durum karşısında bakalım ne yapacaktır.
0 Yorum    197 Kere İzlendi     Tarihi :23 Temmuz Direk izle

Düşman Hattı – Sekizinci Ekip

Uzun zamandır sağlam bir aksiyon filmi mi arıyorsunuz. O halde bu film tamda size göre. Film'de Amerikan donanmasına ait gizli ve özel bir birlikten oluşa ekip tehlikeli işlere atılmaktadır. CIA'ya ait bu ekip Afrika'daki bir olayı çözmek için yola koyulurlar. İnsansız hava uçakları ile ilk önce bu mekanı bombalayan CIA, daha sonra helikopter ile sekizinci ekibi bu bölgeye indiriyor. Ekibin Afrika'daki asıl amacı fosfor ve uranyum madenlerinin kaynağını bulmak ve rehineyi kurtarmaktır. Rehineyi kurtardıktan sonra işler çözülür ve asıl patronu yakalamak için harekete geçerler. Uranyum silah ticaretinin yapıldığı yere giderler fakat ekipten bir kaç kişi hayatını kaybetmiştir. Aksiyon dolu Düşman Hattı Sekizinci Ekip filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz.
0 Yorum    805 Kere İzlendi     Tarihi :22 Temmuz Direk izle

The Occupants 2014 – İşgalciler

Hayatı hep iyilik yapmak ile geçmiş olan bir bayan mutlu mutlu evinde kocasıyla yaşamaktadır. Yeni evli olan bir kadın bebeğini doğurduktan sonra farklı bir eve taşınmıştır. Genç ve güzel olan Lucy bebeğiyle birlikte yeni evinde kalırken onu bazı şeyler rahatsız etmektedir. Tüm zamanını kendinden daha kötü durumda olan ailelere yardım etmek için harcayan genç anne eskiden kocası olan Wade ile ilgili bazı anıları canlanır gözünde. Wade ile eskiden yaşanan kötü trajedik olaylara şahit olunca Lucy iyice korkmaya başlar. Fakat genç anne o kadar iyi niyetlidir ki bu kötü ruhlara bile yardım etmek ister. Fakat ruhların asıl istedikleri yardım değil kadının hayatını alt üst etmektir. İşgalciler filmi izleyerek bir kadının ruhlar ile mücadelesini görebilirsiniz. 2014 yapımı bu filmi Todd Alcott yazıp yönetmiştir.
0 Yorum    516 Kere İzlendi     Tarihi :22 Temmuz Direk izle

Grace Of Monaco

Kelly isimli güzel bayan Hollywood tarafından tanınmış ünlü isim hayatını kariyerine adamıştır. Kariyer basamaklarını hızlı adımlar ile kat eden Kelly günün birinde Monaco Prensi ile karşılaşır. Tanıştıktan bir süre sonra Prense aşık olan Hollywood yıldızı mesleğini bırakır ve düğün için hazırlıklara başlar. 100 yılın düğünü için hazırlıklara başladıktan sonra Kelly saray hayatında yaşamak için kendini de yavaş yavaş hazırlar. Fakat ünlü bayan saray hayatına alışması hiç de kolay olmayacaktır. Fransa'da geçen filmin yönetmenliğinde Olivier Dahan yer alıyor. Nicole Kidman ve Tim Roth'un baş rollerini paylaştığı Grace Of Monaco Türkçe altyazı olarak izleyebilirsiniz. 2014'ün biyografi ve dram tadında ki Fransa yapımı romantik filmi kaçırmayın.
0 Yorum    2.410 Kere İzlendi     Tarihi :21 Temmuz Direk izle

Bataklık Aslanları

Afrika’nın yüksek yerlerinden gelen ufak nehirlerinin Zambia bölgesinde buluşması ile birlikte bölge bataklık halini almıştır. En kurak zamanlarında bile bataklık sularla kaplı oluyor. Su aygırları ve timsahların yaşadığı bataklıklarda ilginç olarak aslanlar da yaşıyor. Aslında kısa kalın bacakları ve geniş kaslı göğüsleri ile aslanlar bu bölgeye hiç de uygun değil. Çünkü su aslanları yavaşlatıyor ve avlarını yakalayamıyor. Ayrıca 5 metrelik timsahlar aslan yavrularını kolayca öldürebilmektedir. Koca John isimli baba aslanın avcılar tarafından öldürülmesi sonucunda dişi aslan yavrulara bakıp koruması gerekmektedir. Sürünün ortanca kız kardeşi olan dişi aslan koca John’nun son yavrusunu doğurmuştur. Bu john’dan kalan tek hatıradır ve ona bakmak için canını tehlikeye atar. Aslan belgeseli izlemek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir belgesel.
0 Yorum    1.092 Kere İzlendi     Tarihi :19 Temmuz Direk izle