2014 Filmleri

Ruh 2 – The Pact II

Korku, Gerilim filmleri sevenlerin beğeniyle izlediği 2014 USA yapımı Ruh 2 (The Pact 2) filmi başarılı senarist Patrick Horvath'ın kaleminden beyaz perdeye aktarılmıştır. Başından ayrılmak istemeyeceğiniz soluksuz izleyeceğiniz film Ruh 2 başarılı sahneleri ile çıktığı ilk günden beri izleyicinin oldukça yoğun ilgisini gördü. Baş rollerinde Scott Michael Foster,Amy Pietz ve Haley Hudson gibi başarılı aktörlerin ve aktristlerin rol aldığı aldığı film Dallas Richard Hallam ve Patrick Horvath ortaklığında yönetildi. Filmde; Kısa zaman önce başlayan korkunç kabusları her gece devamlı görmeye başlayan June, kabuslarında sürekli bir adamın cinayetler işlediğini görmektedir. Sabah uyandığında bu kabuslara anlam veremeyen ve üzerinde fazla durmayan June, yakın zamanda aslında bu kabusların gerçek hayatta işlendiğini fark edecektir. İyi seyirler.
0        Tarihi :25 Ekim 16:09 İzle

Tapped Out

Çok küçük yaşta ailesini bir suikastta kaybeden genç adam, ailesine yapılan işkenceye ve acımasızlıklara bizzat şahit olur. Her şeyin hesabını sormak isteyen fakat henüz çok küçük olduğu için elinden bir şey gelmeyen genç adam, profesyonel bir karate kursunun ilanını görür. Kendini geliştirmeye ve güçlenmeye karar veren genç adam, uzun zaman karate eğitimi aldıktan sonra başarılı bir sporcu olur. Turnuvalara katılmaya başlayan genç adam, bu işten fazla para kazanamadığını fark edince yer altı dünyasın dövüşlerine katılmaya karar verir. Bu dövüşte tek bir kural vardır. ringin içinden ya ölü yada diri çıkılır. Burada hem ailesinin karşı karşıya gelecek olan hemende mükemmel dövüşler çıkaracak olan genç adam, son maçına kadar büyük engeller atlatacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :25 Ekim 14:07 İzle

Mardaani

113 Dakikalık mükemmel bir filme imza atan başarılı yönetmen Pradeep Sarkar, filmin baş rolünü beğeniyle izlenen başarılı aktör Rani Mukerji'ye yer vermiştir. 2014 Hindistan yapımı olan film izleyici tarafından oldukça iyi talep görürken film aynı zamanda bir çok akademik ödüle şimdiden adaylığını koymuştur. Geçek hayattan bir hikayenin konu alındığı iddaa edildiği filmde; Günümüzde çocuk kaçırılmalarının oldukça yaygınlaştığı fark edilmektedir. Organ mafyaları kaçakçılar ve dilendiriciler tarafından zorla çalıştırılan yada öldürülen çocuklar artık kime güveneceğini bilmemektedir. Tabi bir o kadar acılı ve çaresiz aileler vardır. Hindistan'da kaçırılan bir çocuğun peşine düşen ve canı pahasına her şeyi göze alan genç polis bu kez kaçırılan çocuğun hesabını zanlı kişilerden soracaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :24 Ekim 15:31 İzle

Sözcükler ve Resimler – Words and Pictures

Kendine has bir tarzı olan başarılı yazar Jack, günden güne varlığını yitirmiştir. Bir okulda çalışan resim öğretmeni Dina ise güzel fakat saygınlığını kaybetmiş bir hocadır. Bu ikili yakın zamanda bir anket için zıt kutuplardaki acımasız rakipler olur. Jack kelimelerin ve sözlerin anlamları için savaşırken Dina, bir resmin 100 söze bedel olduğunu savunuyordur. Aslında orta bir noktada buluşsalar mükemmel bir olacak olan ikili bakalım aralarında oluşturdukları rekabeti ve kini yenip aşk denilen rütbeye ulaşabilecekler mi ? İlk olarak Toronto Film Festivali'nde vizyona giren Fred Schepisi imzalı Sözcükler ve Resimler filminin baş rollerinde Clive Owen, Juliette Binoche ve Amy Brenneman gibi başarılı oyuncular yer almıştır. İyi seyirler.
0        Tarihi :24 Ekim 14:51 İzle

Sokak Dansı 5: Rüya Takımı – Step Up: All In

2006 da çıkan ilk filmi ile tüm izleyicilerin gözdesi olan Sokak dansı film serisi 12 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren son filmi ile yine kendinden bahsettirmeyi başardı. Dram, Aşk ve Dansın bir arada olduğu film izleyicilere farklı duygular yaşattırırken keyif almalarını de sağlıyor. Adam G. Sevani, Briana Evigan ve Alyson Stoner gibi başarılı oyuncuların baş rollerinde yer aldığı Sokak Dansı 5 Rüya Takımı filminde; Uzun zamandır Sean ve ekibinin beklediği Los Angeles'taki yarışmanın nihayet vakti gelmiştir. The Mob olarak tüm hünerlerini sergileyecek olan ekip maalesef yarışmada dereceye giremez. Her şeye rağmen kalıp şansını bir kez daha denemek isteyen Sean ekibin geri kalanını ikna etme çabalarına girer. Karşılarındaki eski arkadaşı ve güçlü rakibe rağmen her şeyleriyle savaşa tekrar katılan The Mob bakalım yarışı kazanıp istedikleri hedefe ulaşabilecekler mi ? İyi seyirler.
0        Tarihi :24 Ekim 13:58 İzle

Frontera

Frontera Filminin konusu; Emektar bir Meksika şerifinin karısı acımasızca katledilmiş ve cesedine tuhaf işkenceler yapılmıştır. Bu olaylar gerçekleşirken bir grup mültecinin bu olaya tanık olması şerifin aklında bir çok konunun değişmesine sebep olmuş ve mültecileri de bir numaralı zanlı haline getirmiştir. Filmin gerçek yaşamdan alıntılanmış olması filme akıcılık katıyor. Alışagelmiş konuların aksine aynı mekanda ve aynı karakterlerle geçmesine rağmen film sıkmıyor. İzlemekten keyif alacağınız Frontera filmi sizlerle. İyi seyirler.
0        Tarihi :23 Ekim 14:47 İzle

Onur – Honour

İngiliz müslüman genç bir kız, sevgilisiyle ailesinin onaylamayacağı şeyler yaparak ailesinin onurunu zedeler. Geleneklerine göre kızı namuslarını lekeledikleri için öldürmesi gereken aile suçun üstlerine kalmaması için bir kelle avcısı kiralar. Bir namus davasının hedefi olan ve sürekli izini kaybettirerek kaçmaya çalışan genç kız, başına neler geleceğinden habersizdir. Türk insanlarının alışmış olduğu senaryo türünde yazılmış olan Honour filmi yurt dışında nasıl yaşandığını ve farklılıklarını ortaya koymaktadır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :23 Ekim 14:21 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .