Aşk Filmleri

2 States

Abhishek Varman'ın yönetmenliğinde hazırlanan 2 States filminde; Okudukları kolejde tanışıp birbirlerine aşık olan Krish ve Ananya, uzun bir süre bu ilişkilerini sürdürmüş ve nihayet eğitimlerini tamamlamışlardır. Daha önceleri yaşadıkları ilişkinin bu kadar ciddi bir boyuta geleceklerini düşünmeyen Krish ve Ananya, evlilik kararı almış ve ailelerle tanışma faslını geçmişlerdir. Fakat bu ilişkide bir sorun vardır. Zira iki gencin de Hindistan'lı olmalarına rağmen yöreleri ve gelenekleri çok farklıdır. Birbirlerine ayak uydurmakta zorlanacaklarını fark eden iki genç, yaşadıkları tutku dolu aşktan vazmı geçecekler? yoksa tüm engellere rağmen bir aile olmayı sağlayabilecekler mi ? Aşkın ve komedinin bir arada çekildiği 2 States filmini sitemizden kesintisiz izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.
0    115 İzlenme     Tarihi :20 Eylül 18:25 İzle

7.39 Treni – The 7.39

Parlak bir geleceğe ve iyi bir nişanlıya sahip olan Sally, yakın zamanda hamile kalmıştı. Nişanlısı ile evlilik hazırlıkları yapan Sally, kısa bir süre sonra Avusturalya'ya taşınmayı planlıyordu. Son iş gününde yine her zaman kullandığı metro hattındaki tek trene binen genç kadın, kendini bilmez, densiz bir adamla kalan tek koltuk için kavga etmeye başladı. Carl, adındaki bu adam evli ve güzel bir eşe sahipti. Aralarında olan küçük kavgadan sonra Sally'le tekrar görüşmeye ve koyu bir muhabbet kurmaya başlayacak olan genç adam, arlarında olan çekime karşı koyamayacak ve ne pahasına olursa olsun Sally'le bir aşk yaşamaya başlayacaktı. İhanet ve İntikamın bir arada olduğu 7.39 Treni filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0    540 İzlenme     Tarihi :18 Eylül 11:01 İzle

Parlak Yıldız

Londra'nın güzellikleri içerisinde büyümüş yaşamış olan genç şair Keats, daha önce hiç aşık olmamış saf ve temiz duygulara sahip bir adamdır. Hayatının büyük bir çoğunluğunu evde kalem kağıt başında, kimi zamanda evlerine yakın bir korulukta geçiren Keats, bir gün karşı eve taşınan güzel bir kadınla tanışır. Daha önce böyle bir güzelliği hiç görmediğine yemin edebilecek olan genç adam, kısa zamanda Fanny Brawne adlı bu kızla görüşmeye başlar. Aralarında başlayan aşka, yakınlığa ve tutkuya kapılan Keats, yakın zamanda karşına çıkacak olan engellerle savaşmak zorunda kalacaktır. İyi seyirler.
0    1.320 İzlenme     Tarihi :17 Eylül 15:34 İzle

Hate Story 2

2014 Hindistan yapımı olan Hate Story 2 filminin konusu; Yıllarını genç ve güzel karısına ayıran genç adam, ne yazık ki bir kazada onu kaybeder. Bu kazanın üzerinden aylar geçmesine rağmen ilk ve tek olan karısından kopamayan genç adam, yine bir gün mezarına çiçek götürmek için yola koyulur. Mezarlığa vardığnda garip sesler işiten ve bu seslerin karısının mezarından geldiğini fark eden genç adam hızlıca toprağı kazmaya başlar. Karşısında gördüğü manzaraya inanamayan ve bu olaydan sonra başına nelerin geleceğini bilmeyen genç adam zorlu ve bol entrikalı bir mücadelenin içine düşecektir. İyi seyirler.
0    11.283 İzlenme     Tarihi :16 Eylül 16:47 İzle

Gabrielle

Küçük yaşta ailesinden gelen genetik Williams adlı bir hastalığa yakalan genç kız Gabrielle, yaşıtlarına nazaran daha az gelişmiş ve zekası da daha geridedir. Bu hastalıkla savaşan birçok insan olduğunu bilen ve durumdan hiç rahatsız olmayan Gabrielle, kendi gibi bazı hastaların bulunduğu bir bakım evinde yaşamaktadır. Burada saflığı ve temizliği gören genç kız, aynı zamanda bakım evinin en yakışıklı çocuğu Martin İle büyük bir aşk yaşamaktadır. Bu aşk şimdilik duygusal bir bağlamda olsa da Gabrielle ve Martin çok yakın zamanda fiziksel bir aşk yaşamayı isteyecek ve bir çok sorunu beraberinde yaşayacaklardır. İyi Seyirler.
0    933 İzlenme     Tarihi :16 Eylül 14:58 İzle

Aynı Yıldızın Altında

Aynı Yıldızın Altında Filminin konusu; Oksijen makinesine bağlı olarak hayatını sürdüren Hazel, çocukluktan beri yaşadığı sağlık sorunlarından artık bıkmış ve yaşamaktan umudunu kesmişti. Hafta sonu düzenlenen kanserle mücadele destek grubuna katılan Hazel, burada Gus'la tanışacaktı. Gus, bir bacağı protez olmasına rağmen bu durumu hiç tiye almayan ve yaşamaktan mutluluk duyan bir adamdı. Bu tanışma sayesinde Hazel, Gus sayesinde yaşama sevincini ve gerçek mutluluğu yakalayacak ikili arasında muhteşem bir aşk hikayesi başlayacaktır.
3    3.072 İzlenme     Tarihi :13 Eylül 16:41 İzle

Müstehcen Çizmeler

İşe yaramaz, başarısız adamın teki olan charli, kadın düştünü uslanmaz bir sapıktır. Bu güne kadar bir çok iş girişiminde bulunan fakat bir baltaya sap olamayan Charli, şansını bir çok kapıda zorlamaya devam ediyordur. Nitekim gün gelir bu şans sonunda charli'ye de doğar. Ailesinden kalan bir ayakkabı fabrikasının başına geçen genç adam, bu şekilde daha çok para ve kadın elde edeceğine inanıyordur. Fakat ne yazıkki kısa bir süre sonra başına geçtiği ayakkabı fabrikası iflasın eşine gelir. Ne yapacağını kara kara düşünen ve bu işe bir çare bulmak için bir travesti ile anlaşan Charli'nin aklında parlak ve dikkat çekici fikirler oluşacaktır. İyi seyirler.
0    655 İzlenme     Tarihi :13 Eylül 10:22 İzle

Karamel – Sukkar Banat

Beyrut’un en gözde kuaför salonunda çalışan birbirinden güzel 5 kadının hayat hikayesinin anlatıldığı bu filmde, Müslüman olan Nisrine'nin evlenmesine kısa bir süre kalmıştır. Fakat Nisrine, düğün tarihinin yaklaşmasıyla birlikte ölüp ölüp dirilmektedir. Çünkü Nisrine, bakire değildir. Layale, ise evli bir adama aşık olmuş ve onu elde edebilmek için her yolu denemekteydi. Rima ise, erkeksi tavırlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyordur. Salonun en güzel kadınlarından olan Jamale, güzelliğine güvenip yaşlandığını kabul etmemekteydi. Rose, yıllardır hasta ablasına bakmaktan bir türlü fırsatını bulup evlenememiş ve evde kalmıştır. Keyifli Seyirler
0    1.831 İzlenme     Tarihi :11 Eylül 11:40 İzle

Ölesiye Aşk – Camping Sauvage

17 yaşındaki Camille, yaz tatilini ailesiyle birlikte bir göl kenarında kamp yaparak geçirmekteydi. Ailesi ve erkek arkadaşı arasında sıkışıp kalan genç kız, artık bir karar vermek zorundaydı. Kampta sıkıntıdan patlayan Camille, burada işe yeni alınan 40 yaşındaki yelken hocası Blaise ile tanışır. İkilinin çok önemli bir ortak yönü vardı, o da ikisi de hayata karşı isteksizlerdi. Bu ortak yönleri ikiliyi birbirlerine daha da yakınlaştıracak ve Camille, her şeyden vazgeçerek Blaise, ile yaşamaya başlayacaklardır. Aşk, tutku ve macera aradığınız her şey bu filmde. Keyifli Seyirler
0    1.763 İzlenme     Tarihi :11 Eylül 10:35 İzle

İlişki Durumu Karmaşık

Eşiyle ayrıldıktan sonra 3 çocuğuyla birlikte hayatını tek başına sürdüren Jane, Santa Barbara'da bir pastahane/restoranı işletiyordu. Eşiyle ayrıldıktan sonra onunla dost kalmış ve bu dostluk tam 10 yıl sürmüştür. Jane ve Jake çifti oğullarının üniversiteden mezun olma balosuna birlikte gidecekler ve gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün dozunu kaçıran eski çiftler, sabah gözlerini açtığında kendilerini yine bir yastık da bulacaklardır. Romantik Komedi Filmi izlemek isteyenlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden bir tanesidir. Keyifli Seyirler
0    966 İzlenme     Tarihi :10 Eylül 16:00 İzle
12345...10...

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.