Aşk Filmleri

That Awkward Moment – Müzmin Bekarlar

Sevgilileri tarafından terk edilen 3 arkadaştan biri depresyona girmişti. Yıkılan arkadaşlarını ayakta tutmak ve moral vermek adına bir süre bekar takılma kararı alan arkadaşlar, yeni tanıştıkları kızlara aşık olacaklar ve onlarla gizliden gizliye flört ederek sözlerini tutuyormuş gibi yapacaklardı. Fakat, arkadaşların bu oyunu fazla uzun sürmeyecek ve ortaya çıkacaktı. İyi Seyirler
0 Yorum    5.438 İzlenme     Tarihi :19 Ağustos Direk izle

Sadece Aşk

İda, bir kuaför olduğu halde kanser olduğunu fark edene kadar hayatını güzel bir şekilde yaşamaya çalışacaktır. Kanser olduğu zamanlar hastaneye yatsa bile tedavileri sırasında o sevmiş olduğu uzun saçlarını kaybetmiş olur. Hemen sonrasında ise birlikte olduğu kocasının başka bir kadınla ilişki içerisinde olduğunun bilgisini alır. Olanlardan hiçbir haberi olamayan başka bir yerdeki kızının düğünün için yapmış olduğu İtalya ülkesine yolculuğu sırasında kaybetmiş olduğu karısının katledilmesi yüzünden bu zamanda bile tüm dünyayı suçlamakta olan dul bir adam ile tanışmış olur. Hayatları üzerinde güzel bir yaşam yakalamaya çalışan çocuklarının ısrarı üzerine tanışmakta olan bu ikiliyi akıl edemeyecekleri maceralar beklemektedir.
0 Yorum    824 İzlenme     Tarihi :18 Ağustos Direk izle

Kaplan Gözler – Tiger Eyes

ABD 2012 yapımı dram tadında ki filmin yönetmeni Lawrence Blume bu film de bir kızın babasının öldükten sonra ki hayatını anlatıyor. 6.3'lük imdb puanı ile film 17 yaşında ki genç bir kızın ruhsal sorunlarına değiniyor. Babasının ölümünün ardından yas tutan kız ve annesi başka bir şehre taşınmaya karar veriyor. Fakat farklı bir şehre alışmak hiç de kolay değil. Bir zamanlar 17 yaşında ki kız için cazip ve güzel gelen partiler diskolar ve seks arkadaşları artık onun için hiç bir şey ifade etmemektedir. Davey isimli bu kız genç kardeşiyle birlikte Mexico'ya taşındıktan sonra alışmaya çalışsa da babasının yokluğuna alışamazlar. Bir gün ABD yerlisi kurt isimli bir adamla tanışırlar. Davey'i bir tek o anlar ve yardımcı olmaya çalışır. Davey'i intiharın eşiğinden kurtaran Wolf isimli adam daha sonra Davey'le birlikte güzel bir maceraya atılır. Hafta sonu izlenecek güzel bir film olan Kaplan Gözlerini kaçırmayın.
0 Yorum    890 İzlenme     Tarihi :17 Ağustos Direk izle

About Last Night – Son Gece Hakkında

Steve Pink'in yönetmenliğini yaptığı 2014 Romantik komedi tadında ki film de Regina Hall, M.Ealy, Bryan Callen ve Kevin Hart baş rolleri oynuyor. İki genç zenci adam iş çıkışında bara gidiyorlar. Aynı evde kalan iki iyi arkadaş, kız arkadaşlarını beklerken planlar da yapmaktadırlar. Tabi ki bu planlar onları nasıl eve atıp becerebilecekleri konusundadır. About Last Night aslında bir barın ismidir. İki erkek bu iki güzel kızla barda tanışırlar. Fakat daha sonra muhabbetleri ilerleyince eve geçerler. Bir gece de bar da tanıştıkları kızlara aşık olan iki adamın hayatları anlatılıyor. Bar da tanıştıkları kızlar ile aynı evde kalmaya başlarlar ve ortaya komedi tadında bir aşk hikayesi ortaya çıkar. Film 100 dakika fakat bu eşsiz komedi filmini başından kalkamadan izleyeceğinize eminiz. Senaryosunu David Mamet'in yazdığı film imdb'den 6.1 puan almıştır.
0 Yorum    1.405 İzlenme     Tarihi :16 Ağustos Direk izle

Kader Ajanları – The Adjustment Bureau

İmdb puanı 8.1 olan Kader Ajanları filmi Mart ayında vizyona giren 2011 romantik gerilim tarzda ki bir filmdir. ABD meclisine girmek isteyen David Norris çalışmalarını yürüttüğü sırada karşısına bir kadın çıkar ve bu kadına aşık olur. Güzel kadın bir balerindir. Eşsiz fiziği ve vucudu ile balerine aşık olan politikacı adam kadınla tanışır. Güzel giden arkadaşlıkları bir anda kimliği belirsiz kişiler tarafından bozulur. David ve Elisa isimli genç aşıkların bir araya gelmesini istemeyen adamlar onları ayırmak için tüm güçlerini kullanırlar. David'in bir seçim yapması gerekir. Ya aşkının peşinden gidecek ya da aşkını bırakıp önceki hayatına geri dönecektir. Filmin baş rolünde Matt Damon ve Emily Blunt yer almaktadır. eorge Nolfi'nin yönetmenliğini yaptığı romantik tarzda ki bu film de gerilim eksik olmuyor. Hafta sonu sevgiliniz ile izleyeceğiniz güzel bir film iyi seyirler.
0 Yorum    920 İzlenme     Tarihi :16 Ağustos Direk izle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Film izle En iyilerden Vazgeçme.