Aşk Filmleri

Jane Austen Kitap Kulübü

Kalifornaya'da yaşayan 5 kadın uzun zamandır beraber dışarı çıkmadıklarını ve kendilerine zaman ayırmadıklarını fark eder. Ertesi gece bir club da buluşarak eğlenmeye başlayan kadınlar, hiç tanımadıkları yabancı bir erkekle muhabbet etmeye başlar. Jane Austen kitapları hakkında başlayan muhabbet zaman ilerledikçe çeşitli hayallerle devam eder. Kitaptaki senaryoları kendi hayatlarına uyduran genç kadınlar, Sylvia'nın 15 sene sonra kocasının kendisini üç çocuğuyla yapayalnız bıraktığını düşünür. Jocelyn ise kendini hiç evlenmemiş ailesinden ayrı köpeği ile birlikte yaşayan bir kadın olarak bulur. Fransız hocası Prudie, eşinden başka adamalarla birlikte olduğunu ve kocasını aldattığını haya eder. Hayatında bir çok defa evlenmiş olan Bernadette, yeni boşanmış olduğu kocasının ardından yeni koca arayan bir kadın olur. Bu 5 farklı hayatın tek kahramanı yabancı adam Grigg olacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :31 Ekim 15:13 İzle

Dokuz Buçuk Hafta – Nine 1/2 Weeks

Elizabeth New York'da yaşayan güzel seksi ve alımlı bir kadındır. Geçimini bir sanat galerisinde çalışarak sağlayan Elizabeth, aynı zamanda ek işler yapmaktadır. İş hayatında olduğu gibi özel hayatında da oldukça başarılı olan genç kadın yakın zamanda genç bir adam tarafından baştan çıkarılmıştı. Hayatını beraber geçirmek istediği adamın tanıştığı kişi olup olmadığına karar vermek için Wall Street'e genç adamın yanına giden Elizabeth, 9,5 hafta orada kalacak ve genç adama aşık olacaktır. Muhteşem bir aşk hikayesini gözler önüne seren Dokuz Buçuk Hafta filmi 1986 USA yapımıdır. İzleyenlerin keyif alacağına inandığımız filmi sitemizden kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0        Tarihi :30 Ekim 14:31 İzle

Karanlık Şerit – Möbius

Uzun yıllardır başarılı görevlerde yer alan Grégory Lyubov, Rus istihbarat servisinde çalışmaktadır. Yeni bir görev için Monako'ya gönderilir. Grégory burada ülkenin yüksek gelirli bir iş adamını takip etmek için kimlik değiştirecek ve gizlice iş yerine sızacaktır. Aynı zamanda bu görev için Rus bankasında çalışan Alice adlı bir finans müdürü de görevlendirilir. Rusya için çalışan Alice aslen Amerika'lıdır. Grégory, üslendiği görevin yanı sıra Alice'in Rus'lara karşı olan görevindeki sadakatini ölçecektir. Fakat genç adam, görevlerinin tek ortak noktası olan iletişim kuralını çiğner ve genç kadınla iletişime geçer. Aralarında başlayan tutkulu aşka karşı koyamayan ikili, karşılarına Rusya ve Amerika gizli servisini alacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :30 Ekim 13:43 İzle

Hemingway & Gellhorn

1936-1939 yılları arasında Amerika'da yaşanan bir aşk hikayesinin konu alındığı Hemingway & Gellhorn filmi Jerry Stahl ve Barbara Turner tarafından yeniden kurgulanmış ve 2012 yılında beyaz perdeye sunulmuştur. Türkiye'de vizyona girmeyen film, yurt dışında oldukça iyi bir izlenme kitlesi yakalamış ve bir çok ödüle layık görülmüştür. Filmde; Florida'da bir barda gece yarısı tanışan Hemingway ve Gellhorn 2 sene boyunca tutkulu bir aşk yaşar ve 2 senenin sonunda anlaşamadıklarını anlarlar. Hemingway'dan ilk defa boşanmak isteyen bir kadın olan Gellhorn, boşandıktan sonra da kocasının ilham kaynağı olmuş ve onun Çanlar Kimin İçin Çalıyor adlı kitabını yazmasına vesile olmuştur. İyi seyirler.
0        Tarihi :29 Ekim 14:32 İzle

Yaariyan

Son zamanlarda hızla yükselmeye devam eden Hindistan filmleri bir yenisini daha sizlere sunuyor. Baş rollerinde Gulshan Grover, Deepti Naval veHimanshu Kohli gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yaariyan filmini Divya Khosla yönetti. İzleyiciden tam not alan eğlenceli film 10 Ocak 2014 tarihinde vizyona girdi. Film; Üniversiteye başladıklarından beri birbirlerinden hiç ayrılmayan 5 arkadaşın, aşklarını, eğlencelerini ve duygusal zamanlarını anlatmaktadır. Gençlik ve komedi filmi olan Yaariyan'ı izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
0        Tarihi :28 Ekim 14:15 İzle

Nereden Biliyorsun ? – How Do You Know ?

10 yaşından beri atletizmle uğraşan ve bu dalda oldukça başarılı ödüllere imza atan Lisa Jorgenson, şimdilerde 20'li yaşlarına gelmiş ve artık spor hayatından oldukça sıkılmıştır. Kendine yeni yollar ve yeni yapacak işler arayan Lisa, bu çıkmaz da egosu oldukça yüksel Matty adlı bir beyzbol oyuncusu ile tanışır. Aynı zamanda George isimli bir iş adamıyla da tanışan Lisa, genç adamın bir iftira yüzünden hapse girmek üzere olduğunu öğrenir. Kendini beğenmiş ukala bir insan mı yoksa dürüst yakışıklı ve düzgün bir adam mı ? genç kadın, iki adamın arasındaki uçurum kadar büyük olan farkı görecek ve kalbindeki adamı seçerek yoluna devam edecektir. İyi Seyirler
0        Tarihi :28 Ekim 11:27 İzle

Cocktail

Hayatında hep önemli bir iş adamı olmak isteyen Gautam Khanna sonunda bu şansı yakalamış ve Londra'dan bir iş teklifi alır. 3 gün içerisinde bir proje hazırlayarak yetkili kişilere sunacak olan Gautam, karşılığında işi ya kazanacaktır yada yerine başka bir kişi alınacaktır. Fakat bir sorun vardır. Gautam'ın annesi oğlunun Londra'ya tek başına gitmesini istemez. Nişanlanmasını ve nişanlısı ile oraya gitmesini isteyen anne Gautam' a çoktan bir kız bulmuştur. fakat birbirlerine alışmasını ve yakın olmaları için biraz zaman gerekmektedir. İşte bu zaman Londra'da geçecek olan 3 gündür. Gautam ve en yakın arkadaşı Meera Gupta Londra'ya vardıklarında keyif dolu bir 3 gün geçirecekler fakat işlerin karışmasına sebep olacaklardır. İyi seyirler.
0        Tarihi :25 Ekim 14:24 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .