Aşk Filmleri

Yan Pencere – Medianeras

Birbirlerinden habersiz komşu olan Mariana ve Martín bir apartman da karşılıklı iki dairede oturuyorlardır. Aslında birbirleri için yaratılmış olan Mariana ve Martín, çekici zeki ve aynı zamanda zevkli insanlardı. Tanışsalar mükemmel bir çift olacak olan ikili, kaderin kendilerine sürekli oynadığı oyunlarla bir çok kez karşılaşmayı son anda kaçıracaklardır. 2011 Arjantin yapımlı Dram filmi Medianeras, insanların kaderlerinde bir çok mükemmel şeyi nasıl kaçırdığını ve nasıl pişmanlıklar yaşadığını ele almaktadır. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :21 Ekim 11:47 İzle

Sevgililer – Beloved

Başarılı oyuncu kadrosu ve teknik ekibi ile göz dolduran bir filme imzasını atan başarılı genç yönetmen Christophe Honoré aynı zamanda oyunculuğu ile izleyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Filmde; Madeleine orta yaşlı, çekici ve bakımlı bir kadındır. Hayatında her zaman eğlenceye yer veren genç kadın, çalıştığı gece kulübünde tanımadığı yabancı bir müşteriye aşık olur. Yabancı için her şeyi yapmayı göze alan Madeleine, genç adam ile birlikte Prag'a gitmeye karar verir. Fakat gittiği yerde istediği aşkı ve rahatı bulamayacak olan Madeleine, geri döndüğünde kurduğu düzenin darmadağın olduğunu ve küçük kızının farklı yollara sapmaya başladığını fark edecektir. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :20 Ekim 13:52 İzle

Hayatın Hakkını Ver – Life Or Something Like It

Angelina Jolie'nin film kariyerinde önemli bir yer tutan Hayatın Hakkını Ver filmini Stephen Herek yönetti. Angelina Jolie ve Edward Burns'un mükemmel uyumu ile izleyiciyi büyüleyen film aynı zamanda IMDB'den aldığı yüksek puanla film camiasının gözdesi olmayı başarmıştır. Filmde; Hayatındaki bütün kusurları bir şekilde kapatmış adeta kusursuz bir kadın haline gelmiş olan azimli bir haber muhabiri, karşılaştığı bir sokak büyücüsüyle başı belaya girer. Bir anda tüm kariyeri ve özel hayatı alt üst olan muhabir, artık atacağı her adımı temkinli bir şekilde atmak zorunda kalacaktır. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :20 Ekim 13:37 İzle

Barselona’da Bir Yaz Gecesi

Yüz yılda bir gözüken Rose adlı kuyruklu yıldız o gece Barselona semalarında süzülmüş ve 567 farklı ilişkinin başlamasına sebep olmuştur. Astroloji kavramlarına göre geçtiği şehrin üzerindeki tüm sevgilileri buluşturan ve dostlukları daha sıkı hale getiren bu yıldız o gece gören tüm gözlerinde yeniden bir umut ışığı yakmıştır. 18 Temmuz 2014 tarihinde vizyona giren Barselona'da Bir Yaz Gecesi filmi gerçek bir hikayeden alıntı yapılarak ve günümüze uyarlanarak hazırlanmıştır. Seyircinin oldukça olumlu yorumlarını alan film İMDB'den de 6.2'lik bir puan alarak sitemizde yer almıştır. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :20 Ekim 13:02 İzle

Bir Tutam Aşk – A Taste of Romance

Hayatı boyunca hep dürüst ve başarılı bir itfaiye eri olan Gill Callahan, kısa zaman önce üstlendiği bir olayda yara aldığı için emekli olmaya karar verir. Çalışmaya alışmış bir insan olan Gill, yatmaya bir türlü alışamadığı emeklilik sürecini sıkıntılı geçirmeye başlar. Yeni bir işe ve kendi dükkanını açmaya karar veren Gill, eski arkadaşlarının da yardımları ile güzel bir cadde de yemek lokantası açar. Fakat aynı cadde üzerinde uzun yıllardır iş yapan Sara Westbrook'un elit kesimlerin geldiği, Fransız mutfağına sahip olan restorantı Gill'in gelişi ile iş yapmamaya başlar. Gill ile küçük küçük atışmalar yaşayan ve kimi zaman büyük kavgalara sebep olan Sara, para kazanamadığı için hırslanmaya başlayacak ve Gill'e meydan okuyacaktır. Fakat bu sürtüşme ikilinin arsında güzel bir aşkın başlamasına sebep olacaktır. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :18 Ekim 15:06 İzle

Yükselen Güneşin Ülkesinde – Half Of A Yellow Sun

2013 Nijerya, İngiltere yapımı olan Yükselen Güneşin Ülkesinde filminin senaristliğin ve yönetmenliğini Biyi Bandele üstlenmiştir. Baş rollerinde Thandie Newton, Dominic Cooper ve Chiwetel Ejiofor'ın yer aldığı film Romantik-Dram türündedir. Filmin konusu; karakterleri birbirlerine tamamen zıt olan Olanna ve Kainene, iki kız kardeştir. Daha çok genç olmalarına rağmen ülkelerinde çıkan bağımsızlık savaşı nedeniyle ülkelerinden ayrılmak zorunda kalan iki kız kardeş, yakın zamanda yollarını ayıracak ve başka hayatlara savrulacaklardır. Zorlu yaşamın iki kız kardeşi sürüklediği dram hikayesini gözler önüne seren başarılı film Yükselen Güneşin Ülkesinde Filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :18 Ekim 14:46 İzle

Aşk Mesafe Tanımaz – Break Ke Baad

Aşk Mesafe Tanımaz Filminde; Aaliye ve Abhay birbirlerine çok küçük yaştan beri aşık olan iki gençtir. Karakterleri birbirlerine tamamen zıt olan iki genç, nasıl anlaşabildiklerini kendileri de hala çözememiştir. Zira Aaliya, gezmeyi, eğlenmeyi ve özgürlüğü severken Abhay sessiz sakin bir yaşantıyı seçmektedir. Bir gün idealleri uğruna İtalya'ya gitmeye karar veren Aaliya, Abhay oldukça uzaklaşacaktır. Mesafelerin aşklarına engel olmayacağına bilen fakat sevgilisini çok özlediği için peşinden İtalya'ya gitmeye karar veren Abhay genç kızın kişiliğinin tamamen değiştiğini görecek ve Aaliya'nın isteğiyle ondan ayrılacaktır. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :18 Ekim 13:38 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .