Aşk Filmleri

Barfi – Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

Tutkulu aşkı merak edenler 2012 Hindistan yapımı olan Barfi - Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur filminde tam bu konudan söz ediliyor. Doğuştan duyma ve işitme engelli olan Barfi, yaşama sıkı sıkı tutunmuş kaybettiklerini geride bırakmış ve hayattan tat almasını bilen bir gençtir. Küçük yaşlarda annesini ve birkaç Aile ferdini kaybetmiş olan Barfi, babası ile birlikte sorunsuz bir hayat yaşamaktadır. Yakın bir zamanda hayatına yeni bir armağan daha kazanan Barfi, Shuriti adında genç ve güzel bir kıza aşık olmuştur. Fakat Barfi'nin bazı fiziksel engelleri genç kıza yaklaşmasında sorun çıkarıyordur. Karışık duygular yaşayan ve Shuriti’iyi ısrarla isteyen Barfi, engelleri aşmak ve mutlu olmak için elinden geleni yapacaktır.
0 Yorum    1.250 Kere İzlendi     Tarihi :17 Temmuz Direk izle

Soluk – Breathe

Amerika yapımı olan Breathe yani Türkçe ismiyle Soluk Filmi 2014'ün en iyi dram ve romantik film kategorisinde yer alıyor. Sophie isimli genç kız ABD'de uygulanan değişim projesi içi yola çıkar. Sophie hiç tanımadığı New York'da ki bir ailenin yanına taşınır. Sophie bu aile’de ki birine aşık olur fakat bu aşk imkansızdır. Çünkü aşık olduğu kişi evin babasıdır. Uzun süre acılar çeken Sophie’in yardımına birisi gelir. Sophie'nin bu aileye alışması hiçte kolay olmayacaktır. Fakat yeni bir ülkeye ve topluma alışmak oldukça zordur. Sophie'nin bu mücadelesini dramatik bir film olarak sergileyen Drake Doremus dram ve romantiği bir arada sergiliyor. Baş rollerinde G.Pearce ve F.Jones yer alıyor.
0 Yorum    15.293 Kere İzlendi     Tarihi :30 Haziran Direk izle

Başımıza Gelenler

Birbirlerine karşı tüm sevgisini ve saygısını yitirmiş olan Holly ve Eric ikilisinin artık tek bir ortak noktaları vardı, o da vaftiz kızları Sophie'di. Bir süre sonra Sophie'nin kendilerinden başka kimsesi olmadığını fark eden çiftimiz, her şeyi bir kenara bırakıp aynı çatı altında yaşayan bir aile olmaya çalışacaktı. Holly ve Eric ikilisi sosyal hayatlarına biraz mola vererek bebekleri, Sophie ile ilgilenecekti. Keyifli Seyirler
1 Yorum    15.605 Kere İzlendi     Tarihi :21 Haziran Direk izle

Aşkın Çekimi

Adam, her ne kadar dünya da yaşasa da, sıra dışı güçlere sahip olan birisiydi. Sessiz ve sakin bir şekilde hayatını sürdürmeye çalışan Adam, dünyadan Eve isimli genç bir kızla tanışınca tüm yaşantısı alt üst olacaktı. Daha çocukken tanışan ikili, birbirlerini hiç unutmayacak ve bir gün Adam, Eve'i televizyonda görünce onu bulmak için yeniden dünyaya gelecekti. Keyifli Seyirler
0 Yorum    5.263 Kere İzlendi     Tarihi :19 Haziran Direk izle

Okuyucu Filmini izle

2.Dünya Savaşının bitmesiyle herkes köşesine çekilmişti. 2.Dünya Savaşında ağır kayıplar veren Almanya, savaşın etkisini üzerinden atmakta ve yaralarını sarmaktaydı. Michael isimli genç yolda tesadüf eseri tanıştığı kendisinden yaşça büyük olan bir kadına aşık olacak ve onunla tanıştıktan sonra aşkına karşılık görecekti. Michael ve Hanna arasında gizlilik çerçevesi altında tutkulu bir aşk başlamıştı. İkili aşkını tutkulu bir şekilde yaşarken, bir gün Hanna ortadan kaybolacak ve Michael ondan bir daha haber alamayacaktı. Aradan geçen 8 yılın ardından Michael başarılı bir avukat olmuş ve Nazi suçlarına karışmış sanıkların yargılandığı mahkemede gözetmenlik yapmaktaydı. Michael, sanıkların kimlik kontrollerini yaparken bir isim dikkatini çekecekti. O isim 8 yıl önce kaybettiği ve bir daha haber alamadığı aşkı Hanna Schmitz'di.
0 Yorum    4.253 Kere İzlendi     Tarihi :18 Haziran Direk izle

Beni Asla Bırakma

Ruth, Tommy ve Kathy çocukluktan beri arkadaş olan ve hiç ayrılmayan 3 arkadaşın hayatı huzur ve neşe içerisinde geçmişti. Birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayan arkadaşların kaderleri de birbirlerininkiyle aynı olacaktı. Üç arkadaş yıllar önce organ mafyaları tarafından keşfedilmiş ve üçünün de üzerinden organ ticareti yapabilmek için klonlanmış kişilerdi. Keyifli Seyirler
1 Yorum    14.417 Kere İzlendi     Tarihi :15 Haziran Direk izle

Aşkın İngilizcesi

Aşktan nasibini aldıktan sonra köşesine çekilen Nora Wilder, şu sıralar New York’ta lüks bir otelde çalışmaktaydı. Nora'nın Audrey, haricinde tüm arkadaşlar evlenmiş Audrey'de evlilik hazırlığı yapmaktaydı. Bunu gören annesi oğluna her fırsatta yalnız olduğunu ve biran önce evlenmesi gerektiğini hatırlatır. Bu baskılardan kurtulmak isteyen Nora, Julien isimli Fransız bir güzelle tanışacaktı. Julien'i elinden kaçırmak istemeyen ve eski hataları tekrarlamamak isteyen Nora, kendisini Paris'te kötü alışkanlıklarından kurtulmaya çalışırken bulur.
0 Yorum    9.012 Kere İzlendi     Tarihi :11 Haziran Direk izle

İlk Aşkımı Sana Veriyorum

Doğduğu ilk günden beri kalbindeki hastalıkla mücadele eden ve sürekli hastanede tedavi gören Takuma Kakinouchi, burada kardiyoloji doktorunun kızı Mayu ile tanışacak ve ona aşık olacaktır. 8 yaşında tanışan ve 20 yaşına kadar görüşen ikilinin ilişkileri son zamanlarda kötüye gitmişti. Çünkü; Takuma'nın kalbinin artık son zamanlarıydı ve daha ne kadar dayanabilecekti, bilinmiyordu. İki genç büyüdükçe tüm gerçekleri görecek ve ölüme meydan okuyarak aralarında muhteşem bir aşk doğacaktır.
0 Yorum    33.793 Kere İzlendi     Tarihi :11 Haziran Direk izle

Cesaretin var mı Aşka?

Annesinin kanser hastalığına yakalandığını ve kısa bir süre içerisinde öleceğini öğrenen Julien Janvier, onu hayatta tutmak adına önemli uğraşlar vermekteydi. Tanıştığı Sophie Kowalsky ise, ülkelerine göçmen gelmiş ve bu ülkede tutunabilmek için mücadele veren bir gençti. İkili arasında ilk tanıştığı günden itibaren özel bir bağ oluşmuştu. İkili oynayacakları cesaret oyunu sayesinde birbirlerini iyi tanıma fırsatı bulacak ve hayatın güzelliklerini yeniden görme imkanı bulacaklardı.
0 Yorum    8.315 Kere İzlendi     Tarihi :6 Haziran Direk izle
12345...10...