Aşk Filmleri
0 yorum yapıldı        723 kere izlendi

Gece ve Gündüz İzle

Hayatını yalnız olarak sürdüren June, sıradan insanlar gibi bir hayat ilerletiyor. Kız kardeşi evlenecek ve evlilik için hazırlık yaparken June, usta ajan Milner ile karşılaşınca kaderi değişir. June Milner ile tanışdıktan sonra bir çok maceranın içinde kendini bulur. June, nereye gitse, ne yapsa Milner karşısına çıkar. Oyuncu kadrosu Tom Cruise, Cameron Diaz, Maggie Grace, Peter Sarsgaard ve sonoyuncu Gal Gadot yer alıyor.
   Eklenme Tarihi :11 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        883 kere izlendi

Şeytan Marka Giyer İzle

Şeytan Marka Giyer filminin konusu; Andrea Sachs, New York’ya hayatını sürdürmeye devam eden saf ve sade bir genç kızdır ve okuduğu gazetecilik bölümünden yeni mezun olmakta. Mezun olan genç kız bu sayede yeni bir işe sokulur. Runaway Magazin’in acımasız bir yöneticisi olan Miranda Priestly adında güçlü ve sofistike bir kadının ikinci asistanı olarak bir görev almıştır. Genç kız Andrea Sachs, uzun zamandan beri iyi bir gazeteci olmanın hayalini kurmaktadır. Başladığı işi içerisinde görevinde bir tarzı olsa da mücadeleci gayretleri ile hızla bir başarı elde edecektir. Ayrıca bu durumun da bir bedeli olacaktır. Andy, dışarıdan bakılınca kendisinden uzak gibi görünmekte olan Miranda’nın o görkemli dünyasında bir yer elde etmiştir ama önceki sevdikleri ve tüm dostları kendisinden uzun kilometrelerce uzakta kalmıştır.
   Eklenme Tarihi :11 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        10.676 kere izlendi

Ahlaksız Teklif İzle

İki aşık genç çift bir zaman sonra evliliğe adım atarlar. Bayan emlak komisyoncusu, adam ise tecrübeli bir mimardır. Kadın hayal ettiği evi kurmak için istediği türden bir arazi bulur ve inşa etmek için bankadan kredi çekerler. Ama hiç beklenmedik bir zamanda ekonomik sorunları ortaya çıkınca, ellerindeki herşeyi alırlar. İki çift sonkez şanslarının iyi gideceğini düşünür ve Las Vegas'a kumar oynamak için giderler ama parayı orada da kaybederler. Ellerindeki herşey alındıktan sonra bir an düşünürken, yanlarına lüks bir araba yaklaşır ve kadına 1 milyon vereceğini fakat gece onla beraber kalmasını teklif eder. Bu teklif arasında kalan çift, kaderlerini kurtaracak bu güzel teklifi kabul ederler fakat ilişkileri sallanacaktır.
   Eklenme Tarihi :10 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        4.148 kere izlendi

Barselona Barselona İzle

Barselona, Barselona Filminin konusu; İspanya'ya yaz tatiline giden Amerikalı Vicky ile Cristina, gözalıcı sanatçı Juan Antonio ve güzel ama garip eşiyle karşılaşırlar. Vicky evliliği yaklaşmış tutumlu bir kadındır. Cristina ise cinsel anlamda rahat ve özgür bir kadındır. Bu üçünün yolları birbiriyle kesişince aralarında karmaşık bir aşk ilişkisi başlayacaktır. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :10 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        5.539 kere izlendi

Romeo ve Juliet Türkçe Dublaj İzle

2013 İtalya ve İngiltere ortak yapımı olan Romeo ve Juliet filmini Carlo Carlei yönetti. Baş rollerini Douglas Booth, Damian Lewis ve Ed Westwick'in paylaştığı film IMDB'den 10/9.0 gibi yüksek bir oy alarak tüm dikkatleri üzerine çekti. William Shakespeare’ın trajik aşk öyküsü olan Romeo ve Juliet’i başarılı bir şekilde beyaz perdeye aktarıldı. Romeo ve Juliet filminin konusu; Birbirlerine ezelden beri düşman olan iki ailenin çocuklarıydı, Romeo ve Juliet, birbirlerini deli gibi sevmelerine rağmen aileler arasındaki kin ne nefret bu aşka gölge düşüreceklerdi. Ailelerinin düşmanlıklarından kurtulmak isteyen iki sevgili birbirlerine kavuşmak için her yolu denerler.
   Eklenme Tarihi :3 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        11.572 kere izlendi

Sıkışık Türkçe Dublaj İzle

2014 yılının en iyi Romantik komedi filmini izlemeye hazır mısınız ? Guy ve Holly tanıştıkları günün gecesi birlikte olurlar. İkisi de birbirinden çok etkilenmesine rağmen, birbirlerini inandıramamaktan korkmuş ve bunu birbirlerine söylemeye cesaret edememişlerdi. Guy ve Holly sabah kahvaltılarının ardından evlerine dönmek için yola çıkmışlardı. Fakat, trafikte sıkışıp kalan ikili trafik açılana kadar araçta beklemek zorunda kalmıştı. İkili bu zaman zarfında birbirlerini daha yakından tanıyacak ve aralarında büyük bir aşk doğacaktı.
   Eklenme Tarihi :2 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        12.802 kere izlendi

Aşk ve Küller Türkçe Dublaj İzle

Daha çok belgesel tarzında filmler yaparak sinema dünyasına adını duyuran Derek Cianfrance, Aşk ve Küller filmi ile yeniden hayranlarının karşısına çıkıyor. Baş rollerini Ryan Gosling, Michelle Williams ve Mike Vogel gibi isimlerin paylaştığı filmde; Yıkılma aşamasında olan evliliğin samimi ve cesur olaylarını izleyeceksiniz. IMDB'den aldığı 10/7.2 gibi yüksek bir oyla hala en çok izlenen filmler arasında olan Aşk ve Küller filmini sitemizden indirmeden izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :31 Mart 2014
0 yorum yapıldı        11.700 kere izlendi

İlk Aşkım Türkçe Dublaj İzle

İlk Aşkım Filminin Konusu; 18 yaşındaki Sarah ile 20 yaşındaki Zachary aynı okulda okuyorlardı. Birbirlerinden hiç hoşlanmayan ve ortak yanları bulunmayan bu ikili ilerleyen zamanlarda birbirlerine aşık olacaktı. Fakat, Zachary'nin okulda çıkardığı sorunlar ve davranışları yüzünden Sarah'ın ailesi bu ilişkiye izin vermeyecekti. Zachary'nin çıkardığı sorunlar yüzünden önlerine hep bir engel çıkan ikilinin aşkı ilerleyen zamanlarda bitse de ikisinin üzerinde de derin izler bırakacaktı. Aşk filmi sevenlerin büyük keyifle izleyeceği İlk Aşkım filmini sitemizden HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :29 Mart 2014
0 yorum yapıldı        6.910 kere izlendi

İkinci Şans Filmi İzle

2013 ABD yapımı olan İkinci Şans Filminin Konusu; Jeff, yalnız başına yaşayan bir itfaiye eriydi. Görev için gittiği bir yangın esnasında bacağından sakatlanan ve bir süre ayağa kalkamayacak olan Jeff, toparlanana kadar acil hat operatörü olan Jenny'nin evine yerleşir. Eski haline dönene kadar burada kalan Jeff için toparlandıktan sonra evi terk etmek çok zor olacak ve evden gitmemek için her yolu deneyecekti.
   Eklenme Tarihi :26 Mart 2014
0 yorum yapıldı        6.055 kere izlendi

One Day Türkçe Dublaj İzle

Dexter ve Emma 1988 yılında düzenlenen mezuniyet balosunda tanışmışlardı. O geceden sonra birbirlerini sadece mezuniyet balolarında görebilen ikili için bu görüşme 20 yıl boyunca sürecekti. Her yıl sadece 1 gün mezuniyet balolarında görüşebilen ikili 21. yılında birbirlerine kavuşabilecekler mi ? Aşk filmi izlemek isteyenlerin büyük keyifle izleyeceği One Day filmini sitemizden Türkçe Dublaj Ve Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :20 Mart 2014
12345...10...
HEYECANLI AKSİYON FİLMLERİ İZLE
EĞLENCELİ KOMEDİ FİLMLERİ İZLE