Aşk Filmleri

Güzel Günler – All Good Things

2010 ABD yapımı olan Güzel Günler filminin yönetmenliğini Andrew Jarecki üstlendi. Filmin baş rollerinde Kirsten Dunst, Ryan Gosling ve Kristen Wiig gibi önemli isimler yer aldı. Sinema sevenler tarafından büyük beğeni alan Güzel Günler filminde; 1980'li yıllarda ülkenin emlak kralı olarak bilinen Ryan Gosling, katıldığı bir davette tanışacağı güzel ve gizemli bir kadınla hayatını birleştirecekti. Bu kadınla tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen Ryan, başına gelen karma karışık olaylar yüzünden hayatı alt üst olacak ve hayatıyla ilgili bir seçim yapmak zorunda kalacaktı.
0    354 İzlenme     Tarihi :30 Ağustos 19:49 İzle

Aynı Yıldızın Altında

Aynı Yıldızın Altında Filminin konusu; Oksijen makinesine bağlı olarak hayatını sürdüren Hazel, çocukluktan beri yaşadığı sağlık sorunlarından artık bıkmış ve yaşamaktan umudunu kesmişti. Hafta sonu düzenlenen kanserle mücadele destek grubuna katılan Hazel, burada Gus'la tanışacaktı. Gus, bir bacağı protez olmasına rağmen bu durumu hiç tiye almayan ve yaşamaktan mutluluk duyan bir adamdı. Bu tanışma sayesinde Hazel, Gus sayesinde yaşama sevincini ve gerçek mutluluğu yakalayacak ikili arasında muhteşem bir aşk hikayesi başlayacaktır.
2    527 İzlenme     Tarihi :29 Ağustos 14:41 İzle

Daha Yaklaş

Londra'da yaşayan mutsuz iki çiftten birindeki kadının diğer çiftteki adamla tanışmasıyla tesadüfler arka arkaya gelecek ve ikili eşlerini aldatmaya başlayacaktı. Onlar bu kaçamağın tadını çıkarırken Londra'da gazetecilik yapan Dan, mesleğini çok ciddiye alan ve kariyer peşinde koşan birisiydi. O her ne kadar kariyer hayalleri kursa da onun gazetedeki yeri, sadece ölüm ilanlarıydı. Bir gece yarısı kafa dağıtmak için kulübe giden Dan, burada striptizci olan Alice ile tanışır ve ondan etkilenir. Fakat, daha sonra işe giderken karşılaşacağı fotoğrafçı Anna'ya karşı da aynı şeyleri hissedince olaylar karışacaktır. Keyifli Seyirler
0    251 İzlenme     Tarihi :27 Ağustos 18:18 İzle

20 Gece ve Yağmurlu Bir Gün

20 Gece ve Yağmurlu Bir Gün Filminde; Son günlerde zor ve sıkıntılı günler geçiren genç kadın, anılarından kurtulup kafa dağıtmak için Paris'ten uzak doğuya gitmeye karar verir. Onunla aynı psikolojide olan bir adam da, Vietnam'dan kaçıp Paris'e gelir. Burada yolları kesişen ikili daha sonra tanışacak ve 20 gece ve yağmurlu bir gün geçireceklerdir. Keyifli Seyirler
0    198 İzlenme     Tarihi :27 Ağustos 17:37 İzle

Aşk Mektupları

Aşktan yana şansı hiç gülmeyen ve bu yüzden kariyerinde inişli çıkışlı bir performans sergileyen Sophie, biraz rahatlamak ve kafasını dağıtmak için izne ayrılıp İtalya'ya tatile gider. Bir süre İtalya'yı gezdikten sonra otele yerleşen genç kız, odasında "Juliet'e Mektup" yazan bir zarf bulacak ve onu okumaya başlayacaktır. Mektubu okuduktan sonra birbirlerini deli gibi seven bu iki aşığı merak edecek ve onları bulmak için yola koyulacaktır.
0    424 İzlenme     Tarihi :26 Ağustos 13:48 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.