Çizgi Film izle

Lego 2014 İzle

2014 Avustralya yapımı olan Lego filminin yönetmenliğini Chris Miller ve Phil Lord ikilisi üstlendi. Filmi sinema dünyasının önemli isimlerinden Morgan Freeman ve Liam Neeson ikilisi seslendirdi. 2014 yılının en iyi animasyon ve 3 boyutlu filmlerinden olan Lego filminde; LEGO minifigürü olan Emmet, yanlışlıkla dünyayı kurtarınca, herkes tarafından tanınacak ve dünyayı kurtaran en sıra dışı kişi olarak bilinecekti. İyi Seyirler
0 Yorum    5.633 Kere İzlendi     Tarihi :9 Mayıs Direk izle

Kuğu Prenses Kraliyet Ailesi Masalı İzle

Yoksul bir ailenin kızı olan Alise, iyi bir geleceği olabilmesi ve rahat edebilmesi için krallığa evlat olarak verilir. Yıllarca krallıkta prenses gibi doğup yaşayan güzel kız, bir gün ortadan kaybolur. Krallık tüm askerlerini Alise bulmak için aramaya gönderse de, tüm aramalar sonuçsuz kalacak ve kral son çare olarak ormandaki dostlarından yardım isteyecekti. 2014 yılının en iyi animasyon ve çizgi filmlerini sitemizden indirmeden HD kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi Seyirler
0 Yorum    6.339 Kere İzlendi     Tarihi :10 Mart Direk izle

Kahraman İkili

Jake ve Reggie birbirlerinden tamamen zıt olan iki hindiydiler. Bu iki hindinin amacı yaklaşan yıl başı gecesindeki yemek menülerinden tüm hindileri çıkarmaktı. İşlerinin çok zor olduğunu bilen ikili zamanı değiştirmeyi başaramayınca, dünyadaki tüm hindilerle görüşme yapmak için zamana karşı büyük bir yarışın içerisine girerler. Seslendirmeyi ünlü Türk şarkıcı Murat Boz'un yaptığı Kahraman İkili Filmini sitemizden Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
0 Yorum    3.946 Kere İzlendi     Tarihi :29 Ocak Direk izle

Noel Babanın Peşinde

Noel Babanın Peşinde Filminin Konusu; Prenses Crystal ve kardeşi Lucinda Noel babanın varlığına inanan ve Noel babanın var olduğunu herkese ispatlamak için yollara düşen iki kız kardeşti. Kuzey kutbuna doğru yola çıkan kız kardeş yolda bir süre sonra kendilerini birilerinin takip ettiğini görür ve kaçmaya başlarlar. Babalarını tahttan indirmeye çalışan hainler gözü dönmüş korsanları da yanına alarak genç kızları yakalamak için peşlerine düşmüştü. Peşlerindeki gözü dönmüş insanlardan çok korkan iki kız kardeşin, inancı, cesareti ve Noel ruhu sayesinde bu gözü dönmüş insanlardan kurtulacaklar ve Noel Babanın da yardımıyla evlerine geri dönecekler.
0 Yorum    4.725 Kere İzlendi     Tarihi :23 Ocak Direk izle

Köfte Yağmuru 2 İzle

Filmin ilk serisinde olduğu gibi, çıkan tehlikeli yiyecek fırtınası yüzünden Flint ve arkadaşları adayı terk etmek zorunda kalırlar. Adayı temizleme görevi üstün teknolojik aletlere ve teknik ekibe sahip olan The Live Corp Şirketi’ne verilmişti. Flint'in idolü olan Chester V Flint'inde bu ekibe katılması için ona davet yollar. Bu davet üzerine Flint ve arkadaşları adayı ve insanlığı kurtarmak için tekrar geri dönmeye karar verirler.
0 Yorum    10.804 Kere İzlendi     Tarihi :11 Ocak Direk izle

Barbie ve Kardeşleri izle

Barbie ve kız kardeşleri yaz tatillerini Alp dağlarında ata binerek geçirmek isterler. Ata binme konusunda kendine güvenen ve oldukça başarılı olan Barbie, bu konuda kız kardeşlerine üstünlük kurabilmek için onlarla kıyasıya bir mücadeleye girer. Yaz tatili kızlar için kötü başlasa da ilerleyen zamanlarda Barbie'nin karşısına çıkacak olan bu tatili gizemli bir yolculuğa dönüştürecektir.
0 Yorum    4.009 Kere İzlendi     Tarihi :10 Ocak Direk izle

Karlar Ülkesi Filmi izle

Karlar ülkesinin Kraliçesi Elsa, krallığa çok sinirlenmiş ve krallığı sonsuza dek kışa mahkum etmişti. Yaptığı büyü ile tüm krallık halkını zor durumda bırakan Elsa, bu büyüyü bozmaya niyetli değildi. Bu duruma karşı çıkan kız kardeşi Anna, geyiği Ren ve krallığın cesur ve güçlü adamı olan Kristoff'uda yanına alarak buz büyüsünü bozmak için maceralarla dolu bir yolculuğa çıkarlar.
0 Yorum    139.827 Kere İzlendi     Tarihi :10 Ocak Direk izle

Hazine Avcısının Maceraları Seyret

2012 İspanya yapımı olan bu film senaryosuyla 2013 Goya ödülüne layık görülmüştü. Hazine Avcısının Maceraları Filminin konusu; Aslında bir inşaat işçisi olan Tad, çocukluğundan beri hep arkeolog almak istemiş ve bu hayallerinin peşini bırakmamıştı. Her gece hayal kuran ve büyük bir hazine avcısı olmak isteyen Tad, bir sabah kendini bir profesörün yerinde bulur. Profesörün araştırmalarını ve planlarını inceleyen Tad, yıllardır herkesin dilinde dolaşan kayıp hazinenin haritasını bulur ve macera dolu bir yolculuğa çıkar.
0 Yorum    3.768 Kere İzlendi     Tarihi :4 Ocak Direk izle

Tom Ve Jerry: Fındıkkıran Masalı İzle

Dilediği hayallerin gerçek olduğunu gören Jerry, tüm dilekleriyle sonunda büyük bir krallığa fırlar. Bu krallıkta canlı oyuncaklar, şeker ağaçları ve bir sürü güzellik vardı. Kral olan Jerry, burada kendisine arkadaş edindiği bir kaç arkadaşıyla çok güzel vakit geçirip eğlenmekteydi. Fakat, baş belası Tom, yine iş başındaydı. Sokaktaki kedi arkadaşlarıyla sokakları ele geçiren Tom, saraya gelip Jerry'nin krallığını başına yıkacaktı.
0 Yorum    4.669 Kere İzlendi     Tarihi :3 Ocak Direk izle