Çizgi Film izle
0 yorum yapıldı        3.380 kere izlendi

Kuğu Prenses Kraliyet Ailesi Masalı İzle

Yoksul bir ailenin kızı olan Alise, iyi bir geleceği olabilmesi ve rahat edebilmesi için krallığa evlat olarak verilir. Yıllarca krallıkta prenses gibi doğup yaşayan güzel kız, bir gün ortadan kaybolur. Krallık tüm askerlerini Alise bulmak için aramaya gönderse de, tüm aramalar sonuçsuz kalacak ve kral son çare olarak ormandaki dostlarından yardım isteyecekti. 2014 yılının en iyi animasyon ve çizgi filmlerini sitemizden indirmeden HD kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :10 Mart 2014
0 yorum yapıldı        2.525 kere izlendi

Kahraman İkili

Jake ve Reggie birbirlerinden tamamen zıt olan iki hindiydiler. Bu iki hindinin amacı yaklaşan yıl başı gecesindeki yemek menülerinden tüm hindileri çıkarmaktı. İşlerinin çok zor olduğunu bilen ikili zamanı değiştirmeyi başaramayınca, dünyadaki tüm hindilerle görüşme yapmak için zamana karşı büyük bir yarışın içerisine girerler. Seslendirmeyi ünlü Türk şarkıcı Murat Boz'un yaptığı Kahraman İkili Filmini sitemizden Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :29 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        2.704 kere izlendi

Noel Babanın Peşinde

Noel Babanın Peşinde Filminin Konusu; Prenses Crystal ve kardeşi Lucinda Noel babanın varlığına inanan ve Noel babanın var olduğunu herkese ispatlamak için yollara düşen iki kız kardeşti. Kuzey kutbuna doğru yola çıkan kız kardeş yolda bir süre sonra kendilerini birilerinin takip ettiğini görür ve kaçmaya başlarlar. Babalarını tahttan indirmeye çalışan hainler gözü dönmüş korsanları da yanına alarak genç kızları yakalamak için peşlerine düşmüştü. Peşlerindeki gözü dönmüş insanlardan çok korkan iki kız kardeşin, inancı, cesareti ve Noel ruhu sayesinde bu gözü dönmüş insanlardan kurtulacaklar ve Noel Babanın da yardımıyla evlerine geri dönecekler.
   Eklenme Tarihi :23 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        7.780 kere izlendi

Köfte Yağmuru 2 İzle

Filmin ilk serisinde olduğu gibi, çıkan tehlikeli yiyecek fırtınası yüzünden Flint ve arkadaşları adayı terk etmek zorunda kalırlar. Adayı temizleme görevi üstün teknolojik aletlere ve teknik ekibe sahip olan The Live Corp Şirketi’ne verilmişti. Flint'in idolü olan Chester V Flint'inde bu ekibe katılması için ona davet yollar. Bu davet üzerine Flint ve arkadaşları adayı ve insanlığı kurtarmak için tekrar geri dönmeye karar verirler.
   Eklenme Tarihi :11 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        2.446 kere izlendi

Barbie ve Kardeşleri izle

Barbie ve kız kardeşleri yaz tatillerini Alp dağlarında ata binerek geçirmek isterler. Ata binme konusunda kendine güvenen ve oldukça başarılı olan Barbie, bu konuda kız kardeşlerine üstünlük kurabilmek için onlarla kıyasıya bir mücadeleye girer. Yaz tatili kızlar için kötü başlasa da ilerleyen zamanlarda Barbie'nin karşısına çıkacak olan bu tatili gizemli bir yolculuğa dönüştürecektir.
   Eklenme Tarihi :10 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        90.853 kere izlendi

Karlar Ülkesi Filmi izle

Karlar ülkesinin Kraliçesi Elsa, krallığa çok sinirlenmiş ve krallığı sonsuza dek kışa mahkum etmişti. Yaptığı büyü ile tüm krallık halkını zor durumda bırakan Elsa, bu büyüyü bozmaya niyetli değildi. Bu duruma karşı çıkan kız kardeşi Anna, geyiği Ren ve krallığın cesur ve güçlü adamı olan Kristoff'uda yanına alarak buz büyüsünü bozmak için maceralarla dolu bir yolculuğa çıkarlar.
   Eklenme Tarihi :10 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        2.467 kere izlendi

Hazine Avcısının Maceraları Seyret

2012 İspanya yapımı olan bu film senaryosuyla 2013 Goya ödülüne layık görülmüştü. Hazine Avcısının Maceraları Filminin konusu; Aslında bir inşaat işçisi olan Tad, çocukluğundan beri hep arkeolog almak istemiş ve bu hayallerinin peşini bırakmamıştı. Her gece hayal kuran ve büyük bir hazine avcısı olmak isteyen Tad, bir sabah kendini bir profesörün yerinde bulur. Profesörün araştırmalarını ve planlarını inceleyen Tad, yıllardır herkesin dilinde dolaşan kayıp hazinenin haritasını bulur ve macera dolu bir yolculuğa çıkar.
   Eklenme Tarihi :4 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        3.095 kere izlendi

Tom Ve Jerry: Fındıkkıran Masalı İzle

Dilediği hayallerin gerçek olduğunu gören Jerry, tüm dilekleriyle sonunda büyük bir krallığa fırlar. Bu krallıkta canlı oyuncaklar, şeker ağaçları ve bir sürü güzellik vardı. Kral olan Jerry, burada kendisine arkadaş edindiği bir kaç arkadaşıyla çok güzel vakit geçirip eğlenmekteydi. Fakat, baş belası Tom, yine iş başındaydı. Sokaktaki kedi arkadaşlarıyla sokakları ele geçiren Tom, saraya gelip Jerry'nin krallığını başına yıkacaktı.
   Eklenme Tarihi :3 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        4.040 kere izlendi

Şirinler Bir Yılbaşı Şarkısı Seyret

Yılbaşı yaklaşıyor ve tüm şirinler hazırlık yapıyorlardı. Herkes yeni yıla özel evlerini dekore etmiş ve boyayıp süslemişti. Fakat huysuz şirin yılbaşından nefret ettiği için hiç bir hazırlık yapmaz ve evinde öylece oturur. Bu durumu gören Şirinler hemen Şirin Babaya haber verirler. Şirin Baba yılbaşına saatler kala Huysuz Şirin İçin, sihirli bir iksir hazırlar. Bu iksir sayesinde Huysuz Şirin yıllar önce kaybettiği yılbaşı hissine tekrar kavuşacak ve oda arkadaşları gibi eğlenecekti.
   Eklenme Tarihi :2 Ocak 2014
0 yorum yapıldı        1.159 kere izlendi

Varolmayan Ülkeyi Kurtarmak İzle

Tüm güzelliklerin ve hazinelerin gömülü olduğu şehrin kaderi büyük bir tehlike altında, herkezin büyük umutlarla yola çıktığı bu şehir haritadan ve bulunduğu yerden adeta yok olmuştu. En büyük definecilerden olan Cubby'nin haritasındaki yönlerden bile hiç bir şey çıkmazken, Jake'in ve Kaptan Hook'un tahminleri onları büyük bir maceraya sürükleyecektir.
   Eklenme Tarihi :24 Aralık 2013
HEYECANLI AKSİYON FİLMLERİ İZLE
EĞLENCELİ KOMEDİ FİLMLERİ İZLE