Çizgi Film izle

Kayıp Karıncalar Vadisi

Orjinal ismiyle Minuscule: Valley of the Lost Ants bilinen karıncaların amansız macerasını anlatan bu animasyon filminde maceraların ardı arkası kesilmiyor. Huzurlu bir ormanın içinde kimselere görünmeden yaşamlarını sürdüren karınca grubu çok çalışkandır. Çalışkan karıncalar soğuk havalar gelmeden önce yuvalarına toplayabildikleri kadar erzak toplarlar. Ormana pikniğe giden bir aile fırtına ve yağmur nedeni ile hemen toparlanıp evlerine dönerler. Fakat şeker kutusunu piknikte unuturlar. İçi ağzına kadar kesme şekerler ile dolu olan bu kutuyu gören karıncalar hemen bir plan yaparak kutuyu yuvasına götürmeye çalışır. Fakat siyah karıncaların düşmanları olan kırmızı karıncalar bu şeker kutusunu onların elinden almak isteyince büyük bir karınca savaşı ortaya çıkar. Güzel bir macera ve aile filmi olan Kayıp Karıncalar Vadisi sadece çocukların değil gençlerinde izleyebileceği 2014'de vizyona giren güzel bir animedir.
0    1.355 İzlenme     Tarihi :14 Ağustos 20:42 İzle

Lego 2014 İzle

2014 Avustralya yapımı olan Lego filminin yönetmenliğini Chris Miller ve Phil Lord ikilisi üstlendi. Filmi sinema dünyasının önemli isimlerinden Morgan Freeman ve Liam Neeson ikilisi seslendirdi. 2014 yılının en iyi animasyon ve 3 boyutlu filmlerinden olan Lego filminde; LEGO minifigürü olan Emmet, yanlışlıkla dünyayı kurtarınca, herkes tarafından tanınacak ve dünyayı kurtaran en sıra dışı kişi olarak bilinecekti. İyi Seyirler
0    6.350 İzlenme     Tarihi :9 Mayıs 11:46 İzle

Kuğu Prenses Kraliyet Ailesi Masalı İzle

Yoksul bir ailenin kızı olan Alise, iyi bir geleceği olabilmesi ve rahat edebilmesi için krallığa evlat olarak verilir. Yıllarca krallıkta prenses gibi doğup yaşayan güzel kız, bir gün ortadan kaybolur. Krallık tüm askerlerini Alise bulmak için aramaya gönderse de, tüm aramalar sonuçsuz kalacak ve kral son çare olarak ormandaki dostlarından yardım isteyecekti. 2014 yılının en iyi animasyon ve çizgi filmlerini sitemizden indirmeden HD kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi Seyirler
0    7.148 İzlenme     Tarihi :10 Mart 11:09 İzle

Kahraman İkili

Jake ve Reggie birbirlerinden tamamen zıt olan iki hindiydiler. Bu iki hindinin amacı yaklaşan yıl başı gecesindeki yemek menülerinden tüm hindileri çıkarmaktı. İşlerinin çok zor olduğunu bilen ikili zamanı değiştirmeyi başaramayınca, dünyadaki tüm hindilerle görüşme yapmak için zamana karşı büyük bir yarışın içerisine girerler. Seslendirmeyi ünlü Türk şarkıcı Murat Boz'un yaptığı Kahraman İkili Filmini sitemizden Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
0    4.238 İzlenme     Tarihi :29 Ocak 10:52 İzle

Noel Babanın Peşinde

Noel Babanın Peşinde Filminin Konusu; Prenses Crystal ve kardeşi Lucinda Noel babanın varlığına inanan ve Noel babanın var olduğunu herkese ispatlamak için yollara düşen iki kız kardeşti. Kuzey kutbuna doğru yola çıkan kız kardeş yolda bir süre sonra kendilerini birilerinin takip ettiğini görür ve kaçmaya başlarlar. Babalarını tahttan indirmeye çalışan hainler gözü dönmüş korsanları da yanına alarak genç kızları yakalamak için peşlerine düşmüştü. Peşlerindeki gözü dönmüş insanlardan çok korkan iki kız kardeşin, inancı, cesareti ve Noel ruhu sayesinde bu gözü dönmüş insanlardan kurtulacaklar ve Noel Babanın da yardımıyla evlerine geri dönecekler.
0    5.313 İzlenme     Tarihi :23 Ocak 10:39 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Film izle En iyilerden Vazgeçme.