Erotik Filmler

İhanet Oyunu – Sexual Life

Elizabeth Banks ve Anne Heche gibi yıldız oyuncuların baş rollerini paylaştığı İhanet Oyunu filminin senaryosu ve yönetmenliği Ken Kwapis'a aittir. 2005 yılında çekilen ve günümüzde halen izlenlenmeye devam eden Dram - Erotik türünde ki film IMDB'den 5.0 gibi yüksek bir puan almıştır.Filmde; ilişkileri ve yaşadıkları ile bir araya gelen 9 farklı karakter, kaderin kendilerine oynadığı oyunla ihanet zincirinin bir halkası olacaklardır. Gizli sırlar, kötü ihanetler ve yapmacık yüzlerle arkadaş olmaya çalışacak olan 9 insan bakalım bunu başarabilecekler mi? İyi seyirler.
0    1.387 İzlenme     Tarihi :29 Eylül 11:34 İzle

Ayrılık – Separation

Güzel giden ilişkilerinde evlilik kararı alan Liz ve Jack, şık bir düğün töreni düzenlerler. Evliliğe attıkları ilk adımla mutlu bir hayat süreceklerine inanan Liz ve Jack, aslında her şeyi iyi gitmeyeceğini çok yakında öğrenir. Zira Liz, bazı sebeplerden dolayı balayını Jack'e zehir eder. Yeni evlerine taşındıktan sonra da sorunlu bir evlilik süreci yaşayan genç çift, bazı şeylerin yolunda gitmediğini fark eder. İlişkilerine heyecan ve aşk katmak için bazı yollara başvuracak olan Liz ve Jack, aslında iyi şeyler yapmadıklarının farkına çok geç varacaklardır. Keyifli seyirler.
0    4.900 İzlenme     Tarihi :26 Eylül 22:51 İzle

Ben Hariç Herkes Ölsün

Katya, Vika ve Zhanna için genç olmak oldukça zordur. Çünkü onlar Moskova'nın gelişmemiş ve bağnaz kişiliklere sahip olan insanların içine büyüyordur. Henüz 14 yaşlarında olan Katya, Vika ve Zhanna bu kasabadan kurtulmak için ölmek, kaçmak ve başkalarına sığınmak gibi bir çok girişimde bulunmuşlardır. Fakat bunların hiç biri yaşadıkları hayattan kurtulmaya çözüm olmamıştır. yoksulluk içinde sürünerek yok olacaklarına bir şeyler yapmaya ve yeni ortamlara katılmaya karar veren üç kız, uyuşturucu ve cinsel içerikli toplantıların içine savrulmaya başlar. Olduğundan daha beter bir hayata atılan Katya, Vika ve Zhanna yaptıkları yanlışın farkına çok geç varacaklardır. Yönetmen Valeriya Gai Germanika'ın kendi bakış açısıyla çektği bu filmin senaryosu Aleksandr Rodionov Co'ya aittir. İyi seyirler.
0    5.754 İzlenme     Tarihi :25 Eylül 16:20 İzle

Uranya

Küçük bir sahil kasabasında ailesiyle birlikte yaşayan Uranya, hep ezilen ve hor görülen bir çocuk olmuştur. İçine kapanık ve kişiliğini geliştirememiş olan genç kız, kasabada yaşayan kendi yaşlarında bir gence aşıktır. Aşkını hiç bir zaman dillendiremeyeceğini düşünen Uranya, yakın zamana uzak bir ülkeye okuması için gönderilir. Kasabadan uzaklaşan ve yaklaşık 20 yıl sonra geri dönen genç kız oldukça gelişmiş, güzelleşmiş ve bambaşka bir insan olmuş. Kasabadaki tüm gençleri parmağında oynatabilecek olan Uranya, sadece aşık olduğu gençte zorlanacaktı. Genç adamı elde etmek için her şeyi yapacak olan Uranya, bakalım hedefine ulaşabilecek mi ? Erotik yapımların başarılı yazarı olan Costas Kapakas Uranya filminde de yönetmen koltuğunda yer alıyor. İyi seyirler.
0    4.422 İzlenme     Tarihi :25 Eylül 12:04 İzle

Miss Bala

Kendine ve güzelliğine inancı tam olan Laura, hırslı ve acımasız bir kızdır. Hayattan istediğini kopararak alan genç kız, bu kez Dünya'da yapılan bir güzellik yarışmasına katılarak birinci olmak istiyordur. Fakat bu iş o kadar kolay değildir ve ona yardım edecek kimse yoktur. Buna aldırış etmeden yarışma ekibi ile tanışmaya çalışan Laura, sonunda kendine uygun bir kurban bulur ve güzelliği ile genç adamı etkiler. Yarışmada kendisine torpil yapılması için varını yoğunu ortaya koyan Laura, gerekirse bu yolda suç işleyebilecek ve hiç tanımadığı adamlara bedenini bile pazarlayacaktır. 2011 Meksika yapımı olan Miss Bala filminin yönetmen koltuğunda Gerardo Naranjo yer almıştır. İyi Seyirler.
0    7.537 İzlenme     Tarihi :24 Eylül 14:15 İzle

Benimle Ol İzle

Benimle Ol Filminin Konusu; Zeki ve çekici bir kadın olan Leila, aynı zamanda arzularına ve isteklerine doyumsuz bir kadındır. Sürekli kısa süreli ilişkiler yaşayan ve sadece ilişkilerine fiziksel olarak yaklaşan Leila, duygusal anlamda bu güne kadar kimseye bir şey hissetmemişti. Bir gece eğlendikten sonra evine dönmeye ve o gece yalnız kalmaya karar veren Leila, aniden karşısına çıkan ve ufak bir kaza yaşamasına sebep olan David adında yakışıklı bir adamla tanışır. Hayatında ilk defa bir adama görür görmez aşık olan Leila, David' i tanımak isteyecek ve onunla sadece fiziksel bir ilişki yaşamayacaktır. Benimle Ol filmini sitemizden kesintisiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0    406.295 İzlenme     Tarihi :23 Eylül 17:10 İzle

Antares İzle

2004 Avusturya yapımı olan filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını Götz Spielmann üstlenmiştir. IMDB'den aldığı 10/8.2 oyuyla tüm dikkatleri üzerine çeken film, sinema sevenler tarafından da tam not almıştı. Antares Filminin konusu; Birbirlerini hiç tanımayan 3 ayrı çiftin güvensizliği ve sadakatsizliği sonucunda yolları kesişecek ve 3 çiftinde hayatı farklı farklı eşlerle yeniden düzene girecekti. Fakat bu düzen çok geçmeden bozulacak ve çiftler birbirlerini aldatmaya devam edeceklerdi.
0    309.018 İzlenme     Tarihi :23 Eylül 17:00 İzle

Günahkar

Luis yakışıklı ve sempatik biriydi. Bu zamana kadar tanıştığı kızlarla gününü gün etmiş artık ciddi bir ilişkinin şart olduğunun farkına varmıştı. Son olarak tanıştığı kıza gerçekten aşık olmuş ve hayatını birleştirme kararı almıştı. Fakat tanıştığı kız Luis'i sadece dolandırmak ve dolandırıcılık işinde kullanmak istiyordu. Luis geçte olsa olanların farkına varmış. Ve Julia'dan intikam almak için fırsat kolluyordu. Erotik sahnelerin ve ateşli sevişmelerin yoğunlukla olduğu bu filmi izlerken çocuklarınızı uzak tutmanızı tavsiye ederiz. İyi Seyirler
0    239.603 İzlenme     Tarihi :23 Eylül 16:50 İzle

18 Yıllık Bakire İzle

Erotik bir komedi filmi olan 18 Yıllık Bakire filminin konusu; Tüm kız arkadaşları dilediğini gibi hayatını yaşarken, o her şeyden uzak kalmış ve bir çok genç kızın yaşadığı şeyleri kaçırmıştı. 18 yaşına girince artık bekaretini teslim etmek isteyen Katie'ye yardımcı olmak isteyen arkadaşları her yolu denese de Katie'nin korkusunu yenmeyi başaramamışlardı. Arkadaşlarının tavsiyeleri üzerine bir çok şey deneyen genç kızın başına gelmeyecek olay yoktur. Erotik komedi filmi izlemek isteyenlerin büyük keyifle izleyeceği 18 yıllık bakire filmini indirmeden izleyebilirsiniz.
0    195.604 İzlenme     Tarihi :23 Eylül 16:40 İzle

Nymphomaniac İzle

Danimarkalı ünlü yönetmen Lars Von Trier'in yönettiği Nymphomaniac izleyenleri adeta büyüledi. Filmde, Joe adlı kadının 50. yaşına kadar görüp yaşadığı tüm cinsel deneyimlerini konu alıyor. Bir kış gecesi genç ve yakışıklı olan Seligman, yolda yaralı halde bir kadın bulur. Kadını eve getirdiğinde her yerinde darp izleri olduğunu ve dayak yediğini görür. Seligman, Joe'yu evinde misafir etmiş ve yaralarını sararken bir yandan da kendi hayat hikayesini ona anlatmaktaydı. Joe'nun uyuduğunu düşünen Seligman, sustuğu sırada Joe'da kendi hayat hikayesini ona anlatmaya başlar. Erotik ve dram yapılı olan bu filmi büyük beğeni ile izleyeceksiniz.
0    1.311.543 İzlenme     Tarihi :23 Eylül 16:30 İzle
12345...10...

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.