Eski Filmler

Dişi Kovboy – Hannie Caulder

Western yapımı filmlerden hoşlanıyorsanız dişi kovboy filmini izlemeden geçmeyin. 1971 yapımı film İngiltere de geçmektedir. Hannie Caulder filmin baş rol kahramanı bir kadındır. Christopher Lee'nin canlandırdığı Baily isimli bir kovboy Hannie'nin oturduğu yere giderek atı ve kendisi için biraz su ister. Fakat tek başına yaşayan kadın ona güvenmediği için silahıyla ensesine vurarak onu etkisiz hale getirir. Fakat bu bayılttığı adamla seksi kovboyumuz Hannie arkadaş olur ve uzun bir yolculuğa çıkar. Aslında bu adam bölgenin en tehlikeli kişisidir. Güzel kovboyumuzu Raquel Welch canlandırıyor. Hannie'in asıl derdi ise kocasının katillerini bularak tek tek intikam almak ve huzura ermektir. Burt Kennedy'nin yönetmenliğini yaptığı Dram tadında ki Western filmini türkçe dublaj olarak seyredebilirsiniz. Kadın kovboyun maceralarının ardı arkası kesilmiyor ve yanında ki sert adam ile birlikte çalışmalara başlayarak silah kullanmayı ve ata binmeyi de öğreniyor.
0 Yorum    5.077 İzlenme     Tarihi :16 Ağustos Direk izle

Jumanji

İki kardeş evde otururken canları sıkılır ve çatıya çıkarlar. Çatıda eski bir kutunun içinde bir oyun bulurlar. Basit sıradan bir masa üstü oyunu gibi gözüken bu oyunu aşağı indirirler. Milyoner ya da monopoli tarzına benzeyen bu oyunu açtıklarında içinden bir adam çıkar. 25 yıldır bu oyun kutusuna hapsolmuş olan Alan Parris hayata tekrar döner fakat onunla birlikte eski çağdan kalma bazı dinazor ve hayvanlarda gelir. Oyunu kapatmak ve bu egzotik hayatı bitirmek için oyunun son oyuncusunu bulmak zorundadırlar. Bu kişi ise Robin Williams'ın arkadaşı Judy'dir. Oyunu Judy'e götürerek zarları atmasını isterler fakat kabul ettirmesi zor olacaktır. Maymular, gergedanlar, devasa filler ve bir çok yırtıcı hayvanın şehir de dolaşmasını engellemeye çalışan genç arkadaşlarımızın maceraları oldukça keyifli. Güzel bir aile ve bilim kurgu filmi olan Jumanji küçükten büyüğe herkesin izleyebileceği bir filmdir.
0 Yorum    155 İzlenme     Tarihi :16 Ağustos Direk izle

Gece Gözcüsü

Angela adındaki karakterin öz annesi, çok mutlu ve sorunsuz görünmesine rağmen bilinmeyen bir neden üzerine bileklerini kesip hayatına son vermiş, ölü bulunmuş ve hayatını kaybetmiştir. Acısını dindirmek için bir yardımcı grubunun toplantılarına gitmeye başlayan Angela, burada kendisiyle aynı durum içerisinde olan Brian ile tanışmaktadır. Kısa süre sonrasında ise bağlantılarının hiçbir şekilde tesadüf olmadığını anlar. Angela’nın intihar eden öz annesi ve Brian’ın öz babası ölümlerinden önce aynı hastanede işçi olarak çalışmaktadır. Geçen zaman sonra ise gece yarısı kendilerine gönderilmiş olan, korkunç ve inanılmaz görüntüleri bulunan cd alır. İki karakterinde hareketleri ailesi bir sapık tarafından her saniye izlenmekte, her hareketleri ise kamera ile kaydedilmekte. Peş peşe çoğalan intiharların da bir rastlantı olmadığını fark eden iki genç ise hayatlarını kötüye sokan bir seri kati ile karşılaşacaklardır ve saklanacak da hiçbir yerleri yoktur.
0 Yorum    585 İzlenme     Tarihi :4 Ağustos Direk izle

Muhteşem Kahramanlar

Muhteşem Kahramanlar filminin Orijinal adı - The League of Extraordinary Gentlemen olup konusu şöyle geçmektedir; İnsanların hiç görmediği fakat olduğunu düşündüğü Süper Kahramanlarda oluşan bir grup vardır ve bu grubun başında aşırı macera tutkusu ile bilinen Allan Quatermain yer alır. Süper Kahramanlar halk tarafından sevilir nedeni ise Dünya barışı için çalışmalarıdır. Fakat insanlığı tehdit eden bir durum oluşur ve Süper Kahramanlar'ın dünyayı kurtarması için zamanları çok azdır. Macera ve Aksiyon sahneleri ile dolu Muhteşem Kahramanlar filmini nefesinizi tutup izleyeceğinize emin olabilirsiniz.
0 Yorum    1.265 İzlenme     Tarihi :3 Ağustos Direk izle

Management – Aşk Yönetimi

2008' de vizyona giren ABD yapımı olan ve Komedi ile Romantik türlü Aşk Yönetimi filmini Stephen Belber çekmiştir. Mike ailesinin olan Arizona' da işletimi süren bir otelde kalır. Otelde tanıştığı birisiyle alkol içerek sohbetleri koyulaşır ve geçen zamanda kendilerini ülke turunda görürler. Mike yaşamdan bir beklentisi olmayan ve hayal dünyası geniş birisidir. Sue' nin iş yerinin bulunduğu Marland' a seyahat eder. Ama Sue' nin büyük uğraşlar sonrasında kurduğu dünyasında Mike giremeyecektir. Bu ikili düşündüklerinden başka bir iş yapmazlar ve zaman geçtikçe ikisininde birbirlerinin yanında olması gerektiğinin farkına varırlar. Filmin başrollerinde, Jennifer Aniston, Woody Harrelson, Steve Zahn, Fred Ward ve Gavin Bristol' da yer almaktadır.
0 Yorum    3.496 İzlenme     Tarihi :2 Ağustos Direk izle

Er Ryan’ı Kurtarmak

Yaşanan II. Dünya Savaşı ile birlikte adeta bütün dünya yas'a boğulur. Bu zamanlarda 3 oğlununda aynı günde ölüm haberini duyan anne, hayatta olduğunu düşündüğü 4. oğlunun yaşadığını duymak ister. Her türlü sıkıntı ve tehlikeyi göze alarak Amerikan ordusu annenin son oğlunu kesin bir şekilde kurtarmak ister. Çocuğu bulmak için arama çalışmalarına hız kesmeden devam eden askerler her yerde ona ait izleri bulmaya çalışır. Tom Hanks ve Vin Diesel gibi usta oyuncuların baş rollerini paylaştığı bu muhteşem yapıt vizyon tarihi üzerinden seneler geçmesine rağmen en iyi filmlerin başında geliyor.
0 Yorum    539 İzlenme     Tarihi :1 Ağustos Direk izle

Hayat Güzeldir

İtalya'da tanınan ve orada eski yaşayanlardan, huzurlu ve sakin bir yaşamı olan Guido, bir kitapçılık yaparak hayatını kazanır. Civar şehirde yaşayan alımlı ve güzel bir kadın ile tanışarak hayatını birleştirir. İlerleyen zamanlarda bir oğlu olur ve Alman güçleri ülkeyi silah gücüyle ele geçirmek istene kadar mutlu birliktelik içinde yaşamını sürdürürler. Ailesinin dağılmaması için ve erkek çocuğunun Yahudi cemiyetine katılmaması için Guido, elinden gelen her şeyi yapacaktır. Gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında gösterilen Hayat Güzeldir filmi sinema severler tarafından 8.8 puan alarak uzun süre yerini koruyacağa benziyor.
0 Yorum    602 İzlenme     Tarihi :1 Ağustos Direk izle

İntikam Ateşi – A Man Apart

Silahşörler lakabıyla anılan iki sert polis Birleşik devletler adına uyuşturucu şebekelerini yakalamak için çalışırlar. Vin Diesel ve Larenz Tate'nin canlandırdığı aksiyon ve suç filminde iki ajanın mücadelesi anlatılıyor. Memo Lucero'nun yakalanması üzerine hapishaneye atılır. Fakat Lucero'nun tutuklanması ile birlikte Diablo isminde ki bir serseri ortaya çıkar. Diablo'yu yakalamak isteyen Sean Vetter ve ortağı Hicks'den kaçan Diablo yakalanmamak için Vetter'in karısını kaçırır. Bu iş polis meselesinden çıkarak bir aile olayına dönüşür ve Vin Diesel bu adamı yakalamak için canını dişine takar. Hayatında kaybedecek hiç bir şey olmayan Vetter bu azılı suçluyu yakalamak için her şeyi yapar. İntikamını almak için hiç bir şey onu durduramaz. Polisler Vetteri durdurmak isteseler dahi onu bu yoldan kimse geri döndüremez. Aksiyonun doruk noktalarda olduğu intikam ateşi filmini kaçırmayınız.
1 Yorum    4.697 İzlenme     Tarihi :29 Temmuz Direk izle

Gomorra – Türkçe Dublaj

Gomorra en iyi mafya filmlerinin arasında yer alırken, Napolili' ye benzeyen bir örgüt olan Camarro ile başa çıkabilecek kadar cesur olan ülkesi İtalya' da bir gönüllü seçilen Roberto Saviano' nun kitabından düzenlenmiştir. Gamorra, kötü ve sıkıntılı evrenin, milyonlarca ölümün, bilinmeyen sayıda suç işleyenler Camorra için çalışan beş adamı aynı yola çıkaran bir dehşetin öyküsü. Kandıran ve etkileyici biçiminde çekimi yapılan Gamorra, acımasız örgütler hariç İtalya' da, uyuşturucu ve çöpçülük gibi çeşitli işler haricinde siyaset ile finanslarda pislik içine gireceği gözüküyor. 2008 İtalya yapımı olan dram ve suç türlü filmi Matteo Garrone yönetmiştir.
0 Yorum    1.435 İzlenme     Tarihi :28 Temmuz Direk izle
12345...10...
Filmiizle.Tv Güvencesiyle VideoSitesi.Tv de Eğlenceli Video izle En iyilerden Vazgeçme.