Eski Filmler

Elim Belim Bağlı – Türkçe Dublaj

Matt çok çabuk birine bağlanan ve aşık olan birisidir. En son ayrıldığı kız arkadaşı ile anıları unutmakta zorlanır ve bir daha kimseyle birlikte olmak istemez. Aşk acısını ve ayrılık üzüntüsünü unutmak ister fakat bunu bir türlü yapamaz. Arkadaşları ona başka bir kızla yatması gerektiğini ve eski kız arkadaşını bu şekilde unutabileceğini söylerler. Fakat Matt bunu denediğinde karşısında ki kızı eski kız arkadaşı olarak hayal eder ve her zaman işleri batırmayı başarır. Hayati bir karar alan aşk acısı çeken erkek 40 gün 40 gece hiç kimseyle birlikte olmayacaktır. Kendini zapt etmek için elinden geleni yapsa da karşısına çıkan Erica isimli güzel bayan bu oyunu bozmayı başarır. Komedi ve romantiğin doruklarını yaşayacağınız bu efsane film elim belim bağlı 2002 yılı yapımıdır. M.Lehmann'ın yönettiği ve Rob Perez'in senaryosunu yaptığı filmin kitapları da bulunuyor. Imdb puanı 6.4 olan ABD yapımı 40 gün 40 gece sevişme yok eserinin baş rollerinde ise J.Hartnett ve S.Sossamon yer alıyor.
0 Yorum    44 Kere İzlendi     Tarihi :26 Temmuz Direk izle

Magnifico – Türkçe Dublaj

Dram tadında harika bir film izlemek istiyorsanız Magnifico tam da size göre. 2003 yapımı film bugüne kadar toplam 30'u geçik ödüle sahip. Yoksul ve varoş tarzı bir mahallede hayatını sürdüren bir çift artık kötü yaşam şartlarından dolayı umutları neredeyse bitmiştir. Çünkü yoksul çiftin kızları beyin felci olmuştur. Okula giden diğer çocuklarının ise bursu kesilmiş ve maddi sıkıntıdan dolayı okuyamamaktadır. 3.Çocukları olan Magnifico ise okula pek meraklı değildir. Magnifico dürüst ve çok iyi kalpli bir çocuktur. Esmer orta boylu ve tatlılığı ile kendinden büyük bayanlar tarafından her görüldüğü yerde çağrılır. Magnifico'yu seven bir çok ablası vardır. Ama o bir tek büyük annesini sevmektedir. Büyük annesi bir gün fenalaşarak hastaneye kaldırılır. Hastanede baba annesine mide kanseri olduğu söylenince tüm aile perişan olur. Karmaşık ve üzücü olayların yanı sıra ailenin geçinmesi de gerekmektedir. Fakat Mag fakir olmalarının farkında olsa bile bu durum karşısında kendisini üzmemeye çalışır ve ailesine destek olmak ister. Ufak bir çocuğun kötü şartlarda neler yapabileceğini Magnifico izleyip görebilirsiniz.
0 Yorum    60 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Sevginin Gücü

Yaşamına NewYork' ta yakınları ve ailesi ile devam eden 12 yaşındaki Mathilda, aile bireylerinde hiç hoşlanmaz. Matilda için ailesi içinde varsa yoksa kendinden küçük olan kardeşine aşırı düşkünlüğü vardır ve onu çok sever. Babası karanlık işler içindedir, uyuşturucu batağına bulaşır bu nedenle Uyuşturucu çetesi aileyi öldürmek için peşine düşer. Uyuşturucu Mafyası yaşadıkları evi tespit eder. Aile fertlerini tek tek öldürürler bu esnada dışarıda olan Mathilda belkide hayatının en şanslı günündedir, aile fertleri yaşamını yitirmiş olsa da o hayatta kalmıştır. Mafyanın kendisini bulamaması için Leon isimli bir adamın evine sığınır. Ancak soğukkanlı katil olan Leon arkadaşlık, dostluk ve babalık ona ne kadar uzak olsa da Mathilda' ya karşı içinde sevgisi vardır ve ona zarar gelmemesi için kol kanat gerer. En İyi filmler arasında olan Sevginin gücü siz izleyicilerimiz için Türkçe Dublaj olarak hazırlanmıştır.
0 Yorum    28 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Geçmişin Gölgesinde – American History X

Amerika da yaşayan beyaz bir ailenin 1990'lı yıllar da ki ırkçılık mevzularının anlatıldığı hikayeden esinlenerek yapılan filmi Tony Kaye yönetiyor. Derek isimli asabi bir genç çok çabuk öfkelenebiliyor ve bu öfkesini kontrol edememektedir. Yaşadığı semtin beyaz gençlerine liderlik yapan Derek, beyaz insanlarında siyahlar gibi özgür ve rahat olması için elinden geleni yapmaktadır. Bir basketbol maçı düzenleyerek siyahlara karşı beyazlar maç yaparlar ve maç sonunda basketbol sahasını kazanan alır derler. Bu şekilde işler yaparak beyaz insanlara siyahlar arasında yer açmakta kararlıdır. Çok zeki olan Derek bazen bu zekasını pis işler içinde kullanır. Evine girmek isteyen hırsızı ve arabasını çalmak isteyen hırsızı yakalayınca hırsına yenik düşer ve onları öldürür. Hapse girip çıktıktan sonra ki hayatını ve hapis yaşantısını anılar şeklinde gözden geçiren çete liderinin artık tek bir sorumluluğu vardır. Ailesi için çaba sarf eder çünkü annesi ölmek üzeredir. Aynı zamanda kendisi gibi son derece kurnaz olan kardeşinin de okul hayatını takip etmeye başlar. American History X yani Türkçe ismiyle Geçmişin Gölgesinde filmi 10 üzerinden 9'luk imdb puanı ile izlenmesi gereken filmler arasına yer alan bir baş yapıttır. Baş rollerinde ise Edward Norton ve Furlong yer almaktadır. Dram ve suç tarzı olan 1998 ABD filmini kaçırmayınız.
0 Yorum    28 Kere İzlendi     Tarihi :25 Temmuz Direk izle

Yeşil Yol – Türkçe Dublaj

Ceza evinde görev yapan Paul Edgecomb isimli adam mahkumların çokta hoşuna gitmeyen bir gardiyandır. Bunun sebebi ise idam cezası alan mahkumlar idam edilmek üzere Paul Edgecomb eşliğinde, içinde elektrikli sandalyelerin olduğu ölüm odasına götürmek üzere koğuşlarına gelmesidir. Uzun seneler boyunca Yeşil Yoldan farklı suçları olan idam mahkumlarını götüren Edgecomb idam cezası olan John Coffey' dan etkilendiği kadar hiç bir mahkumdan etkilenmez. Coffey'nin küçük çocukları ve kızları öldürmek suçundan idam cezasına çarptırılır. Coffey görünüm olarak herkesin çekindiği bir fizik yapısına sahip olsa da, özünde aşırı duygusal bir kişiliktir. Coffey'de farkında değildir fakat bazı üstün yeteneklere sahiptir. Coffey ile dost olan gardiyan hiç olmadık mucizevi olaylar olacağına inanmaya başlar. En iyi filmler arasında yıllardır yer kaybetmeyen Yeşil Yol filmini Türkçe Dublaj seyretme olanağına sahipsiniz.
0 Yorum    104 Kere İzlendi     Tarihi :24 Temmuz Direk izle

Çağrı

İslam dinini araştıran ve tarihçesini anlatan kişilerin Cahillik dönemini anarken hoşlandıkları zamandayız. Rivayetlere göre Mekke şehrin tanınmış kişileri tarafından uygunsuz yönetimi ile kölelik ve alkol almış başını gidiyordu. Yeni doğan kız çocuklar canlı olarak toprağa gömüldüğü acıması olmayan bir zaman. Kölelik ve cehalet almış başını giderken Hz. Cebrail, Allah tarafından görevlendirilip, Hz. Muhammed (S.A.V) efendimizi ziyarete geliyor. Peygamber efendimize yaratanın ALLAH (C.C) olduğunu ve kendisini elçi olarak seçtiğini anlatıyor. Peygamber efendimize zalimler tarafından yönetilen düzene son vermesini ve İslamiyeti yaymasını söylüyor. Allahu Teala'dan inen bir ayet, Peygamber efendimizin bir ordu kurmasını ve Mekke güçlerine karşı savaşmasını emrediyor. Efendimizin kurduğu ordu daha önce savaşmamış olmasına karşı Bedir Savaşında galip geliyor. Daha sonra yaşanan Uhud savaşının ardından 10 senelik barış için anlaşma yapılıyor. Bu sürenin her saniyesinde dinimiz İslamiyet yayılıyor, Arap topraklarında yaşayanlar Hz. Muhammed'in Allah'ın elçisi olduğunu ve Allah'dan başka İlah olmadığını öğreniyor. Film efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) şahsını göstermeden, Dinimizin doğuşunu ve nasıl yayıldığı anlatılıyor. Dünya üzerinde yaşayan Müslümanlar tarafından büyük beğeni toplayan anlamlı ve muhteşem bir yapıt.
0 Yorum    98 Kere İzlendi     Tarihi :24 Temmuz Direk izle

Magnolia – Manolya

San Fernando Valley'de geçen film'de aslında sıradan bir gün yaşanmaktadır. Fakat bu gün ölmek üzere olan bir baba ile karısı. Kayıplara karışmış olan bir çocuk ve aşktan gözü kapanan bir polis. Bir program sunucusu ve ünlü bir oğul ile yabancı bir kız bu filmi parça parça hikaye olarak anlatıyor. Hikayelerin birleşmesi ile oluşan dram tadında ki film normal filmlerden oldukça sıra dışı. 8.0'lık İMDB puanı ile 188 dakikalık bu uzun film 3 Dalda Oscar adayı ve 22 ödül'e sahiptir. 37 milyon dolar bütçesi ile Manolya filmi orijinal adıyla Magnolia ayrıca 35 dalda da adaylık almıştır. 2000 yılı yapımı ABD filminin yönetmen koltuğunda Paul Thomas yer alıyor. Birbirinden farklı bu insanlar bir günün nasıl bittiğini anlatıyor. Günün sonunda ise olacak olay olağanüstü diyebiliriz. Aslında bu insanlar birbirinden o kadar da bağımsız değildir. Manolya filmini izleyip rastlantıların şans mı tesadüf mü yoksa bilerek mi olduğunu çözümleyebilirsiniz. Milyon Dolarlık Filmleri çok daha küçük bütçeler ile sizlere sunan film siteleri düşünün ki bu hizmet için sizden ücret almıyor. Gerçekten inanımaz bir fırsat olan bu durumdan her zaman faydalanmak veya hd filmler izlemek için iyi bir Hd Film Sitesi ile bağlantınızı koparmayın diyoruz.
0 Yorum    1.778 Kere İzlendi     Tarihi :7 Temmuz Direk izle

Tomb Raider – Yaşamın Kaynağı

2001 yılında çıkan Angelina Jolie’in Lara Croft’u canlandırdığı filmin devam niteliğinde olan Yaşamın Kaynağı filmi 29 Ağustos 2003 yılında vizyona girmiştir. Tomb Raider 2’de de yine Lara Croft’u Angelina Jolie canlandırıyor. Aksiyon ve macera dolu bu film AD, Japonya, Almanya ve İngiltere’de geçmektedir. Çünkü Lara Croft değerli bir malzeme için neredeyse tüm dünyayı dolaşıp peşinden gidiyor. Güzel ve çekici kahranamanımız Lara Croft yani Angelina Jolie çok değerli ve gizemli bir malın bulunması görevine atanıyor. Dünyanın en ücra köşelerine giden Lara bu malı bulmak zorundadır. Önceki filminde olduğu gibi motosiklet ve at yerine bu filmde jetler kullanılmıştır. İlk filmde Lara Croft değerli 2 parça taşı bulmuştur ve bu taşları birleştirince mükemmel bir güç onun olmuştur. Lara Croft İngiliz soylu bir ailenin kızı olmasına rağmen o rahat bir hayatı seçmemiştir. Çünkü L. Croft aksiyonu ve macerayı sevmektedir. 2.Filmde ise Lara Croft Çin mafyalarına karşı savaşmaktadır. Çünkü bu değerli malın peşinde aynı zamanda Çinlilerde vardır. Yaşamın kaynağı filmi ilk filme göre daha az hasılat kazanmıştır. 1 ödül ve 2 adaylık alan bu filmin yönetmen koltuğunda Jan de Bont yapmaktadır.
0 Yorum    1.987 Kere İzlendi     Tarihi :6 Temmuz Direk izle

İhanetin Bedeli İzle

Mutlu ve huzurlu bir yaşantısı olan ailenin hayatı, kızlarının kaçırılmasıyla kabusa dönüşür. Psikopat fidyeci, evi yakından takip ettiği için aile korkudan polise haber bile veremiyordu. Kızlarını bu manyağın elinden kurtarabilmek için fidye vermeyi kabul eden aile, fidyeci ile temasa geçer. Fakat, fidyeciden aldıkları cevapla neye uğradıklarını şaşırırlar. Fidyeci, aileden bu zamana kadar kazandığı her şeyi ve bunun yanı sıra birini öldürmelerini ister. Bu istek karşısında şok olan aile fertleri, kızlarını kurtarabilmek için fidyeci psikopatla büyük bir kumar oynayacaklardı.
0 Yorum    2.456 Kere İzlendi     Tarihi :17 Haziran Direk izle
12345...10...