Fragmanlar

Günah Şehri – Uğruna Ölünecek Kadın

Frak Miller'in efsane senaryosunu yönetmen Robert Rodriguez filme çevirmiştir. Aksiyon ve dramın hat safhada olduğu Günah Şehri filminin ikincisidir. 2014'ün Ağustos ayında seyircisi ile buluşan filmin fragmanı yayınlandı. Günah Şehri: Uğruna Ölünecek Kadın filmini izlemek istiyorsaız 22 ağustosu beklemeniz gerekmektedir. Filmin konusu ise koyu bir gece vakti Dwight yaptığı pis ve kötü işleri düşünürken kendisini nasıl düzeltebileceğini de hesaplamaktadır. Fakat hayata sıfırdan başlamak istese de geçmişi onun peşini bırakmaz ve cehennemin içinde boğulup kalır. Kendi sorunları ile boğuşurken düşünmesi gereken diğer şey ise tek aşkı olan Ava'dır. Ava, güçsüz ve bitkin adamın en zor gününde çıkıp gelecektir ve onu yeniden hayal kırıklığına uğratacaktır. Çünkü sevdiği kadın başka birisiyle evlidir. Ava'nın eşi çok zengin ve güçlü olan Damien Lord'dur. Fakat Ava eşinden ve onun korumalarından kurtulmak için Dwight'e sığınır. Aşkı için kendisini tehlikeye atan ve canını hiçe sayan bu adamın hikayesini izlemenizi tavsiye ediyoruz. Baş rollerinde J.Brolin, Eva Green, Jessica Alba gibi çok ünlü yabancı isimler yer alıyor.
0    772 İzlenme     Tarihi :14 Ağustos 17:26 İzle

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı

Cesur ve korkusuz cücelerin evlerini geri alma istekleri ve ejderha'nın hükmettiği hazineye tekrar kavuşabilecekleri merak konusuydu. Serinin son filmi 2014 Aralık ayında seyirci ile buluşuyor. Daha önce ki ismiyle Hobbit: Gittim ve Döndüm olarak bilinen filmin adını serinin yönetmeni olan Peter Jackson değiştirdi. Hobbit: Beş Ordular Savaşı olarak değiştirilen filmin yönetmeni resmi olarak bir açıklama yaparak filmin adının neden değiştirildiğini belirtti. Gittik ve Döndüm kitabında Erebor'un işgalini ve tekrar ele geçirilmesini anlatılıyordu. Bilbo'nun buraya gidişi ve Erebor'un sırrı hobbit 2 filminde anlatılıyordu. Bu yüzden filmin adı değiştirilerek The Hobbit: The Battle Of The Five Armies olarak değiştirilmiştir. Çünkü filmde toplam 5 farklı ordu savaşa gidecektir. Savaşın amacı ise Bilbo ve kral başta olmak üzere Gandalf'ın yardımıyla Erebor'da ki hazineye ulaşmaktır. Fakat Orc'lar ve ejderha buna engel olacaktır. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk ve Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları filmini izleyenler hobbit serisinin 3.filmi olan Hobbit: Beş Ordunun savaşını 17 Aralık 2014'de izleyebilecek. Hobbit 3 Filminin orjinal fragmanını izleyebilirsiniz. Peter Jackson'ın yönetmenliğini ve yapımcılığını yaptığı fantastik ve savaş tadında ki Yüzüklerin efendisi filminin devamı niteliğinde ki cücelerin maceralarını kaçırmayın.
0    3.128 İzlenme     Tarihi :12 Ağustos 13:34 İzle

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
0    46.141 İzlenme     Tarihi :6 Ağustos 18:50 İzle

Arınma Gecesi – Anarşi

The Purge Filminin devam niteliğinde olan Anarşi filminin yönetmenliğini ve senaryosunu yine James Demonaco yapıyor. Yılda sadece 12 saat boyunca bir gece tüm suçların serbest olduğu ve yasal olmayan her şeyin yapılabileceği olduğu lanet bir gece yaşanıyor. Hırsızlık, ölüm, gasp, tecavüz ve diğer bütün suçların 12 saat boyunca rahatça işlenebileceği bir gece olan Arınma Gecesinin 1.filminde Sandin ailesinin korku dolu hikayesi anlatılıyordu. Hayatta kalmaya çalışan Sandin ailesi aksiyon dolu olaylar yaşayarak mücadele ediyorlardı. Anarşi filminde ise akşam yemeğinden sonra evlerine dönmek isteyen bir ailenin arabalarının benzini biter ve yolda kalırlar. Eve varamayan ailenin çocuğu anarşistler tarafından öldürülür. Babası Leo oğlunun intikamını almak için ailesini güvenli bir yere götürdükten sonra dışarı çıkar ve katilleri öldürmek için yemin eder. Kızı ve eşi ise evde saklanırken evleri ateş altına tutulur. 9 milyon dolarlık bütçesi ile film heyecanla bekleniyor. 18 Temmuz'da seyircisi ile buluşacak olan film ABD'de geçiyor. Filmin baş rollerinde ise Frank Grillo, Z.Gilford ve C.Ejogo yer alıyor. Korku dolu Anarşi filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz.
1    6.972 İzlenme     Tarihi :8 Temmuz 14:56 İzle

Transformers Kayıp Çağ

Decepticon'lar ile Autobot'lar arasında yaşana savaşların üstünden tam 4 sene geçmiştir. Bu savaşlar sırasında Chicago eyaleti yanmış ve yıkılmıştır. Binlerce insanın öldüğü bu savaşta zafer insanların olmuştur ve insanlık devam etmektedir. Bu savaşa tanık olan insanlar acılarını dindirmeye çalışırken bir taraftan da ABD yetkilileri Autobotlar için toplatma emri vermiştir. CIA'da özel bir grup oluşturularak kalan transformer'ları toplama kararı çıkartılır. Teksas'ın bir kasabasında hurda araçları alarak parçalayıp satan bir tamirci ola Cade Yeager'ın eline daha önce hiç görmediği büyüklükte bir kamyon düşer. Çocukları bu işi bırakması ve kendisine daha iyi bir iş bulması gerektiğini söyler babaları Yeager'a. Fakat Yeager bu işi yapmayı sever. Fakat Yeager'ın eline geçen son hurda kamyonet aslında bir kamyonet değildir. O aslında yaralı Optimus Prime'dir. Optimus'un sinyallerini alan CIA Tim'i sinyalin geldiği bölge olan Teksas'a hareket ederler. CIA'nın gelmesi ile birlikte C.Yeager'ın başı belaya girer. C.Yeager Optimus'u CIA ekibine vermemekte direnir. Çünkü dünya tehlike altındadır ve Optimus'u Chicago'ya götürmeli ve orada ki diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Dünya’ya yaklaşan ve insanlığın kökünü kazımak isteyen düşmanlar ile savaş kaçınılmazdır.
2    27.450 İzlenme     Tarihi :1 Temmuz 15:54 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.