Fragmanlar

Arınma Gecesi – Anarşi

The Purge Filminin devam niteliğinde olan Anarşi filminin yönetmenliğini ve senaryosunu yine James Demonaco yapıyor. Yılda sadece 12 saat boyunca bir gece tüm suçların serbest olduğu ve yasal olmayan her şeyin yapılabileceği olduğu lanet bir gece yaşanıyor. Hırsızlık, ölüm, gasp, tecavüz ve diğer bütün suçların 12 saat boyunca rahatça işlenebileceği bir gece olan Arınma Gecesinin 1.filminde Sandin ailesinin korku dolu hikayesi anlatılıyordu. Hayatta kalmaya çalışan Sandin ailesi aksiyon dolu olaylar yaşayarak mücadele ediyorlardı. Anarşi filminde ise akşam yemeğinden sonra evlerine dönmek isteyen bir ailenin arabalarının benzini biter ve yolda kalırlar. Eve varamayan ailenin çocuğu anarşistler tarafından öldürülür. Babası Leo oğlunun intikamını almak için ailesini güvenli bir yere götürdükten sonra dışarı çıkar ve katilleri öldürmek için yemin eder. Kızı ve eşi ise evde saklanırken evleri ateş altına tutulur. 9 milyon dolarlık bütçesi ile film heyecanla bekleniyor. 18 Temmuz'da seyircisi ile buluşacak olan film ABD'de geçiyor. Filmin baş rollerinde ise Frank Grillo, Z.Gilford ve C.Ejogo yer alıyor. Korku dolu Anarşi filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz.
0 Yorum    5.338 Kere İzlendi     Tarihi :8 Temmuz Direk izle

Transformers Kayıp Çağ

Decepticon'lar ile Autobot'lar arasında yaşana savaşların üstünden tam 4 sene geçmiştir. Bu savaşlar sırasında Chicago eyaleti yanmış ve yıkılmıştır. Binlerce insanın öldüğü bu savaşta zafer insanların olmuştur ve insanlık devam etmektedir. Bu savaşa tanık olan insanlar acılarını dindirmeye çalışırken bir taraftan da ABD yetkilileri Autobotlar için toplatma emri vermiştir. CIA'da özel bir grup oluşturularak kalan transformer'ları toplama kararı çıkartılır. Teksas'ın bir kasabasında hurda araçları alarak parçalayıp satan bir tamirci ola Cade Yeager'ın eline daha önce hiç görmediği büyüklükte bir kamyon düşer. Çocukları bu işi bırakması ve kendisine daha iyi bir iş bulması gerektiğini söyler babaları Yeager'a. Fakat Yeager bu işi yapmayı sever. Fakat Yeager'ın eline geçen son hurda kamyonet aslında bir kamyonet değildir. O aslında yaralı Optimus Prime'dir. Optimus'un sinyallerini alan CIA Tim'i sinyalin geldiği bölge olan Teksas'a hareket ederler. CIA'nın gelmesi ile birlikte C.Yeager'ın başı belaya girer. C.Yeager Optimus'u CIA ekibine vermemekte direnir. Çünkü dünya tehlike altındadır ve Optimus'u Chicago'ya götürmeli ve orada ki diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Dünya’ya yaklaşan ve insanlığın kökünü kazımak isteyen düşmanlar ile savaş kaçınılmazdır.
0 Yorum    21.274 Kere İzlendi     Tarihi :1 Temmuz Direk izle

Arınma Gecesi 2

Arınma Gecesi Filmi ile muhteşem bir çıkış yakalayan başarılı yönetmen James DeMonaco, Filmin 2. serisi olan Arınma Gecesi: Anarşi filmi ile izleyenleri yine kendine hayran bırakacak gibi gözüküyor. Arınma Gecesi: Anarşi Filminde; Yeni evli bir çift, tatil dönüşlerini tam da Arınma gününe göre ayarlamışlardı. Ne var ki, çiftin araçları tam da Arınma gecesinin başlamasına saatler kala köprüde bozulup kalacaktı. Dakikalarca aracı çalıştırmaya uğraşan çiftimiz, aracını çalıştıramayacak ve Arınma gecesi başlamadan evlerine yürümek zorunda kalacaklardı.
0 Yorum    5.364 Kere İzlendi     Tarihi :20 Mayıs Direk izle

Nymph İzle

2014 Sırbistan yapımı olan Nymph filminin yönetmenliğini Milan Todorovic üstlendi. Gerilim ve Korku filmi izlemek isteyenlerin büyük merakla beklediği filmlerden biri olan Nymph filminde; Tatil için Sırbistan'ın ıssız bir adasını tercih eden üniversiteli gençler, adaya ayak bastığından itibaren burada kötü bir şeyler olacağı hissini sezerler. Tarihi bir yapının içerisinde gezintiye çıkan gençler, meydandaki kuyuya doğru bakarlarken siyahlar içerisine saklanmış ve balık kuyruğu olan bir kişinin elindeki kovayla insan kemikleri ve kanlarını kuyuya döktüğünü görürler. Gençler bu yaratığın ne olduğunu sezmeye çalışırken, kendilerini gezintiye çıkaran yaşlı adamdan gerçeği öğrenecekler ve bu harabe yerden sağ çıkabilmek için her yolu deneyeceklerdi.
0 Yorum    2.868 Kere İzlendi     Tarihi :20 Mayıs Direk izle

Jinn İzle

Jinn Filminde; Yeni evlenen Shawn eşi Jasmine ile mutlu ve huzurlu bir hayat sürmekteydi. Oldukça başarılı bir kariyeri olan Shawn, bir gün kendisine gelen esrarengiz bir mesajla şoke olur. Mesajda Shawn'ın ailesinin soyundan gelen bir lanet onunda peşini bırakmayacak ve onu yakalayacaktı. Bu lanete yakalanmamak için her yolu deneyecek olan Shawn'ın işi çok zordu.
0 Yorum    8.991 Kere İzlendi     Tarihi :17 Mayıs Direk izle

Anormal Aktivite

Komedi filmi izlemek isteyenlerin büyük merakla beklediği filmlerden biri olan Anormal Aktivite filminde; Malcolm ve Kisha sonunda hayal ettikleri eve taşınmışlardı. Fakat, bu evde yalnız değillerdi. Taşındıkları yeni evde yıllar bir iblis yaşamış ve bu eve taşınan kimseye huzur vermemişti. Yıllar sonra böyle bir eve sahip olan Malcolm ve Kisha çifti evi terk etmek yerine şeytanı bu evden kovmak isteyecekler ve ortaya birbirinden komik olaylar çıkacaktı.
0 Yorum    3.576 Kere İzlendi     Tarihi :24 Nisan Direk izle

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
0 Yorum    36.159 Kere İzlendi     Tarihi :11 Nisan Direk izle

Büyüler Evi Sihirbaz Kedi İzle

Büyüler Evi Sihirbaz Kedi Filminin konusu; Evin küçük sevimli kedisi ailesi tarafından uzak diyarlara götürülür ve burada kaderine terk edilir. Küçük kedi hiç bilmediği bu diyarda ne yapacağını bilmez ve en yakınındaki eve sığınmak ister. Bu evdeki canlılarla kısa sürede uyum sağlayan ve kendisini evinde gibi hisseden genç kedi, ev sahibinin rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmasıyla yeniden sokağa atılma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Amcasının hastaneye kaldırılmasını fırsat bilen yeğeni evi biran önce başkalarına satmak ister. Evin satışını engellemek için genç kedi ve arkadaşları bu evde garip sesler çıkartıp bazı şeyleri kırıp dökmeye başlayınca bu evi büyülü ev olarak duyurmayı başarır ve evi kimseye sattırmazlar. 3 Boyutlu film izlemek isteyenlerin büyük keyifle izleyeceği Büyüler Evi Sihirbaz Kedi filmini sitemizden HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.
0 Yorum    9.285 Kere İzlendi     Tarihi :25 Mart Direk izle

X-Men Geçmiş Günler Gelecek

Soluksuz bir Film izlemek için Arkanıza yaslanın. X-Men filmi ile iyi bir çıkış yakalayan Bryan Singer filmin yeni serisiyle yine hayranlarının karşısına çıkıyor. X-Men Geçmiş Günler Gelecek izleyenleri kendisine hayran bıraktı ve filmin fragmanı izlenme rekorları kırdı. James McAvoy, Michael Fassbender ve Hugh Jackman'in baş rollerini paylaştığı X-Men Geçmiş Günler Gelecek filminin konusu; Evrende insanlar ve tüm canlılar için oluşacak önemli bir gelişmeyi engellemek için tüm X-menler zamana yolculuk yapacaktı. Amaçları zamanda yolcululuk yaparak tüm tehlikeleri önlemek ve insanoğlunun geleceğini kurtarmaktı. X-men izlemek isteyenler sitemizden X-men serisini indirmeden izleyebilirler.
0 Yorum    98.491 Kere İzlendi     Tarihi :20 Mart Direk izle