Korku Filmleri

Son Durak 5 – Final Destination 5

Alışılmış hikayesi ile yeniden soluksuz izleyeceğiniz yeni bir film Son Durak 5 filminin baş rollerinde Nicholas D'agosto ve Emma Bell yer almıştır. Yönetmeliğini Steven Quale'nin üstlendiği film hakkında izleyicinin yorumları oldukça olumludur. Filmde; Ölüm çemberine yakalanmış genç bir adam diğer kurbanlar gibi lanetlenmiş ve geleceği görme yetisine sahip olmuştur yaşayacaklarını ve arkadaşlarının acı ölümlerini önceden gören genç adam, uzun bir mücadeleden sonra ölümden kaçışın olmadığını ve son durağın ölüm olduğunu anlayacaktır. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :22 Ekim 14:44 İzle

Cin – Djinn

Birleşik Arap Emirlikleri'nin ilk fantastik gerilim-korku filmi olma özelliği taşıyan Djin filminin yönetmenliğini Tobe Hooper üstlenmiştir. Filmde; Yakın zamanda evlenen ve oldukça mutlu olan Salama ve Khalid genç ve toy bir çifttir. Amerika'da yaşayan genç çift, lüks bir yaşantı sürmek ve rahata kavuşmak için Amerika'nın karışık sokaklarından kaçarak Al Jazeerah Al Hamra bölgesinde büyük ve lüks bir daireye taşınırlar. Fakat Salama ve Khalid'in bu bölge hakkında bilmedikleri şeyler vardır. Zira bu bölge uzun zamandır kötü ruhların elindedir. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :22 Ekim 14:27 İzle

Asla Yabancılarla Oynama 3 – Joy Ride 3: Road Kill

2002 yılında Paul Walker'ın baş rollerinde oynadığı Asla yabancılarla oynama filminin 3. serisi olan Asla yabancılarla Oynama 3 başarılı yönetmen Declan O'brien hazırlamıştır. Aynı zamanda filmin senaryosuna da büyük katkıda bulunan Declan O'brien, film vizyona girdiğinden beri oldukça iyi yorumlar almıştır. Filmde; Serinin ilk filmden beri sürekli kötülük saçmaya ve masum insanların belası olmaya devam eden bay Paslı Çivi, yine karşımıza çıkıyor. Bu kez 1000 ralli yarışçısının uzun zamandır hevesle beklediği dünyanın en büyük yarışında dar ve ara sokaklarda karşısına çıkan Paslı Çivi, yarışçıların korkulu rüyası olacaktır. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :20 Ekim 12:42 İzle

Tanrının Oğlu – Child Of God

Hayattan hep bir şekilde soyutlanmış, istenmeyen adamı oynayan Lester Ballard, kapıldığı intikam zincirine günden güne daha çok bağlanmaktadır. Geçmişinden bu yana gelen her kesi tek tek hesaba çeken ve ilk önce ailesinden başlayan Lester, saplantı yaptığı intikamını her kurbanında daha çok tatmin etmeye başlayacaktır. Aslında genç adamın dibe vuruşundan ibaret olan olaylar, Lester'ın akli dengesinin yok olması ve her şeyin daha kötüye gitmesiyle sonuçlanacaktır. Cormac McCarthy'nin bir çok dalda ödül almış başarılı romanından günümüze uyarlanarak hazırlanan Tanrının Oğlu filmini başarılı yönetmen James Franco yönetti. Baş rollerinde Wade Williams, Jim Parrack ve Tim Blake gibi yıldız oyuncuların yer aldığı 104 dakikalık film gerilim filmleri sevenler için izlenmeye değecek. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :20 Ekim 7:53 İzle

Kanal – The Canal

Baş rollerinde Antonia Campbell-Hughes ve Rupert Evans gibi başrılı oyuncuların yer aldığı Kanal Filmini Ivan Kavanagh yönetti. Aynı zamanda filmin senaristliğini de üstlenen Ivan Kavanagh, çektiği filmle oldukça beğeni kazanarak filmine bir çok dalda ödül kazandırmıştır. Filmin konusu; Başarılı bir kariyere sahip olan David, karısı ile oldukça mutlu evli bir adamdır. Hayatta her zaman bazı şeyleri takıntı yapan ve film izlemeyi oldukça seven David, neredeyse kimsede olmayan çok eski yapım filmlere sahiptir. İş yerinde David'in film tutkunu olduğunu bilen yakın bir mesai arkadaşı genç adama izlemesi için önemli ve gizli bir kaset verir. UZun yıllar önce kendi evlerinde bazı para normal olayların olduğunu gösteren bu kaset aynı zamanda karısı Alice'in de kendisini aldattığını kanıtlamaktadır. Karısının kendisini aldatmasına dair elinde hiç bir şey olmayan ve bunu kanıtlamak için elinden gelen her şeyi yapan David, sonunda hedefine ulaşır ve karısını başka bir adamla kendi evinde yakalar. Olayın ardından tuhaf bir şekilde ortadan kaybolan Alice, David'in başına pekte normal olmayan olaylar açacaktır. İyi Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :20 Ekim 7:37 İzle

Neverlake

Yıllar önce kendi ayakları üzerinde durabilmek için ailesinden ayrılarak başka bir şehre taşınan Jenny, uzun bir süre zorluk çekmiş fakat sonunda istediği işe ve istediği eve kavuşmuştur. Ailesinden ayrılmasından bu yana 8 yıl geçmiş ve Jenny ailesini sadece annesinin cenaze töreninde görmemiştir. Şimdilerde babasının da hasta olduğunun haberini alan genç kadın, ilk uçakla ailesinin yaşadığı yere yani İtalya'ya gider, Neverlake' a vardığında burayı ne kadar sevmediğini yeniden fark eden Jenny, babasının vefatından sonra Neverlake'ın gizli kalmış geçmişini öğrenecek ve onu yeniden canlandıracaktır. İyi Seyirler Dileriz.
0    0 İzlenme     Tarihi :18 Ekim 13:10 İzle

İşkence – The Tortured

Kurgu ve senaryosu oldukça sağlam olan İşkence filmi başarılı senarist Marek Posival tarafından yazılmıştır. Özellikle filmin son sahnesini keyifle izleyen ve şaşıran izleyici filme verdiği puanla filmi 2010 yılının en iyi gerilim, korku kategorisine taşımıştır. Filmde; Emlak işiyle uğraşan Elise Landry, ve büyük bir hastanede doktorluk yapan Craig Landry, başarılı bir çifttir. Çocukları Ben'in geleceği için sürekli çalışan ve ona iyi bir eğitim aldıran Landry çifti, bir gün oğullarının acımasız bir seri katil tarafından öldürülmesiyle büyük bir sarsıntı yaşar. Uzun bir süre mahkemelerle uğraşan ve katilin gerçek bir ceza görmesi için uğraşan acılı anne ve baba, devletin adaletli davranmadığına inanır ve katile kendilerinin ceza vermesi gerektiğini düşünürler. Fakat bu düşünceyi akıllarında kurarken karşılarındakinin acımasız bir inan olduğunu unutan çift, yaşayacaklarından habersiz yola çıkacaklardır. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :17 Ekim 14:53 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .