Korku Filmleri

Kurtlar – Wolves

X-Men gibi bir çok Bilim kurgu filmlerinin başarılı yazarı David Hayter Kurtlar filminde ilk kez yönetmen koltuğunda yer alıyor.Baş rollerini Lucas Till ve Jason Momoa gibi yetenekli oyuncuların paylaştığı filmin senaryosu David Hayter'a aittir. Filmin konusu; Cayden Richards kendinde olan bazı değişikleri fark etmeye başlamıştır. İlk kez bir sabah bir kurt adam olarak uyanan Cayden, kendisinin aynadaki yansımasını görünce ağır bir şok yaşar. Sevinmesimi yoksa üzülmesini gerektiğini bilmeyen Cayden, o sabah kendi değişimlerinde başka şeyler olduğunu da fark eder. Ailesi gece yarısı birisi tarafından katledilmiştir. Polislerin Cayden'in sorumlu tuttuğu olayda genç adam ailesine hiç bir şey yapmadığından emindir. Olaylardan uzaklaşan ve kendisine yeni bir aile kurmaya karar veren Cayden, yeni ailesi ile zorlu görevlerde yer alacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :27 Ekim 13:00 İzle

The Town That Dreaded Sundown

1976 yılında çekilen The Town That Dreaded Sundown filmi 2014 yılında başarılı senarist Roberto Aguirre-Sacasa tarafından günümüze uyarlanarak yeniden yazılmıştır. 14 Ekim 2014 tarihinde sinema perdelerinde oynatılmaya başayan film izleyici tarafından oldukça iyi yorumlar almıştır. Baş rollerinde Spencer Treat Clark, Addison Timlin ve Joshua Leonard gibi oyuncuların yer aldığı filmi Alfonso Gomez-Rejon yönetti Filmde; Texarkana kasabasında 65 yıl önce tarihe gömülen ay ışığı cinayetleri şu sıralar yeniden gün yüzüne çıkmaya başlamış ve hemen hemen 10 insanın canına mal olmuştu. Esrarengiz olayların yeniden ortaya çıkması güvenlik güçlerinin aklında şu soruları oluşturmuştu. İnsanları öldüren geçmişteki gibi bir tetikçi miydi? yoksa daha farklı doğa üstü bir varlık mı ? işte bunların cevabı henüz 18 yaşında küçük bir kızda gizliydi. İyi seyirler.
0        Tarihi :27 Ekim 12:29 İzle

Ruh 2 – The Pact II

Korku, Gerilim filmleri sevenlerin beğeniyle izlediği 2014 USA yapımı Ruh 2 (The Pact 2) filmi başarılı senarist Patrick Horvath'ın kaleminden beyaz perdeye aktarılmıştır. Başından ayrılmak istemeyeceğiniz soluksuz izleyeceğiniz film Ruh 2 başarılı sahneleri ile çıktığı ilk günden beri izleyicinin oldukça yoğun ilgisini gördü. Baş rollerinde Scott Michael Foster,Amy Pietz ve Haley Hudson gibi başarılı aktörlerin ve aktristlerin rol aldığı aldığı film Dallas Richard Hallam ve Patrick Horvath ortaklığında yönetildi. Filmde; Kısa zaman önce başlayan korkunç kabusları her gece devamlı görmeye başlayan June, kabuslarında sürekli bir adamın cinayetler işlediğini görmektedir. Sabah uyandığında bu kabuslara anlam veremeyen ve üzerinde fazla durmayan June, yakın zamanda aslında bu kabusların gerçek hayatta işlendiğini fark edecektir. İyi seyirler.
0        Tarihi :25 Ekim 16:09 İzle

Korkunç Tuzak 2: Çiftleşme Mevsimi – Decoys 2: Alien Seduction

Solukları kesecek bir korku filmine daha hazır mısınız ? Decoys (Korkunç Tuzak) filminin devamı niteliğinde yazılan Decoys 2: Alien Seduction (Korkunç Tuzak 2: Çiftleşme Mevsimi) izleyenlerin tüylerini ürpertiyor. Baş rollerinde Tobin Bell, Dina Meyer ve Corey Sevier gibi başarılı oyuncuların yer aldığı muhteşem filmin üzerinde Jeffery Scott Lando'nun imzası vardır. Filmde; İlk filminde de tanıdığımız seksi alımlı ve çekici uzaylı kılar geri dönüyor. Bu kez bir kolejde öğrenci yerine geçecek olan kızlar çiftleşme mevsimleri olduğu için bir çok erkeği tavlamak zorundadırlar. Fakat bir sorun vardır ne yazık ki kızların birlikte oldukları tüm erkekler ölüme mahkum kalacaklardır. İyi seyirler.
0        Tarihi :25 Ekim 14:43 İzle

Son Durak 5 – Final Destination 5

Alışılmış hikayesi ile yeniden soluksuz izleyeceğiniz yeni bir film Son Durak 5 filminin baş rollerinde Nicholas D'agosto ve Emma Bell yer almıştır. Yönetmeliğini Steven Quale'nin üstlendiği film hakkında izleyicinin yorumları oldukça olumludur. Filmde; Ölüm çemberine yakalanmış genç bir adam diğer kurbanlar gibi lanetlenmiş ve geleceği görme yetisine sahip olmuştur yaşayacaklarını ve arkadaşlarının acı ölümlerini önceden gören genç adam, uzun bir mücadeleden sonra ölümden kaçışın olmadığını ve son durağın ölüm olduğunu anlayacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :22 Ekim 14:44 İzle

Cin – Djinn

Birleşik Arap Emirlikleri'nin ilk fantastik gerilim-korku filmi olma özelliği taşıyan Djin filminin yönetmenliğini Tobe Hooper üstlenmiştir. Filmde; Yakın zamanda evlenen ve oldukça mutlu olan Salama ve Khalid genç ve toy bir çifttir. Amerika'da yaşayan genç çift, lüks bir yaşantı sürmek ve rahata kavuşmak için Amerika'nın karışık sokaklarından kaçarak Al Jazeerah Al Hamra bölgesinde büyük ve lüks bir daireye taşınırlar. Fakat Salama ve Khalid'in bu bölge hakkında bilmedikleri şeyler vardır. Zira bu bölge uzun zamandır kötü ruhların elindedir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :22 Ekim 14:27 İzle

Asla Yabancılarla Oynama 3 – Joy Ride 3: Road Kill

2002 yılında Paul Walker'ın baş rollerinde oynadığı Asla yabancılarla oynama filminin 3. serisi olan Asla yabancılarla Oynama 3 başarılı yönetmen Declan O'brien hazırlamıştır. Aynı zamanda filmin senaryosuna da büyük katkıda bulunan Declan O'brien, film vizyona girdiğinden beri oldukça iyi yorumlar almıştır. Filmde; Serinin ilk filmden beri sürekli kötülük saçmaya ve masum insanların belası olmaya devam eden bay Paslı Çivi, yine karşımıza çıkıyor. Bu kez 1000 ralli yarışçısının uzun zamandır hevesle beklediği dünyanın en büyük yarışında dar ve ara sokaklarda karşısına çıkan Paslı Çivi, yarışçıların korkulu rüyası olacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :20 Ekim 12:42 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .