Korku Filmleri

The Returned – Virüs

Zombi'ler arasında inanılmaz bir savaş gerçekleşir. Savaşın sona ermesi ile birlikte Zombi olmanın sırrı keşfedilmiştir. Taşıyıcılar zombi virüsü sayesinde normal hayatlarını sürdüremez hale gelmişlerdi. Fakat buna da bir çözüm üretildi ve 1,5 gün geçmeden keşfedilen aşı yapılırsa Virüsü taşımakla görevli olanlar sıradan yaşantılarına devam edebilecekti. Günler geçtikçe Virüse karşı kullanılan aşı gittikçe azalmaya ve neredeyse bitme noktasına gelmişti. Aşının azaldığını öğrenen İnsanların 'The Returner' ismi ile anılan Taşıyıcalardan uzak durmaya hatta onlara agresif yaklaşmasına sebep olmuştu. Ortalık karışmaya başladığı esnada tanınan Doktor Kate, müzisyen virüs taşıma görevlisi Alex ile birlikte zaman geçiriyorlardı. Ve şimdi bir sorunları vardı aşı olmadan Alex'te Zombi'ye dönüşecekti.
0 Yorum    401 Kere İzlendi     Tarihi :24 Temmuz Direk izle

Gece Takipçisi

Angela çok kötü bir zamanda annesine ihtiyacı varken, annesi Angela'yı terk etmiştir. Onu tanıya hiç kimsenin inanmadığı bir şekilde intihar etmiştir. Angela, annesini kaybettikten sonra kendini bir travma içerisinde bulur. Bu durumdan kurtulmak için çeşitli yardım merkezlerine gider ve burada kendisi gibi olan kişiler ile konuşarak düzelmeye çalışır. Aynı zamanda okul hayatı da oldukça kötüye doğru gitmektedir. Kötü durumda olan genç kız Brian isimli bir erkek ile tanışır. Brian ile konuşmak onu gerçekten rahatlatır. Çünkü Brian'da babasını kaybetmiştir, ikili baya iyi zaman geçiriyorlardır. Kadının ve adamın aslında aynı yerde doktorluk yaptıkları ortaya çıkar. Bu esrarengiz intiharları araştırmak için iki sevgili yola koyulur. Kız annesinin intiharından önce bazı video kayıtları bulur ve harekete geçer. Gece Takipçisi filmini Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.
0 Yorum    1.031 Kere İzlendi     Tarihi :21 Temmuz Direk izle

Boş Oda – Türkçe Dublaj

Büyük bir aşkla evlenen fakat zaman geçtikçe birbirlerinin ruh eşi olmadığını anlayan David ve Amy, sürekli kavga eden yakında boşanacak olan bir çifttir. Her geçen gün araları iyice açılan genç çift, avukatları ile görüşmek için kasabalarından çıkarak şehre doğru ilerlemeye başlar. Tek arabaları olduğu için beraber gitmek zorunda olan genç çift arabanın sessiz ve ıssız bir yere bozulması ile kavgalarına yeniden başlar. Gecenin ilerleyen vakitlerinde boş ve ürkütücü bir motel odası bulan çift, motelde yaşanan esrarengiz olaylara tanık olacak ve kabus gibi dakikalar yaşayacaktır. Soluksuz izleyeceğiniz Boş Oda filmini yorumlamayı unutmayın.
0 Yorum    891 Kere İzlendi     Tarihi :16 Temmuz Direk izle

Beneath – Yerin Altında

Gerçek yaşanmış bir olay konu alınarak Sinema sevenlere aktarılan Yerin altında filmi başarılı yönetmen Ben Ketai tarafından çekilmiştir. Baş rollerinde Jeff Fahey, Joey Kern ve Brent Briscoe gibi başarılı isimlerin yer aldığı filmde, Yerin 600 fit altında canları pahasına işlerini sürdürmeye çalışan bir grup madenci, bir gün yaşadıklar talihsiz bir olay sonrası yer altında mahsur kalırlar. Geçirecekleri uzun süreçte ölüm her saniye daha da yaklaşan madenciler hayatta kalmak için akıl almaz oyunlara baş vuracaktır.
0 Yorum    2.049 Kere İzlendi     Tarihi :15 Temmuz Direk izle

Blood Widow – Kanlı Dul

Kanlı Dul filminin baş rollerinde Danielle L. Ve Emily Cutting yer alıyor. Lourie ve Hugh uzun yıllardır beraber olan ve birbirlerine aşık çifttir. İkili çalışmaktan sıkıldığı için hafta sonuna kendilerine bir tatil vermek isterler. Tatil planlarını yapan güzel çift hafta sonu birkaç arkadaşı ile birlikte şehir dışına bir ormana giderek kafa dinlemek isterler. Çünkü oldukça yoğun çalışıyorlardır ve dinlenmeye ihtiyaçları vardır. Boş arazide gezerken eski bir okul olduğunu gören arkadaş grubu okulun içerisine bakmaya karar verirler. Okula uzaktan bakan sevgililer girmeye korkarlar. Okulun hikayesini araştırdıklarında bu okulda eski zamanlarda bir katliam olduğunu öğrenirler. Katliam sırasında okulda bulunan herkes ölmüştür bir kişi hariç. O kişi ise Blood’dur. Rahatsız edilmekten hiç hoşlanmayan Blood yüzünde ki maske ile terör estirecektir. Tatil için gelen arkadaş grubunu ise korku dolu anlar beklemektedir. 2014 yılının en iyi korku filmleri arasında yer alan Jeremiah Buck’un yönetmenliğini yaptı Blood Widow’u Türkçe alt yazı seçeneği ile seyredebilirsiniz.
1 Yorum    5.254 Kere İzlendi     Tarihi :14 Temmuz Direk izle

Arınma Gecesi – Anarşi

The Purge Filminin devam niteliğinde olan Anarşi filminin yönetmenliğini ve senaryosunu yine James Demonaco yapıyor. Yılda sadece 12 saat boyunca bir gece tüm suçların serbest olduğu ve yasal olmayan her şeyin yapılabileceği olduğu lanet bir gece yaşanıyor. Hırsızlık, ölüm, gasp, tecavüz ve diğer bütün suçların 12 saat boyunca rahatça işlenebileceği bir gece olan Arınma Gecesinin 1.filminde Sandin ailesinin korku dolu hikayesi anlatılıyordu. Hayatta kalmaya çalışan Sandin ailesi aksiyon dolu olaylar yaşayarak mücadele ediyorlardı. Anarşi filminde ise akşam yemeğinden sonra evlerine dönmek isteyen bir ailenin arabalarının benzini biter ve yolda kalırlar. Eve varamayan ailenin çocuğu anarşistler tarafından öldürülür. Babası Leo oğlunun intikamını almak için ailesini güvenli bir yere götürdükten sonra dışarı çıkar ve katilleri öldürmek için yemin eder. Kızı ve eşi ise evde saklanırken evleri ateş altına tutulur. 9 milyon dolarlık bütçesi ile film heyecanla bekleniyor. 18 Temmuz'da seyircisi ile buluşacak olan film ABD'de geçiyor. Filmin baş rollerinde ise Frank Grillo, Z.Gilford ve C.Ejogo yer alıyor. Korku dolu Anarşi filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz.
0 Yorum    5.683 Kere İzlendi     Tarihi :8 Temmuz Direk izle

Patrick İzle

Avustralya yapımı olan Patrick filmini izleyenler sevdiği kızı ve öz annesini öldüren bir gencin yaşam hikayesine tanık oluyor. Yönetmenliğini Mark Hartley'in yaptığı bilim kurgu filmi 2013 yapımıdır. Patrick isimli psikopat kişi annesini ve sevgilisini öldürdükten sonra 2 hafta özel bir hastanede bağlı olarak tedavi altına alınıyor. Bu 2 haftalık süreçte gözlem altında tutulan bu kişi sürekli uyutularak tedavi edilmeye çalışılıyor. İyileştikten sonra ise hapse girecek olan bu kişi normal değildir. Tedavi edilmeye çalışılırken vücudu kendini savunuyor ve garip şeyler oluyor. Charles Dance ve R.Griffiths'in baş rollerini paylaştığı korku ve gerilim filmini izlemenizi tavsiye ederiz. 96 dakikalık bu film bilim kurgu ve korku içerir.
0 Yorum    1.726 Kere İzlendi     Tarihi :7 Temmuz Direk izle

Aramızdaki Katil – Munger Road

Geleneksel olarak insanlar Munger Yolu tarafında bir festival düzenleyip eğleniyorlardır. Fakat bu festivaller sırasında ilginç ve gizemli cinayetler yaşanmaktadır. Bir grup genç ise yıllar önce bu Munger Yolunda cinayetin yaşandığı yere doğru giderler. Yolculuk sırasında arkadaş grubunun başına esrarengiz ve gizemli olaylar gelmektedir. Arkadaş grubu korkunç şekilde can verir. Polis bu durumdan şüphelenerek bir sonraki festival için sivil polisler görevlendirerek festivalin içine karışır. Festival sırasında kimliği belirsiz olan katili bulmak için kameralar yerleştirir. Korkuluk Festivali etkinliği için şehirden ve şehir dışından gelen binlerce kişi bir anda çığlık atmaya başlarlar. Katil aralarından biridir ve sürekli cinayet işlemektedir. Nicholas Smit'in yönetmenliğini yaptığı korku ve gerilim dolu bu filmde cinayetleri kimin işlediğini merak ediyorsanız Munger Road'ı kaçırmayın.
0 Yorum    1.330 Kere İzlendi     Tarihi :5 Temmuz Direk izle

Derindeki Yaratık

Yapım çalışmalarına 2010 yılında başlanılan Derindeki Yaratık filmi Endonezya ve Hollanda'da geçmektedir. Brian Yuzna'nın yönetmenliğini yaptığı korku ve gerilim dolu sahneleri ile Derindeki Yaratık filmi 27 Haziran 2014 tarihinde seyircisi ile buluşuyor. Skylar Shane isimli kişi ünlü bir biyologdur.
Deniz ve göl altı uzmanı olan Skylar denizin derinliklerinde yaşayan eski çağlardan kalma yaratıklar ile ilgili bir çalışma yapmaktadır. Araştırmalarının devamı için bir tekne ile okyanusa açılan Skylar başına geleceklerden habersizdir. Denizden gelen bu yaratıklar tekneyi batırmaya ve teknede ki herkesi yemeye çalışırlar. Baş rollerinde Francis Magee ve Michael Pare'nin rol aldığı korku filminin senaryosunu Brian Yuzna ve J.Penney yazmıştır. Aksiyon ve korku dolu sahneleri ile Derindeki Yaratık filmini seyredebilirsiniz.
0 Yorum    5.564 Kere İzlendi     Tarihi :27 Haziran Direk izle