Korku Filmleri

Son Teslimat

Kardeşlerin düzgün ve sorunsuz bir yaşam devam ettirebilmek için yaptıkları işler geçen zaman içinde sorun yaratacaktır. Bu iki kardeşin şimdilik yaşantılarında bir sorun yoktu ama geçen zaman içinde onları üzecek bir olay gerçekleşecektir. Üstüne iftira atılıp ve suçsuz yere hapis cezasını çeken Mike sonunda tahliye olmuştur. Dışarı çıkmasının sonrasında Mike, çok sevdiği kızını eski eşinden uzak tutmak her şeyden vazgeçer. Ama kızını eski eşinden korumak için çıktığı sokaklardaki adaletin değişik olduğunu anlar. İşinin zora gittiğini anlar ama kızı için mücadele edecektir. Mike' nin büyük kardeşi Tre onu karanlık işlerden uzak tutmak için tehlikeli bir göreve hayır diyemez. Bu tehlikeli görevi kardeşi Mike için üstlenmiş ve huzurlu bir yaşam için başladıkları yolu bitireceklerdir. Ama unuttukları, içine girdikleri bu tehlikeli görev onları kötü ve kapalı bir yola sokacaktı. Tek başlarına kalacakları bu sokaklardan kurtulmak için canları pasına mücadele verip, hayatta kalmaya çalışacaklardır.
0 Yorum    161 İzlenme     Tarihi :20 Ağustos Direk izle

Şeytan Kapıda

Sıradan ve mutlu bir yaşantısı olan Leigh, iş hayatında çok başaralı ve herkes tarafından tanınmaktadır. Emlak işi ile uğraşan Leigh, çalışmaya devam ettiği esnada bir müşteri gelir ve elinde satılmasını istediği bir ev olduğunu söyler. Mesleği icabı Leigh, eve bakmaya gider. Evin içerisinde dolaşırken bir anda Kırmızı kıyafetli güzel bir kız ile karşılaşır. Gördüğü kız anlam veremediği bir şekilde ortalıktan kaybolur. Bu kızın yardıma ihtiyacı olduğunu düşünen Leigh, nereden başlayacağını düşünürken enteresan ve garip olaylar ile karşılaşır. 2014 yılında vizyona giren Şeytan Kapıda filmi 5,1 imdb puanı ile izleyenler ile buluştu. Amerikan yapımı olan film Korku içeriklidir. Filmin Orjinal adı At The Devil's Door olup, süresi 91 dk dır.
0 Yorum    290 İzlenme     Tarihi :19 Ağustos Direk izle

Dracula Başlangıç – Dracula Untold

Dracula efsanesi geri dönüyor. Mitolojinin efsanevi ismi Dracula 2014 ABD yapımı olarak tekrar seyirciye sunulacak. Film 03 Ekim 2014 tarihinde vizyona girecek. Filmin yönetmeni tecrübesiz bir isim. Hatta ilk filmi diyebiliriz. Gary Shore'yun yönetmenliğini yaptığı bu filmin senaryosunu 3 ünlü senarist yazmıştır. Bram Stoker, M.Sazama ve B.Sharpless'in ortaklaşa çalışması ile yazdığı bilim kurgu filminde Dracula karakterini Luke Evans canlandırıyor. İyi bir baba ve koca olan bu adam ailesini korumak için krala karşı geliyor. Çünkü kral büyük bir savaşa hazırlanmaktadır bu yüzden de ülkede yaşayan bin erkek çocuğu orduya katmak ister. Fakat bizim efsane karakterimiz oğlunu savaşa göndermemek için kralın adamlarını öldürür ve çocuğunu saklar. Fakat muhafızlar daha fazla gelip onu ve karısını öldürüp çocuğu alacaktır. Bu yüzden güçlenmesi gerekmektedir. Dağın en sonunda yaşayan bir büyücüye giderek bir iksir içer ve efsanevi dracula karakterimiz ortaya çıkar. Gerilim ve Korkunun hız kesmediği Dracula Untold filmininin fragmanını izleyebilirsiniz.
0 Yorum    3.424 İzlenme     Tarihi :14 Ağustos Direk izle

Testere 1 – Saw 1

James Wan'ın yönetmenliğini yaptığı kötü insanları işkenceler ile cezalandıran ve yaptığı kötü işleri özümsemesini sağlayan testere lakaplı bir adamın gerilim dolu filminin ilkidir. Testere 1'de Whannel ve Elwes isimli iki adam bir odada kendilerini ayaklarından zincirlenmiş şekilde bulurlar. Uyandıklarında ise oyuncak bir bebek yanlarına gelerek konuşur. Birbirini tanımayan iki adamla oyun oynamak istediğini söyleyen bu oyuncak bebek adamlardan ayaklarını keserek zincirden kurtulmaları gerektiğini söyler. Çünkü kesmezlerse odaya sızan bir gaz onları öldürecektir. Gerilim ve korku filmlerinin unutulmaz ismi testere yani saw filminin ilk filmi olan Saw 1 izleyenleri gerçekten büyülüyor. Gözünüzü kırpmadan izleyeceğiniz +18 korku filminin baş rollerinde Tobil Bell ve D.Glover yer alıyor. Müzikleri ve görüntüleri özenle yapılmış olan Suç ve Psikolojik tarzda ki 103 dakikalık ABD yapımı bu filmi kaçırmayın. Ayrıca film imdb'den 8'e yakın puan almıştır.
0 Yorum    176 İzlenme     Tarihi :14 Ağustos Direk izle

İşkence – Torment

İspanya yapımı güzel bir gerilim ve korku filmi olan Torment 2014 yapımıdır. Jordan Barker'in yönetmenliğini yaptığı film de Peter Da ve R.Dunne baş rolleri oynuyor. Kanada'da geçen film de maskeli bir kişi ele geçirdiği kurbanlara çeşitli işkenceler yaparak günahlarından arındırmaya çalışıyor. Acımasız ve taş kalpli adamın katilin genç ve yaşlı dinlemeden herkesi öldürdüğü bu film sıradan bir korku filmine benzese de film de bu kişilerin neden öldüğü yarısından sonra belli oluyor. 80 dakikalık bu film de cevapsız sorular çok fazla olmasına karşılık sanırım filim 2.serisinde bu sorular cevaba kavuşacak. Yavaş başlayıp hızlı ilerleyen film işkence filmi olan Torment'i türkçe altyazı olarak seyredebilirsiniz.
0 Yorum    439 İzlenme     Tarihi :14 Ağustos Direk izle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Film izle En iyilerden Vazgeçme.