Korku Filmleri

Ölü 2: Hindistan – The Dead 2: India

İngiltere yapımı olan Ölü 2: Hindistan filmi İndia çekilmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Howard J. Ford ve Jonathan Ford kardeşler yer almıştır. IMDB'den aldığı 5.3'lük puanla iyi bir izlenme kitlesi yakalayan film Gerilim korku türündedir. Film İlk filmi kadar aksiyon içerirken, izleyicinin korku dolu sahneler de doymasını sağlıyor. Filmde; Hindistan'ın İndia kentinde aniden ortaya çıkan bir virüs insanlığı tehdit etmeye başlamıştı. Hızla dağılan ve yayılan bu virüs ısırılmayla bulaşıyor ve insanları bir yaşayan ölü haline getiriyordu. Henüz bir çaresi olmayan virüs Kentte sessiz ve sakin yaşayan bir aileninde korkulu rüyası olacaktır. Başarılı çekimleri ve güzel aşk sahneleri ile süslenmiş Ölü 2: Hindistan filmi sizlerle. İyi seyirler.
0    91 İzlenme     Tarihi :29 Eylül 10:39 İzle

The Ghost Of Goodnight Lane

Yeniden tasarlanmış tarihi bir binada yeni film çekimleri başlamıştı. Çoğu zaman korku sahnelerinin çekildiği bu tarihi bina hakkında bir çok hurafe anlatılıyordu. Fakat günümüz gençleri bu saçma inanışlara aldırış etmeden bina girip çıkıyor hatta geceleri burada kalmak için üstüne bahisler oynuyorlardır. Yine film ekibi bu gece bir çalışanın kalıp kalamayacağı hakkında idda oynanır. Geceyi burada geçirecek olan genç bir bayandır. Tüm gece yalnız başına kalacak olan genç kız, ertesi sabah olduğunda ölü bulunur. Aslında anlatılanlara inanmamakla büyük hata yapan film ekibi girdikleri binadan tekrar çıkamayacak ve tek tek katledileceklerdir. keyifli Seyirler.
0    259 İzlenme     Tarihi :28 Eylül 20:32 İzle

Hortlak Ev – Haunt

Küçük yaştan beri konuşmakta zorluk çeken ve içine kapanık bir genç olan Ethan, ailesi ile birlikte geçmişi oldukça korkutucu olan eski bir eve taşınır. Burada tüm takıntılarından kurtulan ve konuşmaya başlayan genç adam, tuhaf bir şekilde yeni komşularıyla arkadaşlıkta kurmaya başlar. Ethan'daki bu değişikliği fark eden anne ve babası bu duruma sevinirler. Fakat Ethan bazı şeylerin farkındadır. Zira her şey bu eve taşındıktan sonra değişmiştir. Evin geçmişini araştırmaya ve bu evde aha önce neler olduğunu öğrenmeye çalışacak olan Ethan, öğrenmemesi gereken şeyleri de öğrenecek ve kötü bir ruhun eline düşecektir. İyi Seyirler.
0    104 İzlenme     Tarihi :28 Eylül 14:19 İzle

Hayaletli Ev – Haunter

Lisa Johnson ailesiyle birlikte yaş gününe bir gün kala büyük bir kaza geçirir. Ailesinden herkesin ölmesine rağmen mucize eseri hayatta kalan Lisa, insanların onu fark etmemesiyle tuhaf giden bir şeylerin olduğunu fark eder. Tüm kazayı tekrar tekrar yaşayan Lisa, ruhunun dünyada kaldığını ve artık ölümsüz bir insan olduğunu öğrenir. Kendi hayatını normal bir şekilde yaşamak isteyen Lisa, kendisini sürekli takip eden bir varlığın olduğunu hisseder. Bu varlık Olivia'nın ta kendisidir. Olayların nasıl bu hale geldiğini öğrenmek isteyen Lisa, her şeyi yeniden araştırmaya başlar. Fakat genç kız, olmadık işlere bulaşarak başına büyük bir bela alır. İyi seyirler.
0    171 İzlenme     Tarihi :27 Eylül 19:13 İzle

Haykırış

Huzurlu ve sakin bir sahil kasabası olan Port Duntas insanların keyifle yaşadığı bir yerdir. Bir çok turistin yaz ayların da uğrak yeri olan Port Duntas, ekonomi olarak yerli halka çok para kazandırıyordur. Fakat bir sorun vardır. Zira kasaba halkı bir kehanete inanmaktadır. Çok yakında huzurlu ve sakin olan bu kasaba bir varlık tarafından saldırıya uğrayacaktır. Gençlere göre saçma olan bu kehanet, yaşlı kasaba halkı için bir inanıştır. Keyifli seyirler.
0    162 İzlenme     Tarihi :27 Eylül 19:06 İzle

Kurt

2013 ABD yapımı olan Kurt - Wer Filminin konusu; Kariyerinde oldukça başarılı ve tuttuğunu koparan bir avukat olan Kate Moore, oldukça güzel, zeki ve çekici bir kadındır. Erkek arkadaşı olmayan Kate, şu sıralar bir cinayet görevini üstlenmişti. Tatil yapıkları ve suçsuz oldukları söylenen bira aileyi öldüren adamı savunacak olan Kate, ilk mahkemeden sonra genç adamın geçmişini araştırmaya başlar. Daha önce de bir çok cinayette adı geçen genç adamın aslında gizli bir sırrı vardır. Bu sırrı ve bir cinayetten daha fazlasını öğrenmek isteyen Kate, olmadık bir işe burnunu sokacak ve başına büyük bir bela alacaktır. İyi Seyirler.
0    235 İzlenme     Tarihi :26 Eylül 19:28 İzle

The Den

Elizabeth Benton, üniversiteden mezun olmak için her öğrencinin hazırladığı yüksek lisan tezi için çalışmalara girişmiştir. Den isimli bir internet sitesinde kullanıcıların alışkanlıklarını araştıracak olan Elizabeth, canlı yapılan görüşme odalarının birine katılır. Burada genç bir kızın canlı canlı öldürüldüğüne şahit olan Elizabeth, gördüklerini polise anlatır. Bu olayların sadece bir şakadan ibaret olduğunu söyleyen güvenlik güçleri Elizabeth'in yaptığı suç duyurusunu kabul etmez. Fakat her şeyin gerçek olduğundan emin olan Elizabeth, yaşanan olayları araştırmaya başlar. Korkunç hikayelere ulaşan ve bir çok insanın katledildiğini öğrenen genç kız, sıranın kendisine geldiğini fark edecektir. Keyifli Seyirler.
0    130 İzlenme     Tarihi :26 Eylül 19:08 İzle

Death Do Us Part

Uzun zamandır güzel giden ilişkilerinde evlilik kararı alan Kennedy ve Ryan, yakın bir zamana nikah tarihi alır. Ryan'ın nikah şahidi ve yakın arkadaşı olan Chet, genç çifte sürpriz yapmak için küçük bir orman kulübesinde parti düzenler. Nikahtan sonra 6 arkadaş toplanarak kulübeye gider. Kennedy ve Ryan'ın en güzel günleri olarak hayal ettiği nikah günü kulübeye gitmeleri ile korkunç bir kabusa dönüşecektir. Zira eğlenmek için gittikleri kulübede yalnız olmadıklarını anlayan gençler, canlarını kurtarmak için ölüm kalım savaşı vereceklerdir. İyi seyirler.
0    193 İzlenme     Tarihi :26 Eylül 19:04 İzle

Ölüler Ülkesi

Yaşayan ölüler dünyayı esir almış ve dünyanın büyük bir bölümünü kontrol altına almışlardı. İnsanlar bu yaşayan ölü teröründen kendilerini kurtarabilmek için, terk edilmiş binalara ve kent dışındaki sığınaklara saklanarak hayatta kalma mücadelesi veriyordu. İnsanlar hayatta kalma mücadelesi verirken, bazı girişimciler ise bu ölü istilasını fırsata çevirip değerlendirmek istiyorlardı. Ölüler gün geçtikçe büyümeye ve çoğalmaya başlamıştı. İnsan neslinin tüketmekte kararlı olan bu ölüleri durdurabilmek için, dış ülkelerden paralı askerler getirilmişti. Keyifli Seyirler
6    22.695 İzlenme     Tarihi :24 Eylül 16:20 İzle

Proxy

Proxy filminin konusu; Kısa bir zaman önce hamile kaldığını öğrenen Esther Melanie, annelik duygusuna oldukça alışmıştır. Belli sürelerde rutin kontrollerden geçen Esther, yine bir gün jinekoloğuna uğramış ve bebeğinin durumunu öğrenmiştir. Geç bir saat olmasına aldırmadan evine dönmeye yeltenen Esther, bir grup sokak çetesi tarafından para vermediği için acımasızca dövülür. Gördüğü şiddetten sonra psikolojisi alt üst olan genç kadın, doktor tavsiyesiyle bir grup terapisine katılır. Burada her şeyin düzeleceğine inanan ve belli arkadaşlıklar kuran Esther, yanlış kişilerle arkadaşlık kurduğunu ve yanlış olaylara bulaştığını fark edecektir. İyi seyirler.
0    377 İzlenme     Tarihi :24 Eylül 14:25 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Kaliteli Film izle En iyilerden Vazgeçme.