Korku Filmleri

Anneler Günü

İşlerinin ters gitmesiyle evlerini kaybeden bir aile, bir gece yarısı evlerine evin yeni sahiplerinin gelmesiyle büyük bir şok yaşarlar. Evin yeni sahipleri gece yarısı yeni evlerine gelip doğum günü partisi vermek isterler. Ev halkı daha olayın şokunu üzerinden atamamışken eve gelen davetsiz bir misafir evi kan gölüne çevirecektir. Keyifli Seyirler
0    228 İzlenme     Tarihi :26 Ağustos 16:20 İzle

The Returned – Virüs

Zombi'ler arasında inanılmaz bir savaş gerçekleşir. Savaşın sona ermesi ile birlikte Zombi olmanın sırrı keşfedilmiştir. Taşıyıcılar zombi virüsü sayesinde normal hayatlarını sürdüremez hale gelmişlerdi. Fakat buna da bir çözüm üretildi ve 1,5 gün geçmeden keşfedilen aşı yapılırsa Virüsü taşımakla görevli olanlar sıradan yaşantılarına devam edebilecekti. Günler geçtikçe Virüse karşı kullanılan aşı gittikçe azalmaya ve neredeyse bitme noktasına gelmişti. Aşının azaldığını öğrenen İnsanların 'The Returner' ismi ile anılan Taşıyıcalardan uzak durmaya hatta onlara agresif yaklaşmasına sebep olmuştu. Ortalık karışmaya başladığı esnada tanınan Doktor Kate, müzisyen virüs taşıma görevlisi Alex ile birlikte zaman geçiriyorlardı. Ve şimdi bir sorunları vardı aşı olmadan Alex'te Zombi'ye dönüşecekti.
3    3.858 İzlenme     Tarihi :24 Ağustos 12:06 İzle

Ormanın Derinliklerinde

2009 Kanada yapımı olan Ormanın Ötesinde Filmini Peter Deluise yönetti. Filmin baş rollerinde Robin Dunne, Erica Durance ve Julian Sands yer aldı. Ormanın Ötesinde Filminde; Ormanın derinliklerinde tek başına hayatını sürdüren Robin Hood, belli zamanlarda Nottingham kasabasına giderek oradaki zenginleri soyar ve aldığı paraları kasabadaki fakir insanlara dağıtarak tekrar yaşadığı ormana geri döner. Yaptığı soygunlardan elde ettiği ganimetleri fakirlere vermesiyle herkesin dikkatini çeken Robin Hood, kasabanın aranan zanlılarından biri haline gelmişti. Nottingham şefi bu soygunları durduramayınca 20 yıl önce yakaladıkları kasabanın korkulu belası olan kızıl Ejderhayı ormanın derinliklerine salarak Robin Hood’u yok etme planları yapar. Fakat, bu ejderha ormanın derinliklerinden geri gelerek kasabanın başına yeniden musallat olacaktı.
0    249 İzlenme     Tarihi :23 Ağustos 18:06 İzle

Son Teslimat

Kardeşlerin düzgün ve sorunsuz bir yaşam devam ettirebilmek için yaptıkları işler geçen zaman içinde sorun yaratacaktır. Bu iki kardeşin şimdilik yaşantılarında bir sorun yoktu ama geçen zaman içinde onları üzecek bir olay gerçekleşecektir. Üstüne iftira atılıp ve suçsuz yere hapis cezasını çeken Mike sonunda tahliye olmuştur. Dışarı çıkmasının sonrasında Mike, çok sevdiği kızını eski eşinden uzak tutmak her şeyden vazgeçer. Ama kızını eski eşinden korumak için çıktığı sokaklardaki adaletin değişik olduğunu anlar. İşinin zora gittiğini anlar ama kızı için mücadele edecektir. Mike' nin büyük kardeşi Tre onu karanlık işlerden uzak tutmak için tehlikeli bir göreve hayır diyemez. Bu tehlikeli görevi kardeşi Mike için üstlenmiş ve huzurlu bir yaşam için başladıkları yolu bitireceklerdir. Ama unuttukları, içine girdikleri bu tehlikeli görev onları kötü ve kapalı bir yola sokacaktı. Tek başlarına kalacakları bu sokaklardan kurtulmak için canları pasına mücadele verip, hayatta kalmaya çalışacaklardır.
0    253 İzlenme     Tarihi :20 Ağustos 19:06 İzle

Şeytan Kapıda

Sıradan ve mutlu bir yaşantısı olan Leigh, iş hayatında çok başaralı ve herkes tarafından tanınmaktadır. Emlak işi ile uğraşan Leigh, çalışmaya devam ettiği esnada bir müşteri gelir ve elinde satılmasını istediği bir ev olduğunu söyler. Mesleği icabı Leigh, eve bakmaya gider. Evin içerisinde dolaşırken bir anda Kırmızı kıyafetli güzel bir kız ile karşılaşır. Gördüğü kız anlam veremediği bir şekilde ortalıktan kaybolur. Bu kızın yardıma ihtiyacı olduğunu düşünen Leigh, nereden başlayacağını düşünürken enteresan ve garip olaylar ile karşılaşır. 2014 yılında vizyona giren Şeytan Kapıda filmi 5,1 imdb puanı ile izleyenler ile buluştu. Amerikan yapımı olan film Korku içeriklidir. Filmin Orjinal adı At The Devil's Door olup, süresi 91 dk dır.
0    414 İzlenme     Tarihi :19 Ağustos 17:11 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv Güvencesiyle Film izle En iyilerden Vazgeçme.