Yeni Filmler
0 yorum yapıldı        1.426 kere izlendi

Ağır Abiler

2014 Amerikan yapımı olan Ağır Abiler filmi tüm sinema sevenlerden tam not almayı başardı. Özellikle IMDB'den aldığı 10/8.0 gibi yüksek bir oyla herkesi meraklandıran film izleyicileri de mest etmeyi başardı. Craig Moss'un yönettiği filmin baş rollerinde Danny Glover, Danny Trejo, Jonathan Lipnicki ve Jacqueline yer aldı. Orijinal adı Bad Ass 2 olan filmin konusu; Los Angeles sokaklarının tehlikeli ismi Frank Vega, yarım bıraktığı işi yani sokakları temizlemek için en yakın arkadaşı Bernie ile tekrar geri döner. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :14 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        10.854 kere izlendi

Sıkışık Türkçe Dublaj İzle

2014 yılının en iyi Romantik komedi filmini izlemeye hazır mısınız ? Guy ve Holly tanıştıkları günün gecesi birlikte olurlar. İkisi de birbirinden çok etkilenmesine rağmen, birbirlerini inandıramamaktan korkmuş ve bunu birbirlerine söylemeye cesaret edememişlerdi. Guy ve Holly sabah kahvaltılarının ardından evlerine dönmek için yola çıkmışlardı. Fakat, trafikte sıkışıp kalan ikili trafik açılana kadar araçta beklemek zorunda kalmıştı. İkili bu zaman zarfında birbirlerini daha yakından tanıyacak ve aralarında büyük bir aşk doğacaktı.
   Eklenme Tarihi :2 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        9.935 kere izlendi

Kaptan Amerika Kış Askeri İzle

2014 ABD yapımı olan Kaptan Amerika Kış Askeri filmini Anthony Russo ve Joe Russo ikilisi yönetti. Filmin baş rollerinde Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson ve Chris Evans gibi önemli isimler yer alırken filmin çekimlerine 100 milyon dolardan fazla bir bütçe harcandı. Diğer adı Kaptan Amerika 2 olan filmin konusu; Kaptan Amerika New York'da Yenilmezler ile yaşadıkları dehşet verici olayların ardından kendilerine Washington'da huzurlu ve mutlu bir hayat kurmuşlardı. Onlar modern çağa ayak uydurmaya çalışıp, huzur içinde yaşamak isterken yine büyük tehlikelerle karşı karşıya kalacaklardı. Çünkü, S.H.I.E.L.D. üyelerinden bir arkadaşı saldırıya uğrayınca dünya büyük bir tehlikenin eşiğine gelir. Black Widow ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika kendisini yok etmek için gelen katillerle savaşıp tüm gerçekleri ortaya çıkaracaktı. 2014 yılının en iyi Bilim Kurgu filmlerinden olan Kaptan Amerika Kış Askeri filmini sitemizden indirmeden izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :24 Mart 2014
0 yorum yapıldı        5.013 kere izlendi

Old Boy 2014 İzle

Vizyona ilk olarak 15 Ekim 2004 Güney Kore yapımı olarak vizyona giren Old Boy izleyenleri mest etmeyi başarmıştı. 10 yıl geçmesine rağmen hala en çok aranan filmler arasında yer alan Old Boy filmi Amerikalı senaristler tarafından yenilenerek tekrar vizyona sokuldu. Old Boy Filminin Konusu; Bilinmedik bir sebepten dolayı kaçırılan ve 20 yıl boyunca kapalı bir kutuda tutsak edilen Joe Doucett, dışarıyla tüm bağlantısı kesilmiş ve 20 yıl boyunca insan yüzü görmemişti. Bu karanlıkta ölüp gideceğini düşünen genç adam, televizyondan duyduğu seslerle ölen karısının katili olmakla suçlanıyordu. Sabahın ilk ışıklarında gözlerini açtığında özgürlüğüne yeniden kavuşan Joe Doucett, hem karısını öldürenlerden hemde kendisine bunu yapanlardan intikam alabilmek için harekete geçer. Fakat, onu 20 yıl boyunca tutsak eden ve karısını öldürenler ona tuzaklarla dolu büyük bir oyun hazırlamıştı. Old Boy izleyicilerinin merakla beklediği Old Boy 2014 izlemek isteyenler sitemizden HD kalitesiyle filmi izleyebilirler. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :20 Mart 2014
0 yorum yapıldı        9.979 kere izlendi

Adalet İçin İzle

2013 Almanya ve Fransa ortak yapımı olan Adalet İçin izleyicilerden tam not almayı başardı. Heinrich von Kleist'ın aynı adlı romanının en yeni uyarlanmış hali olan bu film orta çağda 1500'lü yıllarda yaşanmış olayları konu alıyor. Michael Kohlhaas, herkesin sevgisini ve saygısını kazanmış dürüst bir at taciriydi. Kimseyle işi olmayan ve ailesiyle huzurlu bir yaşantısı olan Michael Kohlhaas, bir gün derebeyiyle tartışınca tüm hayatı alt üst olacaktı. Mal varlığı ile birlikte ailesinin hayatını da tehlikeye atan Michael Kohlhaas, yine yolundan dönmeyecek ve hakkını aramak için derebeyine karşı büyük bir ordu kuracaktı. Hakkını kimseye yedirmek istemeyen Michael Kohlhaas, ülkesinde adalet oluşturabilmek için tüm değerlerinden vazgeçecek ve ülkesini büyük bir savaşın eşiğine getirerek hakkını arayacaktır. Tüm sinema sevenlerin merakla beklediği bu filmi Adalet İçin izle diye aratarak indirmeden izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :20 Mart 2014
0 yorum yapıldı        2.833 kere izlendi

Bad Country 2014 İzle

2014 ABD yapımı olan Bad Country filminin yönetmenliğini Chris Brinker üstlenmiştir. Sinema dünyasının yıldızlarından olan Willem Dafoe ve Matt Dillon’un baş rollerini paylaştığı filmin konusu; Willem kentin önemli dedektiflerinden birisiydi. Son görevinde hiç bir aşama kat edememiş ve sonunda bir muhbirden yardım almaya karar vermişti. Bir çok dedektifin işini kolaylaştıran muhbir Weiland'ın yanına giden Willem, ondan soruşturma için bir çok bilgi öğrense de, muhbir aslında dedektifi çetenin önüne av olarak atmaktaydı. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :18 Mart 2014
0 yorum yapıldı        7.959 kere izlendi

Omar İzle

Filistin ile İsrail arasındaki kanlı bir savaşın içinden doğan büyük bir aşkın hikayesini izleyeceğiniz bu filmde, Ömer sevgilisi Nadya'yı görebilmek için her gün Batı Şeria duvarını aşarak ölüme meydan okumaktaydı. Ülkesi için cesur bir direnişçi olan Ömer, Nadya'yı görmek için gittiğinde polislere yakalanacak ve polislerle sözde bir anlaşma yapıp hapishaneden kurtulacaktı. Herkes Ömer'i hainlikle suçlarken o arkadaşlarını ve Nadya'nın hayatını kurtarmanın peşine düşmüştü. Çünkü onun için bu hayatta tek bir gerçek vardı, o da Nadya'ydı.
   Eklenme Tarihi :8 Mart 2014
0 yorum yapıldı        5.547 kere izlendi

The Bag Man İzle

The Bag Man Filminin konusu; Jack şehrin en tehlikeli ve usta katillerinden birisiydi. Kiralık katil olarak bu zamana kadar aldığı tüm işleri iz bırakmadan halleden Jack'in işi bu sefer biraz daha zordu. Çünkü, aynı otelin içerisinde birden fazla kişiyi öldürecek ve mafya babası Dragna gelmeden oteli terk etmeyecekti. Gecenin ilerleyen saatlerinde cinayetleri bir bir işlemeye başlayan Jack'in yolu güzel bir kadınla kesişecek ve ne olduğunu anlamadan büyük bir tuzağa düşecekti. Polisiye filmi izlemek isteyenlerin büyük beğeni ile izleyeceği The Bag Man filmini sitemizden indirmeden izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :8 Mart 2014
0 yorum yapıldı        6.759 kere izlendi

Jamesy Boy İzle

James, gençken işlediği bir suç yüzünden, içi azılı katillerle dolu bir hapishaneye düşer. Burada tanışdığı azılı bir katil onun akıl hocası olur ve neyin ne olduğunu ona öğretmeye başlar. Azılı bir katille oluşturduğu dostluk sayesinde bazı şeyleri daha önceden görebilen ve ve karşısındakinin neler yapabileğini kestiren James, hapishaneden çıktından sonra dışarıya büyük bir çetenin lideri olarak döner. Bir anda kendisini karanlık bir dünyada bulan James'in hayatı hakkında bir karar vermesi gerekiyordu. İyi Seyirler
   Eklenme Tarihi :7 Mart 2014
0 yorum yapıldı        20.939 kere izlendi

Hızlı ve Korkusuz (Vehicle 19) izle

Sinema dünyasının en çok beklenen filmlerinden biri olan Hızlı ve Korkusuz filminde; Bulduğu her fırsatta seyahat etmeyi seven Michael Wood, bu seneki tercihi Güney Afrika'ydı. uçaktan iner inmez bir araç kiralama şirketinden araç kiralayan Wood, bir süre ülkeyi dolaşırken bir şeylerin ters gittiğini fark edecekti. Çünkü aracın torpido gözünden bir tabanca, bagajından ise tuhaf sesler gelmekteydi. Aracı durdurup bagajı açan Wood, araçta ülkede kırmızı bültenle aranan bir kadının olduğunu öğrenecek ve Güney Afrika sokaklarında polislere karşı amansız bir kovalamaca başlayacaktır.Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Paul Walkerin son filmi olan Hızlı ve Korkusuz filmini sitemizden izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :4 Mart 2014
12345...10...
HEYECANLI AKSİYON FİLMLERİ İZLE
EĞLENCELİ KOMEDİ FİLMLERİ İZLE