Yeni Filmler

Güzel ve Çirkin 2014 Türkçe Dublaj

İyi bir tüccar olan aile babası bir deniz yolculuğu sırasında ticaret yaparken tüm varlığını denizin ortasında kaybeder. Geçimini zar zor sağlayan bu aile köye gitmeye karar verir. Köye giderken yolculuk esnasında bir gül kopartan aile babası çirkin tarafından cezalandırılır. Ailenin en küçük ve sevimli kızı olan "güzel" gülü kendisinin aldığını söyleyerek çirkinin kendisini cezalandırmasını ister. Babasını korumak için kendisini feda eden güzel, çirkinin şatosuna giderek beraber yaşamaya başlar. Sandığı kadar korkunç ve kötü olmayan şatoya zamanla alışır. güzel kızı şatoda bir aşk beklemektedir. Aslında çirkin kral eskiden yakışıklı bir Prens olan fakat yapılan bir büyü sonrasında çirkine dönüşmüş. güzel kız ise zamanla ona aşık olur ve onu bu durumdan kurtarmak için elinden geleni yapar. Çocuk hikayeleri kitaplarında yer alan bu masalın 2014'e uyarlanmış halini Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Fantastik ve romantik tarzda ki bu hikayede yer yer gerilim ve korku dolu anlara da yer verilmiştir. Yönetmen C.Gans bu filmde V.cassel ve Lea Seydoux'a baş rol vermiştir.
0 Yorum    1.482 Kere İzlendi     Tarihi :26 Temmuz Direk izle

Blood Widow – Kanlı Dul

Kanlı Dul filminin baş rollerinde Danielle L. Ve Emily Cutting yer alıyor. Lourie ve Hugh uzun yıllardır beraber olan ve birbirlerine aşık çifttir. İkili çalışmaktan sıkıldığı için hafta sonuna kendilerine bir tatil vermek isterler. Tatil planlarını yapan güzel çift hafta sonu birkaç arkadaşı ile birlikte şehir dışına bir ormana giderek kafa dinlemek isterler. Çünkü oldukça yoğun çalışıyorlardır ve dinlenmeye ihtiyaçları vardır. Boş arazide gezerken eski bir okul olduğunu gören arkadaş grubu okulun içerisine bakmaya karar verirler. Okula uzaktan bakan sevgililer girmeye korkarlar. Okulun hikayesini araştırdıklarında bu okulda eski zamanlarda bir katliam olduğunu öğrenirler. Katliam sırasında okulda bulunan herkes ölmüştür bir kişi hariç. O kişi ise Blood’dur. Rahatsız edilmekten hiç hoşlanmayan Blood yüzünde ki maske ile terör estirecektir. Tatil için gelen arkadaş grubunu ise korku dolu anlar beklemektedir. 2014 yılının en iyi korku filmleri arasında yer alan Jeremiah Buck’un yönetmenliğini yaptı Blood Widow’u Türkçe alt yazı seçeneği ile seyredebilirsiniz.
1 Yorum    5.547 Kere İzlendi     Tarihi :14 Temmuz Direk izle

Çılgın Haber Ekibi

San Diego'nun en ünlü haber ajansının spikeri olan Ron'un macerasının anlatıldığı filmde bu sefer televizyonun arka planda ki yüzü aktarılıyor seyirciye. Ron Burgundy 1970'li yıllar da ki haber sunuş tarzı ile ABD genelinde büyük ün toplamıştı. Bütün ülkenin sevgisini kazanmış olan haber sunucusu Ron ilerideki zamanda yanına güzel ve çekici bir bayan spiker de almıştı. Fakat Ron bu durumdan pek hoşlanmayarak güzel spikeri işten kovdurmak için elinden geleni yapar. Çünkü Ron her zaman ilk planda olmak istiyordu. Veronica isminde ki güzel bayan spikeri işten atma çalışmaları devam ederken hırslı Veronica ise işten pes etmeye niyetli değildir. Ron, bayan spikere yemek programları sunuculuğu ya da hayvan programları sunuculuğu görevleri vererek onu vazgeçirmek ve işi bıraktırmak istesede Veronica işini seviyordur. İkili arasında ki kıyasıya macera komediye dönüşecektir.
0 Yorum    699 Kere İzlendi     Tarihi :12 Temmuz Direk izle

Arınma Gecesi – Anarşi

The Purge Filminin devam niteliğinde olan Anarşi filminin yönetmenliğini ve senaryosunu yine James Demonaco yapıyor. Yılda sadece 12 saat boyunca bir gece tüm suçların serbest olduğu ve yasal olmayan her şeyin yapılabileceği olduğu lanet bir gece yaşanıyor. Hırsızlık, ölüm, gasp, tecavüz ve diğer bütün suçların 12 saat boyunca rahatça işlenebileceği bir gece olan Arınma Gecesinin 1.filminde Sandin ailesinin korku dolu hikayesi anlatılıyordu. Hayatta kalmaya çalışan Sandin ailesi aksiyon dolu olaylar yaşayarak mücadele ediyorlardı. Anarşi filminde ise akşam yemeğinden sonra evlerine dönmek isteyen bir ailenin arabalarının benzini biter ve yolda kalırlar. Eve varamayan ailenin çocuğu anarşistler tarafından öldürülür. Babası Leo oğlunun intikamını almak için ailesini güvenli bir yere götürdükten sonra dışarı çıkar ve katilleri öldürmek için yemin eder. Kızı ve eşi ise evde saklanırken evleri ateş altına tutulur. 9 milyon dolarlık bütçesi ile film heyecanla bekleniyor. 18 Temmuz'da seyircisi ile buluşacak olan film ABD'de geçiyor. Filmin baş rollerinde ise Frank Grillo, Z.Gilford ve C.Ejogo yer alıyor. Korku dolu Anarşi filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz.
0 Yorum    5.896 Kere İzlendi     Tarihi :8 Temmuz Direk izle

Kemerlerinizi Bağlayın Türkçe Dublaj

Tanıdık bir Yönetmen olan Ferzan Özpetek 2014 sinema filmi olan Kemerlerinizi Bağlayın ile karşımıza çıkıyor. Tutku ve Aşk içeren bu filmi Kasia Smutniak ve Francesco Arca gibi ünlü oyuncular zenginleştiriyor. Kemerlerinizi Bağlayın filminin konusu Antonio ve Elena karakterlerinin Yasak Aşk'ını anlatıyor. Elena, Giorgio ile nişanlanıp iki yıl gibi bir zamandır birliktelik yaşamaktadır. Nişanlısı ile geçirdiği güzel zamanlar ve huzur dolu anlar ansızın başlayan Tutku ile karışık bir hal alacaktır. Tutku ile bağlandığı Antonio, Elena'nın çok yakın kız arkadaşının birlikte olduğu kişidir ve Elena'nın nişanlısı olan Giorgio'dan nefret eder. Günler böyle geçer ve aradan 10 yılı aşkın bir zaman geçmiştir. Geçen zamandan sonra Elena ve Antonio yasak aşklarını evliliğe dönüştürmüş ve iki çocuk sahibi olmuşlardır. Elena ve Antonio evlendikten sonra Fabio ile birlikte iş yapmaya başlarlar ve işler yolunda gider. Fakat ilerleyen zamanlar Elena ve Antonio'ya zorlu bir süreç sunacaktır. Sizlerde bu müthiş tutku ve aşk'ı Türkçe Dublaj olarak izlemenin tadını çıkarabilir ve film hakkındaki düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. İyi seyirler.
0 Yorum    12.333 Kere İzlendi     Tarihi :8 Temmuz Direk izle

The Normal Heart – 2014

AIDS virüsünün ortaya çıkması anlatılan ve aslında bir tiyatro gösterimi olan The Normal Heart’ın, Ryan Murphy tarafından sinemaya uyarlaması sonucunda film 8.4 IMDB puanı ile oldukça başarılıdır. Usta yönetmen Ryan Murpy bu filmde 1980’li yıllarda salgın bir virüs olan AIDS için kampanya başlatan aktivist yazar Ned Weeks’in hikayesini anlatıyor. N.Weeks erkek arkadaşı Felix ile beraber insanların aklında ki ve korktukları AIDS virüsü hakkında bir başkaldırış gösteriyorlar. AIDS’in sadece cinsel temas ve cinsel yollar ile geçmediğini kan ile de geçmtiğini savunan New Weeks bu hastalığın çaresini araştırıyor. Çünkü insanlar 1980’li yıllarda AIDS virüsünün sadece eşcinsel birliktelikler ile ortaya çıktığını sanıyorlardı. Fakat New Weeks ve erkek arkadaşı olan Felix dünyaya AIDS’in eşcinsel ilişki sonucunda ortaya çıkmadığını gösteriyorlar. Dram tadında ki bu film 130 dakikalık sürükleyen ve heyecanlı sahnelerinin yanı sıra seyirciyi ağlatmayıda başarıyor. Ayıca Ned Weeks bu virüsü kapmış bir grup insanı da motive ederek ve hastalığa karşı savaşması gerektiklerini söyleyerek insanlığa ve cesaretlerine büyük bir adım atmış oluyor. Normal Heart filmi ABD’de geçmektedir.
0 Yorum    1.114 Kere İzlendi     Tarihi :4 Temmuz Direk izle

Asabi Adam

Trafiğin sıkışması sonucunda bir kaza geçiren by Henry oldukça sinirli ve agresif bir adamdır. Oğlunu kaybettikten sonra asabi adam lakabı takılan Henry hastaneye kaldırılır. Burada ki doktor Henry’e 90 dakika ömrü kaldığını söyler. Aslında doktor bunu söylemez fakat Henry kendi kendine böyle anlar. Henry hastaneden çıplak bir şekilde koşturarak kaçar ve taksiye biner. Doktor bu yanlışlığı düzeltmek için Henry’i her yerde arar fakat bulmakta zorlanır. Henry için işler oldukça karışır. Büyük bir yanlış anlaşılmanın sonucu olan bu film komedi ve dram tadındadır. Henry kalan 90 dakikasını nasıl geçireceği konusunda kara kara düşünür. Henry karısıyla son kez tutkuyla sevişmek için eve gider. Çünkü son 1 yıldır karısıyla ilişkiye girmiyordu. Fakat Henry’nin bir korkusu vardı. Henry bayrağı kaldırabilecekmiydi. Eski sevgililerini arayan Henry bugüne kadar kızdırdığı, kırdığı ve üzdüğü herkesi tek tek bularak özür dilemeye karar verir. 2014 ABD yapımı olan Asabi Adam filmi komedi dalında oldukça başarılı bir film ve siz değerli ziyaretçilerimize Türkçe Dublaj seçeneği ile sunulmuştur.
0 Yorum    1.809 Kere İzlendi     Tarihi :2 Temmuz Direk izle

Transformers Kayıp Çağ

Decepticon'lar ile Autobot'lar arasında yaşana savaşların üstünden tam 4 sene geçmiştir. Bu savaşlar sırasında Chicago eyaleti yanmış ve yıkılmıştır. Binlerce insanın öldüğü bu savaşta zafer insanların olmuştur ve insanlık devam etmektedir. Bu savaşa tanık olan insanlar acılarını dindirmeye çalışırken bir taraftan da ABD yetkilileri Autobotlar için toplatma emri vermiştir. CIA'da özel bir grup oluşturularak kalan transformer'ları toplama kararı çıkartılır. Teksas'ın bir kasabasında hurda araçları alarak parçalayıp satan bir tamirci ola Cade Yeager'ın eline daha önce hiç görmediği büyüklükte bir kamyon düşer. Çocukları bu işi bırakması ve kendisine daha iyi bir iş bulması gerektiğini söyler babaları Yeager'a. Fakat Yeager bu işi yapmayı sever. Fakat Yeager'ın eline geçen son hurda kamyonet aslında bir kamyonet değildir. O aslında yaralı Optimus Prime'dir. Optimus'un sinyallerini alan CIA Tim'i sinyalin geldiği bölge olan Teksas'a hareket ederler. CIA'nın gelmesi ile birlikte C.Yeager'ın başı belaya girer. C.Yeager Optimus'u CIA ekibine vermemekte direnir. Çünkü dünya tehlike altındadır ve Optimus'u Chicago'ya götürmeli ve orada ki diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Dünya’ya yaklaşan ve insanlığın kökünü kazımak isteyen düşmanlar ile savaş kaçınılmazdır.
0 Yorum    23.701 Kere İzlendi     Tarihi :1 Temmuz Direk izle

The Quiet Ones

Üniversitenin fizik profesörü öğrencilerine alışılmışın dışında yöntemler öğreterek, öğrencilerini tehlikeli deneylere sürüklüyordu. Profesör öğrencileriyle birlikte son olarak gizemli bir oda da tutulan Jane Harper isimli küçük bir kızın üzerinde çeşitli deneyler uygular. Bu deneyler yüzünden küçük kızı deliliğin ötesine sürükleyecek ve o dakikadan itibaren deneylerin yapıldığı ünite de bir sürü gizemli olay başlayacaktı. Keyifli Seyirler
0 Yorum    2.722 Kere İzlendi     Tarihi :23 Haziran Direk izle
12345...10...