Zombi Filmleri
0 yorum yapıldı        2.571 kere izlendi

Zombi Günlükleri 3

Zombi günlükleri film serisiyle muhteşem bir çıkış yakalayan Michael Bartlett ve Kevin Gates filmin 3. serisine imza atmak için hazırlıklara başladı. Yayılan virüslerden sonra dünya nüfusunun % 99.9'u bu virüse yakalandı ve hepsi birer zombiye dönüştü. Bu salgından sonra hayatta kalan bir kaç insan hayata tutunabilmek için zombilere karşı büyük bir savaş başlatacaklardı. Zombi filmleri izlemek isteyenlerin büyük beğeni ile izleyeceği Zombi Günlükleri filmini sitemizden indirmeden izleyebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :9 Nisan 2014
0 yorum yapıldı        5.653 kere izlendi

Zombieland Filmi izle

Zombi filmleri denilince aklımıza hep korku ve vahşet gelir. Fakat bu film onun tam aksine macera ve komedi türüdür. Filmde zombilerin kendilerini ısırmasından çok korkan 2 adamın zombilerden kaçış hikayesini konu alıyor. Fakat, bu kaçış onlar için çokta uzun sürmeyecektir. Köşeye sıkışan ikili zombilerle karşı karşıya kalmış ve çaresizce kendilerine bir kaçış yolu aramaktaydılar.
   Eklenme Tarihi :21 Aralık 2013
0 yorum yapıldı        7.740 kere izlendi

Zombilerin Düğünü Orjinal izle

Türkiye'nin ilk ve tek zombi filmi olan Zombilerin Düğünü filmi. Bir düğünün bitimine dakikalar kala düğündeki bazı misafirlerin zombiye dönüşmesiyle birlikte ortaya çıkan korku dolu anları yer alıyor. Filmin konusu zombi olsa da, filmde korku dolu anların yanı sıra zombilerin komik sahneleri de geniş yer almaktadır.
   Eklenme Tarihi :8 Kasım 2013
0 yorum yapıldı        12.244 kere izlendi

Ölülerin Dünyası Zombi Günlükleri 2 Sinema İzle

Ülkede hızla ilerleyen ve tüm insanlığı yok eden virüs salgını yüzünden ülkenin %99u zombiye dönüşmekteydi. Geriye kalan insanlar ise gruplar halinde saklanarak hayatla ölüm arasında kıyasıya mücadele vermekteydiler. Fakat yaşayan insan grupları zombilerin saldırılarına daha fazla dayanamamakta ve bir bir yok olmaktaydı. Bu filmde ölülerin dünyasında yaşayan son insan grubunun yaşamak adını verdiği savaşı izleyeceğiz.
   Eklenme Tarihi :8 Kasım 2013
0 yorum yapıldı        5.771 kere izlendi

Cockneys vs Zombies 2012 Filmi İzle

Ünlü yönetmen Matthias Hoene'nin yönettiği ve Fransız yapımı olan bu film 2012 yılında vizyona girmiştir. Film de dedelerinin son günlerini rahat ve huzurlu geçirebilmeleri için hırsızlık yapmaya karar veren bir çetenin, soygun planını ve soygun esnasında başına gelen olayları konu alır. Çete bankayı soymak isterken etrafı polis tarafından kuşatılmış ve artık teslim olmaktan başka hiç bir çıkış yolu kalmamıştır. Fakat bankanın yan tarafındaki inşaat kazısında bulunan bir mezardan çıkan cesedin işçiyi ısırmasıyla birlikte zombi reaksiyonu ortaya çıkar. Hırsızlar tam teslim olmak için kapıya çıktıkları esnada, etraftaki kaçışmayı ve zombi topluluğunu görünce hızla ordan kaçıp çaldıkları parayla birlikte dedelerine zombilerden önce ulaşmak için heyecanlı ve macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.
   Eklenme Tarihi :8 Kasım 2013
0 yorum yapıldı        5.694 kere izlendi

Biohazard Damnation Filmi izle

Leon S. Kennedy biyo organik silahların araştırılması ile ilgili bir bilim adamıdır. Rus ve Amerikan ortak yürütülen bir operasyona öncülük eder.Daha sonra ardından Amerika kendisinin geri çağırıp görevi sonlandırmaya çalışır. Ancak Leon herşeyin ortaya çıkabilmesi için emirleri dinlemeyecektir. Macera ve aksiyon dolu yabancı sinema filmini keyifle seyredebilirsiniz.
   Eklenme Tarihi :19 Eylül 2013
HEYECANLI AKSİYON FİLMLERİ İZLE
EĞLENCELİ KOMEDİ FİLMLERİ İZLE