Zombi Filmleri

The Returned – Virüs

Zombi'ler arasında inanılmaz bir savaş gerçekleşir. Savaşın sona ermesi ile birlikte Zombi olmanın sırrı keşfedilmiştir. Taşıyıcılar zombi virüsü sayesinde normal hayatlarını sürdüremez hale gelmişlerdi. Fakat buna da bir çözüm üretildi ve 1,5 gün geçmeden keşfedilen aşı yapılırsa Virüsü taşımakla görevli olanlar sıradan yaşantılarına devam edebilecekti. Günler geçtikçe Virüse karşı kullanılan aşı gittikçe azalmaya ve neredeyse bitme noktasına gelmişti. Aşının azaldığını öğrenen İnsanların 'The Returner' ismi ile anılan Taşıyıcalardan uzak durmaya hatta onlara agresif yaklaşmasına sebep olmuştu. Ortalık karışmaya başladığı esnada tanınan Doktor Kate, müzisyen virüs taşıma görevlisi Alex ile birlikte zaman geçiriyorlardı. Ve şimdi bir sorunları vardı aşı olmadan Alex'te Zombi'ye dönüşecekti.
0 Yorum    1.343 Kere İzlendi     Tarihi :24 Temmuz Direk izle

Ölüler Ülkesi

Yaşayan ölüler dünyayı esir almış ve dünyanın büyük bir bölümünü kontrol altına almışlardı. İnsanlar bu yaşayan ölü teröründen kendilerini kurtarabilmek için, terk edilmiş binalara ve kent dışındaki sığınaklara saklanarak hayatta kalma mücadelesi veriyordu. İnsanlar hayatta kalma mücadelesi verirken, bazı girişimciler ise bu ölü istilasını fırsata çevirip değerlendirmek istiyorlardı. Ölüler gün geçtikçe büyümeye ve çoğalmaya başlamıştı. İnsan neslinin tüketmekte kararlı olan bu ölüleri durdurabilmek için, dış ülkelerden paralı askerler getirilmişti. Keyifli Seyirler
2 Yorum    18.254 Kere İzlendi     Tarihi :14 Haziran Direk izle

Ölülerin Günlüğü

Zombi Konulu Film izlemek istermisiniz. Ölülerin Günlüğü Filminde; Bir grup üniversite öğrencisi ellerindeki senaryoyu değerlendirmek için ormanlık alana giderler. Ormanlık alanda korku filmi çekmeye başlayan arkadaşlar ormanda gerçek zombilerle karşılaşınca onları kayda alır ve bu videoların tarihte bir yer edinmesini isterler. Ormandaki zombileri tek tek kayıt altına alan gençler için bu durum artık önemli bir hale gelir. Gençlerin çektiği bu video kayıtları medya tarafından duyulunca büyük ilgi görecekti. İyi vakitler.
0 Yorum    6.960 Kere İzlendi     Tarihi :31 Mayıs Direk izle

Striptizci Zombiler

Zombi filmi izlemek isteyenlerin büyük merakla beklediği filmlerden biri olan Striptizci Zombiler filminde korku ve komedi bir arada. Bu zamana kadar gelmiş geçmiş en ilginç zombi filmini izlemeye hazır mısınız ? Bu zamana kadar çeşitli zombi duydunuz ve izlediniz ama bu filmdeki zombiler kadın hele birde striptizci olunca eğlence kaçınılmaz olacaktır.
0 Yorum    33.269 Kere İzlendi     Tarihi :5 Mayıs Direk izle

Zombi Günlükleri 3

Zombi günlükleri film serisiyle muhteşem bir çıkış yakalayan Michael Bartlett ve Kevin Gates filmin 3. serisine imza atmak için hazırlıklara başladı. Yayılan virüslerden sonra dünya nüfusunun % 99.9'u bu virüse yakalandı ve hepsi birer zombiye dönüştü. Bu salgından sonra hayatta kalan bir kaç insan hayata tutunabilmek için zombilere karşı büyük bir savaş başlatacaklardı. Zombi filmleri izlemek isteyenlerin büyük beğeni ile izleyeceği Zombi Günlükleri filmini sitemizden indirmeden izleyebilirsiniz.
1 Yorum    20.556 Kere İzlendi     Tarihi :9 Nisan Direk izle

Zombieland Filmi izle

Zombi filmleri denilince aklımıza hep korku ve vahşet gelir. Fakat bu film onun tam aksine macera ve komedi türüdür. Filmde zombilerin kendilerini ısırmasından çok korkan 2 adamın zombilerden kaçış hikayesini konu alıyor. Fakat, bu kaçış onlar için çokta uzun sürmeyecektir. Köşeye sıkışan ikili zombilerle karşı karşıya kalmış ve çaresizce kendilerine bir kaçış yolu aramaktaydılar.
1 Yorum    10.947 Kere İzlendi     Tarihi :21 Aralık Direk izle

Zombilerin Düğünü Orjinal izle

Türkiye'nin ilk ve tek zombi filmi olan Zombilerin Düğünü filmi. Bir düğünün bitimine dakikalar kala düğündeki bazı misafirlerin zombiye dönüşmesiyle birlikte ortaya çıkan korku dolu anları yer alıyor. Filmin konusu zombi olsa da, filmde korku dolu anların yanı sıra zombilerin komik sahneleri de geniş yer almaktadır.
1 Yorum    13.124 Kere İzlendi     Tarihi :8 Kasım Direk izle

Ölülerin Dünyası Zombi Günlükleri 2 Sinema İzle

Ülkede hızla ilerleyen ve tüm insanlığı yok eden virüs salgını yüzünden ülkenin %99u zombiye dönüşmekteydi. Geriye kalan insanlar ise gruplar halinde saklanarak hayatla ölüm arasında kıyasıya mücadele vermekteydiler. Fakat yaşayan insan grupları zombilerin saldırılarına daha fazla dayanamamakta ve bir bir yok olmaktaydı. Bu filmde ölülerin dünyasında yaşayan son insan grubunun yaşamak adını verdiği savaşı izleyeceğiz.
0 Yorum    21.001 Kere İzlendi     Tarihi :8 Kasım Direk izle

Cockneys vs Zombies 2012 Filmi İzle

Ünlü yönetmen Matthias Hoene'nin yönettiği ve Fransız yapımı olan bu film 2012 yılında vizyona girmiştir. Film de dedelerinin son günlerini rahat ve huzurlu geçirebilmeleri için hırsızlık yapmaya karar veren bir çetenin, soygun planını ve soygun esnasında başına gelen olayları konu alır. Çete bankayı soymak isterken etrafı polis tarafından kuşatılmış ve artık teslim olmaktan başka hiç bir çıkış yolu kalmamıştır. Fakat bankanın yan tarafındaki inşaat kazısında bulunan bir mezardan çıkan cesedin işçiyi ısırmasıyla birlikte zombi reaksiyonu ortaya çıkar. Hırsızlar tam teslim olmak için kapıya çıktıkları esnada, etraftaki kaçışmayı ve zombi topluluğunu görünce hızla ordan kaçıp çaldıkları parayla birlikte dedelerine zombilerden önce ulaşmak için heyecanlı ve macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.
1 Yorum    10.527 Kere İzlendi     Tarihi :8 Kasım Direk izle